Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ah be beyler buradaki her sayfayı yazıyı zevkle okuyorum üni 2.sınıf öğrencisiyim yeni kasadan almayı çok istiyorum 10bin nakit biriktirebildim gerisini tamamlayamadım kredi kartım çok düşük limitli ziraat bilirsiniz kredi de çekemiyorum sigortam babamın üstüne gelir belgem yok çünkü öyle kalakaldım önümüzdeki aylar için motor piyasası ne olur ya ne yapmalıyım ufaktan yazarsanız sevinirim iyi günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün instagrama girdim altalta şu iki fotoğraf denk geldi.

Forumun has CBR'cileri bee

Helal olsun gençler , nice kazasız binkmlere.

Afyonlu(Hakan) ve Xcom (Emre) arkadaşımıza tebrikler
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Arkadaşlar 2016 model 1 yıllık hatasız motorum satılıktır.Malum sitede ilanım var.zaten herkes bakıyor oraya ama pert motora hatasız diyen vakit çalan bir sürü adam var.Güvenip, şüphe duymadan gelebilirsiniz.
    İlan no: 467553259

İyi forumlar.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Sağolasın ferhat acısı tatlısı, düşmesi kalkması ile 45k çevirdik zamlar böyle giderse 100k görürüm büyük ihtimalle..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler benim motorum cbr250r motoru ilk çalıştırdığım zaman örneğin sabah bu videodaki gibi ses geliyor takırtı sesi ve motor stop edecek gibi oluyor az geçince motor çok az ısınınca ses de gidiyor o stop edek gibi durumda gidiyor sorun nerede olabilir rolanti ayarı bozuk motorun ondan olabilir mi birisi ses için egzantrik zinciri değişmesi gerek dedi birsi debriyaj balatası değişmesi gerek dedi cbr250 lerde bu ses kronik diyen de var sizce durum nedir dediğim gibi motor soğukken yapıyor mesela sabah çalıştırınca böyle yapıyor aradan 5 6 saat geçip çalıştırsam yapmıyor normal çalışıyor uzun süre 10 15 saat sonra çalışmadan sonra sizde de varmı böyle sıkıntı yapıyor link aşağıda

https://www.youtube.com/watch?v=8O2UQM-HAD8

Kbr_ilhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250 >MT25>CBR650F
    geçen haftaki dolu yağışından benzin deposunda ezik oluştu onarılabilir mi?

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Alıntı Kbr_ilhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen haftaki dolu yağışından benzin deposunda ezik oluştu onarılabilir mi?
    Onarılır mı bilmem ama fotoğrafını atarsan çok sevinirim.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı Asikurt68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler benim motorum cbr250r motoru ilk çalıştırdığım zaman örneğin sabah bu videodaki gibi ses geliyor takırtı sesi ve motor stop edecek gibi oluyor az geçince motor çok az ısınınca ses de gidiyor o stop edek gibi durumda gidiyor sorun nerede olabilir rolanti ayarı bozuk motorun ondan olabilir mi birisi ses için egzantrik zinciri değişmesi gerek dedi birsi debriyaj balatası değişmesi gerek dedi cbr250 lerde bu ses kronik diyen de var sizce durum nedir dediğim gibi motor soğukken yapıyor mesela sabah çalıştırınca böyle yapıyor aradan 5 6 saat geçip çalıştırsam yapmıyor normal çalışıyor uzun süre 10 15 saat sonra çalışmadan sonra sizde de varmı böyle sıkıntı yapıyor link aşağıda

değişik bir ses bence servise uğrayın

Selamlar aktif WhatsAppcbr 250 grubunuz varsa bilgi paylaşımı şeklinde katılmak isteriz

anilkg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar benim motosikletim son zamanlarda bir hayli fazla titremeye başladı. Sebebi ney olabilir acaba?

Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı anilkg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motosikletim son zamanlarda bir hayli fazla titremeye başladı. Sebebi ney olabilir acaba?
    motosiklet kaç km de? ve en son ne zaman yağ değişti? ve ne konuldu?

anilkg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Motosiklet 18.000 km de. 15.000 de yağı değişmişti. Motul 10-50 konuldu. Aydın'da yazın hava sıcaklığı 40 dereceden düşük olmadığı için burada Honda servisleri yazın 10-50 koyuyor.

Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı anilkg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet 18.000 km de. 15.000 de yağı değişmişti. Motul 10-50 konuldu. Aydın'da yazın hava sıcaklığı 40 dereceden düşük olmadığı için burada Honda servisleri yazın 10-50 koyuyor.
    18k daki motor titrememesi lazım bence bir problemi yok ama kafana takıldı ise servise bir baktır..

overprotec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar benim benzin göstergesi tek tırnak kaldığı zaman yanıp sönmüyor benzin bittiği halde yinede tek tırnak gösteriyor sizce sorun ne olabilir

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı Asikurt68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Soğuk durumdayken sesin bir parça farklı olması normal. Rölanti ayarını biraz yükseltmeyi deneyin. Çare bu olabilir... Egzantrik zinciriyle ilişkili değil bence. Onla alakalı sesi özellikle hareket halindeyken duyarsınız diye biliyorum. Baskı balatası bitik motorda da böyle ses duymadım şahsen.

eALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Arkadaslar herkese merhaba kredi cekip (12-13000 arasi) ikinci el cbr almayi dusunuyorum ancak bazi arkadaslarim belin icin sikinti olur diyorlar. Ileri derecede fitik var. Ameliyat olmamak icin binbir takla atiyorum. Kullanan arkadaslar bel agrisi yapar mi, dedikleri kadar. Son olarak izmir de oturuyorum sahibindende 2 3 uygun ilan buldum bana yakin yerlerden. Izmirde tavsiye edebileceginiz bir servis var mi? Zaten krediyle ikinci el motor alicam bari kazik yemeyeyim diyorum. Bu konularda cok sansizimdir. Yani kisacasi sahibiyle anlastigim motoru kontrol ettirebilegim guvenilir bir yetkili servis var mi? Almayi dusundugum 2013 ve uzeri birde hrc olursa tadindan yenmez.

Sercan_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r--13
    Alıntı mturker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soğuk durumdayken sesin bir parça farklı olması normal. Rölanti ayarını biraz yükseltmeyi deneyin. Çare bu olabilir... Egzantrik zinciriyle ilişkili değil bence. Onla alakalı sesi özellikle hareket halindeyken duyarsınız diye biliyorum. Baskı balatası bitik motorda da böyle ses duymadım şahsen.
    Boyla alakalı hocam.Mesela ben izbandut sınıfındayım.Bel icin iyi oluyor.Motora fazla yatamıyorum kollar yetiyor.Ama bu seferde ne kadar bacaklarla depoyu tutsamda bileklerimde ağrı oluyor.Kisa arkadaşımada tam oluyor motor.Üzerine yatıyor sığıyor ama oda benden daha fazla belini zorluyor.Gerci bende bile 1 1.5 saat sürüş sonunda ağrı oluyor.Bence siz hiç girmeyin o işe.Naked bakın tek silindir pulsarlar yada tavsiyem mt25 ler güzel olur hemde beli zorlamaz.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı eALP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar herkese merhaba kredi cekip (12-13000 arasi) ikinci el cbr almayi dusunuyorum ancak bazi arkadaslarim belin icin sikinti olur diyorlar. Ileri derecede fitik var. Ameliyat olmamak icin binbir takla atiyorum. Kullanan arkadaslar bel agrisi yapar mi, dedikleri kadar. Son olarak izmir de oturuyorum sahibindende 2 3 uygun ilan buldum bana yakin yerlerden. Izmirde tavsiye edebileceginiz bir servis var mi? Zaten krediyle ikinci el motor alicam bari kazik yemeyeyim diyorum. Bu konularda cok sansizimdir. Yani kisacasi sahibiyle anlastigim motoru kontrol ettirebilegim guvenilir bir yetkili servis var mi? Almayi dusundugum 2013 ve uzeri birde hrc olursa tadindan yenmez.
    Bayraklı yükseliş motosiklet servisini arayıp sorun en iyi expertizi orada yaparlar sanırım.

Üçyol tarafına yakın bir motosikletçi var. Velid motor yerin ismi, ben motosikletimi satarken alıcıya yakın bir yer olarak oraya götürmüştüm, alıcının tamircisiymiş. Adam A dan Z ye herşeyini anlamıştı (söylediğim dışında birşey yok idi zaten motosiklette ama söylediklerimi direk söyledi zaten. O ustanın expertizini beğenmiştim.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    arkadaşlar ankarada bizim motorlardan iyi anlayan veya memnun kaldığınız usta var mı ?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaslar arkadasımda cbr var km hız ve ara mesafe ölçer bazen calısıp bazen calısmıyor saatten olmayacagı kannaatındeyım çünkü saat sıfırlama tusları vs ful calısıyor cbr km okuyucuyuda göremedım tam olarak konumunu soketını vs yerını bılen varnmı ra sıra gıdıp gelıyor cunku

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler