Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Kuba CG100 - CG100 Sport - CG150 Sport Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

adem80 tşk ederim verdiğin bilgi için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    olurmu öyle şey. Biliyosan yazacaksın

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adem bu tip motorlar aslında hoşuma gidiyor alıp 72 tel jant yapsak beyaz yanak atsak nasıl olur kı len? apaçi derler mı?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    delileo sen doğuştan apacisin zaten illa motora binmen şart değil

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında kırmızı bi titan buldum komple yeni boyanmış motoru yeni toplanmış muayene falan var onu alıp 72 tel yapayım..siyah jant yapayım..beyaz yanak atayım..pistiririm da xenon da takarım..açık bi egzos da atarım askerden izne gelince biner geri giderim

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    al ozaman. Titan ybr den çok oynamaya gelir. Köpek gibi sür.bişe olmaz

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    "kaptan22" kuba cg 100 dik sport ile 130 bastığını söylüyon... Yahu bu ybr midir? honda mıdır? apache midir? Ben de aynı modeli kullanıyorum ancak senin dediğin gibi 130 felan bastığı yok. Hem ben ön dişliyi büyüttüm buna rağmen bu kadar süratli gitmiyor. Sen ne yaptın da bu hıza ulaştın, hem de düz yolda... Sırrını bizimle ayrıntısıyla paylaşırsan artık millet ybr, honda, apache almaya gitmeyeceğinden emin olabilirsin....

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    her söylenene inanmayın. Düz demiştir, hafif rampa aşadır. Rüzgarda arkasından esivermiştir. 120 yi biraz geçince yandan bakıvermiştir, 130 düzde gidiyo olmuştur 150 cc apache o hızı zor yaparken. Ha bide üstüne yatıvermiştir bide kendisi 50 kg sa tam olmuştur.
    salih64 bunu beğendi.

Motosikleti
    KUBA
    kuba cg 100 sport dik sport da katalizör var mı arkadaşlar ????

Motosikleti
    KUBA
    NE KADAARDA ÖLÜ FORUM

Beyazkefen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CG-100 SPORT
    Herkese merhaba arkadaşlar..Acaba CG 100 Sport 100 km de ne yakıyor deneyen oldumu..Çok merak ediyorum vereceğiniz cevapları..Hatta diğer modellerde yazsın yakıt tüketim sonuçlarını. Şimdiden Teşekkürler...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

ıspider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Arkadaşlar Cg 100 Sport ta balansör varmı yokmu ?

Motosikleti
    kuba cg 100 konyanın kırmızı gülü
    selamun aleyküm arkadaşlar bende kuba cg 100 sport kullanıcısıyım motorum şu an 8111 km de.
    ilk aldığım zamanlar çok güzeldi tabi kulana kullana biraz yıpranıyor ama bakarsanız bu motorlar çok gider.

en son çlçümüm: 44 tl benzin ile 369 km yol yaptım ve bugün depo yu fulledim bakalım bir daha ölçeceğim.
    arkadaşar size tavsiyem motoro çok zorlamayın 8000 devir i geçirmeyinn
    şehriçi için ideal bir motor bence.
    ayrıca motorun 130 yapması imkansızz. ibre de hata vardır ancakk bi de arabayla ölç bakalım arkadaş..

Motosikleti
    KUBA CG-100 SPORT
    Alıntı imcitanesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleyküm arkadaşlar bende kuba cg 100 sport kullanıcısıyım motorum şu an 8111 km de.
    ilk aldığım zamanlar çok güzeldi tabi kulana kullana biraz yıpranıyor ama bakarsanız bu motorlar çok gider.

en son çlçümüm: 44 tl benzin ile 369 km yol yaptım ve bugün depo yu fulledim bakalım bir daha ölçeceğim.
    arkadaşar size tavsiyem motoro çok zorlamayın 8000 devir i geçirmeyinn
    şehriçi için ideal bir motor bence.
    ayrıca motorun 130 yapması imkansızz. ibre de hata vardır ancakk bi de arabayla ölç bakalım arkadaş..
    Öncelikle merhaba geçen gün 140 gidiş 140 geliş 280 km yol yaptım motorum ile depom full idi yola çıkarken gideceğim yere vardığımda yani 140 km yaptım 2 kişiydik motorda ve depom yarıma indi dönüşte ise diğer kalan yarım depo bitti ve tam 1 depo benzin harcadım net 280 km yolda acaba motordamı bir problem var şimdiden teşekkür ederim vereceğiniz cevaplar için...(motorum cg 100 sport Km: 1920)

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Beyazkefen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba geçen gün 140 gidiş 140 geliş 280 km yol yaptım motorum ile depom full idi yola çıkarken gideceğim yere vardığımda yani 140 km yaptım 2 kişiydik motorda ve depom yarıma indi dönüşte ise diğer kalan yarım depo bitti ve tam 1 depo benzin harcadım net 280 km yolda acaba motordamı bir problem var şimdiden teşekkür ederim vereceğiniz cevaplar için...(motorum cg 100 sport Km: 1920)
    Arkadaşım 2 kişi toplam kaç kg sınız? Çokmu rampa çıktın? Hep düşük vitesmi gittin? Bi depo derken yedek hariç 10 litre alıyomu? Ben iki kişiyle toplam 160 kg kadar yük ile 2200 kusur toprak yolda dağa tırmanma dahil, motorun canını çıkara çıkara 10 lt ile 340 km yaptım. Bide titan es var. Oda aynı yolda 10 lt ile 380 km yaptı. Üstelik 2 side 150 cc. Seninki çok yakmış. Muhtemelen yük ağır geldi, düşük vites sürdünüz hep.

Motosikleti
    KUBA CG-100 SPORT
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım 2 kişi toplam kaç kg sınız? Çokmu rampa çıktın? Hep düşük vitesmi gittin? Bi depo derken yedek hariç 10 litre alıyomu? Ben iki kişiyle toplam 160 kg kadar yük ile 2200 kusur toprak yolda dağa tırmanma dahil, motorun canını çıkara çıkara 10 lt ile 340 km yaptım. Bide titan es var. Oda aynı yolda 10 lt ile 380 km yaptı. Üstelik 2 side 150 cc. Seninki çok yakmış. Muhtemelen yük ağır geldi, düşük vites sürdünüz hep.
    Teşekkürler öncelikle cevabın için kabataslak herşey dahil 200 kg yük vardı motorda evet biraz yokuşuda boldu ve servisin dediğine görede motor henüz açılmamış açıldıkça düşecekmiş yakıt bu arada depo kapasitesi yedek dahil 9 lt düşük vites olayına gelince evet yokuş bol olduğu için 5 i pek göremedim yolda desem yalan olmaz..Teşekkürler...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    200 kg 100 cc motora çok gelir arkadaşım. Taşıma kapasitesi 100-150 cc arası çoğu motorun max 150 kg dır. Yedek dahil 9 litre. 2 litre diyelim yedek. Kaldı 7 litre.280 bölü 7 =40. 1 litre ile 40 km. Motorun benimkinden az yakıyor. Tek kişi açılınca 1 litre ile 45, 50 km ye çıkar bu değer. Daha ne olsun?
    furko2424 bunu beğendi.

Motosikleti
    KUBA CG-100 SPORT
    Anladım adem peki tam olarak ne zaman açılır motor şu an 1920 km de tam olarak ne zaman tam performans ile çalışmaya başlar motor...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    5 bin, 10 bin arası tam açılır. 3 bini geçince yavaş yavas basmaya başla. Sağır kalmasın.

Motosikleti
    KUBA CG-100 SPORT
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 bin, 10 bin arası tam açılır. 3 bini geçince yavaş yavas basmaya başla. Sağır kalmasın.
    Şu anda hiçbir şekilde 80 km/h den fazlasını görmedim motorda buna yokuş aşağı gitmemde dahil devir 8000 oluyor zaten 80 km/h yi görünce mecburen gaz kesiyorum sence normalmi böyle olması adem...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler