Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 1000-4000-8000-12000 .... diye gider. motor kış şartlarına maruz kalacak ise dışarıda 2000km ara yağ gbi bi değişim söz konusu olabilir benim düşünceme göre. yoksa full sentetik yağın 2.000km de bir değişmesi saçmalık.....
    Mantıklı. yeni kasaların kitapçığında da yağ değişimi 2.000 km de bir yapılmalı diye yazıyordu, gördüğüm. Ama yinede makul olanı 3,5 4 bin olanı bence.

GAVATLAAR!!! Neden 2. biin km olduğununda açıklamasını yapsa, kullanıcılar bilinçlense...

Bakımı kendin yapacan arkadaş! 2+2=4 kadar açık ve net.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    CBR v BMW E46

efendy06 ve MoRFy bunu beğendiler.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    honda cbr 125r
    Honda 2017 model yeni renkler getirdi fuarda bile sergilemedi ama sitesinde var merak eden bakabilir ama bnm anlamadığım bir konu var madem 2017 model getiriyosun neden cbr 250 RR ı getirmiyon iyice sinir oldum şu Honda'ya he
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı nihat34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda 2017 model yeni renkler getirdi fuarda bile sergilemedi ama sitesinde var merak eden bakabilir ama bnm anlamadığım bir konu var madem 2017 model getiriyosun neden cbr 250 RR ı getirmiyon iyice sinir oldum şu Honda'ya he
    euro 4 standartlarını karşılamadığı için gelmiyor

Arkadaşlar merhaba. Ben de 2017 model kırmızı renk alıp aranıza katılmayı düşünüyorum. Genellikle işe gidip gelmek için kullanacağım. Fabrika çıkış lastikleri rodaj süresince kullanmayı düşünüyorum. Sizce aldığım gibi lastikleri direkt değiştirmeli miyim? Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    honda cbr 125r
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    euro 4 standartlarını karşılamadığı için gelmiyor
    Şuanki cbr 250r 2017 ve r25 2017 modelde euro4 standartlarına uygun değil fakat yine geldi çünkü euro 4 standartları 2017 marta kadar ertelenmişti yani marta kadar honda isteseydi cbr 250 RR ı getirtebilirdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:45 ----------

Alıntı Boeing 787 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Ben de 2017 model kırmızı renk alıp aranıza katılmayı düşünüyorum. Genellikle işe gidip gelmek için kullanacağım. Fabrika çıkış lastikleri rodaj süresince kullanmayı düşünüyorum. Sizce aldığım gibi lastikleri direkt değiştirmeli miyim? Şimdiden teşekkürler.
    2017 kırmızı rengi güzel duruyo bide şu eksozu bi Adam akıllı bi yapsaydı bari 2017 modelde bi düzeltseydi bnde sıfır alırdım ama malesef aynı 😡 Bnce radojı bitene kadar lastikleri değiştirmene gerek zaten rodaj süresince 7 devirin altında gideceğin için fazla hızda yapmazsın kendine güveniyosan motor kullanma konusunda değiştirme derim çünkü o kadar da kötü lastik değil kuru asfalt için ama ıslak zemine hiç uygun değil

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı nihat34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuanki cbr 250r 2017 ve r25 2017 modelde euro4 standartlarına uygun değil fakat yine geldi çünkü euro 4 standartları 2017 marta kadar ertelenmişti yani marta kadar honda isteseydi cbr 250 RR ı getirtebilirdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:45 ----------

2017 kırmızı rengi güzel duruyo bide şu eksozu bi Adam akıllı bi yapsaydı bari 2017 modelde bi düzeltseydi bnde sıfır alırdım ama malesef aynı �� Bnce radojı bitene kadar lastikleri değiştirmene gerek zaten rodaj süresince 7 devirin altında gideceğin için fazla hızda yapmazsın kendine güveniyosan motor kullanma konusunda değiştirme derim çünkü o kadar da kötü lastik değil kuru asfalt için ama ıslak zemine hiç uygun değil
    hocam motor aynı motor sadece 2 grenaj parçası değişti o kadar ve bu hazirana kadar satılacak euro 3... CBR250RR ise tamamen yeni bir model, 4-5 ay sonra piyasadan silinecek bir motor için kimse uyumluluk testleri, akustik ölçüm, yedek parça stoğu oluşturma (getirilen her modele 10 yıl parça sağlamak zorundalar), teknik servis eğitimi ve sınavı gibisi işler ve bürokrasi ile uğraşmaz.

Motosikleti
    honda cbr 125r
    hocam motor aynı motor sadece 2 grenaj parçası değişti o kadar ve bu hazirana kadar satılacak euro 3... CBR250RR ise tamamen yeni bir model, 4-5 ay sonra piyasadan silinecek bir motor için kimse uyumluluk testleri, akustik ölçüm, yedek parça stoğu oluşturma (getirilen her modele 10 yıl parça sağlamak zorundalar), teknik servis eğitimi ve sınavı gibisi işler ve bürokrasi ile uğraşmaz.
    Doğru diyorsun mantıklı

Motosikleti
    Yohhh
    Yaw benim bu cbr nin zinciri bollaşıyor gibi, ön dişli ve arka dişlide en ufak bir aşınma yok motor daha 11500 km'de 2014 model. 2 hafta 12.000 bakımına götürdüğüm zaman biraz germişler ve çok iyi olmuştu şimdi yine eskisi gibi geliyor bana, 2 haftada 80 km yaptım, 80 km de zincir genişler mi?

byossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    arkadaşlar merhaba, ben cbr 250r sahibiyim sizlere bir şey danışmak istiyorum.

benim motorum 29 binde şuanda 28 binde garanti dahilinde honda anes de bakımı yapıldı.
    Yalnız son 100 200 km dir motor 30 40 km hızın üzerine çıktığında motoru kompresöre bindirince motordan şıngırtı sesi geliyor nedendir başına gelen var mı ?. Ek olarak debriyaja bastığımda veya gaz açtığımda ses gelmiyor sadece motoru kompresöre bindirdiğim de geliyor ses.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25

Lamborghini VS CBR REPSOL

İzmir-Karşıyaka

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    Alıntı byossi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba, ben cbr 250r sahibiyim sizlere bir şey danışmak istiyorum.

benim motorum 29 binde şuanda 28 binde garanti dahilinde honda anes de bakımı yapıldı.
    Yalnız son 100 200 km dir motor 30 40 km hızın üzerine çıktığında motoru kompresöre bindirince motordan şıngırtı sesi geliyor nedendir başına gelen var mı ?. Ek olarak debriyaja bastığımda veya gaz açtığımda ses gelmiyor sadece motoru kompresöre bindirdiğim de geliyor ses.
    Hoam debriyaj tasından geliyordur muhtemelen bilyesiden falandır o ses. Serviste bi kontrol ettir bence.

byossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Garanti kapsamına girer mi sizce ? 30 bin km garantisi var suan 29 binde veya başka neden olabilir bilgisi olan basına gelen arkadaşlar varmı dir ?
    Cbr 125 Satışta.
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/151532-2-el-honda-cbr-125r.ht
    ml

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı byossi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garanti kapsamına girer mi sizce ? 30 bin km garantisi var suan 29 binde veya başka neden olabilir bilgisi olan basına gelen arkadaşlar varmı dir ?
    Yıl dolmadıysa götürün baksınlar. Şakırtılı şukurtulu binmeye devam etmeyin, masrafı varsa büyümesin
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lamborghini VS CBR REPSOL

http://i.hizliresim.com/4PklmY.jpg
    Lambo sizin mi hocam? e46 bizimdi de ondan koydum beraber fotosunu, yoksa McLaren F1 ile de fotosu var cıbırın...

Motosikleti
    Lambo sizin mi hocam? e46 bizimdi de ondan koydum beraber fotosunu, yoksa McLaren F1 ile de fotosu var cıbırın...

Ne kadar da e46 sı olan bir erkek ��
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    İzmir-Karşıyaka

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar da e46 sı olan bir erkek ��
    ne kadar da Aventatör LP 720 bir erkek

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Arkadaşlar motora led xenon almayı düşünüyorum(2013 model).

bu işlerden pek anlamam kelvin,watt bilmem ne.H4e uyumlu olduğunu biliyorum.Anlayanlar iş görecek,motora uyacak beyaz renk led xenon linki atabilir mi?

Motosikleti
    ne kadar da Aventatör LP 720 bir erkek
    ahahhah
    İzmir-Karşıyaka

Motosikleti
    X Treme Max 200

yeni modeller bayilerde yerini almaya başladı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler