Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı efe2007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternet üzerinden yağ ve hava filtrelerini alabileceğim güvenilir bir adres var mı?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-yamaha-yzf-r-6-motul-5100-4lt-yag-orjinal-yag-filtre-hediyeli-150117181/detay

Ben dun burdan aldim elime ulasti bi gunde ama ilan benden sonra kaldirilmis. Ara bi konus sakaryada yeri cok ilgili satici elinde varsa hemen yollar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efe2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-yamaha-yzf-r-6-motul-5100-4lt-yag-orjinal-yag-filtre-hediyeli-150117181/detay

Ben dun burdan aldim elime ulasti bi gunde ama ilan benden sonra kaldirilmis. Ara bi konus sakaryada yeri cok ilgili satici elinde varsa hemen yollar.
    Eyvallah teşekkür ederim.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    O linkte paylaştığınız yer benim ustam ve motorcum bütün bakım tamiratım yedek parça tedariğimi oradan yaparım.. Güvenebilirsiniz
    "CaRPe DieM"

_arda_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    typ-125 -bevery-runner-gp1-cbf-er6n-cbf1000-fzr600
    Alıntı okanius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evvelki gece alt komşunun r6 sı çalınmış. iki motor yan yana duruyordu. allahtan kaskoluymuş. benimkinde kıytırık bir zincir vardı sadece.
    kasko çok pahalı, araç takip sistemi kullanan var mı aramızda? tavsiye eder misiniz?
    Allahtan kaskoluymusda kasko ďışarda çalınmayı digil kapali yerdr calinmayi karsiliyormus dogrumu acaba?

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben ilk aldığımdada o tıkırtı vardı kafamı kurcalamıştı tamircim debriyaj tasından ve normal bir ses demişti. 2 hafta önce bir ablamıza nc750x aldık onu sürdüm aynı ses o 0 alınan motosiklette de var. Sakın anormal derecede bir ses yoksa ustalara inanıp değiştirmeyin. Bir de uzun zamandır arayıp bulamadığım Türkçe kullanım kılavuzunu buldum mutlaka ihtiyacı olan olur. 2004-2009 arası modeller için diye tahmin ediyorum.https://www.dropbox.com/s/t12yxpehbr...%20%281%29.pdf
    Çok teşekkürler, bu çok iyi oldu

Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O linkte paylaştığınız yer benim ustam ve motorcum bütün bakım tamiratım yedek parça tedariğimi oradan yaparım.. Güvenebilirsiniz
    Anlaşılmıştır))

Motosikleti
    Honda CBR 125R, CBR 250R, Yamaha XJ6 Diversion S
    Arkadaşlar Merhaba,

Aşağıda ilanlarını verdiğim motorlar hakkında fikirlerinizi alabilir miyim? Bana en mantıklı Kayseri 'deki gibi geldi ama Ankara'da çalıştığımdan gittiğime değecek bir makina olması lazım oralara kadar gitmem için

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-98-hp-temiz-fazer-ihtiyactan-acil-satlik-164098167/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-98-hp-orjinal-bakimli-temiz-fazer-164200660/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-fazer-temiz-bakimli-164257424/detay

Motosikleti
    Alıntı saykokan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,

Aşağıda ilanlarını verdiğim motorlar hakkında fikirlerinizi alabilir miyim? Bana en mantıklı Kayseri 'deki gibi geldi ama Ankara'da çalıştığımdan gittiğime değecek bir makina olması lazım oralara kadar gitmem için

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...64098167/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...64200660/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...64257424/detay
    Dostum ankaradakini es gec o motor pk ii digil fiyatta cok fazla boya falanda war zaten kayserideki gsyet ii cam we takozwar motorda hedırsdan motor kndni blli ediyr zaten motora ii bakms ist avcilardakide fiyatna gore iiye benziyo karar senin. not:
    (anahtar deymemis motoruna lafina kanmayalm arkadaslar motora anaktar deysin motor bakım gorsun bence...)

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    Alıntı _arda_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahtan kaskoluymusda kasko ďışarda çalınmayı digil kapali yerdr calinmayi karsiliyormus dogrumu acaba?
    muhafiyetlerle ilgili. geçenlerde 650 tl gibi bir fiyat aldım. bu kaskoda sadece kapalı alandan çalınmalara karşı kasko ödüyordu.
    full kasko alacağım dediğinizde 2.000 tl lere çıkıyor fiyat. doğru dürüst hiçbir kasko şirketi yapmıyor zaten. kasko işi yaş...

Motosikleti
    Eyvallah hocam,

Kayseri'de bi tanıdık bulmaya çalışalım o zaman Önden birine baktıralım da boşuna o kadar yolu tepmeyelim Motoru bilen bir arkadaş çıksa ne kadar güzel olur aslında

Dediğini gibi motoruna anahtar deysin de yeri öpmemiş olsun ;)

Motosikleti
    Eyvallah hocam,

Kayseri'de bi tanıdık bulmaya çalışalım o zaman Önden birine baktıralım da boşuna o kadar yolu tepmeyelim Motoru bilen bir arkadaş çıksa ne kadar güzel olur aslında

Dediğini gibi motoruna anahtar deysin de yeri öpmemiş olsun ;)
    Ciddi kazası olmasn yeter bnde aldimfazirimi gercekdn hasta bi arkadasdi motorunu sewiyordu 2 senedir ondaydi bn boyle seyleri onemsiyorum he birde antalya we istanbul motoru diyildi gercekden fark ediyor korma zaten parcalarida ucuz icine sinerse hayrĺı olur bol sans

Motosikleti
    Alıntı _arda_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi kazası olmasn yeter bnde aldimfazirimi gercekdn hasta bi arkadasdi motorunu sewiyordu 2 senedir ondaydi bn boyle seyleri onemsiyorum he birde antalya we istanbul motoru diyildi gercekden fark ediyor korma zaten parcalarida ucuz icine sinerse hayrĺı olur bol sans
    Konustum sahibiyle. kaza kaydı var ama aynasına carpmışlar ayna kaynaklı camda ufak bi catlak var dedi. ilk sahibinden almış. Çarpma diye kayıt çıkıyor o da zaten 200tl nın altındaki hasarlarda çıkıyor dedi. İstanbul motorundan ben de korkuyorum. İst.deki zaten hem kaza kayıtlı hem boyalıymış. Kayseride yoğunlaşacağım. İş tanıdık bulmaya kaldı biraz da pazarlığa zorlamaya ;) Sağolasın

Motosikleti
    Sende sagol dostum okadar catlak su kacrmaz...
    saykokan bunu beğendi.

Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    arkadaşlar resimdeki koruma demirinin ucundaki parça lazım.Bulamazsam demiri kesip kullanmak zorunda kalıcam.
    Ucu çentikli olan yere Orta sehpanın yayı bağlanıyor bu parçadan bulabilir miyim?

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

Motoliz de parça var,baya bi pahalı 63,55 TL.
    Ürün kodu: 5VX271520200

Daha ucuza bulabilir miyim?

Motosikleti
    Arda hocam günaydın,

Kayserideki motor baktırmaya bakmaya kaldı ama dün de bunu buldum fakat fiyatı çok mu az mı kestiremedim ABS olduğu için. Bir de İstanbul'da olduğun için belki görmüşlüğün, tanışmışlığın vardır diye düşündüm.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2008-fz6-fazer-abs-siyah-nokta-hatasiz-20.000km-de-163994161/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=t rue

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Arda hocam günaydın,

Kayserideki motor baktırmaya bakmaya kaldı ama dün de bunu buldum fakat fiyatı çok mu az mı kestiremedim ABS olduğu için. Bir de İstanbul'da olduğun için belki görmüşlüğün, tanışmışlığın vardır diye düşündüm.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2008-fz6-fazer-abs-siyah-nokta-hatasiz-20.000km-de-163994161/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=t rue
    Vay be, sıkı motormuş.. Şu sinyalleri ben de hep istemişimdir, bir türlü kısmet olmadı..
    "CaRPe DieM"

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Arda hocam günaydın,

Şahsi fikrim FAZERLAR bu para etmez
    alıp almamak szin elinizde ancak bu fiyatlara alırsanız satarken zarar edeceğiniz kesin.
    Gri şase gri renk fazerların en tutulmayan rengiydi onlar geçen sezon 11 -12 binliraya en temizleri alıcı buluyordu
    bu sene 14 ten aşağıya motor kalmadı
    bence biraz daha bekleyin ve zarar etmeyin derim

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi fikrim FAZERLAR bu para etmez
    alıp almamak szin elinizde ancak bu fiyatlara alırsanız satarken zarar edeceğiniz kesin.
    Gri şase gri renk fazerların en tutulmayan rengiydi onlar geçen sezon 11 -12 binliraya en temizleri alıcı buluyordu
    bu sene 14 ten aşağıya motor kalmadı
    bence biraz daha bekleyin ve zarar etmeyin derim
    Arkadaşım sen traktörlerinle ilgilensene, biz de farkındayız fiyatın yüksek olduğunun.. iki gram keyfimiz vardı, hayran hayran motor güzel diyoduk, turp suyu sıktın yani..
    "CaRPe DieM"

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım sen traktörlerinle ilgilensene, biz de farkındayız fiyatın yüksek olduğunun.. iki gram keyfimiz vardı, hayran hayran motor güzel diyoduk, turp suyu sıktın yani..
    Sakin ol şampiyon
    Ya bro dayanamıyorum bu fiyatlara cidden. ne kadar hurda patlak motor varsa ilanda ve hepsi 13 14 binlira

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Napalım olm, piyasanın şişeceğini biliyoduk ki öyle de oldu.. Senin traktörler çok mu farklı.. Artık devir sıfır motorlara doğru kayıyor. Bu motorun yerine bir MT-07 almak daha mantıklı mesela haliyle..
    mkaptan bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler