Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    Kayseri'den selamlar. güzelim Erciyes'in bi fotoğrafını koydum. biraz renk olsun.sabah günes doğmadan motorla Erkilet'e(Erkilet güzeli bağlar bozuyordaki Erkilet) çıkmıştım o zaman çektim fazla ışık yok kusura bakmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı muratboyar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayseri'den selamlar. güzelim Erciyes'in bi fotoğrafını koydum. biraz renk olsun.sabah günes doğmadan motorla Erkilet'e(Erkilet güzeli bağlar bozuyordaki Erkilet) çıkmıştım o zaman çektim fazla ışık yok kusura bakmayın.

süper resim için teşekkürler...

evet susturucuyu çıkarınca gerçektende çok tatlı bir sesi oluyor mct'nin...

Motosikleti
    mct-250

satıyorum

Arkadaşlar motorumu satmaya karar verdim beni bilen arkadaşlarımız ne kadar temiz baktığımı bilirler zaten.bilmeyenler için fotoğraflarınıda koyuyorum.tamamen problemsiz sorunsuz sıfırından farksız durumda.izmirde ikamet ediyorum.farklı bölgelerden satın almak isteyen arkadaşlarada yardımcı olabilirim.sorunsuz bir şekilde Türkiyenin her yerine rahatlıkla gider uzun yolda yormaz titreşim yapmaz yakıttada sizi üzmez.fiyat olarak 2000ytl pazarlık yaparız düşünen arkadaşlar lütfen iletişime geçsin.

msn adresim: demiralpkaya@hotmail.com
    telefon numaralarım: 05548180054-05353354844 (telefonlara her zaman bakamıyorum iş dolayısıyla akşam 6dan sonra müsait oluyorum)

MOTORCU ADAMA BİŞEY OLMAZ

Motosikleti
    Rs200
    plarimed gercekten güzel motordu alana da satana da hayırlı olması dileğiyle. satma nedenin inş daha büyük cc de bişey düşünmendir.

bu arada barış (arbetus) yeni kawasaki er5'in hayırlı olsun. er 5 te artık nice 25.000 km lere

Motosikleti
    250 cc macit
    kış bakımlarımıda yaptırdım artık tamam kışa koşar bu mct

Bugün macitle vedalaştık, Gebze'de öğrenci bir arkadaşa verdim. Akşam eve gelince motoru alıştığım yerinde göremeyince için burkuldu.

Motosikleti
    Yamaha Ybr-125

Slm.

Arkadaslar neredeyse 2 gundur forumu okuyorum ve cok guzel bilgiler aldim ve uye olmaya karar verdim.gercekten seviyeli ve yardimci bir grup. Ben Ankara da ikamet etmekteyim,aslen Eskisehir´liyim. 34 yasindayim. Yaklasik 3 ay once Eskisehir den 2005 model daha 1200 km de bir mct aldim, alirken kanuni tiger ile arada kalmistim simdi ise diyorum ki iyiki almisim. motorumu sevmeye basladim motorun uzerindeki tum yazilari sildim hic yazi kalmadi.püsküller taktim, on sosis canta taktim hos oldu. simdi sira motor koruma demiri ile disli degisiminde ve sonra uzerindeki cantalari deri cantalarla degistirmede. Kimi arkadaslar belki diyecektir, 3 kurusluk motora 5 kurusluk masraf yapmya degmez. ama ben tam tersini dusunuyorum, parasina gore cok guzel motor. ben kulandigim seyi zevkime gore degistirirsem daha fazla zevk alacaksam neden degistirmeyeyim ki. Neyse fazla uzattik.kazasis, sikintisiz, iyi gunlerde gorusmk dilegiyle.

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı deltafly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar neredeyse 2 gundur forumu okuyorum ve cok guzel bilgiler aldim ve uye olmaya karar verdim.gercekten seviyeli ve yardimci bir grup. Ben Ankara da ikamet etmekteyim,aslen Eskisehir´liyim. 34 yasindayim. Yaklasik 3 ay once Eskisehir den 2005 model daha 1200 km de bir mct aldim, alirken kanuni tiger ile arada kalmistim simdi ise diyorum ki iyiki almisim. motorumu sevmeye basladim motorun uzerindeki tum yazilari sildim hic yazi kalmadi.püsküller taktim, on sosis canta taktim hos oldu. simdi sira motor koruma demiri ile disli degisiminde ve sonra uzerindeki cantalari deri cantalarla degistirmede. Kimi arkadaslar belki diyecektir, 3 kurusluk motora 5 kurusluk masraf yapmya degmez. ama ben tam tersini dusunuyorum, parasina gore cok guzel motor. ben kulandigim seyi zevkime gore degistirirsem daha fazla zevk alacaksam neden degistirmeyeyim ki. Neyse fazla uzattik.kazasis, sikintisiz, iyi gunlerde gorusmk dilegiyle.
    Hoş Geldib Mct Kervanına Deltafly Bu Makina hertürlü yeniliği kabul edebilecek kapasitede yeterki hayal güçün kuvvetli olsun kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    Rs200
    deltafly hosgeldin aramıza. hic fazla masraf yapıyorum diye düsünme zaten motora verdiğin parayı çıkarıyor. ne yapsan yakışıyor. zevkle binersin. kazasız sürüşler dilerim

Motosikleti
    250 cc macit
    hoş geldin arkadaş

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Aramıza hoşgeldin arkadaşım..
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

Motosikleti
    Yamaha Ybr-125
    sagolun arkdaslar. bugun sabah sevpa motoru aradim ve mct icin motor koruma demiri sordum bana 70 lira dediler.25 ytl ye alan arkadas buradan almamismiydi. ayrica ankara dan labilecegim bir yer varmidir.tesekkurler.

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Hoşgeldin...Hayırlı olsun. İyi motordur.Sen bakma başkalarına...Alışınca çok güzel gelir.
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

bladebj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1 '08 ve 954RR '03
    Selamlar arkadaşlar bende bu mct kervanında bir insan idim takiiii o çok sevdiğim minyonluğuna vurulduğum ufak tefek görünüp içinde canavar saklı GS500 ümü alana kadar e 2005 model MCT duruyor garajda. aslında satmak istemiyorum ama öğrenciyim ve paraya ihtiyacım var doğal olarak ve elden çıkarmayı düşünüyorum. motorun bildiğim hiç bir sorunu yok. en son debryaj balatalarıyla uğraştım ve ARBETUS un yolladığı aks markalarla değişti şu a kalkışlar çok rahat ve vibrasyon azaldı arka lastik 3 bin km önce değişti .şu an 7bin km de. yağı yeni değişti dişlil arka dişli normalden küçük oringli zncir var üstünde öyle kazası vurdusu kırdısı yoktur birkez devirir gibi oldum onda da olan motoru değil dizime oldu duruken diyeceklerim bu kadar
    FİYAT : 2250YTL

Its not the same, takes two to know Two to know, two to know Why cant you see? Arnold layne...
    Syd Barrett

Motosikleti
    250 cc macit
    ben mct kervanına katılalı birbuçuk ay oldu motor 20 ytl ile tam 152km yapıyor bana göre normal değil ne kadar yakıyo bu ya hesaplarmısınız ve diğer arkadaşlar kaç ytl yakıyo

Motosikleti
    R1 '08 ve 954RR '03
    100 km de 5 lt yakiyorum ortalama bence sen gene iyi yakiyosun kullanim kilavuzunda 2 kusur bisey yaziyordu yanilmiyorsam komik
    Its not the same, takes two to know Two to know, two to know Why cant you see? Arnold layne...
    Syd Barrett

Motosikleti
    Rs200
    20 ytl ile 152 km çok normal benim macit te yaklasık olarak o kadar yapıyor.20 ytl/145-160 km arası. sıkıştırmazsam 160 km yapıyor.

Motosikleti
    MCT 250
    Bugün Manyağın biri park halindeki motoruma arabayla çarptı ve devirdi. Adam bide bana kızıyor motorunu niye arabamın arkasına park ediyorsun diye. İlk bakışta sadece aynanın nikelajının kalktığı görünüyordu. Adama 30 YTL ayna dedim, Aman Allahım... adam bi surat asıyor, ne varki bunda, bööle kullansan noolur sanki vs.vs. ...
    Açıkcası şaştım. Motorun hiç bir yerinde bi çizik bile yoktu. Ama yanılmışım :( akşam eve giderken, Gidonun yamulduğunu, Amatsörün yerinden kaydığını fark ettim :(
    150 YTL masraf çıktı. Allahdan adamın adresini aldım. Bakalım pazartesi günü ne diyecek. 30 YTL yi vermeyen adam 150 YTL yi hiç vermez.
    Fatihbey yazdığına bakmayın. Bana kısacası Fatih Araz diyebilirsiniz

Motosikleti
    R1 '08 ve 954RR '03
    kaskla dalmak gerekirdi diye düşünüyorum benimde duran motosiklete çarpıp devirmiş çimlerin üstüne yatmış ve ayna kırılmıştı üstüne not bırakmış aradım hesap no verdim yolladı parasını
    Syd Barrett

Merhaba arkadaşlar,Ben de bir motosiklet sever olarak motor almaya karar verdim ve tercihim 250 mct.Önümüzdeki hafta içerisinde almayı düşünüyorum,renk tercihim gri.
    Ve sizlere ilk sorum ; Sizce alır almaz motora yaptırmam gerekenler nelerdir ?
    Yorumlarımızı bekliyorum,Teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler