Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı cihanyunus01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Fazerımı aldım sonunda. Allah kazasız belasız kullandırmak nasip etsin. Yakında fotoları atıcam. Gerçi nasıl atılacağını da bilmiyorum ama kurcalarken bulurum herhalde. Arkadaşlar bu performans egzozu montajında nelere dikkat edilmesi gerekiyor. Lazer egzoz buldum kelepir. Tavsiye edermisiniz. Ben Denizlideyim. Burada motosiklet egzozundan anlayan kimse göremedim. Antalyaya gidicem yakında. Antalya merkezde bu işi sıkıntısız yapabilecek tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? Ayrıca motomax da Kushitani deri ceketler var güzel duruyo. kullanan varsa nasıldır bilgi verebilir mi, şimdiden teşekkürler
    Hayırlı uğurlu olsun kardeş. Bizim motorlara hem estetik, hem de ses olarak Two brothers egzozu gider. Lazer kullanan arkadaş yok sanırım bu başlık altında.

Ayrıca Kushitani mont ile ilgili Cihan'ın bahsettiği gibi bir konu açıldı. Bizzat gören ve deneyen biri olarak uzak durmanı tavsiye ederim. Topaç linki aşağıda. Hatta yorum bile yazmışım.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/119515-kushitani-koji-deri-ceket-%2568-indirimli-olan.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihanyunus01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Dediğin gibi, resimleri bekliyoruz. Kushitani montlar hakkında bi başlık açıldı geçen günlerde, araştırmanı tavsiye ederim. Memnun değillerdi hatırladığım kadarıyla. Lazer egsozu da ilk senden duyuyorum. Nedir ne değildir bilemem, biraz kumar olur senin için gibime geliyor. Bütün egsozla iyi ses vermez haliyle..

Fotoğraf paylaşman için önce fotoları face'e albümüne at. Sonra oradaki fotoya sağ tıklayıp URL'yi kopyala de. Buraya gel, mesaj panelinde resim ekleme icon'una tıklayıp oraya yapıştır...
    Adaş çok teşekkürler. Dediğim egzoz şu http://www.youtube.com/watch?v=Q3UYJzLhr9w . Ben de isterim two brothers ya da akrapovic ama malesef o kadar maddi imkanım yok. Bu egzoz bana 500-600 liraya gelecek. montaj neye malolur bilmiyorum. Bir de montajda elektronik olarak da bir ayar yapılıyomuş sanırım. Bu şekilde teknik montaj yapabilecek bir usta varsa Antalyada yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa makbule geçecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:20 ----------

Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kardeş. Bizim motorlara hem estetik, hem de ses olarak Two brothers egzozu gider. Lazer kullanan arkadaş yok sanırım bu başlık altında.

Ayrıca Kushitani mont ile ilgili Cihan'ın bahsettiği gibi bir konu açıldı. Bizzat gören ve deneyen biri olarak uzak durmanı tavsiye ederim. Topaç linki aşağıda. Hatta yorum bile yazmışım.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/119515-kushitani-koji-deri-ceket-%2568-indirimli-olan.html
    Fabrisio adını bilmiyorum kusura bakma kardeşi nickinle hitap etmek zorunda kalıyorum. Yardımın için teşekkürler. kushitaniden buz gibi soğudum. 4-5 kiloymuş ağırlığı, fermuarlar problemli,işçilik kötü ve dana drisi olduğu kuşkulu demiş arkadaşlar. Motomax iyi bir firma. 4Riders ın uygun fiyatlı ürünleri de var. Şu botları dikkatimi çekti ayrıca siz ne dersiniz http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...T-pmu2295.html mevsimlik kullanılabilir gibi. Şekil de duruyo.
    Motorum 2 teker, gidişi çok şeker

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Merhaba arkadaşlar. Fazerımı aldım sonunda. Allah kazasız belasız kullandırmak nasip etsin. Yakında fotoları atıcam. Gerçi nasıl atılacağını da bilmiyorum ama kurcalarken bulurum herhalde. Arkadaşlar bu performans egzozu montajında nelere dikkat edilmesi gerekiyor. Lazer egzoz buldum kelepir. Tavsiye edermisiniz. Ben Denizlideyim. Burada motosiklet egzozundan anlayan kimse göremedim. Antalyaya gidicem yakında. Antalya merkezde bu işi sıkıntısız yapabilecek tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? Ayrıca motomax da Kushitani deri ceketler var güzel duruyo. kullanan varsa nasıldır bilgi verebilir mi, şimdiden teşekkürler
    Hayirli olsun dostum allah kazasiz belasiz surusler nasip etsin
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Adaş çok teşekkürler. Dediğim egzoz şu http://www.youtube.com/watch?v=Q3UYJzLhr9w . Ben de isterim two brothers ya da akrapovic ama malesef o kadar maddi imkanım yok. Bu egzoz bana 500-600 liraya gelecek. montaj neye malolur bilmiyorum. Bir de montajda elektronik olarak da bir ayar yapılıyomuş sanırım. Bu şekilde teknik montaj yapabilecek bir usta varsa Antalyada yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa makbule geçecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:20 ----------

Fabrisio adını bilmiyorum kusura bakma kardeşi nickinle hitap etmek zorunda kalıyorum. Yardımın için teşekkürler. kushitaniden buz gibi soğudum. 4-5 kiloymuş ağırlığı, fermuarlar problemli,işçilik kötü ve dana drisi olduğu kuşkulu demiş arkadaşlar. Motomax iyi bir firma. 4Riders ın uygun fiyatlı ürünleri de var. Şu botları dikkatimi çekti ayrıca siz ne dersiniz http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...T-pmu2295.html mevsimlik kullanılabilir gibi. Şekil de duruyo.
    hayılrlı olsun cihan motorun
    dediğin laser egzosu arkadaşım kullanıyor görüntü olarak çok süper arkadan füze bataryası takılmış gibi duruyor
    facebookta fazer tutkunlarına üye isen orada sorabilirsin faceden ekleyip
    arkadaşın adı aybars duruer

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Laser egzos iyi bende de var duzel gorunus ve ses olarak tatmin ediyor cirtlak bi seside yok ben memnunum

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    kış gelsin bir adet fazerde ben alacagım

isimbulamadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    3 tane FAZER

Bu CBR nerden çıktı

Arkadaşlar bu arada Ebay'den depo kapağı vida seti ve yağ kapağı almıştım onlarda geldi. Onlarıda resimledim. Bakalım beğenecek misiniz?

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Manavgat motosiklet festivalinde çektiğim bir kare

XJ6 Diverson - Fz6 Fazer - Fz8 Fazer

ozgurakman bunu beğendi.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Şu Fazer 8 çok şık duruyor arkadaş; insan şunun egsozunu arkadan verirdi de biz de alsaydık..

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    hadi ben daha yakın çekimini paylaşayım...

erro bunu beğendi.

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Resimler Bomba Gerçekten

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Fazer 8 cok iyi duruyor grenaji cok yakismis

Esdykt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha küçük abisi. Büyüyecek :-)
    Neredesiniz yahu. 3 gündür topic ölmüş.

Arkadaşlar çok foto çekemedim. Fırsat olmadı.Hevesle bir günde 700 km yaptım. 50 lira benzinle 235 km yaptım. Bence yakıt gayet makul. 235 kmyi ağırlıklı 120 sabit hızla yer yer 200 lere çıkarak yaptım. Bir düzlükte 210 u gördüm daha da artıyodu ama ileride tır tırı solluyodu yavaşlamak zorunda kaldım. Epey bekledim ama deydi. Puig ön cam, alt sakal ve çok şık koruma takozları var. Kırmızı anahtarı var. Durumumum el verdiğinde bir de egzoz alırım daha ne olsun
    fabrisio bunu beğendi.

Esdykt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha küçük abisi. Büyüyecek :-)
    Oo hemşehrim 1 günde 700 vay be :-) benim 1.5 aylık kilometrem. Hayırlı uğurlu olsun. Birgün geleyimde beni bir gezdir :-P içimdeki ukde gitsin. Allah kaza bela vermesin. Amin.

Alıntı Esdykt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oo hemşehrim 1 günde 700 vay be :-) benim 1.5 aylık kilometrem. Hayırlı uğurlu olsun. Birgün geleyimde beni bir gezdir :-P içimdeki ukde gitsin. Allah kaza bela vermesin. Amin.
    Saol kardeşim amin. Zaten 2. fotoda saçlardan anlaşılacağı üzere kaskın içinde kafa kepenek gibi oldu Denizliye yolun düşerse gezdiririz tabi kardeşim ne demek.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hayırlı olsun güzel makine aileye hoşgeldin.. yakışı da gayet iyiymiş. (Hatta çok iyimiş )

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    fazer 600 lu arkadaslar fazer 8 hakkinda ne düşünürsünüz:-)

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Arkadaşlar çok foto çekemedim. Fırsat olmadı.Hevesle bir günde 700 km yaptım. 50 lira benzinle 235 km yaptım. Bence yakıt gayet makul. 235 kmyi ağırlıklı 120 sabit hızla yer yer 200 lere çıkarak yaptım. Bir düzlükte 210 u gördüm daha da artıyodu ama ileride tır tırı solluyodu yavaşlamak zorunda kaldım. Epey bekledim ama deydi. Puig ön cam, alt sakal ve çok şık koruma takozları var. Kırmızı anahtarı var. Durumumum el verdiğinde bir de egzoz alırım daha ne olsun
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Memnun kalacağına eminim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazer 600 lu arkadaslar fazer 8 hakkinda ne düşünürsünüz:-)
    çok iyi motor ama fiyat performans olarak XJ600'ü tercih ederim.

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel makine aileye hoşgeldin.. yakışı da gayet iyiymiş. (Hatta çok iyimiş )
    Hoşbuldum adaş, teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Memnun kalacağına eminim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

çok iyi motor ama fiyat performans olarak XJ600'ü tercih ederim.
    Fabrisio çok teşekkürler. Bu arada xj600 diversion hakkında bişeyler söylemek isterim. 1 yıl diversion F kasa kullandım. Kalkışı alt hızlanmaları ve şehiriçi manevra kabiliyeti iyi bir makina. Bunlar avantajları. Şase fazerdan ince ve sanki çok az daha uzun ve dolayısıyla lastikleri ensiz. Yüksek hızlarda güven vermiyor. Fazerdan daha çok yakıyor.Üstelik 78 beygir. 2. eli 16 binlaralardan başlıyor. Performans egzozu bulmakta çok zorluk çekersiniz. Bence değmez. Benim makinam 2009 du 15.500 e verene kadar canım çıktı ki sıfır hataydı. Hali vakti yerinde,biraz soft ama 4 silindirli makina kullanmak isteyenler, satarken zarar düşünmeyecek olanlar alabilir. Makina sonuçta Yamaha. Malzeme kalitesinde bir problem yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Mkaptan teşekkürler bilgi için arkadaşla temasa geçicem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler