Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En sonunda iphone koyduracaksiniz motora
    Bence koymalısın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Alıntı stronglife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün geceki adana şehir içi gezi 13 motor karışık

http://www.youtube.com/watch?v=ZEVGcrBBzgs
    Kusura bakma, şehir içinde birbirinin önünü kese kese gidip ekipmansız( 600rr lı ) sürüp lastik yakıp motor bağırtıp, yayalar geçerken onları beklemeden önlerinden geçmeye çalışıp sonra motora saygı ve sevgi beklemeyin.
    afyonlu003, mucoist ve qezgin bunu beğendiler.
    ''Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.'' #99 JL

stronglife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma, şehir içinde birbirinin önünü kese kese gidip ekipmansız( 600rr lı ) sürüp lastik yakıp motor bağırtıp, yayalar geçerken onları beklemeden önlerinden geçmeye çalışıp sonra motora saygı ve sevgi beklemeyin.
    Konuyu nereye bağladın sen öyle ya :D

soltero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 ABS
    Merhaba arkadaşlar,

motorumda Michelin Pilot Street lastik takılı.Geçen hafta yaptığım gezide virajlara yavaş girmeme rağmen arka teker epey bi kaydı.Gerçi hava epey soğuktu ve rüzgar vardı ama ilk defa böyle bişey olduğu için tedirgin oldum.Lastiklere ön arka 29 psi basıyorum ancak Servise sorduğumda
    artçı yokken arka 33 psi ön 29 psi olması gerektiğini söyledi.Bu lastiği kullanan arkadaşlar var mı?

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı soltero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

motorumda Michelin Pilot Street lastik takılı.Geçen hafta yaptığım gezide virajlara yavaş girmeme rağmen arka teker epey bi kaydı.Gerçi hava epey soğuktu ve rüzgar vardı ama ilk defa böyle bişey olduğu için tedirgin oldum.Lastiklere ön arka 29 psi basıyorum ancak Servise sorduğumda
    artçı yokken arka 33 psi ön 29 psi olması gerektiğini söyledi.Bu lastiği kullanan arkadaşlar var mı?
    Ben kullanirken on 33 arka 36 basiyodum zaten gidon gozle gorulur sekilde hafifliyo bunu farkedersin kayma gibi bi problemle karsilasmadim ben hic yuksek suratte fln virajlarda cok memnundum

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı soltero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Motosikletin fabrika çıkışlı lastiklerini değiştirdiyseniz, kullanım kılavuzundaki birimler geçersiz kalır. Yeni lastiğin basınç değerlerini kullanmanız gerekir. Michelin kendi sitesinde CBR 250 için verdiği değerler; ön 30.45 psi, arka 34.8 psi. Bunu, kullanım stilinize, kendi ağırlığınıza, amortisör sertliğine göre birkaç birim aşağı ya da yukarı alabilirsiniz.

Safety First bunu beğendi.

Motosikleti
    Versys 650 ABS
    Çok teşekkürler aldığım lastikçiye de sordum ön-arka 30 dedi ..neden alırken sitesine bakmak aklıma gelmedi ki

Motosikleti
    Merhabalar, bir kaç gün sonra nasip olursa dükkan kiralayarak motorumu oraya koymayı planlıyorum. Ben motorumun bakımlarını kendim yapmakdan hoşlanıyorum ama şöyle bı sıkıntım var dükkanın zemini dümdüz biliyorsunuz ki ayaklık da dik açıda duruyor o yüzden arka sepha almak istiyorum ama motoru koyarken kimi zaman yanımda kimse olmaz tek başına da sehpa ya almak zor olur diye düşünüyorum. Bu konuda farklı bir düşüncesi olan veya da değişiklik bir sistem önerisi olan var mı??

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, bir kaç gün sonra nasip olursa dükkan kiralayarak motorumu oraya koymayı planlıyorum. Ben motorumun bakımlarını kendim yapmakdan hoşlanıyorum ama şöyle bı sıkıntım var dükkanın zemini dümdüz biliyorsunuz ki ayaklık da dik açıda duruyor o yüzden arka sepha almak istiyorum ama motoru koyarken kimi zaman yanımda kimse olmaz tek başına da sehpa ya almak zor olur diye düşünüyorum. Bu konuda farklı bir düşüncesi olan veya da değişiklik bir sistem önerisi olan var mı??
    sehpadan kastın padok ise, onun için başka birine ihtiyacın yok, motoru normalde bıraktığın gibi ayaklığı açık vaziyetteyken arka kısma padoğu takıp kaldıracaksın.

Motosikleti
    CBR 250R 2014 HRC
    Arkadaşlar hangi marka yağ kullanıyorsunuz ? Yağ bakımı + Yağ filtresi değişimi yapacağım tavsiyelerinizi bekliyorum..

Motosikleti
    Versys 650 ABS
    Marka olarak Hondanın kendi yağı var onun dışında Motul ürünleri iyidir ama kitapçıkdaki değerlere bakmadıysan bi göz atabilirsin.

Motosikleti
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sehpadan kastın padok ise, onun için başka birine ihtiyacın yok, motoru normalde bıraktığın gibi ayaklığı açık vaziyetteyken arka kısma padoğu takıp kaldıracaksın.
    Benim dediğim normal arka sehpa abi senin dediğin sanırım ortadan takılıyor. O bana biraz pahalıya patlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:53 ----------

Alıntı TarkanHappy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hangi marka yağ kullanıyorsunuz ? Yağ bakımı + Yağ filtresi değişimi yapacağım tavsiyelerinizi bekliyorum..
    Hocam 2 sayfa geri gidersen konuşmuştuk ordan bakabilirsin

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı Karalý adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @xcom servisi ucuz denilen honda bumu bana pahalý geldi
    Karalı kardeşim valla bende anlamadım.. 2-3 yıl öncesine kadar öyle idi sanırım...

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Benim dediğim normal arka sehpa abi senin dediğin sanırım ortadan takılıyor. O bana biraz pahalıya patlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:53 ----------

Hocam 2 sayfa geri gidersen konuşmuştuk ordan bakabilirsin
    benim dediğim şu zımbırtı
    mucoist bunu beğendi.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @xcom servisi ucuz denilen honda bumu bana pahalı geldi
    Siz böyle söyleyince Kawasaki'de bu iş kaça patlar acaba diye düşündüm. Google'da ninja 250 balata yazınca karşıma çıkan ilk sayfada sadece balata fiyatının 290 TL olduğunu gördüm. Kawasaki'de balataya vereceğiniz parayla Honda'da işçilik, yağ ve filtre değişimi yapabiliyorsunuz. Fiyatlar keşke daha ucuz olsa tabii ama bence çok da pahalı değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Ben bu standların iki kişi ile kullanılması gerektiğini sanıyordum. Şimdi Youtube'da videolara baktım. Tak başına da oluyormuş. Güzel bilgi oldu. Bir ara gidip padok alayım ben o zaman

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz böyle söyleyince Kawasaki'de bu iş kaça patlar acaba diye düşündüm. Google'da ninja 250 balata yazınca karşıma çıkan ilk sayfada sadece balata fiyatının 290 TL olduğunu gördüm. Kawasaki'de balataya vereceğiniz parayla Honda'da işçilik, yağ ve filtre değişimi yapabiliyorsunuz. Fiyatlar keşke daha ucuz olsa tabii ama bence çok da pahalı değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Ben bu standların iki kişi ile kullanılması gerektiğini sanıyordum. Şimdi Youtube'da videolara baktım. Tak başına da oluyormuş. Güzel bilgi oldu. Bir ara gidip padok alayım ben o zaman
    usta internetten alacak olursan bana da haber et. bana da lazım ucuz yollu bişi

yaso2867 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Valla ben kriko ile kaldırıyorum arka lastiği zincir temizlemek ve yağlamak için 10 saniye

Motosikleti
    Alıntı yaso2867 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben kriko ile kaldırıyorum arka lastiği zincir temizlemek ve yağlamak için 10 saniye
    Oda bi çözüm ama sabah dan akşama kadar durmaz o şekilde motor ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

usta internetten alacak olursan bana da haber et. bana da lazım ucuz yollu bişi
    Abi şuna bakabilirsin
    mucoist ve felix_bjk1903 bunu beğendiler.

Tuncbilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R + Honda VFR 800 6th
    Arkadaşlar,

Daha yüksek cc'li bir makine almak için yaklaşık 7000km'dir bende olan ve gözüm gibi baktığım makinemi satıyorum.

Aslında hiç çkartmak istemiyorum elden ama gelecek olan yeni motoru düşündükçe de aklıma hakim olamıyorum :D

Sahibinden ilan no: 196310320

Motora yıllarca binecekmiş gibi baktım.

Diablo Rosso II lastikler var üzerinde.

10bin km oldu yeni sürekli sürdüğüm için.

2012 - Çift renkli model.

İlgilenenler ilandan ulaşabilir.

Herkese iyi sürüşler kışın dikkatli olun.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Selam arkadaşlar.
    Honda cbr 250 r aramaktayım 7.500 - 8.000 TL'ye kadar.
    Satanların irtibata geçmesi rica edilir.
    Keyifli forumlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler