Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki KLX 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

klx 250 s'nin normal klxten ne farkı var arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Alıntı Güneş Balkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    klx 250 s'nin normal klxten ne farkı var arkadaşlar
    S, USA versiyonu. Karbüratörlü idi yanlış hatırlamıyorsam. Ufak tefek farklılıklar bulunuyor.
    Bunun dışında bize gelenler EU, Thailand için TH gibi versiyonlar bulunmakta.
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    KLX250'yi en fazla ne kadar alçaltabiliriz?2. motorum olarak KLX250 düşünüyorum ancak 1.74 boyuma biraz uzun gelir herhalde.

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KLX250'yi en fazla ne kadar alçaltabiliriz?2. motorum olarak KLX250 düşünüyorum ancak 1.74 boyuma biraz uzun gelir herhalde.
    Alışınca 1.74 boy ile sorun yaşamazsın.
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/

Motosikleti
    Kawasaki
    İyi Günler Kawasaki Servisi Olarak Kawasaki Kullanıcıları İle Daha Yakından Görüşmek Sıkıntıları Çözmek Tamir Parça Sorularını Daha Hızlı Yanıtlamak İçin Facebook Üzerinden Yaptıgımız Gibi Forumlarda Kendimizi Gösterecegiz Bundan Sonra Kullanıcılar Servis Servis Dolasmak Yerine İnternet Üzerinden Biz Sizin Ayagınıza Gelecegiz Herhangi Bir Sıkıntıda Parça Ve Servis Hizmetleri İçin Lütfen 0531 367 46 51 Numarasını Arayınız.
    Alfa Motoral Kawasaki Yetkili Servisi

Değerli forum kullanıcıları ben 2016 model klx 250 sahibiyim sıfır aldım ve hala keyifle kullanıyorum.
    her yola girdim ve her şartta kullanmaya devam ediyorum.

sorularınız varsa burdan yanıtlayabilirim.
    mail adresim: alperdeney@gmail.com

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

sele yükseltme alçaltma , yakıt , arka çanta kullanımı ve tavsiyesi, ve diğer sorularınız için buradayım.Satıcı yada alıcı değil sade bir vatandaşım teknik bilgim ve tecrübelerimi paylaşırım.

boy : 170 cm
    kilo : 72 kg
    Selçuk Keleş ve Ahmanamra bunu beğendiler.

Motosikleti
    NC 750X
    BU MOTORSİKLETLERDE ATEŞLEME ARIZASI İLE Karşılaşan oldumu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun cross olduğuna nereden fikir edindiniz İsterseniz ayak marşı opsiyonel takılabiliyor 300USD cik

Cross istiyorsanız bunu bakacaksınız.
    http://4.bp.blogspot.com/-Mb_5JGXCQD...aki+kx250f.jpg
    bu motordan bizde ateşleme arızası yaptı çalışmıyor arızayı bulamıyorlar

Arkadaşlar 2016 model 7bin kilometredeki KLX 250 motosikletimi satıyorum sıfır sorun, sıfır hata, sıfır kaza bir motosiklettir. ilgilenenler detaylar için özel mesaj atabilir.

FCTokuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda crf 250 rally>Yamaha MT-125
    Herkese selamlar,
    Çalınan crf rally den sonra:( klx i alıp aranıza katıldım. 2011 model 26binde.
    Ön fren diski ve egzantrik gergisine ihtiyacım var, elinde olan varsa bana ulaşabilir.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    KLR 650’ye kardeş geldi, 2016 model 9 bin km

RoofRoof, cenkito ve Ahmanamra bunu beğendiler.

Motosikleti
    KLR(31kw) den inip KLX(16kw) e binince gücün yarıya düşeceğini biliyordum ve bu beni endişelendiriyordu, araç sollamalarda yeterince hızlanamam, uzun yolda keyif alamam gibi düşüncelerim vardı, genelde herkes bir üst sınıfa geçer ben alt sınıfa geçtim sebebi ise yaşadığım diz rahatsızlığı, motorun ağır oluşu beni çok zorluyordu, park etmek garaja sokup çıkarmak, olduğu yerde üzerindeyken geri geri itmekte zorlanıyordum ve dizimi çok ağrıtıyordu. KLX geldi 200km kadar yolda kullandım, çokta endişe ettiğim gibi olmadı, yolda gayet yeterli bir güce sahip, ara hızlanmaları güzel, motorun hafif olması canlı ve atak oluşunda önemli bir etken, üzerinde dişli arazi lastikleri var, onları daha çok asfalta yatkın Mitas MC24 ler ile değiştireceğim, dişli lastiklerle dahi virajlarda temkinli olarak yatarak döndüm tabi ıslak zemini hiç sevmiyor bu dişli lastikler, kısaca KLR’den sonra ben tatmin oldum, fakat KLR’nin o müthiş gücünü ve gaz tepkisinin verdiği keyfi, arka tekerdeki yüksek torku asla vermeyecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Polisport marka yaprak şeklinde elcik korumalar yakıştı sanki, yeşil renk motorun rengi ile birebir uyumlu, polisport zaten kawasaki ve diğer enduro markaları için uyumlu replika plastikleri üreten bir firma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Alıntı miazu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kocamla 4 senedir evliyiz ... fakat bu zamana kadar cesaret edemedi ...

-ki ben 17 yaşından beri motosiklet kullanıyorum...
    Ciddi misiniz?buda benim
    https://youtu.be/XsEdoUZN7X0

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    Alıntı Gofretcocuk5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi misiniz?buda benim
    https://youtu.be/XsEdoUZN7X0
    O yorum 2011'de atılmış.

Motosikleti
    Çantalandım, 40lt alüminyum topcase ve 4lt depo üstü, uzun turlarda topcase yerine 60lt su geçirmez sosis çanta tercih ediyorum, daha kullanışlı geliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantalandım, 40lt alüminyum topcase ve 4lt depo üstü, uzun turlarda topcase yerine 60lt su geçirmez sosis çanta tercih ediyorum, daha kullanışlı geliyor.

https://i.hizliresim.com/8oG8oP.jpg

https://i.hizliresim.com/7SS7D7.jpg
    Her yeri kalite motorun Kawasaki bendede var ninja
    joshua bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    @joshua
    Arazi performansı nasıl bozuk sürülmüş tarla yolunda falan gidiyor mu bide yolda
    Gazi çekince hızlanması nasıl ?

Motosikleti
    Alıntı Gofretcocuk5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @joshua
    Arazi performansı nasıl bozuk sürülmüş tarla yolunda falan gidiyor mu bide yolda
    Gazi çekince hızlanması nasıl ?
    mevcut lastikler ile arazi performansı çok iyi, toprak stabilize yolda ön lastik kayar mı diye korkmadan tapagaz gidilebiliyor, çamura ve ağır offroad a hiç sokmadım, zaten buna uygun değil, daha uygun motocross modeller var, bu makine dual sport enduro, asfaltta giderken hafif araziye de sokabilirsin, arazide biraz boy istiyor, ben parmak uçlarım yere değerek kullanıyorum(1.76 boy) asfaltta mevcut lastikleri çok keyifli değil, asfalt ağırlıklı kullandığım için bir takım Mitas Mc24 (%30 arazi %70 asfalt) lastik aldım, henüz değiştirmedim, yağışlar başlayacak, kışa yeni Mitas lastikler ile gireceğim.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mevcut lastikler ile arazi performansı çok iyi, toprak stabilize yolda ön lastik kayar mı diye korkmadan tapagaz gidilebiliyor, çamura ve ağır offroad a hiç sokmadım, zaten buna uygun değil, daha uygun motocross modeller var, bu makine dual sport enduro, asfaltta giderken hafif araziye de sokabilirsin, arazide biraz boy istiyor, ben parmak uçlarım yere değerek kullanıyorum(1.76 boy) asfaltta mevcut lastikleri çok keyifli değil, asfalt ağırlıklı kullandığım için bir takım Mitas Mc24 (%30 arazi %70 asfalt) lastik aldım, henüz değiştirmedim, yağışlar başlayacak, kışa yeni Mitas lastikler ile gireceğim.
    CRF,KLX'le felan girilmez çamura.Ağır çamurda direk kalırsınız yerinden oynamaz.Yeteri kadar hafif ve güçlü değil.Direk saplanıyor olduğu yere.

Motosikleti
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CRF,KLX'le felan girilmez çamura.Ağır çamurda direk kalırsınız yerinden oynamaz.Yeteri kadar hafif ve güçlü değil.Direk saplanıyor olduğu yere.
    Klx, Crf’den daha hafif ama yine de olmaz, gerçek motocross daha farklı kesinlikle, ama yine bu dual sport modeller ile arazi yapanlara bir şey diyemiyorum çünkü iyi ayrı motor sahibi olmak onların bakımları, işletmesi artık güç geliyor insanlara, dual sport modeller ile arazi heveslerini alıyorlar az da olsa, zaten gerçekten hard enduro yapabilecek deneyim ve hakimiyete sahip kaç kişiyiz şurada.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    KTM Ler güzel çift zamanlı exc250 falan yeni modelleri

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)