Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı KumanBayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm arkadaşlar CBR 250 R almayı dusunuyorum 2012 ikinci ele param yetiyo

Siz kullanıcılar öneririmisiniz sorunları varmı ya da ne sorunalrı cıkarıyor

Diger sayfaları okicak vaktim olmadıgı icin size soruyorum

Teşekkürler şimdiden
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...28309597/detay

motorumu mt07 almak için satıyorum eğer istersen görüşelim, ekspertize gönül rahatlığı ile giderim...

Km öğrencilik zamanımda kullanamadığım için düşüktür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...28309597/detay

motorumu mt07 almak için satıyorum eğer istersen görüşelim, ekspertize gönül rahatlığı ile giderim...

Km öğrencilik zamanımda kullanamadığım için düşüktür.
    ooo 50 lira indirim yapmışsın.
    kaçırmayın...
    ramcixx bunu beğendi.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo 50 lira indirim yapmışsın.
    kaçırmayın...
    ilk koyduğumda 11250 idi, burda tanıyan tanır.. Motor temiz daha inmezdim ama artık mt07 için duramıyorum.. 300tl indirdim dostum.

kısacası;

merak etmeyin dürtmek için indirmedik. Kimse arkamdan ulan nasıl aletmiş demez
    ramcixx bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı BuLTürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 4 gün önce yeni kasa repsol cbr aldım artık bende cbr ailiesindenim öncelikle bi sorum olcak bu egzos kısımının rengi değişiyor ve onun için ne yapmamız gerekir ?
    başgan düzgün sararıyorsa sıkıntı yok sararsın. ama yarım yamalak sararıyorsa çözüm porçöz...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı KumanBayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm arkadaşlar CBR 250 R almayı dusunuyorum 2012 ikinci ele param yetiyo

Siz kullanıcılar öneririmisiniz sorunları varmı ya da ne sorunalrı cıkarıyor

Diger sayfaları okicak vaktim olmadıgı icin size soruyorum

Teşekkürler şimdiden
    Tek sorunu fabrikasyon IRC lastikler. Alırken lastikli cbr olmasına dikkat et. Kalanı ye ye bitmez, nefis bir motor.

2012 model motorum satılıktır bu arada

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...4915917/detay/
    jimi_hendrix ve kakare bunu beğendiler.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek sorunu fabrikasyon IRC lastikler. Alırken lastikli cbr olmasına dikkat et. Kalanı ye ye bitmez, nefis bir motor.

2012 model motorum satılıktır bu arada

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...4915917/detay/
    forumdan tanıdığım kadarıyla ramazan abimizin de motoru düzgün kullanılmıştır...
    ramcixx bunu beğendi.

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Oncelikle herkese kazasiz belasiz uzun sure ardindan askerlik odur budur derken tekrar 250r aldim 15 kasa repsol üstüne de 1000r ayna sinyalli siparis ettim oda dun geldi repsol a takicagim vede cok guzel durucagini tahmin ediyorum ))
    MoRFy ve ramcixx bunu beğendiler.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    Alıntı hondacbrabii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle herkese kazasiz belasiz uzun sure ardindan askerlik odur budur derken tekrar 250r aldim 15 kasa repsol üstüne de 1000r ayna sinyalli siparis ettim oda dun geldi repsol a takicagim vede cok guzel durucagini tahmin ediyorum ))
    O zaman aramıza hışgeldin diyorum... Motorunu kazasız belasız kullanman dileği ile çok iyi bir motor aldın emin olabilirsin
    ramcixx bunu beğendi.

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Merhaba arkadaşlar 10 gün önce bir kaza yaptım ve motosikletin bazı parçaları değişecek acaba tahmini ne kadar tutar diye sormak istedim işçilikle beraber

değişecek parçaların listesi :
    sağ ve sol karenaj
    kafa karenajı
    ön çamurluk
    kilometre saati
    ön çift far
    sinyaller
    aynalar
    sakal karenajı
    ön amortisörler(maşayla birlikte)
    ön teker jantı
    sol ayaklıklar
    koruma takozları
    rizoma elcikler

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    baya haşat olmuş, geçmiş olsun.
    2-3 bin civarı bi masrafı çıkar gibi
    ramcixx bunu beğendi.

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya haşat olmuş, geçmiş olsun.
    2-3 bin civarı bi masrafı çıkar gibi
    teşekkür ederim baya hasar var fakat 2-3 binden fazla çıkar düşüncesindeyim işçilikle şuan karşı taraf hatalı gözüküyor ama her ihtimali göz önünde bulundurmak gerek.

Motosikleti
    Model 2014 - 2015 sanırım. Parça fiyatları yeni modele göre biraz uygun olsada 3 bini aşacaktık düşüncesindeyim. Çok geçmiş olsun sizde bişi yok ya gerisi önemli değil...

Motosikleti
    Alıntı aliberkgngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 10 gün önce bir kaza yaptım ve motosikletin bazı parçaları değişecek acaba tahmini ne kadar tutar diye sormak istedim işçilikle beraber

değişecek parçaların listesi :
    sağ ve sol karenaj
    kafa karenajı
    ön çamurluk
    kilometre saati
    ön çift far
    sinyaller
    aynalar
    sakal karenajı
    ön amortisörler(maşayla birlikte)
    ön teker jantı
    sol ayaklıklar
    koruma takozları
    rizoma elcikler

http://i.hizliresim.com/kEBbDD.jpg
    Hocam öncelikle geçmiş olsun. Bende aynı tahminlerdeyim 2-3 bin civarı tutar.

Motorla böyle bi kaza yapınca insan 1-2 hafta soğuyor motordan. Keyfin filan kaçıyor.

Dost acı söyler, sana bir gerçekten bahsedeyim. Motor servise girip çıktıktan sonra aynı orjinalliği bekleme. Bazı şeyler alışılmışlığın dışında sana tuhaf gelebilir. Zamana bırakacak, alışacaksın. Özellikle gidon/bilya ayarının çok iyi dengelenmesi lazım. Yoksa teker sağa sola çekiyor. O da şansın varsa iyi bir işcilikten geçse bari.

Disk ne alemde? Onu yazmamışsın. O da yamuksa tornada düzelttirebilirsin yada direk değiştir.

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Çok dikkatli inceleyemedim motosikleti kaza yaptım hemen raporu tutup uçağa bindim motosikleti zaten Batuhan motor var suzuki bayisi oranın önünde yaptım kazayı oraya bıraktım karşı taraf %100 hatalı gibi bu hafta belli olacak işte ondan sonra yapılma aşamasına geleceğiz aklımda satıp absli motosiklet almak var ama bilemiyorum orada ki bayii perte çıkarabilirler motosikleti dedi ama pek inandırıcı gelmedi şahsen

Motosikleti
    listeye eklemediğiniz birde egzoz var sanırım. egzoz tarafında yatıyor şuan motor. o koca egzozun hasar almaması imkansız gibi bişi 5-6 bin tl tutar düşünceme göre. ancak karşıtarafa hatalı ise sigorta şirketi çiziğine kadar ödemek zorunda hasarı. sağlam olup çizik parçaya pasta cila düzelir dedilermi kabul etmeyin, değişim isteyin. eğerki karşı taraf %100 hatalı ise karşı tarafın sigorta şirket paşa paşa yaptrmak zorunda motoru. Hatta honda servisinde tanıdığınız usta ve yüzgöz olduğunuz yetkili varsa sigorta şirketine hasar bildirirken onlarda parça değişimini gerekli kılıp değiştirtebilirler.
    I live my dream life.

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    listeye eklemediğiniz birde egzoz var sanırım. egzoz tarafında yatıyor şuan motor. o koca egzozun hasar almaması imkansız gibi bişi 5-6 bin tl tutar düşünceme göre. ancak karşıtarafa hatalı ise sigorta şirketi çiziğine kadar ödemek zorunda hasarı. sağlam olup çizik parçaya pasta cila düzelir dedilermi kabul etmeyin, değişim isteyin. eğerki karşı taraf %100 hatalı ise karşı tarafın sigorta şirket paşa paşa yaptrmak zorunda motoru. Hatta honda servisinde tanıdığınız usta ve yüzgöz olduğunuz yetkili varsa sigorta şirketine hasar bildirirken onlarda parça değişimini gerekli kılıp değiştirtebilirler.
    yani daha kimin hatalı olup olmadığı belli değil ama sorduğum herkes karşı taraf hatalı diyor çünkü ben caddede kendi şeritimde giderken adam sağdan ters yönden aniden çıkıyor ve çıktığı sokakta caddeye doğru gitmek ters yön oluyor. egzoza gelirsekte arkadaki artçı ayaklığı açık olduğundan sadece kılcal çizikler var ama ben yaptıracağım sonuçta kazadan önce çizik yoktu.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Dostum merhaba. Sana bir şey olmaması önemli olan. 2-3 bin masraf tutmaz. en az 4-5 bin masraf çıkar maalesef. Jant durumu belli değil ki Jant :1200 tl bi rakamdı. ayrıca amörtisörler çifti:1050 tl idi. tabi bunldar 2013de böle idi. suanda nedir ne değildir tam bilemicem. Ama km saatide beyağı tuzlu . senın ıcın en pahalı amörtisörler ve jantta sıkıntı varsa jant + disk. çok geçmiş olsun.

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum merhaba. Sana bir şey olmaması önemli olan. 2-3 bin masraf tutmaz. en az 4-5 bin masraf çıkar maalesef. Jant durumu belli değil ki Jant :1200 tl bi rakamdı. ayrıca amörtisörler çifti:1050 tl idi. tabi bunldar 2013de böle idi. suanda nedir ne değildir tam bilemicem. Ama km saatide beyağı tuzlu . senın ıcın en pahalı amörtisörler ve jantta sıkıntı varsa jant + disk. çok geçmiş olsun.
    teşekkür ederim benimde tek tesellim bana bir şey olmaması. benim de aklımda öyle bir rakam var 4-5 bin civarı ama eksper abimiz %50 verse bile yaptıracak durumum yok o yüzden %100 hariç diğer durumlarda satacağım galiba.

Motosikleti
    Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim trafik kanunlarına göre hiçbir zaman %100 suçlu karşı taraf olmaz. Polisimizin deyişiyle " %25 sende %75 karşıda" Sebep?

"Sende dikkatli olacaksın trafikte kardeşim, her an herşey olabilir" diyor ve %25 i haklı çıkarıyor. Yani park halinde dahi adam gelip sana vursa verilecek cevap %25. "Bu aracı gerekirse buraya park etmeyeceksin, yada bu araca binmeyeceksin."

Adam sana yaya halinde çarpsa yine %25 " Dünyaya gelmeyecektin kardeşim yada buradan geçmeyecektin"

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Alıntı aliberkgngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok dikkatli inceleyemedim motosikleti kaza yaptım hemen raporu tutup uçağa bindim motosikleti zaten Batuhan motor var suzuki bayisi oranın önünde yaptım kazayı oraya bıraktım karşı taraf %100 hatalı gibi bu hafta belli olacak işte ondan sonra yapılma aşamasına geleceğiz aklımda satıp absli motosiklet almak var ama bilemiyorum orada ki bayii perte çıkarabilirler motosikleti dedi ama pek inandırıcı gelmedi şahsen
    Hocam abs li bir model istiyorsan X-MAX 250 ABS scooter düşünürsen. Racinglerde CBR500 ABS veya 600 cc bir makineye bismilah diyebilirsin.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Yok canım 300cc ve üstü beni aşar eğer motosikleti sigorta yaptırırsa satıp rs 200 düşünüyorum. Eğer yaptırmazsa kazalı olarak satıp ailemin de desteğiyle araba alacağım motosiklete biraz ara vereceğim çünkü ailem motosikleti yaptırmaz zaten soğuk bakıyorlardı kaza olunca daha soğudular

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler