Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı Esdykt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm arkadaşlar. 2005 model fz6 fazer icin arka teker üstü çamurluk lazım. Gören bilen duyan olursa benimle iletişim kurabilir mi. Parça kodu 5vx-21650-00 whatsapp 0537 308 6275
    Bi arkadaş satıyordu 200 tl idi.
    Sıfırı 307 tl 1 ay sonra geliyor servisde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

Alıntı eru_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar. Ben sis farı takmak istiyorum ama daha önce takmış bir arkadaş varsa biraz bilgi almak isterim. Kaç watta kadar bişey takılır zorlamaz. Sis için bi soketi var mı yoksa direk aküye mi bağlamak lazım. Bilen yapan varsa bana biraz bilgi versin lütfen
    Led sis farı öneririm aküyü zorlamıyor.
    1 senedir csr nin çakarlı sislerini kullanıyorum sorunsuz.
    Motorumda mercekli xenon var onlardam bile çok göz alıyor fark ediliyor, mercekleri geniş açı oldugu için.

https://www.youtube.com/watch?v=48IQKgvoNfc

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Esdykt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha küçük abisi. Büyüyecek :-)
    Cihan o arkadaş kim acaba. Hala duruyor ise alayım ya. Birde marsa basınca cıt cıt deyip kalıyor. Akü yeni. Sanırım marş kömürleri bitik. Kaça mal olur acaba komur takımı işcilik vs . Tesekkur ederim cevap için.

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Uzun bir aradan sonra herkese selamlar, keyifli sürüşler.
    Önümüzdeki temmuz ayı içerisinde, artçımla beraber Mersin-Kahramanmaraş-Konya-Antalya-Mersin üzeri bir rota belirledik. Yaklaşık 1700km civarı yol oluyor hesaplayınca.
    Depo üstü çantam harici her şey tamam, onu da direk almak yerine kullanan arkadaşlara sormak istedim. Kullandığınız, tavsiye edeceğiniz depo üstü çantanız varsa bilgilendirmeye açığım. Selametle
    Bütçe olarak 400'e kadar fiyat belirledim.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-satilik-temiz-leovince-egzozlu-fazer-6-701277399/detay/

Motosikleti
    Fz6 Fazer ABS
    Merhaba, Kocaeli'de oturuyorum geçtiğimiz hafta 2007 model Fz6 Fazer ABS alarak fazer ailesine katıldım
    Motosiklet tecrübelerimi aşağıya sıraladım. Daha önce herhangi bir foruma üye olmadığım için bu işlerde çok yeniyim sürçü lisan edersem affediniz
    92 doğumluyum ilk motorumu 17 yaşımda ehliyetim ile birlikte aldım, babam ve dedem motorcu olduğu için ailede motosiklet almak konusunda bir sorun olmadı.
    Şuanda genellikle günde 25 km şehir içi düzgün asfalt zeminde yol yapıyorum. (Boyum 1.71 ve 72 kiloyum)

Soru 1-) Telefon tutma aparatı kullanıyor musunuz uyumlu ve kaliteli bir aparat tavsiye edebilir misiniz?
    Soru 2-) Arka tekeri daha çok gösterecek bir plakalık çözümü var mıdır?
    Soru 3-) Led sinyal önerir misiniz? (Orjinal sinyaller çok demode gibi geliyor bana)

Yukarıda bulunan sorular dışında tavsiyeler verebilirseniz çok memnun olurum.

Önceki Tecrübeler:

1-) Mondial 150 ZC (1 yıl 5000 KM civarı)
    2-) Keeway 150 Superlight (6 Ay 2000 KM civarı)
    3-) Yuan 150 Cross (6 ay 1000 KM civarı)
    4-) Tvs Apache 150 RTR (1 Yıl 3000 Km civarı)
    5-) Honda CBF 150 (1 Yıl 3000 Km civarı)
    6-) SYM Wolf 250 (1 yıl 5000 Km civarı)
    6-) Hyosung GT250R (6 ay 2000 KM civarı)
    7-) Yamaha Mt-25 (3 ay 1000 Km civarı)
    8-) Kawasaki ER-5 (1 yıl 5000 Km civarı)

temperantia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    Hayırlısı olsun yeni motorun, güle güle kullan. Telefon tutma aparatını ben aliekspresten tedarik etmiştim, utlu mesut kullanıyorum, led sinyal de orjinal ledleri öneririm, inanılmaz göz alıcı yanıyor.
    hayat bir günden ibarettir ve ben hergün motoruma bindiğimde ilk günki gibi mutlu oluyorum...

Esdykt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha küçük abisi. Büyüyecek :-)

Azcık renklenelim. Buda benim kara kız. Hayırlı olsun arkadaşlar bu arada.
    temperantia bunu beğendi.

Motosikleti
    Fz6 Fazer ABS
    Cevabınız için teşekkür ederim. Plakalık kısmınına led sinyalli daha küçük bir parça aldım arka teker daha çok belli olsun diye. Ama sinyaller hızlı yanıp sönmeye başladı. Ön sinyalleri de led sinyaller ile değişip aynı zaman da da falaşörü mü değiştirmeliyim? birde kill switch problemi yaşamaya başladım, akşam söküp bir mudehale yapmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Alıntı nightking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevabınız için teşekkür ederim. Plakalık kısmınına led sinyalli daha küçük bir parça aldım arka teker daha çok belli olsun diye. Ama sinyaller hızlı yanıp sönmeye başladı. Ön sinyalleri de led sinyaller ile değişip aynı zaman da da falaşörü mü değiştirmeliyim? birde kill switch problemi yaşamaya başladım, akşam söküp bir mudehale yapmayı düşünüyorum.
    ledlerin direnci normal ampulden düşük olduğu için bu oluyor, araya direnç koyman lazım.

Motosikleti
    Fz6 Fazer ABS
    Kill switch sorununu çözdüm birde gaz kolunda boşluk vardı onu hallettim. Haftasonu hem alarm(SPY 1000) takıp hem de plakalık kısmını(led sinyal) sizin dediğiniz şekilde çözünce fotoğraf paylaşıp aksesuar tavsiyelerinizi bekleyeceğim

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer-2007
    Merhabalar,

Ben de 2007 Model Gri FZ6 Fazer sahibi olarak aranıza katıldım. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın kardeşi için yaptığı camı ihtiyacı olan varsa 300 tl ücret karşılığı üretebileceğini söyledi, ihtiyacı olan varsa bana ulaşabilir. fz6n uyumludur.
    https://www.hizliresimyukle.com/image/R4wSk
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj 200 NS
    merhaba arkadaslar bende pulsar dan gecmeyi dusunuyorum ama piyasasi cok oynak 15-20 arasindaki fazerlar alinirmi cok bas agritirmi parca durumlari nasil mekanik sorun ciksa halledilebilirmi subap egzantirik degisimi bu konulara elim yatkin ayrica takasada acigim varsa dusunen iyi forumlar herkese
    temperantia ve Murat_Kara bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    Merhaba, fz6 fazer garip bir motordur, alt devirleri uysal, üst devirleri hırçındır. 600cc tecrübesi olmayanlara kesinlikle tavsiye etmem. 2-3 ay önce 2-3 motora bakmaya gittim arkadaşım için, elle tutulur 1 tanesini bulamadım. şasesi kırık mı istersin, boyalı mı istersin, kafa grenajı cırtlarla tutturulmuş mu istersin. temizini bulman çok zor, ha bulursun onlar da 25 bin civarı istiyorlar, eder mi bilmem.
    engin_deniz bunu beğendi.
    hayat bir günden ibarettir ve ben hergün motoruma bindiğimde ilk günki gibi mutlu oluyorum...

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    merhabalar. elimde fazer için puig ayarlanabilr manetler mevcut. dolabı karıştırırken farkettim. işine yarayacak biri almak isterse mesaj atabilir. uygun fiyata veririm. ürün orjinal puig

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:47 ----------

Alıntı temperantia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın kardeşi için yaptığı camı ihtiyacı olan varsa 300 tl ücret karşılığı üretebileceğini söyledi, ihtiyacı olan varsa bana ulaşabilir. fz6n uyumludur.
    https://www.hizliresimyukle.com/image/R4wSk
    temizi sende var sende satmıyorsun

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Arkadaşlar şasesi sağlam, orjinal kilometre, Metzeller M7RR ile lastik masrafı yapmak istemeyene, 3 çantasıyla, kırmızı kodlu anahtarı yedek anahtarı çantaların yedek anahtarlarıyla beraber herşeyiyle on numara FZ6 Fazer arayan varsa ilan no: 727118460

Fiyatım çok uygun, önemli bir işim için satıyorum. Alan hayrını görecektir.

Bu da direk ilan linki:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-3-canta-orj-km-tramersiz-kazasiz-bakimli-kirmizi-anahtar-727118460/detay/

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER
    Merhabalar, aranıza yeni katıldım. Daha önce 3 tane 250 lik motorum oldu sonuncusu cbr 250 repsoldü. Hepsiyle topcase takıp 3000 km lik akdeniz turuna çıktım. Artık sıra, A sınıfı ehliyeti aldığıma ve tüm arkadaşlarım 600 lüğe geçip bana zehri saldığına göre sıra 600 lük motora gelmişti. Fazer’ı tercih etme sebebim öncelikli hem touring hem sport olmasıydı ve topcase takılması benim için öncelikliydi. Bu şartları sağlayan xj6 Diversion F çok isterdim fakat bütçem 25-30 bin Tl ye el vermedi. Aldığım fazer 2005 model siyah renk, 67 bin kmde, 1 tane grenaj hasar kaydı var 2800 TL, bujiler yeni değişti (iridyum), ön arka fren balatası ve hidrolikleri, soğutma sıvısı, zincir(SSS) dişli, k&N hava filtresi temizlendi, motor yağı değişti. Motoru ustaya götürüp baktırdım, hiçbir masrafı problemi yok dedi. Hayırlısıyla motorumuzu aldık, yakında detaylı fotoğraf paylaşacağım. Ankara’da bir topluluk buluşma vs var ise katılıp beraber sürmek isterim.
    temperantia ve Murat_Kara bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer-2007
    Hayırlısı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim

emiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Selamlar Dostlar,

Motorumu satıyorum ilgilenen olursa buyrun.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...5844888/detay/
    Live To Ride <-|-> Ride To Live

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER
    67 bin km odometrede aldığım 2005 model Fazer'ım la 1000 km'yi geride bıraktık. A'dan Z'ye herşeyiyle çok seviyorum motorumu.

Ankara Sorgun Göleti yolundan;

tommygun ve temperantia bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler