Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı federal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ah canım yazık sana bu yaşta

koptum resmen,
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utenmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 250
    arkadaşlar merhabalar. ben biraz baktım ama bulamadım fazer s2 ile s2 abs arasındaki fiyat farkını bana açıklayabilirmisininz abs neden daha ucuz.

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Arkadaşlar 98 model Aprilia Pegaso 650 Cube ile takas yapacak 2005 fazer arıyorum yardımcı olabilecek varmı
    MoToCroSS RuLeZZ

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı utenmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhabalar. ben biraz baktım ama bulamadım fazer s2 ile s2 abs arasındaki fiyat farkını bana açıklayabilirmisininz abs neden daha ucuz.
    Merhaba dostum,
    En başta bende senin gibi çelişkiye düşmüştüm açıkçası. Mantık olarak ABS li bi makinanın fiyatı daha yüksek olması gerekir normaline göre. Fakat beldeyama.com.tr sitesinde fiyatların güncellenmediğini düşünerek birde Sahibinden.com sitesinden fiyat araştırması yaptım. Ve beklediğim sonucu aldım, ABS'li S2 normaline göre 700-800 tl daha pahalı... Yani bence beldeyama sitesinde bi problem var... Mantık olarakta saçma bişey zaten.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı utenmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamen yanlışlık. Fiyatları ters yazmışlar. Teyid etmek için herhangi bir servisi arayıp sorabilirsin.
    Okan ACAR

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    aramizda 2008 Fazer 600 S2 sahibi olan varmi?
    Ride your way

Merhaba arkadaşlar, 2006-2007 fz6fazer arıyorum, izmir ve çevresi olursa daha iyi olur.İyi süeüşler herkeze...

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Nerdesiniz Fazer sahipleriiii.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    Alıntı fz6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, 2006-2007 fz6fazer arıyorum, izmir ve çevresi olursa daha iyi olur.İyi süeüşler herkeze...

merhaba düşünürsen izmir'de değil ama motorum satılık.
    www.sahibinden.com ilan no :17056669
    DRİFT RELİGİON

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Merhabalar.

Bende kısmetse bir süre sonra fazer ailesine katılmış olacağım. Şu an 2 motorumu da satılığa çıkardım. (cbf150-regalraptor150) Satıldıktan sonra 2 el bir FZ6 FAZER sahibi olacağım kısmetse.

Umarım motosikletlerim en kısa sürede satılır ve takipte olduğum birkaç ilanı elden kaçırmadan fazer sahibi olabilirim
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

fthinky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250comet

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerdesiniz Fazer sahipleriiii.
    Ben burdayım da daha çok adımızla kurulmuş olan diğer forumdayım
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    selam fazercan arkadaşlarım k&n yağ filitresi kullanan oldumu aranızda, motorun yağı değişmesi gerekiyor servis çok para istedi yada bana çok geldi vs o yüzden k&n filitre ve 3lt yağ ile bu işi çözmeyi düşünüyorum bir fikri olan hemen söylesin yada ikinci yağ değişimine kadar sussun selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam fazercan arkadaşlarım k&n yağ filitresi kullanan oldumu aranızda, motorun yağı değişmesi gerekiyor servis çok para istedi yada bana çok geldi vs o yüzden k&n filitre ve 3lt yağ ile bu işi çözmeyi düşünüyorum bir fikri olan hemen söylesin yada ikinci yağ değişimine kadar sussun selamlar
    merhaba.ben motorumda k&n yağ filitresi kullanıyorum. değişiminide kendim yaptım.yağ filitresi değiştiğinde 3lt yağ koyuluyor.filitre değişmezse 2,5lt yağ yetiyor.yağ ve yağ filitresi değişimini kendinde yapa bilirsin. fiyat konusuna gelince 3 gün önce samura motordan 20000km bakım fiyatı aldım.
    -yağ filitresi: orjinal 60tl. k&n 40tl
    -hava filitresi 60tl
    -motor yağı 3x20=60tl
    -buji 4x25=100tl
    -işçilik 150 tl
    not: fuarda iridyum buji fiyatı 25 tl. oktaymotorum standında sordum bilginiz olsun..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:58 ----------

fazer yağ ve yağ filitresi değişimi: http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...-degisimi.html
    DRİFT RELİGİON

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı ERYİLMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba.ben motorumda k&n yağ filitresi kullanıyorum. değişiminide kendim yaptım.yağ filitresi değiştiğinde 3lt yağ koyuluyor.filitre değişmezse 2,5lt yağ yetiyor.yağ ve yağ filitresi değişimini kendinde yapa bilirsin. fiyat konusuna gelince 3 gün önce samura motordan 20000km bakım fiyatı aldım.
    -yağ filitresi: orjinal 60tl. k&n 40tl
    -hava filitresi 60tl
    -motor yağı 3x20=60tl
    -buji 4x25=100tl
    -işçilik 150 tl
    not: fuarda iridyum buji fiyatı 25 tl. oktaymotorum standında sordum bilginiz olsun..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:58 ----------

fazer yağ ve yağ filitresi değişimi: http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...-degisimi.html
    bilgi için teşekkürler metalin asfalt görmesin selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

bügün bir fazer beyendim km 50000 de sag tarafa yatması var motorda herhangi bi durum yok koruma demiri işe yaramış fiyatı uygun oldugu için düşünüyorum bir de servise gösterdigimde her hangi bir kusuru tesbit etmeleri mümkünmü kaçırmak istemiyorum yaklaşık 20 kilometre kadar arkada gitmek kaydıyla bindim daha önre 125 cc kullandım arkada olmaktan bile aldıgım keyfi anlatamam servise göstermeden almamda bir sıkıntı yaşarmıyım

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Alıntı alidisidero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bügün bir fazer beyendim km 50000 de sag tarafa yatması var motorda herhangi bi durum yok koruma demiri işe yaramış fiyatı uygun oldugu için düşünüyorum bir de servise gösterdigimde her hangi bir kusuru tesbit etmeleri mümkünmü kaçırmak istemiyorum yaklaşık 20 kilometre kadar arkada gitmek kaydıyla bindim daha önre 125 cc kullandım arkada olmaktan bile aldıgım keyfi anlatamam servise göstermeden almamda bir sıkıntı yaşarmıyım
    Bak akrdeşim yatmış makinanın neresinde ne çıkar bilemezssin. En azından metal yorgunluğu denen birşey var. Kesinlikle yavsiye etmem. 2. si 125cc den 600 e geçmek babayiğit işi. Kötü örnek olarak ben ama ben devamlı olmasa 15 yapından beri motorsiklet tepesindeyim. bu alet tarifsiz bir makine. bu modelin forumlarına iyi bak araştır dediklerimi onaylayacak birçok yazı görürsün. tavsiye istersen ösel mesaj yolla alacağın belli ama o makinayı alma. Ki tahmin ediyorum hangi makina aolduğunu kırmzı bir fazer değil mi? eyer oysa onda ABS de yok. haberin olsun.
    Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........

Motosikleti
    Mz-251 & fz6 S2
    Alıntı alidisidero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 bin km japon makine için çok değil, hatalı rodaj veya soğukken sıkıştırılmışsa yıpranmış olabilir. öncelikle servis kartlarını iyice incele, kimler yapmış? düzenli yapılmış mı?
    Ayrıca japon makinelerin yaşlısını alırsan sana serviste epey para harcatır.
    Deathan arkadaşım "125cc den 600 e geçmek babayiğit işi" demiş. yok daha neler? hafta sonu 1-2 saat ileri sürüş kurslarına gidersin. senin cbf ile fz6 oturuşu arasında fark yok.
    alırsan güle güle kullan, kulağına küpe olsun: mümkün olmadıkça arka freni kullanma.
    ÇOK ÇEVİRME !.. AZ YAK - ÇOK GEZ ...

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    Abiler kardeşler selamlar yaz gibi bir fazer düşünüyorum ne dersiniz? Honda Todayden CBR125 e şimdide Fazere nasıl uygunmudur?? şimdiden sağolun varolun 0-100 kaç saniye son hız kaç bunları öğrenme şansım varmı sizlerden

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    Bu motorun yakıtı nedir sorunları varmıdır almayı düşünüyorum ama bilen birileri yazarsa çok memnun olurum arkadaşlar ???

Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler