Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı ghostrider58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arakasar bende 250 mct kullanıcısıyım form güzel blgi paylasımıda güzel epinize tşk ederiz benim sıkıntım var yardımcı olursanız bu arka zincir dişlisinin küçügü oluyor bundan benim şehirde bulunmuyor (sivas) bu dişli orjinali 34 ama ben küçük dişli takıcam yani 31 dişli bu konuda yardımcı olabilecek arkadasımız varsa ben copk memnunn olurum herkeze kazasız belasız sürüşler cevaplarınızı bekliyorum
    Dostum benimle irtibata geçersen sana yardımcı olabilirim.

freexander@hotmail.com

Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modialden gelen cevap beklediğim gibi servis kodlarına göre fatura cıkışı yapılabiliyormuş yani servisden parçayı almaya meçburuz

Arkadaşlar ben derim ki mondial,i mail yağmuruyla sıkıştıralım her mail okunuyor ben ne yazdıysam başka konular için hep cevabı hem cepten memde mail olarak aldım.
    Ben birkaç parçamı otm motordan istetmiştim. Hemen hemen aynı paraya yolluyorlardı. Bu konuda en de size yardımcı olabilirim.
    Alıntı daraldiim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden olmasın!.. Osmangazi (çarşamba) Güzargahı belirledikmi?

Dostum Uğurapay ile şöyle düşündük; diğer MCT ci arkadaşlarda -katılmak isteyen- onaylarsa biz buluşup seni eskihisar iskelesinde karşılayıp Tuzla'ya CafeMarina'da Brunch yapmayı planlıyoruz. Eğer sen bu cumartesi müsaitsen tabi.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    EVET Arkadaşlar Cumartesi günü için gelenler. Listeyi Doldursun
    1:ARBETUS
    2:UGURAPAY

Saat 12.00 Gibi olsunmu arkadaşlar

Motosikleti
    600cc

mct 250 güzel motordur

Alıntı xmanos32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motorun görüntüsü güzel ama motorunun güzel oldugunu sanmıyorum cunku cın malı abı hondadan samıyacaksın bence kalite ve güvenin oldugu tek adres honda cin malları felan hepsi yalan
    Arkadaslar mct 250 yi 16000 km kullanmış (iki hafta önce sattım)biri olarak sizlerle bir kaç konuyu paylaşmak istiyorum.2005 yılının haziran ayında mct'yi bayide gördüm hatırlayanlar bilir o zaman sıra vardı bir hafta bekledikten sonra bu motoru satın aldım aldıktan 1000 km sonra arka jant telleri halıcıoğlunda 120 km süratle giderken kırıldı yalpalamaya basladım ve yolda kaldım cekici çağırdım motoru sancar motora götürdük sağolsun hüsamettin ağbi telleri kalınlarıyla değiştirdi sorun çözüldü aradan iki hafta geçti bu sefer depodan benzin damlamaya başladı gene sancar motora gittim depo da delik vardı fulleyince kacırıyordu oda garantiden 2 günde değişti.Bunlar jant teli hariç ki depo sıra dışı bir olay olmayacak şeyler değil.Bu motorla Canakkale İzmir Ayvalık Ankara Adapazarı 16000 km yol yaptım sadece ampul patlattım ve motorumu cok sevdim aküm sattığımda hala orjinaldi marş hep bastı motoruma cok iyi baktım oda bani hiç yolda bırakmadı.Çinli motorlara b...k atan arkadaşlar olabilir ama mct250 ye b...k atmasınlar.Bence bu motor gösteriş acısından hepsinden güzel ve sağlam paramın hakkını tam olarak aldım Birde formlarda gevşeyen vidalardan bahsediliyor arkadaşlar vidanın gevşememesi için henkelin mavi renkte bir sülüsyonu var vidayı cıkar bunu sür tak sıkıştır bak bir daha gevşiyormu.Ben böyle yaptım sorun kalmadı10000 km sıkma yapmadım.İki teker dergisinin mct ile jinlun kıyaslaması yapan 2007 yılı sayısı vardı gösteriş isteyen jinlun iyi bir yürüyen aksam isteyen mct demişlerdi vitesleri benim şimdiki 600 lük makinadan daha rahat ve sessiz geçiyordu.Uzun lafın kısası motorumu sattığım arkadaş satın aldıktan 3 gün sonra İzmir Ayvalık Canakkele yaptı telafonda konuştuk 2300 km yaptım ağbi dedi helal olsun dedim motoruma.Ben motorumu 1750 ytl ye sattım.Amacım daha büyük bir motor satın almaktı boyum 1,87 kilom 120 mondialde ufak kalıyordum.Sonuç olarakmct 250yi hala cok seviyorum kendi motorumla bir yerde durduğum zaman mct görürsem gidip arkadaşla muhabbet ediyorum gerçi mct benim 4 üncü motorumdu ama en fazla km yi onun üstünde yaptım velhası sen motoruna iyi bakarsan oda sana iyi bakar tüm mct sahibi arkadaşları selamlıyorum buluşma yaparsanız avrupa yakasında benide cağırın seve seve gelirim.Son oarak bu motorun güzel olmadığını söyleyen arkadaşa bir cift sözüm var bu motor güzel arkadasım.

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Cumartesi yapılacak toplantı kaç gibi biter. 10 da çıkıp 15 gibi biterse ben varım.Akşam bir arkadaşım evleniyor. Oraya gitmem gerekecek.

Yoksa Pazar yapalım mı? diye önereceğim.
    Ekip lideri Arbetus sensin sanırım. Sizede uyarsa benim adımıda eklemeni rica ederim.
    Player77 İst Nişantaşı 2005 Kırmızı MCT
    Sevgiler...
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Motosikleti
    Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi yapılacak toplantı kaç gibi biter. 10 da çıkıp 15 gibi biterse ben varım.Akşam bir arkadaşım evleniyor. Oraya gitmem gerekecek.

Yoksa Pazar yapalım mı? diye önereceğim.
    Ekip lideri Arbetus sensin sanırım. Sizede uyarsa benim adımıda eklemeni rica ederim.
    Player77 İst Nişantaşı 2005 Kırmızı MCT
    Sevgiler...
    Dostum zaten benimda planım saat 5 e kadar bitirmek. çünkü ordan üyesi olduğum diğer kulübün buluşması olucak oraya geçicem. Pazar günü de stüdyoda provam olucak bus ebepten dolayı cumartesi yapalım dedim. Her pazar provadayım ben. saat 12 -1 gibi buluşursak işi olan erkenden dönebilir sorun olmaz. Uğur abi lüsteye player77 yi de eklemeni rica ediyorum.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Anlaştık o zaman ..Planın detayını açıklarsınız. Prova konusunu tanıştığımızda konuşuruz
    Fotograf makinalarınıda alırsak siteyide şenlendiririz.
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    EVET Arkadaşlar Cumartesi günü için gelenler. Listeyi Doldursun
    1:ARBETUS
    2:UGURAPAY
    3LAYER77

Motosikleti
    mct 250
    arkadaşlar inanın bende aranızda olmayı çok isterdim ama ne yazıkki bulunduğum yer (elazığ) itibariyle bu imkansız
    size bol eğlenceler..
    ha bu arada arbetus kardeş dişli için seninle görüşmem lazım msn adresini kaydettim.
    TECRÜBE, İNSANIN YEDİĞİ KAZIKLARIN TOPLAMIDIR!!!

daraldiim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT (KARA)
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum benimle irtibata geçersen sana yardımcı olabilirim.

freexander@hotmail.com

Ben birkaç parçamı otm motordan istetmiştim. Hemen hemen aynı paraya yolluyorlardı. Bu konuda en de size yardımcı olabilirim.

Dostum Uğurapay ile şöyle düşündük; diğer MCT ci arkadaşlarda -katılmak isteyen- onaylarsa biz buluşup seni eskihisar iskelesinde karşılayıp Tuzla'ya CafeMarina'da Brunch yapmayı planlıyoruz. Eğer sen bu cumartesi müsaitsen tabi.
    Maalesef cumartesi günü öğlene kadar çalışıyorum.Yani bire kadar ama pek birde çıkmadım illaki biraz mesai oluyo

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    cumartesi bende çalışıyorum bence arasıra kaytarmak iyi olur (ayartmak gibi olmasın)

Arbetus msn ni ekledim saol babacan
    benim msn de yusufdogan5858@hotmail.com geldigi zaman eklersin oke tşk tekrardan

arkadaşlar herkese selamlar
    2 hafta önce bir anda motor almaya karar verdim. daha önce sadece bikaç saat vespa kullandım. hiç vitesli motor kullanmadım. bu forumda okuduklarımdan sonra 250 mct almaya karar verdim ve bugün motoru aldım. 2 gün sonra plakası, ruhsatı
    ve sigortası halledilmiş olarak teslim alıcam. koruma demiri konusunda önerilerinize ihtiyacım var görünümünü bozar diye endişe ediyorum ama birde acemilik var yan yatırmaktanda korkuyorum ne yapacağıma karar veremedim.
    birde tecrübeli arkadaşlar motoru aldıktan sonra yapmam gereken ve yapmamam gereken belli başlı şeylerin neler olabileceğini yazabilir mi.

daraldiim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT (KARA)
    Alıntı hafifmarjina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese selamlar
    2 hafta önce bir anda motor almaya karar verdim. daha önce sadece bikaç saat vespa kullandım. hiç vitesli motor kullanmadım. bu forumda okuduklarımdan sonra 250 mct almaya karar verdim ve bugün motoru aldım. 2 gün sonra plakası, ruhsatı
    ve sigortası halledilmiş olarak teslim alıcam. koruma demiri konusunda önerilerinize ihtiyacım var görünümünü bozar diye endişe ediyorum ama birde acemilik var yan yatırmaktanda korkuyorum ne yapacağıma karar veremedim.
    birde tecrübeli arkadaşlar motoru aldıktan sonra yapmam gereken ve yapmamam gereken belli başlı şeylerin neler olabileceğini yazabilir mi.
    Hayırlı olsun ALLAH kazasız belasız sürüşler nasip etsin. Koruma demiri adı üstünde koruma demiri bikere görüntüyü bozmuyo haa zevk meselesi,ben beğenmedim dersen onu sis lambasıyla falan işe yara bi şekilde süsleyebilirsin,ama unutmaki göz zevkin koşma hatta yürüme... zevkinden kıymetli değil!... Arkadaki çantaların bile faydası var bana kaza yaptığımda bayağa bi faydası olmuştu şükürler olsunki,bi ara sökmeyi bile düşündüm güzel durduğu için ama kazadan sonra (nedense) pek bi şirin geldiler gözüme.
    BEn pek tecrübeli olmadığım için tüyolar veremicem ama rodajını çok iyi geçir kullanma klavuzuna harfiyen uy,sabret sonra keşke dersin. Aramıza hoş geldin.

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Hoş geldin aramıza Hafifmarjina Koruma demirini bende Alacağım beni ise
    iki kere arka canta demiri büyük dertten kurtardığını söyliyebilirim canta demirinin önemi ortadayken koruma demirinin sağlayacağı önenemi sen düşün.
    biraz vaktini harcayarak önceki konuları hızlıca okursan buranın MCT ilgili her konuyu bulacağına eminim

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Selam arkadaşlar Bende yeni MCT kullanmaya başlayan biriyim. Benim sormak istedeğim Motor koruma demiri nerden bulabilirim. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

Motosikleti
    Alıntı yorgun 48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar Bende yeni MCT kullanmaya başlayan biriyim. Benim sormak istedeğim Motor koruma demiri nerden bulabilirim. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...
    Dostum sen marmok zamanı nerelerdeydin? Oralara kadar gelmişken seninle de tanışırdım. Macitleride tanıştırırdık. Koruma demiri orada Mondial servisi varsa getirtebilirsin. Yoksa İstanbuldan sevpadan isteyeceksin www.sevpa.net

Arkadaşlar cumartesi günkü buluşmaya mutlaka gelmeye çalışın 10 dk da olsa...

Gelecek oan arkadaşlar fotoğraf makinası kamera anı ölümsüzleştiren ne varsa kapıp gelsin

Sağlıcakla.

kurtulus69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar650-mct250
    arkadaşlar yalova fest. e gelen var mı?emok da yalnız kaldık bari yalova da yalnız kalmayalım.haydi mct ciler

Motosikleti
    CBR 600f,2006 Fazer 6,Burgman 400
    bende gelmek ısterdım ama maalesef calısıyorum 14:00'e kadar.motorum 2006 mondıal mct siyah

Motosikleti
    Alıntı kadirsoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gelmek ısterdım ama maalesef calısıyorum 14:00'e kadar.motorum 2006 mondıal mct siyah
    Nerede oturuyorsun? Hoşgeldin bu arada aramıza.

Player acil bana yada uğur abi 'ye ulaş.

freexander@hotmail.com

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    benim adresimdwe ugurapay@hotmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler