Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SKULL gibi detaylarla ugrasmak icin tecrube, vakit ve nakit lazim.

Aslinda 1 sene sorunsuz kullandiktan sonra degistirmeyi dusunuyordum, ama kullandikca yerine birsey begenemiyorum. Su an ise sadece biraz degisiklik yapmak istiyorum. Bunu arabalarimda da uygulamistim, ask tazelemek gibi oluyor.
    Bu konularda hemfikiriz dostum.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 fazer a
    Alıntı motoknight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2003 fazer kullanıcısıyım motoru 2. el aldım ama hız göstergesi bozuk oldugu için kac km hız tahmin edemiyom
    ornegin 6.viteste 8000 devir ve9000 devir civarında sizce kac km hızdadır?
    en kısa sürede cevaplarsanız sevinirim
    6.vites 8000 devir de 150 yapar

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Pekiii arkadaşlar. Ben uzun uzadıya araştırmalar sonucu egzoz seçimini yaptım. Akrapoviç silip-on sistem almak istiyorum. Yalnız bu sıralar karbon modeli geliyormuş. Ben titanyum olandan nereden bulabilirim?

İnternetten de bir sonuç alamadım.

Tanıdığınız bildiğiniz satıcıların firma/isim/işyeri tek ve faks/web adresi/mail adresi gibi bilgileri paylaşırsanız sevinirim.
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    korlas süleyman memnun gibi yerlerde var.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Motosikleti
    Made in Japan!
    Alıntı tronic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korlas süleyman memnun gibi yerlerde var.

Hayır süleyman memnunda yok. Arrow getiriyorlar. Korlas'tan da ne yazık ki bir yanıt alamadım. Yani insan bu kadar heves ediyor, eli boş dönüyor. Bi alamadım titanyum Akrapovic leri. Samanlıkta iğne arar durumuna düştüm.
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Akrapovic egzozlarının Türkiye Distribütörü Korlas firmasıdır.
    Göztepedeki mağazasını ararsan sana bilgi verirler. 0216 467 31 17

Motosikleti
    Made in Japan!
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akrapovic egzozlarının Türkiye Distribütörü Korlas firmasıdır.
    Göztepedeki mağazasını ararsan sana bilgi verirler. 0216 467 31 17
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Hemen aradım, lakin ellerinde yok. Titanyum olandan çok zor bulunabileceğini söylediler.

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Cumartesi günü yakıt tüketimim için bir ölçüm yaptım, birkaç kısa süreli anlar hariç 120-140 km/s sabit hızda 12.8 litre ile 290 km yol yapmışım Kurtköy Opet-Gerede Shell arası.

Bizim danger0 'ın rekoru kaçtı, aradım bulamadım

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı komtan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi günü yakıt tüketimim için bir ölçüm yaptım, birkaç kısa süreli anlar hariç 120-140 km/s sabit hızda 12.8 litre ile 290 km yol yapmışım Kurtköy Opet-Gerede Shell arası.

Bizim danger0 'ın rekoru kaçtı, aradım bulamadım
    Gürki eğerki dediğin gibiyse gerçekten çok iyi bu arada bu 120-140km/s sabit hızı 6.vitestemi yaptın.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

komtan verdiğin veri iyi gerçekten.

Motosikleti
    yamaha fz6 FAZER
    şimdi mutlaka bu konu tarışılmıştır ama sayfalar çok fazla tek tek bakamıyorum;

bi konuda çok fazla yardımınıza ihtiyacım var fazercılar..

yamaha fz6 s2'yi aradaki fiyat farkına değer mi? yani 98 hp oluşu ve de özellşkle görünüş konusunda size göre aradaki farkı hakediyor mu?<<ya da bilmediğim ne artıları var ..ani bi satın alma işne giriyorum yarın büyük ihtimalle alıcam..değerli görüşleriniz benm tercihimde etkili olacak..şimdiden teşekkürler..

_zeros_

Alıntı _zeros_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi mutlaka bu konu tarışılmıştır ama sayfalar çok fazla tek tek bakamıyorum;

bi konuda çok fazla yardımınıza ihtiyacım var fazercılar..

yamaha fz6 s2'yi aradaki fiyat farkına değer mi? yani 98 hp oluşu ve de özellşkle görünüş konusunda size göre aradaki farkı hakediyor mu?<<ya da bilmediğim ne artıları var ..ani bi satın alma işne giriyorum yarın büyük ihtimalle alıcam..değerli görüşleriniz benm tercihimde etkili olacak..şimdiden teşekkürler..

_zeros_
    ne zamandır arayıp da cevabını bulamadığım bir soru.bu 98 hp ve 78 hp arasında performance olarak çokmu fark var?fazer ve fazer s2 karşılaştırması var.ama fazer 98hp ve fazer 78hp karşılaştırması yok.bu makineyi alan kullanan veya deneyen yok mu arkadaşlar?varsa lütfen düşüncelerini ve tecrübelerini bizimle paylaşabilir mi?
    teşekkürler..

Motosikleti
    yamaha fz6 FAZER
    kimse girmiyo galiba foruma bugün..fazercılar mangalda anlaşılan

evet bugün 78 hp fazer saatın aldım..umarım pişman olmam s2 almadığıma ..yine de iyi ki varsın forum diyorum

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimse girmiyo galiba foruma bugün..fazercılar mangalda anlaşılan

evet bugün 78 hp fazer saatın aldım..umarım pişman olmam s2 almadığıma ..yine de iyi ki varsın forum diyorum

hayırlı uğurlu olsun,izlenimlerinizi yazarsınız artık

bu arada bende lastikleri değiştirdim,michelin pilot road2 taktım,herkese tavsiye ederim

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Hayırlı olsun. Fazer kullananların uzun süre motoru tutmamasının bilinen bir sebebi varmı acaba? Avantajıda kolay alıcı bulması heralde.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    yamaha fz6 FAZER
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun,izlenimlerinizi yazarsınız artık

bu arada bende lastikleri değiştirdim,michelin pilot road2 taktım,herkese tavsiye ederim

valla ilk izlenimleri şunlar..3 gün oldu alalı..sanıyorum lastiklerin mumlu oluşundan ama arka teker acaip kitleniyor..ya da benim motorla adaptasyonum henüz gerçekleşmedi.

ama çok çok memnunum..4.motorum fazer ama hiçbirinde ondaki sıcaklığı bulmamıştım..söylemeden geçemiycem..

Motosikleti
    Made in Japan!
    valla ilk izlenimleri şunlar..3 gün oldu alalı..sanıyorum lastiklerin mumlu oluşundan ama arka teker acaip kitleniyor..ya da benim motorla adaptasyonum henüz gerçekleşmedi.

ama çok çok memnunum..4.motorum fazer ama hiçbirinde ondaki sıcaklığı bulmamıştım..söylemeden geçemiycem..

Belasız, kazasız güle güle kullanın. Yamaha Fazer gerçekten sınıfının en doğru seçimidir.

Arka tekerin kilitlenmesi fren balatalarının henüz yeni olmasından. İlk 100-120 km den sonra normal hale geleceklerdir. Bu km ler dolana kadar temkinli kullanın. Balataların disklere alışması için frenleri sık sık kullanın ama zorlamayın.

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    ben fuardan hemen sonra bi fazer s2 aldım...1400 km kullanabildim henüz bence doğru seçim yapmışım...arka frenlere ihtiyaç kalmıyor ben sadece deneme amaçlı biraz sert basmayı denedim evet kilitlemeyi çabuk yapıyor ama bu kadar sert kullanma ihtiyacı dumadığım için bi sorun teşkil etmiyor..
    İMZA:BİR DOST

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Fazer kullananların uzun süre motoru tutmamasının bilinen bir sebebi varmı acaba? Avantajıda kolay alıcı bulması heralde.
    Neden uzun süre tutulmasınki ben çok memnunum ve 25.000 km dir aynı motora biniyorum.

3-5 binde bir motor mu değiştirilirmiş.

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden uzun süre tutulmasınki ben çok memnunum ve 25.000 km dir aynı motora biniyorum.

3-5 binde bir motor mu değiştirilirmiş.
    walla bu makina çok hoşuma gitti sanırım evliliğimiz çoooookkk uzun sürecek hem bunu boşarsam ne alıcam ki??? tabiki daha gencini
    İMZA:BİR DOST

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler