Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 NC 750 S
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

[/COLOR]Vites göstergelerinde vites değişiminde 0 gösterme veya değişik rakamlar çıkabileceğini okumuştum. Sende de oluyormu bunlar Cihan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı fatih kayalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

[/COLOR]Vites göstergelerinde vites değişiminde 0 gösterme veya değişik rakamlar çıkabileceğini okumuştum. Sende de oluyormu bunlar Cihan?
    Evet oluyor ama sıkıntı değil,
    200km hızla giderken debryaja basılı tutarsanız değişik rakamlar çıkar ama bende acumen var şuan onda bile mesela 2, vitesde durdunuz debriyaja bastınız karışık rakamlar gösteriyor boşa alınca 0 yazıyor sonra 1 2 3 devam ediyor, rakamlarda karışma olayı sadece debriyaja.uzun zaman basınca oluyor
    98 Beygir.....

temperantia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    YARDIM LÜTFEN !!!
    Yeniköy istikametine giderken kalender orduevine 200 mt kala ablamın kullandığı motosiklete karşı yönden gelen Nissan Micra marka arac son anda gidonu çevirmesi ile motosikletin sol tarafına çarpıp sürücüyü düşürerek kaçmıştır.
    olay dün saat 16:45 te gerçekleşmiş. Bu civarı bilen arkadaşlar kamera görüntüsü alabileceğimiz esnaf vs birileri var mı?

TURAN.RTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı temperantia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YARDIM LÜTFEN !!!
    Yeniköy istikametine giderken kalender orduevine 200 mt kala ablamın kullandığı motosiklete karşı yönden gelen Nissan Micra marka arac son anda gidonu çevirmesi ile motosikletin sol tarafına çarpıp sürücüyü düşürerek kaçmıştır.
    olay dün saat 16:45 te gerçekleşmiş. Bu civarı bilen arkadaşlar kamera görüntüsü alabileceğimiz esnaf vs birileri var mı?
    Çok geçmiş olsun, umarım en yakın zamanda bulunur cezasını çeker şeref yoksunları.
    Birde arkadaşlar mümkün olduğunca kullanalım artık şu kask kameralarını, her geçen gün ülke yaşanmaz hal alıyor...

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı temperantia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YARDIM LÜTFEN !!!
    dostum gecmiş olsun

ben yeniköyde oturuyorum istikamet olarak sarıyer besiktaş hattında yaptı ise cumhurbaskanının evi var ordu evinin üzerinde ve bayagı büyük alan kameralarla taranıyor .

fakat beşktaş sarıyer yönünde yaptıysa kazayı macrocenter market ve bikaç ev var . o bölgede
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Arkadaşlar merhaba,
    2007 model ve üstü 40.000km yi geçmemiş Bursa civarında FZ6 Fazer (Naked değil) arıyorum. Çevrenizde satmayı düşünen arkadaşlarınız varsa 5425771262 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.
    Okan ACAR

Motosikleti
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    2007 model ve üstü 40.000km yi geçmemiş Bursa civarında FZ6 Fazer (Naked değil) arıyorum. Çevrenizde satmayı düşünen arkadaşlarınız varsa 5425771262 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.
    40bin km altı fazer arayarak kendinizi kandırmayın derim.
    temperantia bunu beğendi.
    98 Beygir.....

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    arkadaşlar merhaba. yaklaşık 3 aydır fazer takip ediyorum.. epey araştırdım. 2-3 hafta önce arkadaşımın fazerini kullandım. inanılmaz rahat bir motosiklet aşık oldum resmen. 80-90'ın üstüne çıkma fırsatım olmadı kısa bir tur attım ve frenleri yeterli geldi ama bir kaç arkadaş fren konusunda laf etmişti. nedir bu fren mevzusu, yüksek süratlerde gerçekten fren konusu sıkıntı mı oluyor? ben fren denemesi yaptığımda ön amörtisör çok güzel çöküyordu gerçekten bilemedim.

ikinci sorum ise, 1-2 ay içinde istanbula taşınma durumum var. okulu bitirmek için bekliyorum. fazer almak istiyorum ama mekanik olayındanda çok korkuyorum. 10 senelik motorlar, başıma bir bela almak istemiyorum. piyasada böyle patlak fazer çok var mı? alacağım zaman bütçemi burada belirtip sizin motorlara talip olurum muhtemelen.
    ve ne olur depoya kamerayı sabitleyip biraz çekim yapın arkadaş, izleyeyim diyorum 3-5 videodan başka bişey bulamıyorum.

orhanay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer çalındı - hedef WR250
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...06066832/detay

benim ilanımdır. ilgilenirseniz konuşalım. ulaşamazsanız mesaj yazın ben dönüş yaparım.

Motosikleti
    Şu an yok..
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi arkadaşım satıyor
    2007 koyu turkuvaz mavi, siyah şase. orjinal N modeli, çevirme değil. ilaveten orta sehpası var beraber alıp taktık. km 37 bin falan olmalıydı yanlış hatırlamıyorsam.
    ilgilenirsen lütfen bana özel mesaj at...
    Özgür bey ,selamlar.
    Biliyorsunuz aydın bey'in fz6 sını aldım.
    Genel olarak memnunum.
    Fırsatım olmadığı için pek foruma giremiyorum.
    Tavsiye ve vesile olduğunuz için öncelikle size ve aydın beye çok teşekkür ederim

Motosikleti
    2014 NC 750 S
    Slm arkadaşlar. Motorumun ABS sinde sorun var. Arızanın nereden olduğuna bilgisayarlı sistem ile bakılması gerekiyor. İstanbulda bilgisayar ile motoruma bakabilecek servis bilen varsa yazabilirmi?

Merhaba arkadaşlar iki hafta önce bi Fz6 sahibi oldum çok şükür motorundan memnunum bi sıkıntısı yok lakin merak ettiğim bi kaç husus var ilk olarak koltuğun altındaki su deposunun tam işlemi nedir acaba birde üst kapak birleşim yerlerinde boyle su gibi artık yağmı su gibi bişe vardı bugün farkettim fazla yoktu ama etrafında vardi biraz değerli bilgilerinize ihtiyacım var bunun doğrultusunda birkaç birşey daha sorucam saygılarımla bu arada alacaklar için soyluyorum efsane bi makina.. Teşekkürler

TURAN.RTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı Furknn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar iki hafta önce bi Fz6 sahibi oldum çok şükür motorundan memnunum bi sıkıntısı yok lakin merak ettiğim bi kaç husus var ilk olarak koltuğun altındaki su deposunun tam işlemi nedir acaba birde üst kapak birleşim yerlerinde boyle su gibi artık yağmı su gibi bişe vardı bugün farkettim fazla yoktu ama etrafında vardi biraz değerli bilgilerinize ihtiyacım var bunun doğrultusunda birkaç birşey daha sorucam saygılarımla bu arada alacaklar için soyluyorum efsane bi makina.. Teşekkürler
    Koltuğunun altındaki bahsettiğiniz depo soğutma suyu antifiriz konulan yerdir radyatördeki su seviyesini ordan bakarak anlayabilirsiniz. Diğer bahsettiğiniz yağ-su vs. akıntı olayı hakkinda görmeden birşey soylemek yanliş olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

[/COLOR]
    Alıntı TURAN.RTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koltuğunun altındaki bahsettiğiniz depo soğutma suyu antifiriz konulan yerdir radyatördeki su seviyesini ordan bakarak anlayabilirsiniz. Diğer bahsettiğiniz yağ-su vs. akıntı olayı hakkinda görmeden birşey soylemek yanliş olur.
    Burda motoru ilk aldığımda biraz daha fazlaydı o su eksilmiş gibime geldi bunun bi sakıncası varmı nedir ne değildir bide forumda bi kaç yerde okudum yanlişmi tamda bilmiyorum kaynayan su buraya geçiyormuş galiba.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin. güzel bakılmış yorulmamış bir fz6 nız var artık. Aklınıza takılan bakım vs ile ilgili şeyleri buraya yazmaktan çekinmeyin

Alıntı Furknn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taşırma kabı derler sanayide, yedek soğutma suyu haznesidir kendisi.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Şu an yok..
    Allah razı olsun sağolasın.
    Benimde çok iyi bakacağıma emin olabilirsiniz.
    Tekrar teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

Motosikleti
    Biraz temizlik iyi gelir

Fazer headers parlatma işlemi

gurkanerkan, 68charger, fazil ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    98 Beygir.....

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Gicir gicir olmus. Manifoldlari neyle temizlediniz?

Motosikleti
    Metylan diye metal patlacısı var, bahausda veya büyük nalbut.gibi.marketlerde bulunuyor 8 tl
    fazil bunu beğendi.

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    Herkese merhaba.
    Bir ilan gördüm motoru bilen varmı acaba? Bilgi verecek olan olursa memnun olurum.
    Sahibinden ilan no: 296300968

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler