Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gzc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 (Today-Beat-YBR125-CBR250)
    Arkadaşlar online arkadaşlara ricada bulanacagım. Yarın veya salı günü çanakkaleye bu motora bakmaya gidiyorum. İnşallah terslik olmazsa alıp geleceğim. Değerlendirmelerinizi bekliyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-dosta-yarar-fazer-600-133296504/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı Gzc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar online arkadaşlara ricada bulanacagım. Yarın veya salı günü çanakkaleye bu motora bakmaya gidiyorum. İnşallah terslik olmazsa alıp geleceğim. Değerlendirmelerinizi bekliyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-dosta-yarar-fazer-600-133296504/detay/
    Fotolardan birşey çıkarmak imkansız. Daha önce dediğim gibi motorun inciğini cıncığını çıplak gözle (fotoyla olmaz) görüp, motoru dinlemek gerekiyor. Ayrıca Çanakkale Türkiye'nin bir ucu. Satıcıyla konuş. Motor için uzak yerden geleceğim de. Eğer motor bahsettiğin gibi değilse yol paramı karşılarsın dersin. Yani bir nevi zarf atmış olacaksın. Eğer motoruna güveniyorsa yol parasını takmaz bile. O zaman o motor için Bağdat'a bile gidilir.

Gzc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 (Today-Beat-YBR125-CBR250)
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotolardan birşey çıkarmak imkansız. Daha önce dediğim gibi motorun inciğini cıncığını çıplak gözle (fotoyla olmaz) görüp, motoru dinlemek gerekiyor. Ayrıca Çanakkale Türkiye'nin bir ucu. Satıcıyla konuş. Motor için uzak yerden geleceğim de. Eğer motor bahsettiğin gibi değilse yol paramı karşılarsın dersin. Yani bir nevi zarf atmış olacaksın. Eğer motoruna güveniyorsa yol parasını takmaz bile. O zaman o motor için Bağdat'a bile gidilir.
    Haklısın abi. İstanbuldan tam 500 km çanakkale. dediğin gibi yapalım bakalım adamın tepkisi ne olacak. Çok sağolasın ama yinede fotograftan nasıl gorunuyor sence? diri mi yoksa nasıl,anladın sen demek istediğimi abi.

Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Motosikletin sele altı grenajlarında fazer stickeri yok.. buda değişti veya boyandı anlamına gelir. Neden boyanır? cevabı basit. yan yatmadan veya kazadan dolayıdır. Motorda komple boya var gibi geldi bana zaten. Km de düşük. Modelde. Fiyatta uçuk bu şartlarda
    erro bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ozrkarasu arkadaşın için geçmiş olsun öncelikle...

beyler naptınız herkes geziyor herhalde...ben bayram için motorsuz izmir e gittim geldim...motorla gezi yapanlar 3-5 foto atıp ortalığı şenlendirsinler

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ölüdenizdeyim.. döneyim de foto paylaşırım

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı Nolann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin sele altı grenajlarında fazer stickeri yok.. buda değişti veya boyandı anlamına gelir. Neden boyanır? cevabı basit. yan yatmadan veya kazadan dolayıdır. Motorda komple boya var gibi geldi bana zaten. Km de düşük. Modelde. Fiyatta uçuk bu şartlarda
    Dostum, bu çözünürlükteki bir fotoğraftan boyalı olup olmadığı anlaşılmaz. Çıplak gözle bakmak lazım. Ayrıca bahsettiğin fazer etiketi selenin her iki yanındaki plastik aksamsa (altında sigorta kutusu olan) o bende de yok. Ama malzeme boyalı değil. Ayrıca motor yan yattığı zaman o parçanın yere temas etmesi imkansız. Çünkü o aksam, motoru orta sehpaya aldığımız tutamaçların altında kalıyor. Yani devirme durumlarında o tutamaçlar hasar görür. Belki bahsettiğin stickerlar zayıf ise zaman, dış ortam ve yıkanma periyodlarından kaynaklı kavlamış olabilir. Sahibi de tamamen çıkarmış olabilir.

Motosikleti
    FAZER
    Erro sagol arkadaşım teşekkür ederim. ..

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Herkeze selam ve saygilarimi sunarim. Uzun bir arayis ve arastirmalardan sonra.En sonunda sizin gibi bende fz6 fazer sahibi oldum araniza yeni katiliyorum ..yeri geldiginde sizlerin engin deneyim ve tecrubelerinizden faydalanmak isterim

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hayırlı uğurlu olsun. Fazerdaşlar ailesine hoşgeldin

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Bu arada beyler, Fazer'la Ege turu yaptım buyurun

Sıcağı Sıcağına Ege Turu

Fazer candır...

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Tesekurler saol .

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Arkadaslar bu sitede foto ekleme butonunu bulamiyorum: ( yardim edebilicek birisi varmi

isimbulamadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Ne zamandır bakamıyorum buraya. Arkadaşlar dün el yapımı bi egzoz aldım ve taktım. Sesin nasıl çıkacağını bilmediğimden tedirgindim fakat taktıktan sonra çok memnun kaldım. Alt devirlerde biraz yüksek ve tok üst devirlerde çok bağırmayan ve çok hafif tizleşen bi ses.

Akşama doğru bi video çekip koyarım buraya. Tünellerden 5 bin devirde geçtiğim zaman istemsiz bi sırıtma hali oluşuyor bende.

Esdykt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha küçük abisi. Büyüyecek :-)
    Biraz hareket yahu. Kimse birşey paylaşmıyor artık.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Festivalim olduğundan bir süre uzak kaldım ben de buralardan

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    cihan gecen seneki konuya yazarken gordum. motofest 2 eskısehır'e gıdecek mısın?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Geçen sene Eskişehir'e gitmiştim. Bu sene aynı tarihe denk geliyor, Yalova'ya gidicem üstadım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Konusu ve yeri gelmişken; festivalimizin kortejinde başı polis eskort'u çekiyordu ve ardından ben çekiyordum. Konumuz için ilginç bir nüans olabilir diye paylaşayım dedim. Polis korteji iki Fazer ve ardından ben geliyorum

wolrath bunu beğendi.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Perşembe günü bir aksilik olmazsa, 2005 model bir fazer sahibi oluyorum.Sormak istediğim şöyle güzel ses veren 2. el ekzostlardan kaça ve hangi marka bulabilirim.Öneri yada yardımcı olabilecek birileri var mı ? ;)

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Şu an sahibindende 600 tl'ye bir akrep egsoz satılık.

Haftasonu festivale gelen bir akrep egsozla yanyana bi denedik de (Bende yoshi var). Baya bildiğin yırtıyo ortalığı akrep
    CİHAN bunu beğendi.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Bir kaç tane fazer 'a bakma fırsatım oldu,akrapovic hakkaten güzel ses veriyor ama tiger sanki biraz daha yırtıyor gibi Birde şu yan grenajların fiyatını bilen var mı? indernetten araştırdım ama fiyat bulamadım.Motor çıplak değil yani sonradan grenaj takılmış.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Gernajları çeşitli fiyatlara bulabilirsin belli fiyatları yok. Araştırman ve beklemen yeter.. Neden sordun?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler