Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Crypton 2011 Bilgi Paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI
    SARAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 YAMAHA CRYPTON T110
    skolyusk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yazık motora ya

SARAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 YAMAHA CRYPTON T110

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    bu ve buna benzer motora edilen eziyet videolarını izleyerek motorun sağlamlığı konusunda bir fiikir sahibi oluyoruz teşekkürler
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Yamaha Crypton
    Herkese merhaba.Benim de 2011 model cryptonum var çok fazla kullanmadım 2700 km

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

Önceki mesajımı yanlış yazdım telefondan yazdıgım icin düzeltemedim.Motorum 2 yıllık 3700 kmde devamlı şehir içinde kullanıldı ufak tefek cizikler dısında sorunsuz bir motor.Motorumu satmayi düşünüyorum ama piyasa hakkında çok bilgim olmadıgı icin satılabilecek en uygun fiyat konusunda sizlere danışmak istedim.

Kısacası 2011 model, 3700 kmdeki bir cryptonun piyasa degeri nedir ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı egokalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.Benim de 2011 model cryptonum var çok fazla kullanmadım 2700 km

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

Önceki mesajımı yanlış yazdım telefondan yazdıgım icin düzeltemedim.Motorum 2 yıllık 3700 kmde devamlı şehir içinde kullanıldı ufak tefek cizikler dısında sorunsuz bir motor.Motorumu satmayi düşünüyorum ama piyasa hakkında çok bilgim olmadıgı icin satılabilecek en uygun fiyat konusunda sizlere danışmak istedim.

Kısacası 2011 model, 3700 kmdeki bir cryptonun piyasa degeri nedir ?
    2500 yazarsınız 2300'e falan satılır alıcı çıkarsa.

Motosikleti
    Yamaha Crypton
    Teşekkürler cevabınız için

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    ben de dün itibari ile aranıza katıldım 0km yamaha crypton ile...
    Aptallık En Büyük Günahtır !

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar takasla bende alacam inş. 400 km de daha 2013 model bir crpton ancak okuyorum herkes çok bağırıyor diyor son devirlerde 4. vitesde hiç dişlisini büyüten olmadı mı bunun son devirde az bağırması için deneyen varsa randuman almış mı merak ettim

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    S.a. arkadaşlar 4 yıldır çinli bir cup kulnılayordum onu sattım şimdi crypton 110 (2011ksa) almak üzereyim sizlere birkaç şey sormak istiyorum .
    1-gösterge panelinde herhangi bir aydınlatma yok g-heralde bunlarda gece sürüşlerinde hızımızı göremicez
    2-bunlarda sadece orta sehpa varmış sonradan yan sehpa yapmak ne kadara mal olur
    bayiye gittim motora yakından baktım fakat bu yeni kasa olan motor bana biraz gsrp gözüktü parça kalitesi biraz düşük sanırsam daha önce 2007 modelini kuullanmıştım çok hoşuma gitmişti bundanda aynı performansı alabilirmiyim neyse fazla uzatmıym kullanan bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

S.a. arkadaşlar 4 yıldır çinli bir cup kulnılayordum onu sattım şimdi crypton 110 (2011ksa) almak üzereyim sizlere birkaç şey sormak istiyorum .
    1-gösterge panelinde herhangi bir aydınlatma yok g-heralde bunlarda gece sürüşlerinde hızımızı göremicez
    2-bunlarda sadece orta sehpa varmış sonradan yan sehpa yapmak ne kadara mal olur
    bayiye gittim motora yakından baktım fakat bu yeni kasa olan motor bana biraz gsrp gözüktü parça kalitesi biraz düşük sanırsam daha önce 2007 modelini kuullanmıştım çok hoşuma gitmişti bundanda aynı performansı alabilirmiyim neyse fazla uzatmıym kullanan bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum teşekkürler

Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    kimse yok mu formda ya

hakan 10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton honda cbr 250
    Alıntı tayfungun45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

tabiki iş 2007 full japon du şimdi parçalar biraz çine kaydı ama diğer çin parçalarıyla aynı değil tabiki gösterge panelinde aydınlatma derken var ama sabah belli olmuyo ama akşam tabiki belli oluyor hızınızı görebiliyorsunuz yani

Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    hakan teşekkür ederim bu çin işi japon işi biraz kafamı karıştırıyo benimde nolcak bilmiyorum japona geçelim dedik ama japonlarda çin işiyse geçmenin bi anlamı yok heralde

Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    çin işi japon işi yok mu bu işi çözcek bir kişi....

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    honda wingo baktım malzeme kalitesi içime sinmedi ve 3 gündür 2013 cyrton aldım 3190 tl kullanıyorum. motor bağırıyor diyorlar motora 150cc 200cc motor muamelesi yapılırsa bağırır. devirli kullanınca sıkıntı yok malzeme kalitesi yol tutuşu çok güzel.

kırsehır_onr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ARçİL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda wingo baktım malzeme kalitesi içime sinmedi ve 3 gündür 2013 cyrton aldım 3190 tl kullanıyorum. motor bağırıyor diyorlar motora 150cc 200cc motor muamelesi yapılırsa bağırır. devirli kullanınca sıkıntı yok malzeme kalitesi yol tutuşu çok güzel.
    neden hondanın malzeme kalitesi çokmu kötü

Motosikleti
    wingo çok kötü değil ama türkiye dis,honda biraz cambazlık yapmış waveden sonra bu wingo motor ben şahsen almadım,
    GÖSTERGE panelinde ışık yok denmiş göstergede ışık var ve yeterli.
    yan sehpa yok honda da yok, yan sehpa 100tl civarı
    far çok güzel aydınlatıyor.
    vitesler güzel geçiyor
    çok minik titreşim var
    ayaktan marşa yumuşuk basıp rahat çalıştırıyorsun

kırsehır_onr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    wingo çok kötü değil ama türkiye dis,honda biraz cambazlık yapmış waveden sonra bu wingo motor ben şahsen almadım,
    GÖSTERGE panelinde ışık yok denmiş göstergede ışık var ve yeterli.
    yan sehpa yok honda da yok, yan sehpa 100tl civarı
    far çok güzel aydınlatıyor.
    vitesler güzel geçiyor
    çok minik titreşim var
    ayaktan marşa yumuşuk basıp rahat çalıştırıyorsun
    bu yazdıklarınız hangi motor için geçerli

Motosikleti
    yamaha crypton yazdım

Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    Kardeşim öncelikle hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan.Bende en kısa zamanda alacağım inşallah yorumların için saol .Bu arada motor ne kadara patladı plaka vergi sigorta vesaire derken ayrıca hiç indirim yapmadılarmı alırken.ben alıncaya kadar inş 2013 olur 2014 ler gelirse fiyatlar bayağı bi uççak heralde bazı bayiler daha şimdiden kafalarına göre fiyat çekmeye başladı bile motorları ama Yamaha-Türkiye henüz 2014 fiyatlarını açıklamadı.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler