Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. havaların durumu malum bizim buluşma askıda kaldı.. bu arada fuara hangi gün katılıyorsunuz ? davetiye ayayrlayabildinizmi ?

bu sene fuar a hiç gidesim yok... zaten biletimde yok...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hacım, servislerden bayiilerden bilet bulursun her türlü yav..

Şahsen ben gezmek adına değil de alışverişe gidicem..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacım, servislerden bayiilerden bilet bulursun her türlü yav..

Şahsen ben gezmek adına değil de alışverişe gidicem..
    bilet falan lazım... yoksa alıveriş için şöyle bi gidip bakıla bilir...

bir haftadır yatan şımarık motorumu marşladım... maşallah ı var... ama binmedim sırtına... haftanın 6 günü sırtında olunca 7 gün binmek istemiyor motora insan...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    ben bu haftasonu çalıştırmadım da Ama yavaştan sezon açılıyor gibi.. Sinyallerini veriyor
    "CaRPe DieM"

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    düşünenler için uygun gibi...son foto koruma demirinn ordaki lekeyi anlamadım yalnız...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-fz6-fazer-2007-egzoslu-aksesuarli-kazasiz-115564359/detay

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşünenler için uygun gibi...son foto koruma demirinn ordaki lekeyi anlamadım yalnız...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-fz6-fazer-2007-egzoslu-aksesuarli-kazasiz-115564359/detay
    Gerçekten çok çok uygun bir fiyat.. Eğer sıkıntısı yoksa bence kaçırılmamalı...
    "CaRPe DieM"

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    beyler kırmızı anahtar var mı bu fazeerlarda ? yani bende yok ve anahtarımdan yedek yaptırabiliyormuyum acaba ;?
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

Motosikleti
    evet kırmızı anahtar var....

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Kırmızı anahtarsız Fazer balkonsuz eve benzer diycem olmıycak.

Kırmızı anahtar olmadan yedek anahtar yaptıramıyorsun diye biliyorum. Yedek anahtarı kırmızı anahtarla programlıyorsun.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    istediğim araba satılmazsa bende motoru satmaya karar verdim...
    satıldığı anda vazgeçeceğim zaten...
    2005 model 10. ay trafik çıkışlı 23000 de kazasız, boyasız, değişensiz fazer...

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istediğim araba satılmazsa bende motoru satmaya karar verdim...
    satıldığı anda vazgeçeceğim zaten...
    2005 model 10. ay trafik çıkışlı 23000 de kazasız, boyasız, değişensiz fazer...
    nerde? fiyat?

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    İstanbul 13000 lira...
    Givi koruma demiri, givi 55 lt. topcase...
    lastikler yeni, sakalları üstünde daha...

Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    23bin km demi 2005 model birde 8 yaşında makina. Canım Türkiyemde bütün motosikletler garajda saklanıp çok iyi bakılıyo zaten dimi Birde 13 bin demişsin ne özelliği var bunun? Jakuzili felan mı?
    [B]Otomobil sürücüleri herzaman aklı bir karış havada gezerler, O yüzden biz çok dikkatli olucaz. Kaskımızı takmayı unutmayalım. /B]

Motosikleti
    Alıntı Nolann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23bin km demi 2005 model birde 8 yaşında makina. Canım Türkiyemde bütün motosikletler garajda saklanıp çok iyi bakılıyo zaten dimi Birde 13 bin demişsin ne özelliği var bunun? Jakuzili felan mı?

bedava mezar var deseler herkez zıplar.. motor piyasasında... ya 50-60 binde ceset km düşürülmüş motor alırsın yada görmeden bakmadaN ön yargılı konuşmazsın...

sana ne lazımsa o mevcut...
    -unnamed- ve selloo bunu beğendiler.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı Nolann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi aslan paranın yettiğine bak o zaman...
    büyüttüğün zaman motorunu jakuzilisini alırsın sen...
    tükkanın önünü kapatma...
    selloo bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    arkadaş ne kıt piyasa var ortamda ya..sezon yavaştan açılır motorlar gün yüzüne çıkar dedik hareket yok...sürekli aynı ilanlar vs..absli fazer bir elin parmaklarını geçmiyor...

Motosikleti
    CRF 250l
    Yasına vermek gerek sanırım bu konuşmaları daha 15 yaşındaki bir çocuk için büyük sözler bunlar.. İftira haramdır kardeşim sakınmak gerek inşallah.
    -unnamed- bunu beğendi.

uzun uzun yazdım ama nedense kayboldu anlamadım... bak nolann 3 ay dır ilanda motorum sıkıntılı dönem diye 11250 tl idi fıyatım arayan herkes bok attı motoruma gelen görende motora bişe bulamadı ölücülük yaptı bende kızdım onlara gereği gibi... piyasada 23000 de olan ve daha aşağıya olan motorlar var 8 yaşında olupta ama kanı bozuk insanlar yüzünden akılarda şüphe var km düşük tamam kesin oynanmıştır kurunun yanında yaşta yanıyor hesabı.. burda direk itham etmen yanlış pm olarak yazardın vatandaşıda burdan rencide etmezdin... sana örnek vereyim 11250 fıyatım iken herkes ölücülk yaptı 12000 e çıkarınca fıyatı millet tabiri caizse adam oldu konuşmaları telefonda değişti bu sefer binici adam aramaya başladı kış diye bir çoğu bence beklemede... fıyat nekadar ucuz o kadar ölücülük bence fıyatı iyi tutmuş bunun pazarlığı felan fistan...bana sorasan senin fıyat neden ucuz ben battım borç harç motorun kredisi işsizlik ayak kırık yeni yürümeye başladım felan fıstanlar.. en son 10750 e bıraktım motoru oda ne olduysa vazgeçti motor işinde çok iyi olmucan ben bunu anladım.. .

Not:

bu hepinize 8-12 tarihinde kaza yaptım bilen bilir kuryeyim ayağım kırıldı 10 vida vardı meliyat tekrar oldum 16 adet oldu 2 tanede plaka.. neyse ifademde uzlaşmaya hazırım dedim ama davcıyımda.. geçen hafta sms geldi ankara c.savcılığında vs diye.. uzlaşmacı eve kadar gelir evinde seninle görüşüyor tüm haklarını anlatıyor sonuçları felan fıstan.. adli dava açılıyor o sonuçlanınca siz maddi ve manevi dava açıyorsunuz haberiniz olsun.. böyle işliyor işler bizde başımıza geldik öğrendik... tabi benim maddi talebim çok komik bir rakam.. adam utanmadan beni arıyor bende gerekli cevabı veriyorum... böyle devam ediyor şuan...
    cihan54 ve sungurmete bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Allah kolaylık versin hocam.. Dualarımız seninle :( Keşke elimizden yapabileceğimiz birşey gelse..
    selloo bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kolaylık versin hocam.. Dualarımız seninle :( Keşke elimizden yapabileceğimiz birşey gelse..
    iyi dileklerin için Allah razı olsun.. bu günlerde gelip geçer inşallah...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler