Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NX 650 Dominator Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Bu motorun neden bir başlığı yok dedim ve uzun süredir forumda yazışmama rağmen hiç konu açmamıştım bu vesileyle ilk konumu bu motorun kullanıcıları için açmakla yükümlü hissettim forumu aradım taradım bulamadım eğer ki bir başlık var ise affola

Teknik veriler

General information
    Model: Honda NX 650 Dominator
    Year: 2000
    Category: Enduro / offroad
    Rating: 67.2 out of 100. Show full rating and compare with other bikes
    Engine and transmission
    Displacement: 644.00 ccm (39.30 cubic inches)
    Engine type: Single cylinder, four-stroke
    Power: 44.00 HP (32.1 kW)) @ 6000 RPM
    Torque: 57.00 Nm (5.8 kgf-m or 42.0 ft.lbs) @ 5000 RPM
    Gearbox: 5-speed
    Transmission type,
    final drive: Chain
    Chassis, suspension, brakes and wheels
    Front brakes: Single disc
    Rear brakes: Single disc
    Physical measures and capacities
    Dry weight: 167.0 kg (368.2 pounds)
    Power/weight ratio: 0.2635 HP/kg
    Seat height: 880 mm (34.6 inches) If adjustable, lowest setting.
    Ground clearance: 250 mm (9.8 inches)
    Wheelbase: 1,440 mm (56.7 inches)
    Other specifications
    Further information
    Parts and accessories Our partner CMSNL ships low cost OEM motorcycle parts to Australia, Austria, Bahamas, Belgium, Canada, China, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Ireland, Italy, Japan, Kuwait, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Montenegro, The Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Serbia, Slovakia, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Ukraine, United Kingdom, The United States and more. Or check out parts and accessories from our other partners.
    Ask questions Join the 00 Honda NX 650 Dominator discussion group.
    Insurance, loans, tests Check out insurance here. Search the web for dealers, loan costs, tests, customizing, etc.
    Related bikes List related bikes for comparison of specs

Bu aleti kullananlar yakıt tüketimini yazarlarsa tam süper olacak zira 2 gündür arıyorum ve net bir bilgiye ulaşamadım bu türkiyede pek tutulmayan bir motor ama genel kanı sağlam olduğu yönünde ayrıca parçası da pahalı imiş kendilerinin.

Bu motor hakkında bilgilerini bizden esirgemeyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgur1087 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    freewind(xf 650)
    yakıt tüketimi 5.5-7lt/100km arasında değiştiğini duymuştum bir kullanıcıdan.türkiyede neden bu modelin tutulmadığını hala anlamış değilim.bence hondanın eski (2004 öncesi) motorları daha dayanıklı.yedek parça sıkıntısı nx4 falcon da olduğu gibi dominatorde de var hatta çok daha sıkıntılı.tr de servislerin elinde hazırda parça bulmak zor(dominator sahibi birisinin piyano takımının belçikadan gelmesi için birsüredir beklediğini biliyorum)Benim çok hoşuma giden bir model fakat honda olduğu için(yedek parçada servislerin eline düşüm tavuk gibi yolunmamak için)uzak durmaya çalışıyorum hondadanama şuan kullanmış olduğum cbx twister i satarsam almak istedğim motorlardan birileridir kendileri
    Umarım bu başlık altında dominator kullanıcılarına ulaşabilir ve onların görüşlerini yaşadıkları sorunları ve adının(dominator)karakteristk olumlu üstün yönleri hakkında bilgi edinebiliriz.
    Kerem Akın bunu beğendi.

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    Bayağı yakıyor diye biliyorum kesin değil ama 5.5--6.5 arası

Forumda'ki en ölü konu , acaib şaşkınım ..

2017 Dominatör'ü 4gözle bekliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler