Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    Bilgiler için teşekkürler şuan için alıştım diyebilirim o yüzden kurcalamak istemiyorum yeni sezona inş keyifli sürüşler herkeze

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bu motor almayı düşünüyorum nasıl bir motor daha önce tecrübem var 3 motor değiştim sadece motor ve sağlamlığı ile alakalı bilgi verirmisiniz. 2007 model motorlara bu paralar verilirmi sizce daha ne kadar ömrü olabilir değermi.
    yorumalşrınızı alabilirmiyim

temperantia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    iyi kişilerce kullanılmış, bakımları yapılmış bir fz6-fz6 fazer-s2 hangi modeli olursa olsun sana rutin bakımlar haricinde hiçbir arıza çıkarmaz. 5-6 bin kmde yağ bakımı, 10 binde hava filtresi, 20 binde buji, 45-50 binde bir egsantrik zinciri, 40-50 binde bir debriyaj masrafın olur. başka da bir arıza çıkarmaz. 1989 yılından fzr600 thunderbird'den bu yana küçük değişiklikler haricinde aynı bloğu kullanıyor. bozulmaz, kırılmaz bir mekaniği vardır. ben yaklaşık 6 senedir kullanıyorum 1 kuruş masraf açmadı daha.
    engin_deniz bunu beğendi.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı temperantia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi kişilerce kullanılmış, bakımları yapılmış bir fz6-fz6 fazer-s2 hangi modeli olursa olsun sana rutin bakımlar haricinde hiçbir arıza çıkarmaz. 5-6 bin kmde yağ bakımı, 10 binde hava filtresi, 20 binde buji, 45-50 binde bir egsantrik zinciri, 40-50 binde bir debriyaj masrafın olur. başka da bir arıza çıkarmaz. 1989 yılından fzr600 thunderbird'den bu yana küçük değişiklikler haricinde aynı bloğu kullanıyor. bozulmaz, kırılmaz bir mekaniği vardır. ben yaklaşık 6 senedir kullanıyorum 1 kuruş masraf açmadı daha.
    temizinden s2 bulsam alabilirim yine

s2 modeli diğer düz modellerinden dahamı iyi
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı pcmnyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s2 modeli diğer düz modellerinden dahamı iyi
    elbette. fren sistemi başta olmak üzere birçok yenilik var. hemde daha estetik bir görünüme sahip s2 versiyonu

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    Alıntı 68charger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahahaha, öyle bir devirdeyiz ki elindekini satarsan yerine yenisini koymakta sıkıntı çekeceğin zamanlar bunlar. 5,5 senedir aynı motoru kullanıyorum, rahat daha 4-5 sene binerim Haftasonu muayeneden geçirdim, kusursuz geçti
    68charger bunu beğendi.
    hayat bir günden ibarettir ve ben hergün motoruma bindiğimde ilk günki gibi mutlu oluyorum...

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    1. O motor S2 değil.
    2. Kek bulursam yolarım hesabı yapmış, S2 absli satan yok.
    3. 2010 model absli cbf1000 26bine satılıyor şu an.
    68charger bunu beğendi.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    fz6 fazer ile tek başıma bayram öncesi pazar günü çıkış ile 7 günde 4300 km yol katettim.

2 sorun yaşadım.
    birincisi sanırım arka amörtisörüm patlak iki kişi bindik çantam doluydu üstünede çadır vs bişeyler bağladık biraz öyle kullamdık sonra tek giderken fark ettim, arka hugger sağ tarafı çıkmış ve üstte vidaya takılmış ve sol tarafda lastige sürtmüş pek önemli değil ama amörtisörüm patlak.
    2 cisi ise 3900 km sonun da karabükden çıktım gerede den otobana baglandıgım anca motor stop etti.
    hemen aklıma switch geldi söktüm baktım kablonun biri dibinden kopmuş direk bağlafım yola devam.
    geziyi yakında paylaşırım

68charger, engin_deniz ve okanius bunu beğendiler.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fz6 fazer ile tek başıma bayram öncesi pazar günü çıkış ile 7 günde 4300 km yol katettim.

2 sorun yaşadım.
    birincisi sanırım arka amörtisörüm patlak iki kişi bindik çantam doluydu üstünede çadır vs bişeyler bağladık biraz öyle kullamdık sonra tek giderken fark ettim, arka hugger sağ tarafı çıkmış ve üstte vidaya takılmış ve sol tarafda lastige sürtmüş pek önemli değil ama amörtisörüm patlak.
    2 cisi ise 3900 km sonun da karabükden çıktım gerede den otobana baglandıgım anca motor stop etti.
    hemen aklıma switch geldi söktüm baktım kablonun biri dibinden kopmuş direk bağlafım yola devam.
    geziyi yakında paylaşırım

https://i.hizliresim.com/9N3R1k.png
    s2 ile buna benzer 5bin km kadar bir yolculuk yapmıştım bende. geneli güneydooğuda çokta keyif almıştım. lakin oralar çok sıcak oldugundan sürekli 100 derece üzerindeydi motor sıcaklıgı. rakım yükseldikçe sıcaklıkta ona göre azalıyordu. sanırım sadece erciyese çıkarken motor rolantide öksürür gibi çalışttı. biraz rolanti ayarını yükseltip yola devam ettim çok keyif aldıgım bir yolculuktu. aynı rotayı geçtiğimiz ramazan bayramı birde vstrom ile yaptım. fazerdan sonra vstrom ile aynı yollar hatta daha zor yollar katettim çok daha keyif alarak ve daha konforlu. lakin fazer başkaydı. tekrar s2 alabilirim du bakalım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...69459916/detay

Merhabalar, ilandaki motosiklet s2 versiyon mu acaba? Bilgili arkadaşlardan incelemelerini rica ediyorum. S2 lerde fren kaliperlerinde 4 piston var sanırım fren performansı açısından s2 almayı düşünüyoruz ama emin olamadık.

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...69459916/detay

Merhabalar, ilandaki motosiklet s2 versiyon mu acaba? Bilgili arkadaşlardan incelemelerini rica ediyorum. S2 lerde fren kaliperlerinde 4 piston var sanırım fren performansı açısından s2 almayı düşünüyoruz ama emin olamadık.
    S1 VERSİYONU.
    hayat bir günden ibarettir ve ben hergün motoruma bindiğimde ilk günki gibi mutlu oluyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    S1 VERSİYONU.
    eyvallah hocam s1'e bu parayı vermek mantıksız gibi..

Motosikleti
    Arka amörtisör tamir yaptıran varmı ?
    98 Beygir.....

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Amortisor tamiri yaptiran yer var mi bilmiyorum ama bende fazla bir arka amortisor var isterseniz.
    Ohlins takmistim birkac sene once. 30.000km civarinda sokmustum, gayet iyi durumda. 500TL'den satabilirim (posta dahil)

Motosikleti
    saolasın fazil tamire verdim yarın alacagım.

Arkadaşlar motorumdaki akrapovic eksozları satıyorum.
    Montaj dahil fiyatı 2000 tl dir.
    istanbul dışı isteyen olursa kargolarım.
    Kelepçeleri ara borusu akrapovic yayı ile tam takımdır.İşlem yoktur susturucusuda yoktur.
    98 Beygir.....

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Tamir hakkinda bilgi alsak biraz. Neresi yapiyor, maliyet nedir acaba?

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın fazil tamire verdim yarın alacagım.

Arkadaşlar motorumdaki akrapovic eksozları satıyorum.
    Montaj dahil fiyatı 2000 tl dir.
    istanbul dışı isteyen olursa kargolarım.
    Kelepçeleri ara borusu akrapovic yayı ile tam takımdır.İşlem yoktur susturucusuda yoktur.
    Keşke fırsattan istifade öhlins taksaydın, egzozdan da iyi yol tutuş ve konforu tercih ederdim yerinde olsam Cihan.

Motosikleti
    Orjınalden yanayım ben arkadaşlar bakalım yapılsın farkı yazarım,
    eskisinden memnundum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:05 ----------

http://www.imgim.com/screenshot_20180903-231321.png

eksozlar bunlar arkadaşlar.

fazil tanıdık bi amörtisörcüm var araba jeep motosiklet amörtisörü air yapıyor ona verdim fiyat 200 tl dedi. alınca yorumlarımızı yazarım.
    Nesini yapcak bilmiyorum kapalı kutu sonuçda takınca belli olur
    fazil bunu beğendi.
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler