Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
45. sayfa BirinciBirinci ... 354344454647 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki KLX 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ii forumlar arkadaşlar honda crf 250 r ım var 2008 yeni aldım sayılır detaylı tüm bakım ve stiker işlerini yaptım ama makina cok güçlü geldi 44 hp bana fazlaymı alınca anladım.bundan önce crf 250 L vardı onu tecrübe ettim fakat geri dual sport enduroya dönesim var biraz yol biraz arazi fakat crf l mi alsam klx mi karar vermiyorum sizca hangisi mantıklı olur klx kaç hp enjecsiyon varmı radyator 2 mi ikisindede fan varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

birde klx le crf 250 r takas düsünen olursa yazın ilana koymadım ama honda crf r x türkiye face grubunda detatlı bakım stıker vidyosu koydum ordan bakılabilir nakite 10500 istiyorum bilginize ama l mi alsam klx mi ikisi arasında kıyas yaparsanız da ii olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

meraba dostlar bende yeni klx imle aranızdayım bi kaç sorum var. bu aletin rodajı ilk 1000 e kdr 4000 devir sonra 1600 e kdr 6000 deviri geçme gibi bişeymydi eğer öleyse 4 viteste 5 te 6 da 4000 devirde motor vuruntu yapıyor. hoşuma gitmiyor motorun öyle teklemesi. ilk defa dual makinam oldu harbiden sele çok rahatsız .. bu aletin fan açmasınn .ok zor oldu söylenmiş hatta arkdsın teki rolanti ayarını yükseltip beklemiş biraz fan mı bozuktur diye acaba ama benmkısı masallah açıyor fan belki fethiye cok sıcak diyedir. ve son olarak LASTİK EGZOZ VE HANGİ YAĞ kullanılmalı önerileriniz nelerdir şimdiden saolun

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    İlk 800 km max devir 4000 rpm, 800-1600 arası 6000 rpm.
    Nerde kullanıcaksın asfalt/arazi oranı?
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/

m3hm3tozc4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2006)
    Kawasaki'de pazarlık payı ne kadar oluyor bilgisi olan var mı? Veya yakın zamanda fiyat alan var mı?

Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Pazarlığı kabul etmiyolar, eğer Anadolu'da bayi olup da elinde duruyorsa kabul eder belki bilemem.
    Zaten şu anda KLX CRF'den daha ucuz nerdeyse.(15.200-15.020)
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    İnşallah birgün
    Alıntı Selçuk Keleş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazarlığı kabul etmiyolar, eğer Anadolu'da bayi olup da elinde duruyorsa kabul eder belki bilemem.
    Zaten şu anda KLX CRF'den daha ucuz nerdeyse.(15.200-15.020)
    Selamın aleyküm abi 0 tecrübebedeyim seneye ehliyet alcam para biriktiriyorum klx 250 baslangic için uygunmudur düşük cc motor alsam değiştirmem1 2 sne oyüzden böyle bir motorda karar kıldım sizce uygunmudur

Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Alıntı KrosKafası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın aleyküm abi 0 tecrübebedeyim seneye ehliyet alcam para biriktiriyorum klx 250 baslangic için uygunmudur düşük cc motor alsam değiştirmem1 2 sne oyüzden böyle bir motorda karar kıldım sizce uygunmudur
    Uygun tabii ki.

Motosikleti
    İnşallah birgün
    Uygun tabii ki.
    Asfalt ve uzun yolda nasıl motor daha çok yolda kullancam çünkü

Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Asfalt ve uzun yolda nasıl motor daha çok yolda kullancam çünkü
    Klx uzun yoldan çok, arazi sürüşleri için tasarlanmış bir modeldir.
    AEA'nın klx/crf karşılaştırma videosunu izleyin.

Motosikleti
    İnşallah birgün
    Klx uzun yoldan çok, arazi sürüşleri için tasarlanmış bir modeldir.
    AEA'nın klx/crf karşılaştırma videosunu izleyin.
    Abi ben şimdi başlangıç egitmi alıp 10 bin TL civarında süper moto arıyorum klx yada crf alsam supermoto jant lastik taksam nasıl olur sende klx var uzun yola falan çıkıyormusun hiç klx honda dan tek farkı artçı pegleri uygunsuzlugu ve selesiymis diğer konularda klx önde diyorlar

Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Abi ben şimdi başlangıç egitmi alıp 10 bin TL civarında süper moto arıyorum klx yada crf alsam supermoto jant lastik taksam nasıl olur sende klx var uzun yola falan çıkıyormusun hiç klx honda dan tek farkı artçı pegleri uygunsuzlugu ve selesiymis diğer konularda klx önde diyorlar
    Supermoto kullanmak istiyorsan öyle bir model almalısın. Uzun yola uygun değil.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Arkadaşlar selam klx250yi süpermoto yapmak için ortalama ne kadar harcarım yardımcı olursanız sevinirim

Mete Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar klx almayı düşünüyorum ama çok pahalı gibi geldi bana. Sitede yazan sıfır fiyatını Tl'ye çevirince 17 bine yakın bir rakam çıkıyor. Fiyatları günlük kura göre mi hesaplıyorlar satışta acaba bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
    Zirveye ulaştığında beni hatırla.

Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Alıntı Mete Han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar klx almayı düşünüyorum ama çok pahalı gibi geldi bana. Sitede yazan sıfır fiyatını Tl'ye çevirince 17 bine yakın bir rakam çıkıyor. Fiyatları günlük kura göre mi hesaplıyorlar satışta acaba bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
    Evet. Hatta bi ara crf ile aynı fiyattaydı.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zamanında az salyamız akmadı . Temiz bir abimizden temiz bir makine de bulmuştuk halbuki ama. Kısmet olmadı. Hep kendimi "olm boşver %100 asfalt sürücüsün zaten" diye avutmaya çalışıyorum yalandan. Neyse sayfaya sitemde bulunmaya değil bir şey sormaya geldim.

Artçı olayı tamamen yalan mı ? Tabi ki bir konfor ümit edilemez hap kadar seleden ama simdi fotoğraflara bakınca iki adet neredeyse selenin altında olan odukça yükseğe konumlanmış ayak pegleri görüyorum. Normal bir insan evladı nereye oturur, nereden tutunur ve dizlerini nereye koyar ? Böyle bakınca artçının baldır aralarında motor sürmeye çalışan birisi canlanıyor. Şakası bile komik değil

Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında az salyamız akmadı . Temiz bir abimizden temiz bir makine de bulmuştuk halbuki ama. Kısmet olmadı. Hep kendimi "olm boşver %100 asfalt sürücüsün zaten" diye avutmaya çalışıyorum yalandan. Neyse sayfaya sitemde bulunmaya değil bir şey sormaya geldim.

Artçı olayı tamamen yalan mı ? Tabi ki bir konfor ümit edilemez hap kadar seleden ama simdi fotoğraflara bakınca iki adet neredeyse selenin altında olan odukça yükseğe konumlanmış ayak pegleri görüyorum. Normal bir insan evladı nereye oturur, nereden tutunur ve dizlerini nereye koyar ? Böyle bakınca artçının baldır aralarında motor sürmeye çalışan birisi canlanıyor. Şakası bile komik değil
    Temsili :

cenkito ve Sokollu bunu beğendiler.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Arkadaslar merhaba. Klx icin big bore kit alan dusunen yahut fikri olan var mi. Crf ve jlx arasinda xok kararsizim. Klxin artisi daha fazla cunku araziyede giriyorum .ama hanimla sehirler arasida gezmeyi istiyorum.crf bu yuzden daha konforlu gelsede klxte bir kac oynamayla ayni isi daha iyi gorebilecegime eminim.ayrica ileride su kitlerden takip hacim okarakta gelistirebilecegim bir motora sahip olmak daha mantikli geliyor cunku ilk motorum xt 125 le 6. Yilimi geciriyorum 😅 degistirmeyi pek sevmiyorum. O YUZDEN BIG BORE KIT olayini arastirmis yapmis biri var mi aranizda.bu konuda bilgi almak isterim

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba. Klx icin big bore kit alan dusunen yahut fikri olan var mi. Crf ve jlx arasinda xok kararsizim. Klxin artisi daha fazla cunku araziyede giriyorum .ama hanimla sehirler arasida gezmeyi istiyorum.crf bu yuzden daha konforlu gelsede klxte bir kac oynamayla ayni isi daha iyi gorebilecegime eminim.ayrica ileride su kitlerden takip hacim okarakta gelistirebilecegim bir motora sahip olmak daha mantikli geliyor cunku ilk motorum xt 125 le 6. Yilimi geciriyorum �� degistirmeyi pek sevmiyorum. O YUZDEN BIG BORE KIT olayini arastirmis yapmis biri var mi aranizda.bu konuda bilgi almak isterim
    Geeelll yamacima gel

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Face ye bak
    Ahmanamra bunu beğendi.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Geldim geldim 😉
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Merhaba arkadaşlar, Kawasaki ER5 ile başlayan kawasaki sevdama krosa olan merakım nedeniyle 4 yıl ara verdim. Bu arada KTM EXC 250 ve TM Racing EN250 kullandıktan sonra 2015 model 5600 km ikinci el KLX 250 ile tekrar geri döndüm. 45 sayfa yazı var okumaya çalışacağım. Bu arada ilk sürüş deneyimlerim olarak makineyi beğendim diyebilirim. Frenler, süspansiyon gayet güzel, debriyaj hidrolik olmamasına rağmen tüy gibi maşallah. Ara sıra zaman ayırıp buraya uğramaya çalışacağım. Tekrar herkese merhaba.
    Selçuk Keleş bunu beğendi.

REKLAM ALANI
45. sayfa BirinciBirinci ... 354344454647 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)