Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sym HD 200 i EVO

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st vs Sym gts 250 i evo
    teşekkürler tata,öncelikle ilk başlarda çift far olayını bende sevmedim biraz joyrıde dan esinlenmişler ama işlevsellik mükemmel 10 üzerinden 10 verebilirim.şehir içi kullanımda çok iyi ama yeni kasa uzun yol içinde güzel olmuş,aynı gün içersinde neredeyse durmaksızın 400 km ye yakın yol yaptım hiçte yorucu olmadı ayrıca dediğiniz gibi büyük çaplı tekerlekleri sayesinde viraj dengesi çok güzel ve dengeli bide şuraya resim koyma işini becerebilsem bi türlü yapamadım
    tata ve Adem Balkan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Bildiğim kadarıyla (adminler hariç) siteye foto yüklenemiyor, dışarıdaki bir fotoğrafa link verilebiliyor (imageshack vs.). Gerçi ben mesai saatlerinde göremiyorum zaten, iş yeri güvenlik duvarımız filtreliyor fotoğrafları. Görmek güzel olurdu motosikletinizin fotolarını.

İyi sürüşler dilerim.
    sukru 125 bunu beğendi.

Motosikleti
    iyi dilekleriniz için teşekkür ederim,müsait bi zamanda yüklemeye çalışacağm.
    tata bunu beğendi.

Motosikleti
    bugün yolda giderken altında çin malı scooteri olan bi arkadaş el kol hareketleriyle durdurdu beni kenara çektim geldi,buyur abi hayırdır dedim, hello my friend sorry dedi meğer yabancıymış bizde ufak tefek bilgi vermeye çalıştık dilimizin döndüğünce,bu yeni kasa baya bi dikkat çekiyor sanki sorup inceleyen sayısı baya bi arttı bence albenisi yüksek bi motor sürüş zevki ayrı bi güzel insanın üstünden inesi gelmiyor ama bi ön cam taktırmam şart yoksa hastalanıcaz bu gidişle
    Adem Balkan bunu beğendi.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Karşınızda yeni Sym hd200

Kaynak:
    http://www.cyberscooter.it/modelli/s...hd2-200i_2.htm
    motorcu48 ve Adem Balkan bunu beğendiler.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bak ilk defa bu motoru çok beğendim
    bu kasasıyla sym hd 200 alınır büyük tekerleri ve görüntüsü cezbedici
    madlive bunu beğendi.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Arkadaşlar böyle bir alet alınır mı ?Tanıdık değil, ama bildiğim kadarı ile kronik sorun yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36895915/detay
    madlive bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar böyle bir alet alınır mı ?Tanıdık değil, ama bildiğim kadarı ile kronik sorun yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36895915/detay
    18.000 km yazmasına rağmen çok yorgun gözüyor. Koltuğun altındaki grenajlarda hd200 yazmıyor. Kuvvetle muhtemel boya var. Egsoz sacı yok.
    Bak bu motor 45.000 kmde. Sen karşılaştır.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44258875/detay
    3.000 tl buna verileceğine bu paraya bakılıp sorunsuzsa bu alet alınır.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45532093/detay

Murat 48/30 bunu beğendi.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

Motosikleti
    Arkadaşlar bu yeni kasanın beyazı var bende,eski kasayı sattıktan sonra bunu aldım 2 aydır kullanıyorum sormak istediğiniz bi şey varsa cevaplayabilirim

Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Şükrü bey motorunuzun yakıt tüketimi, bakım aralıkları, son hızı, ara hızlanmaları hakkında bilgi verirseniz almayı düşünen arkadaşlara iyilik olur. Fiyat/performansı
    Daha önce kullandığınız bir motorla da kıyaslarsanız daha somut bişeyler çıkabilir.

Motosikleti
    Yakıt tüketimi şu an 3 lt civarında yeni olması ve havanın soğuk olması da buna etken son hız olarak daha yeni olduğu için çok zorlamadım ama eski kasada135 de kesiciye girdi bide yeni kasada büyük bi ihtimal ısı müşürü var motor soğukken ne yaparsanız yapın 100 km yi geçmiyor bence motorun ömrü açısından olumlu bi özellik kıyaslama yapacak olursam onlarca motor eskittim bi honda dan ve yamaha dan daha sağlam bi motor isteyen olursa honda ve yamaha yla olan maceralarımı anlatabilirim

Motosikleti
    evet motorumuz yavaş yavaş açılmaya başladı bugün düz de 125 km hızı geçtik eski kasada 135 de kesiciye sokmuştum bakalım biraz daha açılsın uzun yolda test edeceğim tabi önce havaların ısınması lazım,enteresan olan böyle kaliteli ve güzel bi motorun böylesine az ilgi görmesi ama yeni kasa eskiye nazaran daha çok dikkat çekiyor trafikte ve park halinde soran sayısı bi hayli fazla,motorun 100-110 km hızlardaki sessizliği mükemmel sanki akıyor,bu yüzden izin günlerini sabırsızlıkla bekliyorum insan üzerinden inmek istemiyor

Motosikleti
    abi farın biri yanmıyor muhabbeti, deli ediyor beni,bu tür motorlarda niye tek far yanıyor ikisinin birden yanması mümkün mü,bunu herhangi bi oto elektrikci yapabilir mi

Selamlar. Foruma yeni üye oldum. Motosiklet konusunda hiçbir bilgi ve tecrübem yok. İlk motorumu almak için araştırma aşamasındayım ve kafam karmakarışık.
    sym hd 200 boyut olarak bana uygun gibi. 185 boy, 95 kg ve 42 yaşında ilk kez motora binecek biri için uygun olur mu sizce?
    sym hd200 'ün eski ve yeni modellerinin, dış görüntüsü dışında bir farklılığı var mı?
    Asıl öğrenmek istediğim: 2006 model 15000 km de bir hd 200'ün ederi nedir? Sizce maksimum hangi fiyata alınırsa normal olur?
    Motor tanıdığım birinde , uzun zaman önce ilan vermiş ama satılmamış. istediği rakam 4000 liranın biraz üzerinde. Kendisiyle henüz konuşmadım çünkü, onunla konuştuğumda ederi konusunda kafamda bir rakam olmalı.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    sayın piynst bey boyunuzdan dolayı sıkıntı yaşamazsınız,eski kasayla yeni kasa arasındaki fark sadece görsellikte değil süspansiyon sistemi ve frenlerinin geliştirilmesi ki eski kasada süspansiyon hem sertti hemde frenler özellikle arka fren sıkıntılıydı,bana sorarsanız bütçeniz uygunsa yeni kasayı kesinlikle alın derim,benimki şu an 3 bin km oldu kesinlikle pişman olmazsınız

Motosikleti
    Sym Hd200i
    Merhaba.Sym Hd200 kullanıcısı olarak seçiminiz iyi diyebilirim.Güçlü ve seri motoru dik yokuşlarda bile çok iyi.2006 larda karbüratörlü diye biliyorum benimki 2011 model injeksiyonlu ve yakıtı da çok iyi...2006 model yerine 1000-1500 lira daha verip 2011 model almanızı tavsiye ederim.Hatta sahibinden.com da 2013 gördüm 5750 tl ye İstanbulda.

Alıntı sukru 125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın piynst bey boyunuzdan dolayı sıkıntı yaşamazsınız,eski kasayla yeni kasa arasındaki fark sadece görsellikte değil süspansiyon sistemi ve frenlerinin geliştirilmesi ki eski kasada süspansiyon hem sertti hemde frenler özellikle arka fren sıkıntılıydı,bana sorarsanız bütçeniz uygunsa yeni kasayı kesinlikle alın derim,benimki şu an 3 bin km oldu kesinlikle pişman olmazsınız
    İlginiz için teşekkürler. Yeni kasadan kastınız çift farlı olanlar mıdır? 2012 model sıfır 6400'e satıyorlar; bunlar eski kasa mıdır?

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Güzel motora benziyor ama pek bir bilgi yok bu motorla ilgili.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)