Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı vw.bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar hakan bey bende bu tarz bir şeyler düşünüyorum benim istediğim kırmızı renk değil de sırf siyah yada siyah üzerine gri renkte olanı varmı ayrıca kışın motora pek binmem bu ürünü yazın kullanılabilirmiyim
    İçliğini çıkardığınız zaman sıcak mevsimde kullanılabilir. Ancak Temmuz-Ağustos sıcaklarında, yazlık bir mont kadar ferah olmayacaktır.Daha çok bahar ve Haziran'da içliksiz kullanılabilir.

Size Held Snook Modelini öneriyorum. Fiyatı 150 TL / 12 Taksit / Ücretsiz kargo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı CTRLALTDEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi platinyum bujiden verim alırsan bende istiyorum .
    iridyumdan almıştım gerçekten hissedilir derecede. sonra bir arıza oldu denemek için normal buji taktım nolduysa iridyumları kaybettim. bulabilseydim iridyumlu yine alacaktım ama torch marka bulamadım. onun yerine şiu anda ismini kodunu unuttuğum bujien sipariş ettim. Bir de ben cr7hsa yerine CR6hsa kullanıyorum. Rakam düştükçe ısı direnci artıyormuş. yaz için bu bujiyi kullandım. şimdi 7 serisi platinyuma geçiyorum. bakalım bir değişiklik olacak mı. BU arada birinizden muayene için egzoslarını ödünç isteyeceğim. Gönüllü olan var mı :d

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:46 ----------

Alıntı anesmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçliğini çıkardığınız zaman sıcak mevsimde kullanılabilir. Ancak Temmuz-Ağustos sıcaklarında, yazlık bir mont kadar ferah olmayacaktır.Daha çok bahar ve Haziran'da içliksiz kullanılabilir.

Size Held Snook Modelini öneriyorum. Fiyatı 150 TL / 12 Taksit / Ücretsiz kargo

Kasklarda bir kampanyanız var mı acaba?
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosiklet.net üyelerine kampayalarımız her zaman olacaktır. Şu anki kampanyamız;

Bunların dışında da bizim siteden beyendiğiniz bir kask varsa yaparız bişeyler.Bana mesaj atarsanız.

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    yakın olsaydın eksozu sök diyecektim ama malüm 500 km . platinium önerdi bi arkadaşım ama burda bulmam imkansız , eğer beğenirsen bujileri özelden mesaj at parasını göndereyim hemen .

mont için ben kullanmadım ama prohel çok kaliteli , bi arkadaşta var . fakat bu modeli biraz fazla renkli

Sayın Hakan Bey, içlik istiyorum alt ve üst . Ancak internetten aldığım biraz koltuk altlarında potluk yaptı , hoşlanmadım giymiyorum . böyle dalgıç kıyafeti gibi saran ve fiyatı uygun bir içlik varmı ?

saygılar ,

Motosikleti
    yakın olsaydın eksozu sök diyecektim ama malüm 500 km . platinium önerdi bi arkadaşım ama burda bulmam imkansız , eğer beğenirsen bujileri özelden mesaj at parasını göndereyim hemen .

mont için ben kullanmadım ama prohel çok kaliteli , bi arkadaşta var . fakat bu modeli biraz fazla renkli

saygılar ,

ben 3 yıldır held kullanıyorum. uzun enduro tip memnunum. montu almadan önce yaptığım kazada omzumu kırdım. Montu aldıktan sonra 3 cidd kaza daha geçirdim ama hiç birinde çok şükür bir şey olmadı bana. Hatta ER5 ile kırlan omzumun üstüne düşüp 30-40 m civarı sürüklenmiştim. hiç birşey olmadan ayağa kalkmıştım.

Hakan Bey

Cox dışında başka kasklarda kampanya yok sanırım.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

İstediğiniz kaskı bana özelden mesaj atın.Yalnız şu an mesaim bitti.Size yarın yanıt atabilirim.Saygılarımla.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin ürünü kargo ettim dişli, içlastik ve tel. Telleri inceledim çok kaliteli eski model jawalarda da kullanılıyormuş. kolay kolay kıramazsın dedi usta. 37 tane yolladım. bir tane yedek bu tür şeylere ihtiyacı olan arkadaşlar benimle irtibata geçsin. Dün yeni tip chopper far, arka balata, buji, ybn marka oringsiz zincir sipariş ettim. fiyatları çok makul.
    Teşekkür ederim hacım..
    Özelden de yazdım sana durumu, kusura bakma

Bugün işlerim çok ters gitti, Mondialin yeni modellerinin kataloğunu scan edip başlık açacaktım onu bile yapamadım..

Bu arada cumartesi günü, 2 adet sis farı, arkaya 3 ledli yanıp sönen lamba, sağ çantaya 2. akü yerleştirme,(artık far vs. problemi olmayacak) 32 dişli arka dişli montajı, arka şambriyel değişimi, komple arka jant teli değişimi, buji değişimi vb. işleri halledeceğim..
    Özellikle arka dişliyi küçültünce motorun randıman değişikliğini acayip merak ediyorum..Bakalım ne olacak

Söküm ve montaj aşamalarını fotolayıp paylaşırım sizinle..

Motosikleti
    Honda İntegra
    merhaba arkdaslar
    bana cantaların konuldugu MCt nın orjınal arka demırı lazım elınde olup kullanmayan arkdas varsa makul bır fıyatla bana verebılırmı?
    cevabınızı merakla beklıyorum

Motosikleti
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim hacım..
    Özelden de yazdım sana durumu, kusura bakma

Bugün işlerim çok ters gitti, Mondialin yeni modellerinin kataloğunu scan edip başlık açacaktım onu bile yapamadım..

Bu arada cumartesi günü, 2 adet sis farı, arkaya 3 ledli yanıp sönen lamba, sağ çantaya 2. akü yerleştirme,(artık far vs. problemi olmayacak) 32 dişli arka dişli montajı, arka şambriyel değişimi, komple arka jant teli değişimi, buji değişimi vb. işleri halledeceğim..
    Özellikle arka dişliyi küçültünce motorun randıman değişikliğini acayip merak ediyorum..Bakalım ne olacak

Söküm ve montaj aşamalarını fotolayıp paylaşırım sizinle..

Abi ikinci aküye hacet yok. bir de şu var mctnin konjektörü ve alternatörü 2. aküyü kaldıracak mı? Komple sargıyı eline alırsan daha üzücü olur. Ben sis varı
    amperlik aküyle 2 yıl kullandım bu mtoru çalışırkende uzun yolda sürekli sisler açık seyehat ettim hiç birşey de olmadı.

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Günaydın Arkadaşlar
    Barış Test sonucunu bekliyorum
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    Günaydın abi,

Bujiler dün gelmiş. İnceledim NGK nın platinyumun aynısı. Tabi dış malzeme farkı var elbet.

Tanesi 15 liradan geldi. deneme amaçlı 2 takım getirttirdim. randımanlı olursa özellikle kış için 1 kutu getirttireceğim.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ikinci aküye hacet yok. bir de şu var mctnin konjektörü ve alternatörü 2. aküyü kaldıracak mı? Komple sargıyı eline alırsan daha üzücü olur. Ben sis varı
    amperlik aküyle 2 yıl kullandım bu mtoru çalışırkende uzun yolda sürekli sisler açık seyehat ettim hiç birşey de olmadı.
    Valla 2. aküyü kullanan bir arkadaşım vardı, kesinlikle sorun yaşamadığını söylüyordu..Öneren ustam da bu konuda gözüm kapalı güvenebileceğim insanlardan..
    konjektör kaldırmasa kesinlikle takalım diye önermez usta..

Bakalım, takmadan gene bir konuşurum onunla da..Birde benim aldığım sisler 55w lık..kendi farından daha güçlü yani..

Motosikleti
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 2. aküyü kullanan bir arkadaşım vardı, kesinlikle sorun yaşamadığını söylüyordu..Öneren ustam da bu konuda gözüm kapalı güvenebileceğim insanlardan..
    konjektör kaldırmasa kesinlikle takalım diye önermez usta..

Bakalım, takmadan gene bir konuşurum onunla da..Birde benim aldığım sisler 55w lık..kendi farından daha güçlü yani..

regal raptora taktık 2x55 w sorun çıakrmadı. Eski üyelerden hun ve metemende aynı şekilde taktılar yine sorun çıkarmadı. yani ekstra akü zahmetine girmene gerek yok. okadar masrafa gireceine xenon al. akü 40 50 tl sisler 20-40 tl arası. etti 90 montaj şu bu 100 ü geçecek. motosiklet xenonları 100 lira. Bu kadar kesme ekleme riskli. kısa devre vs bir sürü sıkıntrı doğurabilir. illada akü kullanacam diyosan kuru akü tak bari. sarsıntıdan falan asidi akmasın.

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    150 liraya pantalon veriyor anes motor . kullanan varmı ? rahat mı ?

150 liraya pantalon veriyor anes motor . kullanan varmı ? rahat mı ?
    Hatırlatma yapayım Elaleme 150 TL MT için indirimle veriyorum onu. Forum içinde o pantolon için ( Prosev için) çok güzel yorumlar var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:31 ----------

İşte yorumlardan bi tanesi ;

"Bu takımdan aldım, sadece pantalon için bile alınır. Yalnız mont tam kışlık değil bilgin olsun, mevsimlik. Üşümemek için montun altına sağlam giyinmen gerekiyor. Ama pantalon mükemmel. "

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:33 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/tani...ml#post1900374

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    Alıntı anesmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatırlatma yapayım Elaleme 150 TL MT için indirimle veriyorum onu. Forum içinde o pantolon için ( Prosev için) çok güzel yorumlar var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:31 ----------

İşte yorumlardan bi tanesi ;

"Bu takımdan aldım, sadece pantalon için bile alınır. Yalnız mont tam kışlık değil bilgin olsun, mevsimlik. Üşümemek için montun altına sağlam giyinmen gerekiyor. Ama pantalon mükemmel. "

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:33 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/tani...ml#post1900374
    Sayın Hakan Bey ;

Dün bi sorum vardı yanıt alamadım sizden . Olursa ikisini birden alayım ...

Saygılar ,
    CTRLALTDEL

Sayın Hakan Bey ;

Dün bi sorum vardı yanıt alamadım sizden . Olursa ikisini birden alayım ...

Saygılar ,
    CTRLALTDEL
    İçlik alt / üst takım olarak sadece revit satıyorum. 45 + 45 :90 € yapar.MT özel fiyatı : 90€ / 12 taksit veya 79€ nakit yada tek çekim yapabilirim.

Motosikleti
    Honda İntegra
    Alıntı bakoyoko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkdaslar
    bana cantaların konuldugu MCt nın orjınal arka demırı lazım elınde olup kullanmayan arkdas varsa makul bır fıyatla bana verebılırmı?
    cevabınızı merakla beklıyorum
    arkdaslar alıntı yapmak zorunda kaldım kendı mesajımı hıc kımsemı cevap vermez uzuldum ya :(

Motosikleti
    mct 250
    cevaplar ıcın tesekkurler abıler.arbetus komle boyatıyorum ınsalla makınayı sagolasın teklıf ıcın.bıde bı eksıklık gozume carptı face de macıt adına bı gurup yok tu. kurdum bu gurubu MCT 250 (MACIT).FACE DE TAKILAN DOSTLAR ORADAN DA PAYLAŞIMLrınızı tecrubelerınızı beklıyoruz.bı el atın abıler toparlanalım face de delı gruplar var 2 teker uzerıne bız nıye eksık kalalım??????????????

Motosikleti
    Alıntı bakoyoko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaslar alıntı yapmak zorunda kaldım kendı mesajımı hıc kımsemı cevap vermez uzuldum ya :(
    Kardeşim bende yok diye cevap vermedim. eminimki diğer arkadaşlarda da durum aynıdır. Ben 2 sene önce bir arkadaşıma verdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler