Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    black-man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Ayarı felan yok maalesef hindistandamı ne adamın biri anahtar yapmış sanırım bi videoda görmüştüm ilk kalkışta yanmıyordu sonra açıyordu farı motorun şarjını ölçen oldumu acaba misal 7 k devirde kutup başlarına gelen voltaj kaç oluyor ben bi ara ölçmüştüm 14 volt civarına çıkıyordu sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Bence güzel bir şey ama sizi rahatsız etmiş demek kontağa bağlı far kablosu vardır onu ordan söküp yeni bi düğme ile gidona verilebilir veya uzun kısa düğmesine sürekli uzun veya kapalı şeklinde ayarlanabilir ama hem masraf hem de orjinali epey bozmuş olursunuz bence farlarınızı sevin zaten tipsiz de değiller keyifli sürüşler

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Arkadaşlar merhaba elimde ırc 300 km kullanılmış 2014 un 7. Ayında uretilmiş IRC marka lastik vardır ilgilenen olursa uygun fiyata vericem çok yer kaplıyor evde 140/70/17 110/70/17 ebatları.

Motosikleti
    CBR 250R
    Arkadaşlar R&G marka koruma takozu kullanan var mı aranızda?
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    devir saati takılı kaldı

akşam eve geldim motoru koydum kapı önüne elektrik kesik evde ev karanlık dışarıda oturuyorum çocuklar geldi bu kaç yapıyor abi dedi göstergeye bakıyor lar ne göreyim devir saati 10 ile 11 arası takılı kalmış tekrar çalıştırdım biraz gazladım ibre hareket ediyor kapattım en altta durdu hemen aradım ustayı ne olabilir diye soket çıkmış olabilir veya gevşemiş olabilir dedi getir bakalım bir ara dedi boş bir zamanımda götüreceğim bakalım tekrar yapacakmı forumu komple okumuş biri olarak ilk defa benim başıma geldi
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Beyler yarım saat 45 dk sonra Avrupa yakasında ufaktan toplanalım diyoruz. Var mı katılmak isteyen?
    Mitoqondri bunu beğendi.

tumin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-bence-okumadan-gecme-181416384/detay/

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Forum da kimse kalmamış nerede bu kadar kişi ??? biraz resim atıp canlandırmak lazım
    Mitoqondri ve theplatoon bunu beğendiler.

Qsilver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250R
    Selam arkadaslar,
    Motosikletimin uzerinde sanirim kalitesiz bez ile silmekten olusmus cok kucuk iz gibi yuzeysel cizikler farkettim. Ozellikle yan krenajlarda var. Asagidaki urunlerden birini alip uygulayayim diyorum. Ne dersiniz? Kullanan, faydasini goren yada farkli urun tavsiyesi olan var midir?

Mitoqondri bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bikac gun once motorumun yanina gittigimde arka lastige bildigin celik levha saplanmisti lastikciye gidene kadar iki kere hava bastim lastigi sokunce yaklasik 5 cm yarilmisti ve tamiri olmuyodu 5 aylik michelin pilot street lastigmle vedalastim onumuz kis yagmur camur anakee 2 taktim bildiginiz enduro lastigi suana kadar cok memnunum aklinizda olsun kişin kullanicam derseniz tavsiye ederim

Motosikleti
    KZGN
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler yarım saat 45 dk sonra Avrupa yakasında ufaktan toplanalım diyoruz. Var mı katılmak isteyen?
    Merhaba Twin,

Çok spontone olmuş
    Katilabilmek isterdim ama eve 9'da falan varabildim.

Nasıl siz bulusabildiniz mi? Varsa bir iki kare paylaşır misiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:35 ----------

Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bikac gun once motorumun yanina gittigimde arka lastige bildigin celik levha saplanmisti lastikciye gidene kadar iki kere hava bastim lastigi sokunce yaklasik 5 cm yarilmisti ve tamiri olmuyodu 5 aylik michelin pilot street lastigmle vedalastim onumuz kis yagmur camur anakee 2 taktim bildiginiz enduro lastigi suana kadar cok memnunum aklinizda olsun kişin kullanicam derseniz tavsiye ederim
    5cm yarik hicte kucumsenecek diil acaba nereden olustu ?
    Sanayi cevresinde benzer atıklar olur ama sehirde..

Her yer insaat olunca normaldir levhada saplanir, metal insaat demiride

İlk defa karsilastim endy lerin takimlarinin uydugunu ilgimi cekti kiş için hımmm.

Ben arastiririm inet den..
    Sagol ve geçmis olsun.

mertcancbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara da motosiklet eğitimi yapan bildiğiniz yer var mı? Özellikle tecrübesiz olanlar için Adventure Motosiklet Okulu iyi midir tavsiye eder misiniz?

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Sirkeci'de çalışıyorum gece 11'e kadar. Gece sürüşü yapmak isteyen olursa haber etsin

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı black-man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayarı felan yok maalesef hindistandamı ne adamın biri anahtar yapmış sanırım bi videoda görmüştüm ilk kalkışta yanmıyordu sonra açıyordu farı motorun şarjını ölçen oldumu acaba misal 7 k devirde kutup başlarına gelen voltaj kaç oluyor ben bi ara ölçmüştüm 14 volt civarına çıkıyordu sanırım
    13,8 az gaza dokununcada böyle.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Beyler cbr250 yağ filitresi değiştiği zaman toplamda kaç lt yağ alıyor? Yağ filitresini değiştirdik ve 1,5 lt yağ koydum fakat yağ 2 çizği ortasında? O şekilde mi olması gerekiyor? Yoksa üst çizgide mi olması gerekiyor?

Alıntı Qsilver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar,
    Motosikletimin uzerinde sanirim kalitesiz bez ile silmekten olusmus cok kucuk iz gibi yuzeysel cizikler farkettim. Ozellikle yan krenajlarda var. Asagidaki urunlerden birini alip uygulayayim diyorum. Ne dersiniz? Kullanan, faydasini goren yada farkli urun tavsiyesi olan var midir?

http://oi59.tinypic.com/syvwo2.jpg
    Motor üzerinde denemedim ama arabam için genellikle Meguiars tercih ediyorum. Arada büyük fiyat farkı yoksa sizin de tercihiniz o olsun.

Ancak, pastayı elle uygulamak zordur. Eğer çizikler biraz derin ise makina ister. Buna ek olarak pasta yaptıktan sonra alttan gelen boya va varsa vernik tabakasını korumak için mutlaka cila da yapın. Alacağınız cila hızlı cila olmasın. Cila için şu linkteki ürünü öneririm

http://www.meguiars.com.tr/shop/index.php?route=product/product&path=315_324&product_id=1004

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler cbr250 yağ filitresi değiştiği zaman toplamda kaç lt yağ alıyor? Yağ filitresini değiştirdik ve 1,5 lt yağ koydum fakat yağ 2 çizği ortasında? O şekilde mi olması gerekiyor? Yoksa üst çizgide mi olması gerekiyor?
    Hocam yağ filitresi değişirse 1.5 lt
    Sadece yağ değişirsen 1.4 lt koyman gerekir..
    Motoru tam düz tut üst çizgiye biraz daha yakın olması gerekiyodu.. Bilgin olsun.. ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

Selam arkadaslar,

Hocam ben bu ürünleri kullanmadım ama 1063. Sayfada yaptığım uygulamada kullandığım ürünler var bir bak derim.. ;)

Selam arkadaslar,

Elle yapacaksanız bu iş için üretilmiş sert pedlerden kullanmanız gerekiyor.
    İkincisi el ile çizik almada meg. ultimate compound işinizi daha iyi görecektir.
    Sert pedi ise erdemboya veya sanalpazardan " maytem " isimli kullanıcıya sorabilirsiniz.

merhabalar arkadaşlar, 2014 cbr250r'da kışın kullanmak için lastik öneriniz var mı? diablo rosso 2 ile devam etmek mi gerek yoksa?

Motosikleti
    Beyler yarım saat içinde toplanıyoruz. Biliyorum biraz acil ve plansız oluyor ama kusura bakmayın.Avrupa yakası, Sütlüce de 2 cbr bir sym wolf toplanıp beşiktaş yapacağız orada biraz muhabbet sohbet ardından kısa bir otoban gazlaması yapar geceyi sonlandırırız diye düşünüyoruz. Gelmek isteyen arkadaşlar bana bu numaradan ulaşabilir..

0536-230-12-30

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler