Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam tamam. naptın vstrom'u. siyah olan, uymadı mı.
    valla daha beklemedeyim kanka
    o gösterdiğim ilandaki motoru istesem hemen alırım ancak 2006 satıp
    tekrar 2006 almak ne kadar doğru
    gönül abs'li istiyor ama fiyat farkı çok fazla aralarında
    bakalım biraz daha bekliyeceğim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    kaptan 1150 gs alıp keyfine bak ya ne uğraşıyon vstromla falan...

araziyse arazi, güçse güç, torksa tork...şu an benim bütün kriterlerimi karşılayan tek alet...(1200 gs) ama şartlara göre bugün bunun karşılığı 1150 gs oluyor..

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaptan 1150 gs alıp keyfine bak ya ne uğraşıyon vstromla falan...

araziyse arazi, güçse güç, torksa tork...şu an benim bütün kriterlerimi karşılayan tek alet...(1200 gs) ama şartlara göre bugün bunun karşılığı 1150 gs oluyor..
    1150 gsi bende baya araştırdım fakat temizini bulmak çok zor.

Bunun sebebide alan geziyor alan geziyor bir çogu çok yüksek km'lerde düşürülmemişini bulmak ondada zor.

1150 GS advanture. En temizi bunlar idi . piyasasıda 16-20 degişiyor.

Benimde aklımı kurcalayan bir model 1150 gs advanture.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1150 gsi bende baya araştırdım fakat temizini bulmak çok zor.

Bunun sebebide alan geziyor alan geziyor bir çogu çok yüksek km'lerde düşürülmemişini bulmak ondada zor.

1150 GS advanture. En temizi bunlar idi . piyasasıda 16-20 degişiyor.

Benimde aklımı kurcalayan bir model 1150 gs advanture.
    valla gezen de motoruna bakıyor..makul kilometre alınabilinir...sonrası şans ve biraz maddiyat meselesi...altından kalkmak zor olabilir tabi ama ben kilometresi biraz düşük fazer aldım ve 1350 tl lik masraf yaptım mesela normali gereğii

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    erhanım 1150 gs benimde aklımda ama temizi yok maalesef olanlarında fiyatları çok yüksek
    birde sonuçta bmw alıyorsun abi
    parçası bakımı falan japon motorlarına göre çok çok pahalı
    sonuçta geliri belli olan insanlarız altından kalkamayacağım maliyetli malları almayı sevmiyorum
    ama bir fazer yada v-strom öyle değil parçalar heryerde var

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhanım 1150 gs benimde aklımda ama temizi yok maalesef olanlarında fiyatları çok yüksek
    sonuçta geliri belli olan insanlarız altından kalkamayacağım maliyetli malları almayı sevmiyorum
    Tamam al bi Fazer kurtul
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    cihanım senin motorun günahı ne kadarmış
    olm sattım kurtuldum ben darısı başınıza

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hahah.. Olm motor ustadayken alıcı buldu yav, komik.. Vermedim tabi, dünyanın bakımını yapıyorum verir miyim len. bincem diye yapıyom o bakımı ben Henüz belli değil ne kadar tutacağı. Cumartesi günü motoru almaya gittiğimde öğrenmiş olcam..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

Bu arada küçük bir dip not; bu hafta sonu extrem bir gün geçirdim ve o günün 45 km'lik bir kısmında motora "85-90 kuruş" kadar yaktırmayı başarmışım

Motosikleti
    tracer 900
    kimisi kendi becerisi gereği motordaki aksamaları parçaları da yurtdışından temin ederek kendisi hallediyor...örneğin bi kaç kere rastladım bazı motorların bazı parçaları arabalarda da aynen kullanılıyo ve çok daha ucuza alınabiliyor...bunun için kullandığın motorun kurdu olman lazım tabi ki...
    mkaptan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    kimisi kendi becerisi gereği motordaki aksamaları parçaları da yurtdışından temin ederek kendisi hallediyor...örneğin bi kaç kere rastladım bazı motorların bazı parçaları arabalarda da aynen kullanılıyo ve çok daha ucuza alınabiliyor...bunun için kullandığın motorun kurdu olman lazım tabi ki...
    Bende motosikletimin bakımlarını kendim yapmayı çok severim ,hatta zevk alıyorum bu işten video falanda çekiyoruz biliyorsun
    Ama konu bmw olunca her ne kadarda olsa bildiğinden biraz daha fazla dolu olman gerekiyor.
    Bir de her ne kadar yurtdışından birşeyler almayı seven biri olsamda aldığım parçanın fiyatı 150-200$ ve üstü olduğu zaman, boyut büyük oldugunda gümrükte takılma ihtimali de artıyor. artı kargo parası ve gümrük parası eklendimi türkiyedeki fiyattan pahalıya geliyor. yani riskli işler
    en iyisi japondan şaşmamak

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahah.. Olm motor ustadayken alıcı buldu yav, komik.. Vermedim tabi, dünyanın bakımını yapıyorum verir miyim len. bincem diye yapıyom o bakımı ben Henüz belli değil ne kadar tutacağı. Cumartesi günü motoru almaya gittiğimde öğrenmiş olcam..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

Bu arada küçük bir dip not; bu hafta sonu extrem bir gün geçirdim ve o günün 45 km'lik bir kısmında motora "85-90 kuruş" kadar yaktırmayı başarmışım
    Kırkayak kamyonla aynı yakmışın

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bende motosikletimin bakımlarını kendim yapmayı çok severim ,hatta zevk alıyorum bu işten video falanda çekiyoruz biliyorsun
    Ama konu bmw olunca her ne kadarda olsa bildiğinden biraz daha fazla dolu olman gerekiyor.
    Bir de her ne kadar yurtdışından birşeyler almayı seven biri olsamda aldığım parçanın fiyatı 150-200$ ve üstü olduğu zaman, boyut büyük oldugunda gümrükte takılma ihtimali de artıyor. artı kargo parası ve gümrük parası eklendimi türkiyedeki fiyattan pahalıya geliyor. yani riskli işler
    en iyisi japondan şaşmamak

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

Kırkayak kamyonla aynı yakmışın
    kırkayağa yaktırmak kolay, iki ayağa yaktırmak mesele yeeeen
    "CaRPe DieM"

surgent_38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150-- fazer
    benim japon kardeşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

hoş geldin diyenlerinde demiyenlerinde ellerine dillerine sağlık. HOŞBULDUK
    cihan54, extra_serkan ve CEM. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı surgent_38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...64974411_n.jpg benim japon kardeşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

hoş geldin diyenlerinde demiyenlerinde ellerine dillerine sağlık. HOŞBULDUK
    Senin büyük oğlan lastik istiyo kanımca

Egsozların markası nedir..
    extra_serkan bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

surgent_38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150-- fazer
    Evet lastik lazım. egsozlar el yapımı sesi çok hoş diyorlar ama ben orjinallerini taktırtıcam. 43 ünden sonra pek kendime yakıştıramadım yoksa çok tahrik edici bir sesi var.
    extra_serkan bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı surgent_38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet lastik lazım. egsozlar el yapımı sesi çok hoş diyorlar ama ben orjinallerini taktırtıcam. 43 ünden sonra pek kendime yakıştıramadım yoksa çok tahrik edici bir sesi var.
    satacak mısın üstad..? satıyosan ne kadar düşünüyosun?

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    http://imageshack.us/photo/my-images/716/6179.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/209/k798.png/
    http://imageshack.us/photo/my-images/13/zcgq.png/

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

cihan54 bunu beğendi.

oguzhanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsx-r 600
    Merhaba arkadaşlar itina ile 231 sayfayı okudum istediğim bilgilerin çoğuna kavuştum Bursadayım bir senedir gsx-r 600 kullanıcısıyım bir ay önce devrettim motorumu biraz daha sakin ve artçı ile daha rahat edebileceğim daha az yakan bir motor arıyordum gsr 600 ile fz6 arasında gittim geldim 1 aydır fz6 ile daha yakından ilgilendim sonrasında 3 tane samimi olduğum arkadaşımdada olması beni etkiledi şimdiki ikilemim ise naked mı yoksa fazer mı oldu yardımcı olursanız sevinirim antalyadan iki tane motor beğendim pazarlığımı yaptım sizden aldığım bilgiler eşliğinde birine sahip olucam yardım ederseniz sevinirim linklerini atıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-harput-motosiklet-ten-yamaha-fz6-2007-model-135293037/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-harput-motosiklet-ten-fazer-600-kirmizi-2007-model-134853385/detay/

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı oguzhanoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar itina ile 231 sayfayı okudum istediğim bilgilerin çoğuna kavuştum Bursadayım bir senedir gsx-r 600 kullanıcısıyım bir ay önce devrettim motorumu biraz daha sakin ve artçı ile daha rahat edebileceğim daha az yakan bir motor arıyordum gsr 600 ile fz6 arasında gittim geldim 1 aydır fz6 ile daha yakından ilgilendim sonrasında 3 tane samimi olduğum arkadaşımdada olması beni etkiledi şimdiki ikilemim ise naked mı yoksa fazer mı oldu yardımcı olursanız sevinirim antalyadan iki tane motor beğendim pazarlığımı yaptım sizden aldığım bilgiler eşliğinde birine sahip olucam yardım ederseniz sevinirim linklerini atıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-harput-motosiklet-ten-yamaha-fz6-2007-model-135293037/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-harput-motosiklet-ten-fazer-600-kirmizi-2007-model-134853385/detay/
    selamlar..öncelikle araştırman için seni tebrik ederim...en azından bi çok soruya cevpa bulmuşsundur...

naked alacaksan fz6 pek tutulmuyo...ilandaki fazer temiz görünüyor ama antalya motorlarına psikolojik olarak ön yargılıyım nedense...muhtemelen çok sık okuduğum apaçiler yüzünden

fazer ve gsr kullananlara göre gsr ın daha iyi bir performansı olduğu yönünde...daha yırtıcı diyorlar..

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Arkadaşlar sözünü ettiğim FZ6N'yi aldım sonunda. Apache'den sonra çığır açtı bende. Bir günde 400km yol yaptım. (en son 380deydi tam emin değilim).
    Gidiyor ya la alet

oguzhanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsx-r 600
    selamlar..öncelikle araştırman için seni tebrik ederim...en azından bi çok soruya cevpa bulmuşsundur...

naked alacaksan fz6 pek tutulmuyo...ilandaki fazer temiz görünüyor ama antalya motorlarına psikolojik olarak ön yargılıyım nedense...muhtemelen çok sık okuduğum apaçiler yüzünden

fazer ve gsr kullananlara göre gsr ın daha iyi bir performansı olduğu yönünde...daha yırtıcı diyorlar..

Teşekkür ederim bendede antalya ya karşı aynı antipati var ancak harput motor genelde garantili motorlar satıyorlar ve telefonda görüştüğümde oraya kadar geliceğimi servise ve kendi ustama göstereceğimi eğer bir sıkıntıları varsa şimdiden söylemelerini rica ettim teminat ve garanti verdiler o yüzden içim bir parça rahatladı fazer'a bordo renk acayip gidiyor bana çekici

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler