Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Kuba CG100 - CG100 Sport - CG150 Sport Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu model hakkında ayrıntılı bilgi için www.kubamotor.com websitesini ziyaret ediniz.

Yetkili Satıcılar ve Fiyat Bilgisi için Tıklayın
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    geçenlerde biraz inceledim ama kullanan yorumu olmayınca biraz çekimser kaldım açıkçası hem bayisinde de denemek için motor yoktu fiyat cazip fakat alacaksın şansına ne çıkarsa deyince vazgeçtim ama biraz kullanın bakalım yorumları alırız ilk önce soracağım şu titreşim olayı ne durumda.
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    balansörlü olduğu için titreşim sıfır.çokta memnunum
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balansörlü olduğu için titreşim sıfır.çokta memnunum
    Anlatacam demişsin,bi paylaşımın yok abi.Hız olarak ne görüyor rodajdan çıktı mı kaç kmde?Kaç lt. benzin yakıyor?Uzun yol yaptın mı? Bunları bi paylaşsan.

fiyatı nedir?

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Resim yok mu..?
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

fiyat falan gerçekten uygun benimde hoşuma gitti bu cg 150 ama tabi kullanıcı bilgileri daha çok olsada insanlar rahatça güvenerek alsalar

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motor nasıldır ... bayide inceledim gayet iyiydi. balansör olduğunu hiç titremediğini titrerse mal benim getir geri abi dedii... fiyatıda uyğun 1900 belki pazarlıklıkla 1800tl ye alınır 2010 model. yalnız sadece ön teker kampana onu begenmedim. alışım jank fakat önteker ve arka teker firenleri ikiside kampana.... sıkıntı olurmu alsak
    103 hp

pasa216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 100 2012 Kırmızı :)
    yok abicim sıkıntı olmaz kampana fren cokta kotu değil..bende gecenlerde Kuba Km 125-6 balanslı teknolojili olanı aldım ve bundada titreşim sıfır yani aynı aldığı yerde garantiledi titreşim yok garanti veriyoruz dedi.bu motorarla zaten fazla hız yapmak cok tehlikeli bişey baskasına göre farklıdır ama bana göre kampana fren diskten daha güvenli.disk frene bi dokununca kitleniyo ben kullanamıyorum.tekrar soyluyorum bu benim fikrim.alacaklarada cg 150 öneririrm.benim motordanda olabiir ama kesinlikle balansörlü motor alın.asya mondial kanuni motoran zealsun arora segger kral yuki belderia haojin vs vs vs hepsi birbirine benzeyen makineler.kuba da aynı tipte ama bunlarda titreşim yok.
    Tehlikeleri nasıl dibine kadar bertaraf edeceğini bilemiyorsan sakın motosiklete binme, çünkü o zaman bu işi beceremezsin demektir.

lazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba 165-25

kuba 150 -12 d

arkadaşlar kubanın birde bu modeli çıkmış bayi sorun yaşamayacağımı söyledi motoru balansörlüymüş.

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Hocam bunların yedek parçası nasıl?
    Fiyatı nedir?
    Birde herşehirde servis yok galiba..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    kuba 165-25

kuba 150 -12 d

çoğu şehirde servisi var sitesinden bakabilirsin ,bizim burada yani bolu ,da kanuni servisi sırf şikayetlerden bıktığı için kanuniyi bırakıp kuba nın servisliğini aldığını öyledi .Fabrikası gaziantep,teymiş . Fiyat olarakta 3000 lira dedi. kredi kartına 0 faizle 12 ay vade yapıyolar.

adidas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında olacak
    2 gün önce gördüm fiyatı 2000 tlyi geçmez ise bu motordan alabilirim,babam bütçeyi açıkladıda
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz

Motosikleti
    kuba 165-25
    merhaba arkadaşlar dün akşam itibariyle kuba motorunu almış bulunmaktayım. aldığım model 150-25 modeli çift egzozlu akşam 15 km kadar kullandım ilk izlenimlerimlerim iyi fena değil titreşim yok .sabah soğuk motor ilk marşa basmamla çalıştı kullandıkça gözlemlerimi sizlerle paylaşacağım.

adidas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında olacak
    Alıntı lazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar dün akşam itibariyle kuba motorunu almış bulunmaktayım. aldığım model 150-25 modeli çift egzozlu akşam 15 km kadar kullandım ilk izlenimlerimlerim iyi fena değil titreşim yok .sabah soğuk motor ilk marşa basmamla çalıştı kullandıkça gözlemlerimi sizlerle paylaşacağım.
    hayırlı olsun kardeşim,bende bu motorun 150 cg sport modeline merak saldım 2 3 gün önce gördüm çok güzeldi, kaça aldınız siz motoru...
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz

Motosikleti
    kuba 165-25
    teşekkürler, ben 2500 aldım 12 ay 0 faizle veriyolar.
    Melih sarı bunu beğendi.

lazer kardeş nasıl memnunmusun kb 150-25 çift egzoz modelinden bende ondan almayı düşünüyorum bir mani olmzsa baya sağlam duruşu var yakıtını falan yazarmısın sana zahmet

Motosikleti
    kuba 165-25

kuba

arkadaşım motorun ilk öncelikle şasesi diğerlerine göre daha sağlam zaten bazı aksamları gaziantep organize sanayide üretiliyor,motoru ise gerçekten kaliteli bi incele hak vereceksin yakıta gelince 100 km de tam olarak 10 tl yaktı daha 165 km de zamanla biraz daha düşeceğini tahmin ediyorum en önemlisi ise balansör sistemli olması .Ekzoz geri dönüşümü ise üst kapaktan alınmış digerlerindekiler gibi uyduruktan bir şeyler yapılmamış.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    100 km 10 tl(2,5 litre) yakması bence gayet normal düşsede çok az düşer.Motorun gayet güzel çinli kötü diyenlere aldırmaz ve iyi bakarsan sorunsuzca kullanırsın.
    Esrarengiz03 bunu beğendi.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

çok teşekkürler kb 150-25 için istediğim bilgileri resmiyle birlikte vermişsin allah kazasız belasız sürmeler nasib etsin..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler