Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Yamaha Crypton 2011 Bilgi Paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan bir sürpriz yapıp hepimizi ters köşeye yatırarak sapık gibi giden bir Avrupalı alacaksın diye düşünüyorum.
    Abi geçen rüyamda africa twin almis geziyorum,tuketim 6litre altina inmiyor,

En son forumdaki hondaci arkadasla basladim tartismaya,laa hani 3litre yakiyordu bu motor diye harala gürele atistik

Hondaci başkan bu entryi gorursen gucenme,sen zaten muhtemelen bu başliklara uğramazsin..

Abi şaka bir yana,yeni motor alma işi hayalden ibaret..

Cyan abiyi goremedim forumda,

Sagolsun bana özelden cb500F ni satacagini,almak istersem degerlendirmemi belirten bir mesaj atmiş.

Gorursen selamimi söyle,düsunup yazmis sagolsun varolsun,hayirli müsterileri olsun.
    tommygun ve Cyan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

En son forumdaki hondaci arkadasla basladim tartismaya,laa hani 3litre yakiyordu bu motor diye harala gürele tartistik

Hondaci başkan bu entryi gorursen gucenme,sen zaten muhtemelen bu başliklara uğramazsin..

Sagolsun bana özelden cb500F ni satacagini,almak istersem degerlendirmemi belirten bir mesaj atmiş.

Gorursen selamimi söyle,düsunup yazmis sagolsun varolsun,hayirli müsterileri olsun.
    Cyan'ın motorunu yakından defalarca gördüm gerçekten çok temiz motor, kendisi çok da iyi bakıyor. Adamda muadil ürün mantığı yok, ne gerekiyorsa basıyor parayı orijinaliyle değiştiriyor. "Geçmişte Nc'ye Hyperpro amortisör taktırmış" diyeyim sen gerisini tahmin et. İnşallah Cb500F alırsan onun motoru alırsın, sana da çok yakışır.
    levend84 ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    ......
    Cyan'ın motorunu yakından defalarca gördüm gerçekten çok temiz motor, kendisi çok da iyi bakıyor. Adamda muadil ürün mantığı yok, ne gerekiyorsa basıyor parayı orijinaliyle değiştiriyor. "Geçmişte Nc'ye Hyperpro amortisör taktırmış" diyeyim sen gerisini tahmin et. İnşallah Cb500F alırsan onun motoru alırsın, sana da çok yakışır.
    Abi o motorun temizliginden zerre şuphem yok

Hatta fazlasi var eksigi yoktur eminim.

Guncel ekonomik dururum samimiyetle söyluyorum,500 cc makinayi geçtim 0km dio almaya bile musait değil.

Kenarda 70-80 K nakitim olsa ustunu bir şekilde tamamlar dakka düşünmem alirim 500F i

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Abi o motorun temizliginden zerre şuphem yok

Hatta fazlasi var eksigi yoktur eminim.

Guncel ekonomik dururum samimiyetle söyluyorum,500 cc makinayi geçtim 0km dio almaya bile musait değil.kredi çekemiyorum zaten.
    Yahu zamanın ne getireceği belli olmaz, sen gönlünü ferah tut. Hayatta her zaman ummadığımız anlarda güzel sürprizler olur. Tertemiz adamsın, en iyisini nasip etsin Allah sana.
    levend84 ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    ......
    Yahu zamanın ne getireceği belli olmaz, sen gönlünü ferah tut. Hayatta her zaman ummadığımız anlarda güzel sürprizler olur. Tertemiz adamsın, en iyisini nasip etsin Allah sana.
    Amin kalbi guzel abim,hepimize,daha iyileri seninde olsun.

Seninde mertliğin samimiyetin yeter,mesele sadece motor almak değil,hee insan istiyor tabi guzel,guclu bir makina almak ama bazi durumlarda bu olay öncelik listesinin 3 bilemedin 4.sirasindadir.

Ama gonlumde yatan tek motor 500F,hee ilerde nasip olursa modeli eskide olsa kesin alacagim.icimde uhde kaldi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A

En son forumdaki hondaci arkadasla basladim tartismaya,laa hani 3litre yakiyordu bu motor diye harala gürele atistik

Aleyküm selam
    levend84 bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    bu da benim yavru goldwing

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    arkadaslar geçen hafta yavru goldwing ile yolları ayırdık.. kendisini kıymetini bilecek bir arkadaşa uğurladıktan sonra 2020 model bir crypton S ile yola devam ediyoruz yani crypton u satıp crypton almış oldum. yeni kasa ile eski kasa arasındaki farkları merak eden olursa merak ettiklerini cevaplarım.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Hayırlı olsun ustam nasıl fark varmı çok yeni kasa kullandım bende 1 ay bindim sattım araba almak için ama çok harika motordu memnundum güzeldi yani şimdi gücüm eski kasalardan almaya yetiyor kaç modellerden tavsiye edersiniz

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler