Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    QUOTE=aguila;1692108]hayırlı olsun..kazasız belasız sürüşler diliyorum....[/QUOTE]

tşk.

resim yükleyem ama malesef beceremedim yardımcı olurmusunuz?.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Günaydın arkadaşlar,
    sizinde başınıza geliyordur illaki de, bıktım yahu fazer ımı görüpte kawasaki mi bu? kaç basıyo? tek farın patlamış gibi sorulardan bu ne yaa!? önceki çinli cruıser motorum varken en fazla güzelmiş diyolardı şimdi fazerla soruların boyutu değişti
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    konuya girmişken bi yardımım dokunsun

bu arada çok güzel gözüküyor.güle güle kullan

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin
    DRİFT RELİGİON

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    maşşallah motorun yılann allah kaza bela vermesin güle güle kullan

Motosikleti
    burgman 200
    teşekkür edrim arkadaşlar allah razı olsun..
    allah kimseye kaza bela vermesin..
    daha önce piaggio x9 500 üm vardı şimdi bu makinaya alışmaya çalışıyorum..

Motosikleti
    burgman 200
    millet yollarda sanırım net de kimseler yok ?

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    ben yollardaydım yoldan geldik motorumu okuldan hocama verdim gitti kaza yaptı motorumla moralim sıfır motoru kullanamıorum

Motosikleti
    burgman 200
    çok geçmiş olsun,
    bildiğiniz gibi bende yeni aldım millet isteyip duruyo kıramıyorum ama kimseye vermeyecem sanınrım kırılan kırılsın.

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    aman aman sakın haa kimseye verme kafaları kırılcağına sana kırılsınlar bak bu benim ikinci oluo iki kere motorumu verdim bundan önce cbf 150 vardı verdim arkadaş düşürdü bunuda hocama verdim saoğlsun 4bin tlye yakın masraf çıkardı.bu motoru babana dahi vermiceksin çok kuvvetli hakim olmak çok zor tecrübe istio yani.ben verdim sıkıntı oldu sende verme maşşallah motorun cillop gibi yazık olmasın

Motosikleti
    2006 R6
    malım seni vereyimde mi kötü olayım vermeyeyim de mi? demiş atalarımız...Ben motorumu babama bile vermiyorum valla zaten versemde o almıyor ayağı yere değmiyor fazerımda

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    işte bende vermiyordum kimseye bu eski motorcu die verdik ama isterse kenan sofuoğlu gelsin bundan sonra benden selam alır başkada bişey vermem daha kimseye

Motosikleti
    burgman 200
    Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bende vermiyordum kimseye bu eski motorcu die verdik ama isterse kenan sofuoğlu gelsin bundan sonra benden selam alır başkada bişey vermem daha kimseye
    valla haklısınız bundan sonra kimseye motor yok..

Motosikleti
    fz6 fazer, honda xl1000v
    selamlar enduro kullanıcısı olmama rağmen bir hafta 2005 fazer aldım, ilk başta sesten rahatsız oldum fakat orjinal egzozları takınca iş değişti. forumda okudugum kadarıyla frenlerden şikayet edenler var, arka fren biraz zayıf olabilir ancak, ön frenler yüküyle beraber yarım ton gelen bir varadero kadar iyi. herkese kezasız sürüşler

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Arkadaşlar selam,
    Sizlere birşey danışayım, belki aranızda benim gibi bu problemi yaşayan vardır. Motorum özellikle 2. ve 3. viteste gaz verip kapattığınız arada bir boşluk var.
    Şöyle tarif ediyim; Sanki zincir yarım tur boşta dönüyor. Gaz verince bu boşluk kapanıp tack diye ses çıkarıyor, gaz kesince bu boşluk tekrar kapanıyor. Verdiği his aynı bu şekilde ama zincirde boşluk falan yok.
    Servise gösterdim, arka tekerin göbeğindendeki lastiklerden kaynaklanabileceğini söyledi.
    30.000 bakımında yaptırıcam. Sizde böyle bir sorun yaşayan var mı ?

Bu arada Bursada kimler var ?

Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kertenkele çok geçmiş olsun Motorundaki hasar fazla sanırım 4.000 lira çıktığına göre ? Kaza nasıl oldu, hasar ne motorunda

Dediğin gibi emanet malın canı kıçında olur derler... Emanet mal ne alıcaksın ne vericeksin. Ben hayatta almak istemiyorum emanet , aynı şekilde verirkende hep aklım orada kalıyor, ama bazen insanları kıramıyorsun. Dediğin gibi gerekirse kırmak lazım
    Son aldığım emanet bisiklet düz yolda giderken göbekten kırışmıştı... Daha ortaokuldayken o gün bu gündür emanet mala binmem
    Okan ACAR

Motosikleti
    2006 R6
    dediğin boşluk şanzımandan kaynaklanıyor sanırım bende hissediyorum vitesler arası geçişlerden hemen sonra sanki difransiyelli araba kullanıyormuşum gibi bir his veriyor banada

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin boşluk şanzımandan kaynaklanıyor sanırım bende hissediyorum vitesler arası geçişlerden hemen sonra sanki difransiyelli araba kullanıyormuşum gibi bir his veriyor banada
    Aynı sorun sendede var sanırım ? Kronik bir problemmi acaba. Kendiminkinden başka bir fazer kullansam kendi motorumla ilgili tüm tereddütlerimi gidericem. Bir tanıdık denk getirmem lazım
    Okan ACAR

Motosikleti
    fz6 fazer, honda xl1000v
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,
    Sizlere birşey danışayım, belki aranızda benim gibi bu problemi yaşayan vardır. Motorum özellikle 2. ve 3. viteste gaz verip kapattığınız arada bir boşluk var.
    Şöyle tarif ediyim; Sanki zincir yarım tur boşta dönüyor. Gaz verince bu boşluk kapanıp tack diye ses çıkarıyor, gaz kesince bu boşluk tekrar kapanıyor. Verdiği his aynı bu şekilde ama zincirde boşluk falan yok.
    Servise gösterdim, arka tekerin göbeğindendeki lastiklerden kaynaklanabileceğini söyledi.
    30.000 bakımında yaptırıcam. Sizde böyle bir sorun yaşayan var mı ?

Bu arada Bursada kimler var ?

Kertenkele çok geçmiş olsun Motorundaki hasar fazla sanırım 4.000 lira çıktığına göre ? Kaza nasıl oldu, hasar ne motorunda

Dediğin gibi emanet malın canı kıçında olur derler... Emanet mal ne alıcaksın ne vericeksin. Ben hayatta almak istemiyorum emanet , aynı şekilde verirkende hep aklım orada kalıyor, ama bazen insanları kıramıyorsun. Dediğin gibi gerekirse kırmak lazım
    Son aldığım emanet bisiklet düz yolda giderken göbekten kırışmıştı... Daha ortaokuldayken o gün bu gündür emanet mala binmem
    arıza olması kuvvetle muhtemel, ben öyle bi sorun hissetmedim, debriyajin kavrama noktasını bikaç farklı yere getirerek kullan, degişme oluyomu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler