Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senın kısa bolumune uzun fark takmıs olabılırler ( daha ıyı aydınlatsın dıye ) eger farı yanlıs gormuyorsam H7 far tek modul kısa far. zaten farı almaya gıderken bunuda gotur senın ıcın asıl onemlı olan sey sadece ampulun duya gıren tarafının elındekı gıbı cıft kulaklı olması olacakdır.
    Benim bildiğim H7 3 uçlu olanlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i58.tinypic.com/28slkb8.jpg

Bende Osram'ın night breaker plus'ı var. Piyasadaki en baba far ampulüdür kendileri. Bu şekilde bir çiftini 40TL'ye almıştım indirimden. Bir tanesi hala duruyor. Eğer uğraşmayım dersen sana kargolayabilirim. Yok ben burdan bulurum dersen H4 duy ampul olarak geçer. Osram nightbreaker plus veya Philips Diamond vision öneririm.
    h4 uzun kısa devre olmuyormuydu yoksa ben mı yanlıs hatırlıyorum h1 sıs farı h4 tek duyda uzun kısa h7 sadece uzun yada sadece kısamı oluyordu ?

fabrisio'nun verdiği bilgiye göre hepsiburada linki : http://www.hepsiburada.com/liste/osram-h4-night-braker-plus-ampul-seti-90c64193nbp/productDetails.aspx?productId=otmotm90c64193nbp&ca tegoryId=20024642&SKU=OTMOTM90C64193NBP&navq=fh_so rt_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotmotm90c64193n bp%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fc atalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dosram%255cu0020n %255cu0131ght%255cu0020breaker%255cu0020plus%26fh_ refview%3dsearch

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    http://i58.tinypic.com/28slkb8.jpg

Bende Osram'ın night breaker plus'ı var. Piyasadaki en baba far ampulüdür kendileri. Bu şekilde bir çiftini 40TL'ye almıştım indirimden. Bir tanesi hala duruyor. Eğer uğraşmayım dersen sana kargolayabilirim. Yok ben burdan bulurum dersen H4 duy ampul olarak geçer. Osram nightbreaker plus veya Philips Diamond vision öneririm.
    Hocam olabilir aslında kaça vericeksiniz ampülü

Bide kısa için dimi çift dediginizde bi uzun bi kısa olarak algıladım. Yada uzun kısa farketmiyor sanırım 2side aynı ?

Motosikleti
    Benim bildiğim H7 3 uçlu olanlar
    yanlıs bılıyor olabılırım . yanlısım varsa affola.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    h4 uzun kısa devre olmuyormuydu yoksa ben mı yanlıs hatırlıyorum h1 sıs farı h4 tek duyda uzun kısa h7 sadece uzun yada sadece kısamı oluyordu ?

fabrisio'nun verdiği bilgiye göre hepsiburada linki : http://www.hepsiburada.com/liste/osr...fview%3dsearch
    Dediğin doğru olabilir. Bizim motorlarda bir tane H4, bir tanede H7 var. Hangisi uzu hangisi kısa anımsayamadım şimdi. Ama Cem'in elindeki H4. Ondan eminim.

Motosikleti
    Dediğin doğru olabilir. Bizim motorlarda bir tane H4, bir tanede H7 var. Hangisi uzu hangisi kısa anımsayamadım şimdi. Ama Cem'in elindeki H4. Ondan eminim.
    ben daha oncesınde bır cok araba ve motosıklete xenon uygulaması yapdım. ama 1 yılı askın suredır herhangı bır sekılde ograsmadım aklımda kalan seklı h7 olarak kalmıs.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    ben daha oncesınde bır cok araba ve motosıklete xenon uygulaması yapdım. ama 1 yılı askın suredır herhangı bır sekılde ograsmadım aklımda kalan seklı h7 olarak kalmıs.
    Amaaaan, salla gitsin. 2 uçlu işte

Cem kardeş, adresini telefon numaranı falan ver de yarın çıktığımda kargolayım. Kargo parasını sen ödersin. Bitti gitti.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Amaaaan, salla gitsin. 2 uçlu işte

Cem kardeş, adresini telefon numaranı falan ver de yarın çıktığımda kargolayım. Kargo parasını sen ödersin. Bitti gitti.
    Çok teşekkür ederim ozaman ne diyim Ankaraya geldigimde bi mıhlama ısmarlarım ödeşiriz

Adres ve telefon bilgilerini özelden yolluyorum

Motosikleti
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam olabilir aslında kaça vericeksiniz ampülü

Bide kısa için dimi çift dediginizde bi uzun bi kısa olarak algıladım. Yada uzun kısa farketmiyor sanırım 2side aynı ?
    cem senın ıcın sıgınaga ındım ve malzemelerın arasında yatan 2 adet h7 ampulu buldum ve resımledım dedıgım gıbı ampul h7 . ( resmı upload etmem baya surdu ınternetım cok dandık 5-6 kere denedım upload etmedı :( )

bu h1-h3-h4h-h7 olayı bıraz berbat bır olay zaten benım resımledıgım yerde muhtemelen senınde ampul tıpın yazıyor olması lazım ıstersen ampule yenıden bırbak derım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:15 ----------

Çok teşekkür ederim ozaman ne diyim Ankaraya geldigimde bi mıhlama ısmarlarım ödeşiriz

Adres ve telefon bilgilerini özelden yolluyorum
    kardesım lazım sa benımde elımde 2 adet yedek mevcut yarın fabrisio ( seçkin ) ile bulusucaz bende aynı kargonun ıcıne dahıl edebılırım.
    fabrisio ve CEM. bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    cem senın ıcın sıgınaga ındım ve malzemelerın arasında yatan 2 adet h7 ampulu buldum ve resımledım dedıgım gıbı ampul h7 . ( resmı upload etmem baya surdu ınternetım cok dandık 5-6 kere denedım upload etmedı :( )

bu h1-h3-h4h-h7 olayı bıraz berbat bır olay zaten benım resımledıgım yerde muhtemelen senınde ampul tıpın yazıyor olması lazım ıstersen ampule yenıden bırbak derım.

http://img493.yukle.tc/thumbs/8353IMG_0621.JPG

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:15 ----------

kardesım lazım sa benımde elımde 2 adet yedek mevcut yarın fabrisio ( seçkin ) ile bulusucaz bende aynı kargonun ıcıne dahıl edebılırım.
    harbidende benim ampulün altında da h7 yazıyormuş.

Motosikleti
    harbidende benim ampulün altında da h7 yazıyormuş.
    saglık olsun . cemın ısı cozulsun gerısının onmı pek yok.
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Çok Çok teşekkür ederim arkadaşlar iyiki varsınız

Ben şu stanley yazan yuvasından sökemedim elim acıdı eren foto koyunca dedim herhalde kolay sökülüyor zorlayınca çıkardım.

Markası phılips' miş h7 12v 55w.

Motosikleti
    Çok Çok teşekkür ederim arkadaşlar iyiki varsınız

Ben şu stanley yazan yuvasından sökemedim elim acıdı eren foto koyunca dedim herhalde kolay sökülüyor zorlayınca çıkardım.

Markası phılips' miş h7 12v 55w.
    Rica ederız dostum ne demek. o degılde sıgınakda bırsey buldum foruma konu acacam ama acılmıyor sınır oldum.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Rica ederız dostum ne demek. o degılde sıgınakda bırsey buldum foruma konu acacam ama acılmıyor sınır oldum.
    Bazı bölümlerde modaratör onayı gerekiyor ondan dolayıdır. Şuanda online yok sanırım.

Merak ettım ne buldun yahu.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Evet bende açıcam bi konu da açılmıyor. Ayar oldum.

Motosikleti
    Bazı bölümlerde modaratör onayı gerekiyor ondan dolayıdır. Şuanda online yok sanırım.

Merak ettım ne buldun yahu.
    moto sohbet bolumune acayım dedım orada acılmıyor :D sureklı ıvme donup duruyor. eskı chooper tarzı motorumdan kalma arka derı canta buldum. sıtede ıhtıyacı olan bırı varsa vereyım dıye konu acıp cekılısle bırısıne yollayacakdım. fakat konu hıc bır yerde acılmıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:44 ----------

Evet bende açıcam bi konu da açılmıyor. Ayar oldum.
    ben kendı ınternetımden supe duymustum telefonumu modem olarak bagladım laptopa onunlada acılmıyor. demekkı sorun bende degıl derken senın yazını okudum.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    moto sohbet bolumune acayım dedım orada acılmıyor :D sureklı ıvme donup duruyor. eskı chooper tarzı motorumdan kalma arka derı canta buldum. sıtede ıhtıyacı olan bırı varsa vereyım dıye konu acıp cekılısle bırısıne yollayacakdım. fakat konu hıc bır yerde acılmıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:44 ----------

ben kendı ınternetımden supe duymustum telefonumu modem olarak bagladım laptopa onunlada acılmıyor. demekkı sorun bende degıl derken senın yazını okudum.
    Valla yöneticiye mesaj attım ama online kimse yokmuş.

Motosikleti
    Valla yöneticiye mesaj attım ama online kimse yokmuş.
    tuh gece gece bır ıyılık yapalım dedık oda olmadı. sans.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Yine bu konularda iyisiniz. Fakat ben gezi konusu açıcam diyelim 2 gün sonra gezimiz var.

Konuyu 2 gün önce açıyorum son gün akşam konu onaya giriyor.

Geziye katılımda olmuyor fakat lafım erdem abiye degil kulagını çınlatmayalım ondan öncesinde yaşanan problemler yani

Farkettiyseniz bu aralar saçma sapan konular açılmıyor. Çünkü kitliyor Modaratör sagolsun Birazda iltifat edeyim

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    tuh gece gece bır ıyılık yapalım dedık oda olmadı. sans.
    Neyse dostum. Saat 2 ve ben kaçar. Yarın 11'e kadar umarım uyanmış olurum. İyi geceler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler