Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Sanirim bu urun uygun olucaktir.kendim degistircem zaten.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...58598263/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Rosso 2 lastik aldım, daha iyi yol tutuşunun olabileceğini sanmıyorum :-D öyle ki ön tekeri kilitleyemedim lastik sıcakken (orjinal yamaha balata, disk kalınlığı ~4.93mm)
    cihan54 bunu beğendi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...eferences=true
    Sahibinden Temiz almayı düşünen varsa yardımcı olurum. Herkeze kazasiz sürüşler.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Pist cikmasimi yoksa sifirmi aldin ozgur bende alacagimda fiyatlar rosso icin 1100den basliyor.

Rosso en yumuşak hamurlu ve en iyi viraj yapabileceğiniz lastiklerden biri.

Vizelerim bitsin sizler icin birkaç foto koyacagim
    ozgurakman bunu beğendi.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    yamaha fazerıme elveda dedım . elımde fazer ıcın top case demırı ve canta mevcuttur. dıleyen arkadaslar satın almak ısterlerse ozelden ulasabılırler.

Motosikleti
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pist cikmasimi yoksa sifirmi aldin ozgur bende alacagimda fiyatlar rosso icin 1100den basliyor.

Rosso en yumuşak hamurlu ve en iyi viraj yapabileceğiniz lastiklerden biri.

Vizelerim bitsin sizler icin birkaç foto koyacagim
    lastik türevi şeyler (!) tek kullanımlıktır Cem'cim bu yüzden sıfır aldım, paketi ben açtım ve yalnız tek kullanımlık
    CEM. bunu beğendi.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Para olunca hepsi tek kullanimlik

Hic almadim ama burak aalbayraktan alinan pist cikmasi lastikler icin guzel yorumlar duydum.

Tabi ne denle yararli alinir satilir tartışılır.

binip denemeden karar vermem doğru olmaz tabi.

Fakat her pist lastigininde cani cikmis olmuyor milletin parasi bol tek yarista lastik değiştiren var sadece antremanlar icin.

Bazen gercekten omrunun yarisinda bulunan diablo rossolari 300tl gibi rakamlara almak mumkun.

Sert hamurlu 3 4 senelik lastiginiz varsa ölmemek icin en azindan yumusak hamurlu ve panik frende tekerlerin kitlememesi icin amortisorunlerinde gorevini yapabilmesi icin dusunenler olabilir.

Bakalim benim lastikler anca bu yazi cikarir. Yaz sonu sart. Raf omru doldu.
    ozgurakman bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para olunca hepsi tek kullanimlik

Hic almadim ama burak aalbayraktan alinan pist cikmasi lastikler icin guzel yorumlar duydum.

Tabi ne denle yararli alinir satilir tartışılır.

binip denemeden karar vermem doğru olmaz tabi.

Fakat her pist lastigininde cani cikmis olmuyor milletin parasi bol tek yarista lastik değiştiren var sadece antremanlar icin.

Bazen gercekten omrunun yarisinda bulunan diablo rossolari 300tl gibi rakamlara almak mumkun.

Sert hamurlu 3 4 senelik lastiginiz varsa ölmemek icin en azindan yumusak hamurlu ve panik frende tekerlerin kitlememesi icin amortisorunlerinde gorevini yapabilmesi icin dusunenler olabilir.

Bakalim benim lastikler anca bu yazi cikarir. Yaz sonu sart. Raf omru doldu.
    arkadaşımın zx6 sında 2011 üretimli m5 ler var. o kadar yeniler ki... sertleşmişler. belli sene içinde tüketilmemişse çöp... çok ısnıp soğuduysa, düzensiz aşındıysa çöp... ama söylediklerinde haklısın, ülkemiz şartlarında iyi bir takım lastik 1000 lirayken, ucuz lastik de yolu tutmuyorken yapacak bişey yok. yine de 1 takım çıkma rosso lara 300 vereceğime 740 liraya pilot power alırım.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Catlamistir onlar yanlarda kilcal catlaklar vardir bendede basladi korkuyorum vallaha patlar matlar degistiricem en kisa zamanda.

Bendede m5 var 3 yillik. 4ncu yilina giricek evlat gibi masallah

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Bende metzeler m3 sipariş ettim Belçikadan 550--600 TL civarı burda 1000 tl sanırım baktıgım sıtede oyle yazıyodu. Ordan Bulgaristan a gelicek ti hala bekliyorum yigene işyerinden izin çıkmamış getıremedi arkadasını bekliyoruz BG ye ordan alıp takıcam benimkilerde cok sertlestı basıncını 30 / 33 cıvarı yaptım vırajda kaymaasın dıye sankı daha iyi virajda yada piskolojıkmen kendimi kandırıyorum.

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Alıntı CEL1KYELEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende metzeler m3 sipariş ettim Belçikadan 550--600 TL civarı burda 1000 tl sanırım baktıgım sıtede oyle yazıyodu. Ordan Bulgaristan a gelicek ti hala bekliyorum yigene işyerinden izin çıkmamış getıremedi arkadasını bekliyoruz BG ye ordan alıp takıcam benimkilerde cok sertlestı basıncını 30 / 33 cıvarı yaptım vırajda kaymaasın dıye sankı daha iyi virajda yada piskolojıkmen kendimi kandırıyorum.
    Bizim yollarımıza uygun lastik basıncı bence üzerindeki yazan değil. Lastiklerimin yeni olmasına rağmen bende öyle kullanıyorum bu şekilde rahat ediyorum. Diğer türlü hiç güven vermiyor tedirginlik yaratıyor.
    CEL1KYELEK bunu beğendi.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK

arkadaşlar resimdeki ürünler satılıktır isteyen özelden msj atabilir

Motosikleti
    TVC apache
    Merhaba Arkadaşlar
    Forumu bi süre uzaktan takip ettim ve artık aranıza katılmak istediğim için üye oldum (:
    takribi 10 yıl 2 teker tecrübem bulunmaktadır.direksiyon ve motor bilgim iyi denecek düzeydedir.Evet görüldüğü üzere fazer'e ayrı bir tutkum var. Artık bir fazer sahibi olmak istiyorum.Fazer sahibi kullanıcılar ile bilgi paylaşımında bulursak eğer birbirimize artılarımız olacağı düşüncesindeyim.
    göstereceğiniz ilgi ve alaka için şimdiden çok teşekkürler.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hoşgeldin Özgür.. Gönlüne göre bir Fazer bulmanı dilerim..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    TVC apache
    Hoşbulduk Teşekkürler...
    bakalım gönlümüze göre bulabilecek miyiz (:

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    herkese selamlar;

motoru satalı pek uğrayamadım foruma...

yeni motor için eski kasa cbf 1000 bakıyorum...umarım bu motor uzun süre gider)

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    V storm tam sana goreydide abi begenmedin

Cbf 1000de candirda İran rotasinda 4 silindir ve arazi kosullarinda isteklerini karsilayamaz diy3 düşünüyorum.

Gerci sen bu konuya cok kafa patlatmissindir ama.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Motor alcak olm traktör değil
    CEM. bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

raceremree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    Arkadaşlar hepinize merhaba aranıza yeni katıldım ismim emre. 1 ay kadar oldu fazer alalı bir şey danışmak istiyorum motoruma koruma takou almak istiyorum ama fiyatlar çok değişken siz ne kullanıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim birde yabancı bir site var orada çok ucuz http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=yamaha+fz6+slider&catId=0&ini tiative_id=SB_20140421005044 siz ne dersiniz? Kaasız sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Arkadaşlar hepinize merhaba aranıza yeni katıldım ismim emre. 1 ay kadar oldu fazer alalı bir şey danışmak istiyorum motoruma koruma takou almak istiyorum ama fiyatlar çok değişken siz ne kullanıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim birde yabancı bir site var orada çok ucuz http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=yamaha+fz6+slider&catId=0&ini tiative_id=SB_20140421005044 siz ne dersiniz? Kaasız sürüşler

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Linktekilerin çoğu gidon ve maşa takozu yalnız. Oradan alacaksan dikkat et. Ayrıca koruma ekipmanlarında da ucuza kaçmamanı tavsiye ederim.
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler