Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bmw 1200rt
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanta güzel olmuş,hayırlı olsun ,fazera arka çanta çok yakışıyor geçen ay bende ikinci el givi v46 çanta taktım ,ışık kiti ve yaslanma süngeri dahil rengi gri(sıf bu özellikler 250 ytl tutuyor) . çanta ,taşıma tablası ve demirin mağza fiyatı yaklaşık 1 milyar civarıydı ben hepsine 450 ytl verdim acaba siz kaç ytl verdiniz hepsine ?
    Çantanın montajı gerçekten çok uğraştırdı ,şimdi aklımda egsos var ama çantayı söküp egzosu takmaya eriniyorum .Fazeri olan bir arkadaş sakın egzos takma çok kafa ağrıtıyo şehir içlerinde insanlar rahatsız oluyor ben bile sökecem dedi aklım iyce karıştı sizce ne yapmalıyım ?
    fz6 fazer

Motosikleti
    Alıntı ayaramis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanta güzel olmuş,hayırlı olsun ,fazera arka çanta çok yakışıyor geçen ay bende ikinci el givi v46 çanta taktım ,ışık kiti ve yaslanma süngeri dahil rengi gri(sıf bu özellikler 250 ytl tutuyor) . çanta ,taşıma tablası ve demirin mağza fiyatı yaklaşık 1 milyar civarıydı ben hepsine 450 ytl verdim acaba siz kaç ytl verdiniz hepsine ?
    Çantanın montajı gerçekten çok uğraştırdı ,şimdi aklımda egsos var ama çantayı söküp egzosu takmaya eriniyorum .Fazeri olan bir arkadaş sakın egzos takma çok kafa ağrıtıyo şehir içlerinde insanlar rahatsız oluyor ben bile sökecem dedi aklım iyce karıştı sizce ne yapmalıyım ?
    benim çanta givi e 52 fiyatı 430 tl,
    çanta demiri 150 tl,
    çanta aparatı 60 tl
    toplam fiyat :640 tl ye mal oldu,
    çanta demirini ise ben monte ettim hepsini takmam 30 dakikamı aldı,
    eksoz bende akrobovic eksoz var, aldıgımda üzerinde idi ,alrıken ojınal eksozu yoktu, bunun için bunu kullanıyorum,
    eksoz aşırı sesli diyebilirim,
    aynı fazerden kuzenim de de var onun ki orjınal eksoz oldugu için ses çıkarmıyor yani onun son sesi benim rolantideki sesi geçemiyor,
    gece sokaga girdigim zaman üst sokakta stop edin boşta giriyorum garaja, ben rahatsız olmuyorum ama komşular rahatsız olmasın diye yapıyorum bunu,
    aksine motordan çıkan eskoz sesi beni daha da heyacanlandırıyor,
    ses meselesi zevk meselesi gibidir, renkler ve sesler tartışılmaz.
    niyetin varsa alacaksın.

çantasız fazer hiç ollmasın daha iyi,,,,

98 Beygir.....

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

benim çanta givi e 52 fiyatı 430 tl,
    çanta demiri 150 tl,
    çanta aparatı 60 tl
    toplam fiyat :640 tl ye mal oldu,
    çanta demirini ise ben monte ettim hepsini takmam 30 dakikamı aldı,
    eksoz bende akrobovic eksoz var, aldıgımda üzerinde idi ,alrıken ojınal eksozu yoktu, bunun için bunu kullanıyorum,
    eksoz aşırı sesli diyebilirim,
    aynı fazerden kuzenim de de var onun ki orjınal eksoz oldugu için ses çıkarmıyor yani onun son sesi benim rolantideki sesi geçemiyor,
    gece sokaga girdigim zaman üst sokakta stop edin boşta giriyorum garaja, ben rahatsız olmuyorum ama komşular rahatsız olmasın diye yapıyorum bunu,
    aksine motordan çıkan eskoz sesi beni daha da heyacanlandırıyor,
    ses meselesi zevk meselesi gibidir, renkler ve sesler tartışılmaz.
    niyetin varsa alacaksın.

çantasız fazer hiç ollmasın daha iyi,,,,

makınenın sesını merak ettım

Motosikleti
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    makınenın sesını merak ettım
    duyman gerek...
    98 Beygir.....

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    duyman gerek...
    Ben yolda giderken hep dinliyorum.

Bazen kuzen yanımdan zırt diye geçiyor ve benim fazeri korkutuyor.
    facebook(Fazer Tutkunları)

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    selam arkadaşlar yakıt degerleri hakkında bilgi verebilirmisiniz???saygılar

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ben motoru ilk aldığımda üzerinde Yoshimura egsoz vardı, bir arkadaşımla karşılıksız değiştirdim. Fazer'in orijinal egsozuyla sesi bana daha güzel geliyor.

Ben genel olarak şehir içinde 100km'de 6 litre, uzun yolda 5-5.5 litre, 200+ hızlarda çok gazlayarak gittiğimde 9-10 litre yakıyorum.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

duyman gerek...
    video yokmu

Motosikleti
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

video yokmu
    şimdilik yok
    98 Beygir.....

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    arkadaşlar piaggio x8 200 kullanıyorum yeni aldım 3 hafta olmadı şehir içinde çok ideal ilk motorum mondial 150 zc idi arada çok fark var aklımda hep bu canavar var ilerde paramı biriktirip almak istiyorum ama vitesli deneyimim olmadığı için biraz tereddüt yaşıyorum çok yakışıklı ve karizmatik bir motor acaba biraz eğitim alsam bu makinaya binebilirmiyim x8 200 den sonra ya fazer alacağım yada araba ama ikisinin ortası yok seviyorum desem yeridir
    ne toyotası lan benim babam adam gibi adam:salut:

Motosikleti
    bmw 1200rt
    youtube da izlediğim videolarda , hemen hemen her marka egzosun sesi aynı çıkıyor .Bunun tek sebebi, ucuz mikrofonlu cep telefonlarıyla çekildiği için ses iğrenç bir hal alıyor .Spikerlerin elindeki tüylü professionel bir mikrofonla çekilse ses anlaşılacak ,çekenlerinde böyle bir imkanı olmadığı için egzosun gerçek sesini birtek motorun yanında anlayabiliriz .Benim fikrim bu
    fz6 fazer

Motosikleti
    bmw 1200rt
    arkadaşlar benim bir sorum olacak ,fazerlarda motorun olduğu yerde yana düşmesi halinde givi koruma demirinin işe yaramadığı ve bu sebebden dolayı kafa grenejı ve deponun eğildiğinden bahsediyorlar bu sizce doğru mu? eğer doğruysa buna nasıl bir önlem almalıyız ?
    fz6 fazer

Motosikleti
    Alıntı ayaramis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim bir sorum olacak ,fazerlarda motorun olduğu yerde yana düşmesi halinde givi koruma demirinin işe yaramadığı ve bu sebebden dolayı kafa grenejı ve deponun eğildiğinden bahsediyorlar bu sizce doğru mu? eğer doğruysa buna nasıl bir önlem almalıyız ?
    motorun oldugu yerde givi koruma demirinin işe yaramadıgını söylemişsin,

dedigin gibi motor koruma demiri adı üzerinde sadece motorun gövdesini koruyor,
    granajı veya başka bir yeri korumaz.
    düştügün an zaten çanta gidon ve ön camın uc kısmı yere değiyor,
    ben fazeri alırken bütün fazerlarda camın uc kısmı vuruktu,
    buna çare bulunamaz sanırım,
    bulunursa bile cbf 150 deki gibi far koruma demiri takılmalıdır, oda çok çirkin durur kanısınındayım.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    bmw 1200rt
    benim motorunda ön kafalığın köşeside çizik var ama okadar önemli bişey değil. motoru aldığım çocuk garaj kapısına sürttüm dedi ama ben inanmadım, motor aşırı derecede temiz olduğu için bende pek önemsemedim ,sonra motorun bakımlarını yaptırdığı ustayla konuştum , motorun olduğu yerde düştüğünü bu sebebten dolayı tornacıda çok kalın bir plastikten koruma takozu yaptırdığını söyledi ,ben motoru aldığım gün onları çirkin bulduğumdan söküp attım, gittim givi koruma demiri aldım ,şimdiki aklım olsaydı onları sökmezdim.
    Bu arada ikinci el ilanları incelerken satıcılar olduğu yerde düştüğünden depo ezildi,grenaj kırıldı gibi birsürü şeyler söylüyorlar ,benim asıl korkum deponun ezilmesi ,malum insanlar motoru durduğu yerde rahat bırakmıyorlar üstüne çıkıp resim çektirenmi ,ben bunu sürebilirmiyim diye üstüne çıkan ,insan bişey de söyliyemiyor hepside arkadaşım
    fz6 fazer

Motosikleti
    bmw 1200rt
    fazer için egzos arayışı içine girdim ,birinci sırada two brothers var fazer için en iyisiymiş ama givi topcase ile uyumlu değilmiş ,ikinci sırada mivv egzosu çok methediyorlar ,üçüncü sırada levonice eksozu fazera çok yakıştırıyorlar ,benim en iyi diye bildiğim devil,akrapoviç,yoshimuro gibi egzosların adı bile anılmıyor
    Yaşadığım yer itibarıyla bu egzosların canlı seslerini hiç duymadım sizce bunların içinde hangisini tercih etmeliyim , egzosların ikinci eli reşat altını piyasada bulmak fermana mahsus o yüzden mecbur sıfır alacam acaba en uygun nerden alabilirim ,fuarda uygun egzos bulunurmu?
    fz6 fazer

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    FZ6 FAZER 98hp
    mrb arkadaşlar ben osmaniyeden yunus.
    fz6 fazer almaya karar verdim osmaniye civarı illerde fazer satıcısı satıcı var ise görüşebiliriz yalnız mavi renk düşünmüyorum arkdaşlar şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    FZ6 FAZER 98hp
    arkadaşlar adana -osmaniye civarı illerde fazer arıyorum yardımcı olabilecek kimse yok mu

Motosikleti
    istanbulda olsaydın yardımcı olabilirdim.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    fazer için benim tavsiyem mivv suono egzos

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (1 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler