Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Benim için önemli olan depoyu korumak. Kafa grenajı ikinci planda..

Neyse, bulucam artık bi yerden takoz için standart boyu..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    çelikyelek, orjinal haliyle sana itiraz edenler varsa far ayarın yukarda demektir. farları ayarlayabilmen için kafa karenajının iç kısımlarını yani panzotları sökmen gerkiyor. her panzotu toplam 4 vida tutuyor.

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için önemli olan depoyu korumak. Kafa grenajı ikinci planda..

Neyse, bulucam artık bi yerden takoz için standart boyu..
    elimdeki takozlar depoyu ve şasiyi fevkalade koruyacak ebatta. istersen senin için şasiden çıkan kısmını ölçer yazarım, sen de fikir sahibi olmuş olursun.
    cihan54 bunu beğendi.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    [QUOTE=ozgurakman;3218661]çelikyelek, orjinal haliyle sana itiraz edenler varsa far ayarın yukarda demektir. farları ayarlayabilmen için kafa karenajının iç kısımlarını yani panzotları sökmen gerkiyor. her panzotu toplam 4 vida tutuyor.

Saol Ozgurakman . Zaten motoru elden gecirmek civatalarini falan elden gecirmek icin sokulebilicek yerleri sokmeyi dusunuyorum . Kis uykusuna yatirinca , farida ayarlarim

Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Grenaj için bana seslenen arkadaş grenajların ağırlığı yok kalın plastikten güzel görünüyor fakat nasıl temin edersiniz nasıl kopyalarsınız ben bilmiyorum valla bana hazır geldi

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Nolann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grenaj için bana seslenen arkadaş grenajların ağırlığı yok kalın plastikten güzel görünüyor fakat nasıl temin edersiniz nasıl kopyalarsınız ben bilmiyorum valla bana hazır geldi

eyvallah hocam teşekkürler. bakalım grenaj işine girişecegimde ne zaman..

benim fazerde seninkiyle aynı . sanırım hem aynı renk ve aynı model olan tek fazerci biziz.

Kimisi bordo bordo desede lacivert siyah şaseyi gördükten sonra vuruldum kaldım

buda benim oglum..

http://www.motosiklet.net/forum/etki...oru-fazer.html

Bu arada benimkisi gibi puig ön cam çok güzel gider sana. nasıl duracagını daha iyi anlaman için fotolara dikkatlice bakabilirsin. puig ön camımla gayet mutluyum

---------- Post added at 03:21 ---------- Previous post was at 03:19 ----------

Seni bir yerlerden hatırlıyorum sanki böyle yıllar önce mct 250 topigindemi yazışıyorduk

yada skyjet f5 topigindemi biryerden hatırlıyorum ama çıkaramadım.

hayırlısı olsun .

evet cem mct 250 den oturu baya muhabbet etmıstık

vallaha eren kardeş nereden nereye görüyorsun kim derdiki mct250nin sorunlarıyla boguşurken birgün fazer alalım

ne yaptın mct'yi sattınmı kaça gitti. ? ben güzzel fiyattan okutttum en son km 25 26bin km'ye gelmişti.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Cümleten selamın aleyküm. Abilerim arkadaşlarım size bir kaç sorum olucak izninizle.

İlerleyen zamanlarda cbr250 düşüncem vardı fakat tek silindir olması ve onun da 4-5 lt yakıt tüketimi olduğunu düşünürsek pek cazip gelmedi açıkçası 10-12 lira para vermek. Onun yerine Fz6N veya Gsr600 düşünüyorum. Siz fazer kullanıcıları mutlaka bu motorları alırken benim gibi araştırmış 2 motorunda + ve - leri hakkında bilgi sahibisinizdir diye düşünüyorum.

birde alternatif olarak 600F düşünüyorum ama o motor daha bir racing vari olduğundan dolayı o bahsettiğim meblağlara alacağım 600F'in ciğeri bitmiş tükenmiş bana masraf açmaktan başka bir faydası olacağını sanmıyorum. Sizin düşünceleriniz ne olur?

Bu arada sakin kullanım max 130'u geçmemek kaidesiyle yol yapanınız oldu mu acaba? Yakıt tüketimleriniz nasıl? 100km'de kaç lt tüketim oluyor? LT cinsinden değerler verebilirseniz daha net bilgiler oluşur.

Sağlıcakla kalmanız dileğiyle...

tolgatumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer8 2014
    herkese merhabalar;sırası ile hondacbr600 f,suzuki vstrom dl650,yamaha fazer, honda vfr800,suzuki gsr600,honda cbf1000 kullandım ve dayamayarak tekrar fazer aldım.bu cihazdan vazgeçemiyorum.Bana performans egzosu lazım 2.eş de olur elinde bulunan ve satmak isteyen arkadaşlar dan geri dönüş bekliyorum.herkese kazasız sürüşler...
    erro bunu beğendi.
    2006 Honda CBR600F,2005 Suzuki V strom dl650, 2005 Yamaha fz6fazer,2006 Honda VFR800abs,2005 Suzuki GSX-R600,Honda CBF1000abs,Yamaha fz6fazer,Suzuki GSX-650F,SuzukiGSR600,Honda CBF600abs,Suzuki SFV650 abs gladius,Honda VFR800abs,Suzuki GW250 inazuma, Yamaha Fazer8

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten selamın aleyküm. Abilerim arkadaşlarım size bir kaç sorum olucak izninizle.

İlerleyen zamanlarda cbr250 düşüncem vardı fakat tek silindir olması ve onun da 4-5 lt yakıt tüketimi olduğunu düşünürsek pek cazip gelmedi açıkçası 10-12 lira para vermek. Onun yerine Fz6N veya Gsr600 düşünüyorum. Siz fazer kullanıcıları mutlaka bu motorları alırken benim gibi araştırmış 2 motorunda + ve - leri hakkında bilgi sahibisinizdir diye düşünüyorum.

birde alternatif olarak 600F düşünüyorum ama o motor daha bir racing vari olduğundan dolayı o bahsettiğim meblağlara alacağım 600F'in ciğeri bitmiş tükenmiş bana masraf açmaktan başka bir faydası olacağını sanmıyorum. Sizin düşünceleriniz ne olur?

Bu arada sakin kullanım max 130'u geçmemek kaidesiyle yol yapanınız oldu mu acaba? Yakıt tüketimleriniz nasıl? 100km'de kaç lt tüketim oluyor? LT cinsinden değerler verebilirseniz daha net bilgiler oluşur.
    Sağlıcakla kalmanız dileğiyle...
    130kmh sabit hızla ege turu yaptım. Kmde 23 kuruş yaktım. Uzun yol yapma amacında isen fazer tercih etmeni tavsiye ederim.

Alıntı tolgatumlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar;sırası ile hondacbr600 f,suzuki vstrom dl650,yamaha fazer, honda vfr800,suzuki gsr600,honda cbf1000 kullandım ve dayamayarak tekrar fazer aldım.bu cihazdan vazgeçemiyorum.Bana performans egzosu lazım 2.eş de olur elinde bulunan ve satmak isteyen arkadaşlar dan geri dönüş bekliyorum.herkese kazasız sürüşler...
    Hayırlı olsun. İbretlik paylaşım olmuş vallahi bi arkadaş Laser egsozunu satıyor düşünür müsün bilmem
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Benimde en düşük yakıt tüketimim 70-80-90 arası. 90nı hiç geçmeyerek ara hızlanmalar hariç.

100km 4.2lt..

surgent_38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150-- fazer

SATILIK EKSOZ
    ÜÇ AY KULLANILMIŞ SATILIK EL YAPIMI. İSTEYEN ÖZELDEN MESAJ ATABİLİR

Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Bende siyah cam düşünüyordum fakat taktıramadan satıcam sanırım Artık yeni motora alırız

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    cem naber napıyorsun fazerle hayat nasıl gıdıyor ?

---------- Post added at 03:28 ---------- Previous post was at 01:36 ----------

Arkadaslar bor konuda sizlerden bilgi almak istiyorum fazerimde 2 tane fonksiyon tusu var bu tuslar tam olarak ne ise yariyor bu konuda detayli bilgi alabilirmiyim ;) fazerde cok yeniyim ve alali 4. Gunum olmasina ragmen hastalik dolayisiyla surmek hic nasip olmadi :( zaten bugun ankarya karda yagdi artik surebilecegimi hic sanmiyorum.

---------- Post added at 03:39 ---------- Previous post was at 03:28 ----------

Sanirim C0 ayarlari yapiliyor ?
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Select-Reset tuşları. Söylediğin gibi; Co ayarlarını, saati değiştirmeye. Yazılımı sıfırlamaya, Diag ekranını görüntlemeye, sıcaklığı öğrenmeye, hata geçmişini görüntülemeye yarar. Daha birçok seçenek de vardır da şimdi aklıma gelenler bunlar..

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    arkadaslar fazer ıcın onerdıgınız bır xenon varmıdır ?

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Herkese Selam Fazer ahalisi
    Görüşmeyeli herkes iyidir inşallah. Okul + dükkan derken resmen forumu unuttum

Motoru satıyorum ilanı buraya da koyayım dedim herkesin bilgisine

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-temiz-extrali-fazer-145390420/detay/

İlgilenen olursa Cep'ten ulaşabilir arkadaşlar.

Herkese iyi forumlar

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    göktug ne ediyosun hacı :(

neden satıyosun hiç haberde vermiyosun görüşemiyoruzda.

ne var aklında başka modelemi geçiceksin dostum ?

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Aynen Dostum öyle düşünüyorum hayırlısıyla inşallah
    CEM. bunu beğendi.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Fazermi vfr 800 mu derken... aldık bi hornet en mavisinden
    Yakinda paylasirim resimlerini insllh
    mkaptan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hayırlı olsun. Kazasız belası inşallah
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar fazer ıcın onerdıgınız bır xenon varmıdır ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-3-sahibinden-fzr-600-ozel-plakali-arac-takasli-146267035/detay

Sen yeni almamış mıydın..
    mbuyuk bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler