Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Supershadow

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdaroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar,

BU keeway supershadow meselesi neden bu kadar uzadı anlamıyorum. Neden hala bir bilgi, fiyat, yada motorun en azından kendisini showroomlarda göremiyoruz.

Tüm forumu okuduktan sonra zaten insanların motorun beklenen fiyatının yüksekliği sebebi ile soğudukları görünen bir gerçek. Ama bir de bu motor ile ilgili olan belirsizlik de bizleri soğutuyor. Kaldı ki motomaxla konuştuğunuz zaman (o kadar çok aranmış olacak ki) sekreteri ya da danışmayı bile aşamıyorsunuz artık. Konu neydi sorup cruiser cevabını aldıktan sonra otomatikman fiyat belli değil, mart sonunda fuara gelecek diyor.

İşin bir diğer enteresan yanı da kızıltopraktaki motomax bayii bu ay sonu gelecek diyor. Bu ne çelişkidir anlayamadım.

Sen motoru getirirsin, showroomda sergilersin. İnsanlar bakarlar, beğenirlerse sana sipariş verirler (ki bu ön sipariş modelini Honda Cbr 125 te uygulamıştır ve de başarılı olmuştur. Çok insan parayı yatırıp sıraya girmiştir) sende bu motoru yine ilerleyen zamanlarda getirip teslim etmeye başlarsın!

Ama en azından insanlar böyle forumlarda konuşupta ne senin marka imajını zedeler ne de bu motoru efsane haline getirip üzerine hayali yorumlarda bulunur.

Bunlar benim fikirlerim. Ve biliyorum ki bu forumları bu firmanın sahipleride okuyorlar. Ve ben kendilerinden biraz daha ilgi istiyorum!

Sizce bunu istemek çok mu???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    bence konuyu arat ondan sonra yeni konu aç
    KARTAL GOL GOL GOL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler