Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 GSR 600A MAVİ
    hoş geldin. kazasız belasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Temperantia, senin ön frenler zaten iyi!

Monoblock kaliper. Çelik fren hortumu uygulayabilirsen başka bir şeye ihtiyaç duymazsın(bence)

USD amotisör işine bir şey diyemem o güzel olur

temperantia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    Benim motorun frenlerinden yana sorunum olduğundan değil zaten, hiç kullanmam bile
    28 bin de motor hala üzerinde fabrika balataları var... benimki motoru güzelleştirmek amaçlı. Kendime uygun başka bir motor bulamıyorum, bari bunu kurcalayım dedim.
    havalar düzelsin sözüm vardı sana da bir çayını içmeye gelemedim.
    hayat bir günden ibarettir ve ben hergün motoruma bindiğimde ilk günki gibi mutlu oluyorum...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    selamlar. uzunca bir süre çelik fren hortumu kullanımı sonrası, kısa manete geçiş yapacağım için ve biraz daha ilk kavramada güç istediğim için 2 takım goldfren s3 sinter balata aldım. havalar biraz düzelince takıp denemesini yapacağım.

boş vaktimde bir de akümü şarj ettim. bunun için de ataba şarj aleti aldım. şarjdan önce 12.6 civarında olan akü şimdi 12.8 veriyor (4 yıllık yuasa)

bir de yaza kadar gidon yükseltme/yakınlaştırma (barback denilen zımbırtı) ve denso IU27A iridyum buji takabilirsem süper olacak.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    merhaba Fazıl...
    Uzun zamandır yapmak istediğim dizaynı yapmışsın eline sağlık. 3 senedir bende kullandığım motoruma birtürlü kıyıp ta satamadığımdan senin yapmış olduğun amortisör ve fren kaliperi değişimini düşünüyorum. ABD den parça temini ve getirmesinde bana yardımcı olursan sevinirim. ben 2-3 gündür 600riders sitesine bakıyorum, orta düzeyde de ingilizcem var ama birşey bulamadım.
    Saygılarımla Serkan.
    Merhaba Serkan,

Bu is icin takip edilmesi gereken siteler:
    -ebay.com
    -ebay.co.uk
    -ebay.de
    -www.r6-forum.com

Bu son yazdigim r6 forum sitesinde adamlar surekli 2-3 yillik R6'lari parcalayip duruyorlardi, On takimi da $300 civarina satiyorlardi. Bazen frenleri bile dahil ettikleri oluyordu fiyata. Biraz takip etmek lazim ilanlari. Diger ebay sitelerine de bakilabilir. Daha fazla soru olursa yardim ederim gene, buralardayim.

Ornek olarak birisi $350'ye satiyormus mesela simdi bakar bakmaz cikti, pazarlikta yapilir, ama posta maliyeti yaklasik $200 tutabilir gene de.

http://www.r6-forum.com/forums/48-bi...rm-wheels.html

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    Günaydın arkadaşlar, Günaydın Fazıl,

Verdiğin cevaplar için teşekkür ederim, şirkette açamadım satılık ilanı, saolsunlar heryer engelli...
    ebay.de de ön yaylar ve arka amortisör var. gazlı değil ama iş görür sanırım. Fiyat olarak ta gayet iyi geldi bana. 645 dolar.

http://www.ebay.de/itm/KIT-BASIC-MOLLE-OLIO-MONO-OHLINS-PER-YAMAHA-FZ-6-2004-08-/272051451585?hash=item3f5787b6c1:g:pcQAAOSwAKxWbC0 5
    hayat bir günden ibarettir ve ben hergün motoruma bindiğimde ilk günki gibi mutlu oluyorum...

wol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    Çoğu ürünler ebay.de de dah pahalı sanki ebay.co.uk de daha ucuz bana mı öyle geldi acaba.
    Birde motorsikletleriniz de ampül markası ne kullanıyorsunuz? Ne tavsiye edersiniz?

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    ing paund'u çok yüksek ona dikkat etmedin sanırım... benim kısa zenon, uzun phillips %130

Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    Alıntı temperantia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ing paund'u çok yüksek ona dikkat etmedin sanırım... benim kısa zenon, uzun phillips %130
    Doğrudur dikkat etmemiş olabilirim Benim fazer a sağ start stop lazım o komple kütük lazım bozulmuştu direk bağlamıştım ama alma zamanı geldi sanırım.Yönlendirebilirmisiniz 2006 model

Motosikleti
    LED ve çok memnunum

temperantia bunu beğendi.

Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    Alıntı 68charger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABi aydınlatma nasıl uzun yolda birde nerden aldın adres var mı

Motosikleti
    Yamaha R1 2004 / Yamaha FZ6 Fazer 2006
    Aldığım arkadaş Harris marka sert slikon malzemeden yapılmış bir elcik takmış. Motosiklette gaz dozajlaması biraz acayip. Yumuşak bir elcik tavsiyeniz var mı? Ayrıca 1 takım Metzeller Sportec M5 İnt. taktırdım mükemmel yol tutuşu var,ıslakta da kuruda da tavsiye ederim

S.a arkadaşlar 2006 dan itibaren olan Fazer'lar 78 hp diye biliyorum bunu 98 hp'ye çıkarmak mümkünmü.Bu konu daha önce tartışıldıysa sayfa numaralarını söyleyebilir misiniz.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6

Gaz kelebegini donduren milde kisitlayici disinda bir farki yok. O kisitlaticiyi torpulerseniz sorun cozulur sanirim.

http://www.600riders.com/forum/fz6-p...hp-re-set.html
    temperantia bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    doktor bu ne ?..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

far ampulü mü? motorun heryerini sökmüşsün yine aklımızı karıştırıyorsun

Motosikleti
    H4 ve ya H7 yerine orjinal tesisatı bozmadan takabileceğin LED aydınlatma Arkasında ki gümüş şeritler soğutma için. Bunların arkasında fan'lı olanları var ancak arkası kaba olduğu için bizim Fazer'e uymuyor, dışarı taşıyor vs...

Renk sıcaklığı ve aydınlatması çok güzel ayrıca LED olduğu içinde daha az enerji çekiyor ve far ısınmıyor.

Yanlış hatırlamıyorsam tanesini 150 lira almıştım. Ebay da gördüm çok daha ucuz.

Tavsiye ederim. Hele selektör çakınca sanki şimşek çakar gibi oluyor

Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    H4 ve ya H7 yerine orjinal tesisatı bozmadan takabileceğin LED aydınlatma Arkasında ki gümüş şeritler soğutma için. Bunların arkasında fan'lı olanları var ancak arkası kaba olduğu için bizim Fazer'e uymuyor, dışarı taşıyor vs...

Renk sıcaklığı ve aydınlatması çok güzel ayrıca LED olduğu içinde daha az enerji çekiyor ve far ısınmıyor.

Yanlış hatırlamıyorsam tanesini 150 lira almıştım. Ebay da gördüm çok daha ucuz.

Tavsiye ederim. Hele selektör çakınca sanki şimşek çakar gibi oluyor
    Link var mı link )

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Fren balatalarını gold s3 sinter ile değişirdim.
    Kaliper pistonlarını temizlememe, bi kaç kez hızlamama rağmen balatalar diske tam yüzey oluşturmadı. Muhtemelen kaliperleri rektefiye edeceğim (conta değişimi)
    Fotoğrafları atarım.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Kendi headerslarımı geçen hafta parlatmıştım fazer600'ü olan arkadaşım görüp kıskaninca fazeride parlattık ve sizlerle paylaşmak istedim

Naked dedinmi egzoz parlayacak arkadaş;)

TYvz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25, FZ6 Fazer
    Çok güzel olmuşlar, ellerinize sağlık. Ben genelde üzerindeyken temizleyip parlatıyorum ama erişemediğim yerler de oluyor doğal olarak, bu şekilde çıkardığımızda herhangi bir conta değişimi vs gerekiyor mu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler