Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mct 250
    Alıntı antistatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir şey danışacağım. otobanda giderken rüzgar beni diğer şerite atıyor. çoğu zaman yoldan çıkmamak için yavaşlıyorum. Bir ara ufak bir kaza sonucu direksiyonda yamulma olmuştu (servis düzeltti ama tam düzelmiyor galiba). nedeni bu olabilir mi? kışın bile bu kadar savrulmuyordum önceden.
    evet bencede direksiyondan olamaz!
    ben önceki gün küçük bir gezintiye çıktım ve yaklaşık 200 km yol yaptım ve bi ara 130 km/h gördüm hafiften rüzgarda vardı ama savrulma falan olmadı ön lastiği kontrol et bence bide lastik havalarına bak
    herkese kazasız sürüşler
    TECRÜBE, İNSANIN YEDİĞİ KAZIKLARIN TOPLAMIDIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    su on suspansıyonları nasıl yukselttınız
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su on suspansıyonları nasıl yukselttınız
    Eray kardeş ön amortisörlerin üst tarafına tornacıda aynı çapta ek boru yapılıyor. aynı diş adımları açılıyo bu şekilde geçmeli yapılıyor. Umarım anlatabilmişimdir

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

kilcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct-250

slm mct kullanıcıları

slm koruyucu demiri nerden bulabilirim.

eskişehirde sormadığım motorcu kalmadı siparişle gönderen varmı

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Ben Koruma demirini İstanbul Sancar Atılgan Motordan 65 ytl'ye aldım.Kendileri monte ettiler.Resimlerden bu forumda var bulabilirsin. Gönderip gönderemeyeceklerini bilmiyorum ama sen bir sor kasktan sonra motorda en gerekli şey.

Sancar Atılgan 0212 593 30 20
    Sevpa Motor 0216 572 60 80
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

sağol ben de deneyeyim bakalım. biraz da ağırlığı mı arttırsam acaba

Selam beyler..Bende yeni katıldım aranıza 4 ay kadar önce aldım macitimi..Vibrasyonu biraz fazla.Vidaların gevşemesi haricinde bir sorun çıkartmadı bana.Taki düne kadar.dün 100 km lik bir gezi yaptım.Gezi nin ortalarında motoru dinlendirmek için durdum kontağı kapadım.Dinlenmem bitip kontağı çevirdim Marşa bastım ve tık sesi bile gelmedi.Neyseki vurdurdum ve çalıştırdım,eve döndüm.Sanırım akü boşalmıştı ama neden? kontağı hiçbişekilde açık unutmadım ve aküm yeniydi.

bladebj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1 '08 ve 954RR '03
    konjektör olabilir bende yaşadım aynı sorunları şu an konjektör değişt ive tüm kabusum bitti belki kutup başlarına bişey temas ediyodur kaçırıyodur aküyü ama kesinlikle konjektörü düşün derim vurdurduktan sonra bi değişme olmadıysa ve akün yeniyse kesin konjektördür (yazarken teorim pekişiyo )
    Its not the same, takes two to know Two to know, two to know Why cant you see? Arnold layne...
    Syd Barrett

Motosikleti
    Alıntı denizzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arbetus selamlar sana ilanları yolluyorum. ankarada oturduğum için istanbuldaki ilanların fiyatlarını ankara geliş yol parası ıle degerlendırırsen dana anlamlı olur. şimdiden tesekkur ederim.

http://www.sahibinden.com/cok_uygun_...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/4000_km_de...XQQdisplayitem
    Dostum bu 3 ündende içime sinen çıkmadı. açıkcası Ankarada oturuyorsan birkaç tane satan arkadaşım var seninle irtibata geçirebilirim. Ancak bu kadar ölü fiyatla alacaksan bazı sorunlara hazır ol derim ben.

Cumartesi günü 16000 bakımını yaptım. Debriyaj balatalarını değiştirdim. Ustam sağolsun Honda nın orijinal balatalarından verdi. yağ olarak castrol actevo 20-40 koydum. yalnız yağ tapasını takarken yaptığım ihmal az kaldı bana pahalıya patlıyordu. tapayı yan takdığım için blok kısmını yalama yaptım. yeni diş açmak için bayağı uğraştık. dün akşam da dişli takozlarını ve arka fren balatalarını değiştirmek için evde askıya aldım motoru. Fakat aldığım balatalar aynı boy gibi görünse de kampanaya sığmadılar. Bende ekislerini zımparalayıp yerine taktım. Hazır sökmüşken kampana kapağını siyaha boyadım. ilerde jantıda boyayıp beyaz yanak yapıştırıcam lastiklere. Debriyaj çok şahane oldu. çekiş kafi. Yağ ciddi anlamda vibrasyonu azalttı. kış ortasında takmış olduğum açık hava filtresini bu gün kapağını açarak kullanmak istedim. Sonuç tam bir FİYASKO! bu akşam söküp orijinalini geri takıcam. Motor 6000 devri geçemedi. hava fazla geldiği için tekledi. Ses şahane oldu fakat ses için bukadar perf. düşüşünü kabul edemem.

Marmok a Hazır sayılırız.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Alıntı bladebj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konjektör olabilir bende yaşadım aynı sorunları şu an konjektör değişt ive tüm kabusum bitti belki kutup başlarına bişey temas ediyodur kaçırıyodur aküyü ama kesinlikle konjektörü düşün derim vurdurduktan sonra bi değişme olmadıysa ve akün yeniyse kesin konjektördür (yazarken teorim pekişiyo )

Nedir bu konjektör? nerede bulunur? pahalı bir parça mıdır? Ankarada tavsiye edeceğinizustalar var mı?

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Arkadaşlar iyi günler mct nin 2 günde bir zincirini gerdiriyorum bu sorunu nasıl halledebilirim

tuseadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Intruder C800, Fz6 Fazer
    zincir problemim var benimde şu zincir koruma kauçuğu erimiş ve zincir gaz kestiğimde ve yokuşaşağı viteste inerken ses yapıyor boştayken de bazen yapıyor bu kauçuktan alıp değiştirmeyi düşündüm fakat yine eriticeği kanısındayım acaba kendim bişey uydurabilirmiyim bu sürtünen noktaya bu sorunu yaşayan varsa çözmünü paylaşırsa sevinirim...

Motosikleti
    kaç defa söyledim bilmiyorum ama oring zincir alın ve kurtulun bu dertten.

Motosikleti
    Benimde yaklaşık 1500 km dir kullanıyorum. İlk aldığımda yaptırdığım ayar üzerinde gevşeme yok,eseneme normal . Anlamadım nasıl bu kadar düzgün kaldı.Bazen zincir spreyi sıkıyorum o kadar.Kullanımla da alakası olabilir mi bilmiyorum?
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Motosikleti
    Mondial MCT 250
    Selam macit dostları özellikle de arbetus :D msn de şişiriyom başını birazdan burdan şişirem.Dostlar ekonomik sıkıntılar nedeni ile aslanım datlım gıymatlım macitimi satıyom detaylar http://www.motosiklet.net/forum/satm...otosiklet.html
    sayfasında var keyifli sürüşler dilerim
    Toplum kökenli pnömoni

Arkadaşlar Ankarada usta tavsiyelerinizi bekliyorum

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Arbetus Sağol Allah razı olsun Vermiş olduğun bilgi için Birde zinciri istanbul da nereden alabileceğimi yazarsan çok şeymi istemiş olurum.
    24 sene önce Java kullanıyordum 2 senedirde mct kullanıyorum eskiden bu kadar sorunumuz yoktu tekneloji arttı dertler çoğaldı.

bladebj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1 '08 ve 954RR '03
    Alıntı macitim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedir bu konjektör? nerede bulunur? pahalı bir parça mıdır? Ankarada tavsiye edeceğinizustalar var mı?
    Alıntı macitim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ,Arkadaşlar Ankarada usta tavsiyelerinizi bekliyorum?
    Etimesgutta Yarış usta var Asya Motor bayiinde ona git derim hem muhabbeti güzel hem işinin eri hemde hesaplı konjektörde çok pahalı değil yalan olmasın ama 10-15ytl felan Odtüden Armağan tavsiye etti dersen belki bi indirimi olur ekstradan
    Its not the same, takes two to know Two to know, two to know Why cant you see? Arnold layne...
    Syd Barrett

Motosikleti
    Marmok'a bu motor ile giden var mı? Aynı döneme tatilim denk geldi belki diyorum...

Motosikleti
    Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marmok'a bu motor ile giden var mı? Aynı döneme tatilim denk geldi belki diyorum...
    Bildiğim kadarıyla giden yok ama gidecek var "BEN" son dakika sürprizi olmazsa macitle geleceğim. tüm hazırlıklarımı macitle gidecekmiş gibi yapmaktayım 16000 bakımını bitiriyorum bu hafta vakit darlığından taksit taksit yapıyorum. Bu hafta fren ve aydınlatma sisteminin bakımını yapıcam.

Sağlıcakla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler