Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Adamsın Erhanım temiz temiz nazarsız kazasız bin inşallah.. debriyaj telinde öpmüşler ama subap şimlerinin değişimi ve subap ayarında olması gerekenden baya düşük almışlar.. aynı işlemi ben de yaptırcam önümüzdeki ay. Muhtemelen bana da subap şimlerinde ittirecekler abs'nin düzelmesine sevindim. Götürmüşken onu ben de halledicem, şu hata kodlarını bi ayıklasınlar..
    erro bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamsın Erhanım temiz temiz nazarsız kazasız bin inşallah.. debriyaj telinde öpmüşler ama subap şimlerinin değişimi ve subap ayarında olması gerekenden baya düşük almışlar.. aynı işlemi ben de yaptırcam önümüzdeki ay. Muhtemelen bana da subap şimlerinde ittirecekler abs'nin düzelmesine sevindim. Götürmüşken onu ben de halledicem, şu hata kodlarını bi ayıklasınlar..
    eyvallah kardeş...darısı başına...sübap ayarı için baydar (yetkili servis) 1000 tl demişti...debriyaj teli nette sanırım 45-50 tl arasında bişeydi...onun için 100 tl normal geldi işçiliği düşürsen, gerçi çok bi işçiliği olduğunu düşünmüyorum..amortisör keçesi işçiliği ise her yerde minimum 150 TL den başlıyo...keçe fiyatının piyasada 40 tl olduğunu düşürsen onun da fiyatı normal...gerçi arkadaşım kendisinin değiştirebileceğini söyledi ama ne onun vaktini almak ne de bir gün kaybetmemek için ustaya hallettirdim...

Arkadaşlar hepinize selamlar , geçen hafta 2007 model 47000 de bir fz6 aldım fakat göstergede bir problem var. Motor devri göstergesinde 6000-8000 arasındaki kutucuklar yanmıyor. Neden olur nasıl, düzeltilir , daha önce başına gelen bilgisi olan varmı ?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Zor soru valla. İlk defa duydum ben de, darbe falan mı gelmiş ki acaba..

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    resim falan cekip gostersen daha cok yardımcı oluncaktır dostum

Bu şekilde arkadaşlar.

6500 ve 7500 arası silik.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Senin makine 7000 devir çevirmiyo 6 binden 8 bin'e atlıyo diycem çok kötü bi espri olcak Umarım bir çözüm yolunu bilen biri çıkar

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    beyler bu ürünü egzosla plaka arasına monte etmeyi düşünüyorüm.cakar stop . sizce nasıl olur ? akü bitip yolda kalırmıyız bi sıkıntı yaratır mı ? 12 V 5 W olması lazım .

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-f1-cakar-lamba-sntden-videolu-ilan-109439157/detay

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Alıntı xxxNoNamexxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://m1305.hizliresim.com/19/j/n3v0x.jpg

Bu şekilde arkadaşlar.

6500 ve 7500 arası silik.

arkadaşım..sanırım göstergende 6500-7500 deviri göstermesi gereken pikseller ölmüş..aklıma başka bir cevap gelmedi ne yazıkki..bir elektronikçiye göster en iyisi..eğer güneş ışığına falan uzun süre maruz kaldıysa..
    Motosiklet...Aşktır..Görmesen..Sesini duymasan..Dokunmasan...Olmaz...

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Çakar bende Düşünüyorum. Ayrıca size bir sorum olacak benden önce motora takılan zenon direk uzunlara baglanmış yakınca yaa her ikisi birden yanıyor veya kafasına göre tek far çalısıyor ayrıca sellektör iptal oluyor bunu nasıl düzeltebiliriz. ? ayrıca zenonu direk bağladıgımızda ısıdan dolayı yuvada sıkıntı yaratırmı acaba ?

Motosikleti
    tracer 900
    ----alıntıdır----------

Motosiklete xenon şarttır.Fakat düzgün takıldığı sürece sorun çıkarmaz!

Çoğu motorcu bilmez bu ayrıntıyı ve bizim işgüzar ustalarımızda çok sever bu hatayı işlerine gelir çünkü !

Xenonu 4k dan fazla yada az almayın en iyi 4k aydınlatır bu kişisel görüşümdür.

Xenon kesin ve kesin direk alüye bağlanmalıdır.Kesinlikle ve kesinlikle xenonun motorun elektrik tesisatıyla iletişime geçmesini engelleyin.
    Aküden direk hat çekilecek.Ve aküyle xenon beyni arasına sigorta koyulacak buda şarttır xenon beynini korumak için.

Bunları uyguladıktan sonra motosiklete bi zarar vermezsiniz xenonda zarar görmez.

------alıntıdır-----------
    cihan54 bunu beğendi.

Alıntı zamisli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu ürünü egzosla plaka arasına monte etmeyi düşünüyorüm.cakar stop . sizce nasıl olur ? akü bitip yolda kalırmıyız bi sıkıntı yaratır mı ? 12 V 5 W olması lazım .

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-f1-cakar-lamba-sntden-videolu-ilan-109439157/detay
    aynısı benim motorumda var gayet güzel

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    Kardes senden hemen resim bekliyorum bide ben stop kablosunu siyirip yapcam.sen nasil bagladin ?

zaferche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000
    arkadaslar merhaba ismim zafer 23 yasındayım 190 boy 115 kilo.yazılarınızı takıp edıyorum.bende sızın gıbı fazer aşığı oldugumu dusunuyorum fakat ıkı yaka bı araya gelemedı daha mecburen kucuk motorla ıdare edıyorum fakat bu aralar bı sekıl yapıp almayı dusunuyorum.14bin cıvarı bı motor arıyorum.herkese saygılar sevgıler

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Güzel bir Fazer bulup sen de Fazercan olman ümidiyle kardeşim. Dikkatli seç motorunu, ve almadan önce bir ustaya göstermeni şiddetle tavsiye ederim.. Bir de, imkanın olursa abs'li almaya özen göster... Şimdiden keyifli sürüşler dilerim..

Motosikleti
    Honda CBF 1000
    eyw cok tesekkurler aranıyorum ıste bakıyorum ne var ne yok dıye ama cok sacma ılanlar cogunlukta ve abs lı secenegımız bıraz az gıbı sahıbınden de falan :/
    misal: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...24629222/detay
    tek absli fz6 fazer

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    arkadaşlar ben de fazer bakıyorum sizce fazer için 50 bin km çok mu '06 model düşünüyorum ne dersiniz?bir de şu ilan için yorumlarınızı alabilir miyim?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...17800894/detay

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı zaferche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyw cok tesekkurler aranıyorum ıste bakıyorum ne var ne yok dıye ama cok sacma ılanlar cogunlukta ve abs lı secenegımız bıraz az gıbı sahıbınden de falan :/
    misal: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...24629222/detay
    tek absli fz6 fazer
    O ilana pek kulak asma derim hem neden sarı; neden boyalı bu motor¿ insan bi düşünür... Güvenemezsin yani motora... Bir süre bekle, elbet başka abs ilanları da açılacaktır...

Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben de fazer bakıyorum sizce fazer için 50 bin km çok mu '06 model düşünüyorum ne dersiniz?bir de şu ilan için yorumlarınızı alabilir miyim?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...17800894/detay
    Valla fotoğraflara bakılırsa ve 50 bin bakımında adamın söylediklerine bakılırsa gayet güvenilir ve yerinde bir motor.. yerinde ve iyi bir şekilde bakımı yapılmış bence.. olması gerekenler yapılmış ve gayet de canlı duruyor yaşına göre... km'sine bakıp da moralin bozulmasın, her türlü yürür bu yavru
    Pistolero_10 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda CBF 1000
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ilana pek kulak asma derim hem neden sarı; neden boyalı bu motor¿ insan bi düşünür... Güvenemezsin yani motora... Bir süre bekle, elbet başka abs ilanları da açılacaktır...

Valla fotoğraflara bakılırsa ve 50 bin bakımında adamın söylediklerine bakılırsa gayet güvenilir ve yerinde bir motor.. yerinde ve iyi bir şekilde bakımı yapılmış bence.. olması gerekenler yapılmış ve gayet de canlı duruyor yaşına göre... km'sine bakıp da moralin bozulmasın, her türlü yürür bu yavru
    bıtane daha buldum cok hosuma gıttı ama lınkını paylasmıcam benden hızlı davranmasın kımse dıye :D yardımlarınızı beklıyoruz abıler kardesler

Motosikleti
    tracer 900
    sayfada ölü toprağı var resmen ya...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler