Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Motorum bugün itibari ile satıldı , yarın devir teslim işlemlerini yapacağız.İnşallah fazer'a tekrar dönüş yaparım.
    AhmKse bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alana da satana da hayırlı olsun inşallah..

Esdykt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha küçük abisi. Büyüyecek :-)
    Kaça verdin kardeş. Model neydi. Hayırlı olsun. Alan satan hayır görsün inşaallah.

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Fazer parasına göre piyasadaki en iyi motordur bence

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer parasına göre piyasadaki en iyi motordur bence
    Heh işte kıymet bilmiyolar Bugün biri daha veriyo motorunu. Damlar buraya birazdan. Hayırlısı tabi ama mumla ararsınız bu günlerinizi
    mkaptan bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Fazerin den memnun olan hiç kımıldamasın bence. R6 neydi arkadaş ya tam bir benzin düşmanı gazladın mı 100 km 12-13 litrenin üzerine çıkıyordu şaka gibi. Fazerle marmarise giderken bir depo ile uzun yolda ortalama 120-140km hız ile 345 km yol yaptım. Aradaki fark müthiş derecede. Rahatsızlığı çabası. üstelik aynı model ve 20 bin lira değerinde. Paranla rezillik diye buna denir. Az yaksın parçası ucuz olsun, parası az olsun daha ne isticen bir motordan, fazer hakikaten bir çok yönden güzel motor.

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heh işte kıymet bilmiyolar Bugün biri daha veriyo motorunu. Damlar buraya birazdan. Hayırlısı tabi ama mumla ararsınız bu günlerinizi
    ahanda kafama daş geldi
    olm daha az önce senlen konuşmadıkmı faceden sat didin ben olsam satarım didin benim motor dandik satılmadı sen sat kurtul didin
    işin şakası daha satmadım ama akşama çok istekli biri geliyor bakmaya kısmet olursa satacağım
    v-stroma binmeden fazerın değerini anlayamayacağım sanırım ama aklımda suzuki var şu ara
    kısmet artık sarmazsa onu satar fazer 8 alırız

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahanda kafama daş geldi
    olm daha az önce senlen konuşmadıkmı faceden sat didin ben olsam satarım didin benim motor dandik satılmadı sen sat kurtul didin
    işin şakası daha satmadım ama akşama çok istekli biri geliyor bakmaya kısmet olursa satacağım
    v-stroma binmeden fazerın değerini anlayamayacağım sanırım ama aklımda suzuki var şu ara
    kısmet artık sarmazsa onu satar fazer 8 alırız
    İftiracıııı ben oğlumu seviyorum olm senin gibi değilim. evlat sevgisi bu, sattırmadı işte Konuştuklarımızı buraya kopyala yapıştır yapmıyım bak

Şaka bi yana Vstromun da parçası bol bulunuyor, kullanıcı sayısı fazla olduğundan ve ilgili olduklarından. Rahat da bir motor. Yakışı Fazer'la aynı. Ama orada söylediğimi burada da söyleyeceğim tabi. "Fazer'ı arayacaksın" Bak Ahmet ne diyo, duy duy kulak ver adama. Adam seceresini döküyo Fazer'ın
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Vstrom da güzel bir motor ama sıra silindirin verdiği hazı "V" makine verir mi bilmiyorum. O fazer deki ivmelenme yi tabi ki bulamazsın. Artılar eksiler tartışılır en iyi tecrübeler yaşanarak elde edilirmiş. Bana da çok söylediler ama yok dedim ben bunu istiyorum arkadaş dedim olmadı. Eskiden de bindim ama o eskide kalmış demek ki.

cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bana bu motorun aynısını takas teklif etmişlerdi kabul etmemiştim. Allahtan kabul etmemişim o zaman

Motosikleti
    Honda1000RR
    Motoru bir haftada 39 kişi favorilerine eklemiş. Abuk subuk teklifler gırlan. Millet baya baya meraklı bu motorlara. Birini söyleyim çok komik hala gülüyorum. Amasyadan dı 15 bilgisayar kasası 25 monitör bir sürü orjinal oyonlar yazmış ta yazmış cd'ler bilmem kaç paralık oyon kolları Antalyadan tarla bile teklif eden vardı yani
    mkaptan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hahah "İnşallah canım yaa " deseydin Hadi benimki baya makul bi teklifti. Ölüm makinesi, bana gelmez bu diye ve Fazer aşkım üstün geldiği için olumlu düşünmemiştim.

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru bir haftada 39 kişi favorilerine eklemiş. Abuk subuk teklifler gırlan. Millet baya baya meraklı bu motorlara. Birini söyleyim çok komik hala gülüyorum. Amasyadan dı 15 bilgisayar kasası 25 monitör bir sürü orjinal oyonlar yazmış ta yazmış cd'ler bilmem kaç paralık oyon kolları Antalyadan tarla bile teklif eden vardı yani
    ben mesajı uzun uzadıya yazdığımdan gereksiz teklifler vermeyin yazdım
    ama banada ölü araçlarla teklifler çok geldi
    bakalım belki v-strom olmaz varadero da olur
    nasip kısmet bu işler

dediğim gibi sarmazsa tekrar fazer a geri döneriz. Ama zaten fazerin hakkını da verebilen biri değilim 90-120 aralığında kullanıyorum sürekli
    alacağım diğer motorda da sürat kriterim olmayacağıdan sorun yok ama sürekli redline kullanan yada hızı seven arkadaşlara 2 silindirli makina iyi gelmez

Motosikleti
    Honda1000RR
    iyi etmişsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Evet ben biraz gazlamayı seven biriyim fazla gazla mayan biri için seçimlerin doğru bencede

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    4 silindirden 2 silindire geçişte nasıl bir bocalama yaşayacağını merak ediyorum ben..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    valla v strom kullananlar aşırı memnun, alet sınıfında efsane olmuş artık..ama ne kadar da iyi olsa 4 silindirin tadını alan muhakkak bir eksiklik hissedecektir. benim arkadaş da xj6 dan sonra v strom aldı ve alen över makineyi kendisi..ama sattı ve 4 silindir bir alet arıyor..gazcı vs olmadığı için oturumu rahat bir alet istiyor...fazla da alternatif olmadığı için tekrar xj6 bakıyo...bu sefer diversion larında gözü...

ben vstromu denedikten sonra yok dedim, olmaz dedim...her ne kadar süratli kullanmasam da ivme ve yolda akma olayından taviz veremiciim...

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla v strom kullananlar aşırı memnun, alet sınıfında efsane olmuş artık..ama ne kadar da iyi olsa 4 silindirin tadını alan muhakkak bir eksiklik hissedecektir. benim arkadaş da xj6 dan sonra v strom aldı ve alen över makineyi kendisi..ama sattı ve 4 silindir bir alet arıyor..gazcı vs olmadığı için oturumu rahat bir alet istiyor...fazla da alternatif olmadığı için tekrar xj6 bakıyo...bu sefer diversion larında gözü...

ben vstromu denedikten sonra yok dedim, olmaz dedim...her ne kadar süratli kullanmasam da ivme ve yolda akma olayından taviz veremiciim...
    Aslan damat
    "CaRPe DieM"

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    şu r6 ların da yan grnajlarına hastayım valla, böyle uzunlamasına falan...

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Evet tasarım harikası bi makine

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bak ben xj 6 ları tamamen unutmuşum
    eğer v-str tutmazsa bende xj6 bakabilirim
    hem modeli yüksek olur
    hemide abslisini kıstırırım.
    cihan ve erhan gardaşlar sizin makinalarınız abs olduğu için şanlısınız
    ben birazda frenleri abs olan bir makina almak için değiştiriyorum
    çünkü bu abs olayı insanın bir kere ya da iki kere işine yarıyor
    öyle durumlarda da keşke absli olsaydı dememek için tercih sebebim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler