Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun en guzel rengı bana göre bu tonu bence çok güzel
    Teşekkür ederim abi Allah daha iyilerini sana nasip etsin
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı avcrom egsoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz istediniz bizde tasarladık.Honda cbr 250 r 2017.Honda Kivrak motor.Bodrum satış bayisine hayırlısı olsun.ön yargıları aşıp , ithal markaların yerine tamamı yerli ve el emeği Avcrom Egsozcu Halil marka ve eseri tercih etdikleri için teşekkür ederiz.https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net...d3&oe=59AF73A4https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net...c6&oe=59BFF3C5https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net...11&oe=59C2F879
    GURURLA YERLİ . Başarıların devamını diliyorum abi seni ve egzoslarını takipteyim alanlar çok memnun, yakın zamanda seni egzos için rahatsiz etmek isterim.

Dostlar zincir konusunda muallakta kaldım. Rk zincir ile did zincir arasındayım.RK SO, RK XSO vs. Did tede yine aynı bir kaç model var. Hangisini tercih etmeliyim? O kadar çok konu var ki kafam karıştı

Motosikleti
    Dominar 400
    Bu sarı egzozu nasıl temizleriz? Ahh ahh @LynXMaSTeR seni dinleyecektim, eski kasa cbr alacaktım

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herhangi bir metal polish-metal parlatıcı yı alıp, bol bol ovalamayla egzozun sarılığı gidiyor
    Tinto bunu beğendi.

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Adana Yumurtalık

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah nazarlardan korusun.

Bu arada zincir konusunda acil tavsiye istiyorum.

Ve alarm kullanan var mı motorunda? Özellikle anahtarlı olanlardan? Hani şöyle bişe. Ayrı bir aparat kullanmak yerine. En azından kullanmıyorsanızda bakabilirseniz tavsiyenizi alırım

https://tr.aliexpress.com/item/Theft...d-fb2098ab8b5f

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AHZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ve alarm kullanan var mı motorunda? Özellikle anahtarlı olanlardan? Hani şöyle bişe. Ayrı bir aparat kullanmak yerine. En azından kullanmıyorsanızda bakabilirseniz tavsiyenizi alırım

Spy 5000 var. En iyisi o benim bildiğim. Normalde 500-600₺ fiyatlardaydı. Geçenlerde 300₺ indirim fiyatıydı. Halen aynıysa bence değer.

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı AHZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Amin hocam cümlemizi

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...39309788/detay

kredi borcumu kapatmak için satıyorum.

mrb arkadaşlar, 2017 model cbr 250r ile aranıza katıldım. motoru kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Arka fren çok hissis geldi. O kadar ki fren tutmuyor zannediyorsunuz. Genel olarak böylemi bunların arka frenleri.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    Alıntı bigo59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar, 2017 model cbr 250r ile aranıza katıldım. motoru kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Arka fren çok hissis geldi. O kadar ki fren tutmuyor zannediyorsunuz. Genel olarak böylemi bunların arka frenleri.
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dileği ile. sorunuzun cevabı ise IRC lastikler ile kullanıyorsanız aynen dediğiniz gibi oluyor tutmuyor gibi değil bildiğin tutmuyor
    I live my dream life.

Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dileği ile. sorunuzun cevabı ise IRC lastikler ile kullanıyorsanız aynen dediğiniz gibi oluyor tutmuyor gibi değil bildiğin tutmuyor
    Servise sorucam bi, olmadı bide lastik masrafı çıkacak desenize

Motosikleti
    2017///CBR-250
    Tekirdağdan 1 hafta önce bayiiden 2017 cbr250 alarak aranıza katıldım, ehliyet sınavına yeni girdiğim için fazla kullanamadım ancak lastik durumu çok kötü gelmedi bana değiştirmelimiyim?

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...39309788/detay

kredi borcumu kapatmak için satıyorum.
    motor satıldı. çok güzel günler geçirdim. gitti gönlümün efendisi.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Merhaba arkadaslar motorda 5500 devirden sonra gelen bi zırıltı sesi var forumları ve internet sitelerini alt üst ettim ama kimi şimlerden demiş kimi egzantrik gergi yayından demiş ama net bir bilgi yok. Bu ses başına gelen var mı ve ne gibi müdahelelerde bulunuldu sesin gitmesi için motora ?

Motosikleti
    CBR 250R
    Hayirlı gunler arkadaslar bugun motor icinden gelen bir ses üzerine servise gittim bana sorunun krankta oldugunu ve tahmini 1600 tl gibi bir fiyatla tamir edilebilecegini söylediler. Ögrenci oldugum icin bu fiyatı ödeme imkanim yok size iki sorum okucak. Birincisi sanayii bolgesinde krankı kendim siparis etsem isin ucuzuna kacsam sizce mantiklı olur mu? Diger sorum ise bu konuda yapabilecegim baska bir yol var mı ? Iyi forumlar

Motosikleti
    Superlight 200 - CBR 250R
    İzmit veya İstanbulda Grenaj boyayan bir yer var mı bildiğiniz ? Çizikleri karartıları orjinal rengi kırmızıya boyatmak için tekrar.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar motorda 5500 devirden sonra gelen bi zırıltı sesi var forumları ve internet sitelerini alt üst ettim ama kimi şimlerden demiş kimi egzantrik gergi yayından demiş ama net bir bilgi yok. Bu ses başına gelen var mı ve ne gibi müdahelelerde bulunuldu sesin gitmesi için motora ?
    zırıltı genelde ön sperlikten geliyor zırıltı oluştuğu an elinizle sperliği tutun zırıltı kesilecektir. eğer sorun o ise çözüm kolay.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:28 ----------

Alıntı emrekaratag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmit veya İstanbulda Grenaj boyayan bir yer var mı bildiğiniz ? Çizikleri karartıları orjinal rengi kırmızıya boyatmak için tekrar.
    hocam istanbul veya izmiti bilmem ama kırmızı grenaj ise işin çok basit ve ucuz. herhangi bir oto boyacısına git usta bu renge boyaabilirmiyiz çizikler var de gerisini onlar halleder.
    I live my dream life.

Motosikleti
    Superlight 200 - CBR 250R
    Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zırıltı genelde ön sperlikten geliyor zırıltı oluştuğu an elinizle sperliği tutun zırıltı kesilecektir. eğer sorun o ise çözüm kolay.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:28 ----------

hocam istanbul veya izmiti bilmem ama kırmızı grenaj ise işin çok basit ve ucuz. herhangi bir oto boyacısına git usta bu renge boyaabilirmiyiz çizikler var de gerisini onlar halleder.

bakalım bi fiyat araştırması yapayım aynı renk kodunu tutturabilirler mi acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler