Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

[QUOTE=Mitoqondri;3422996]Samet mt-07 ve mt-09'u öve öve bitiremediler.. Bende mt-09 bakmaya araştırmaya başladım kardeşim..
    Aslında cbr650F diyordum hep ama biraz araştırma yapınca ikisinin arasındayım şu anda..
    Mt-09 çok mu gelir acaba diyede düşünmeden edemiyorum..
    Şu mt-07'yi bi kullanda bizi bi bilgilendir kardeşim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:13 ----------

Alıntı CanKarsiyaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Evet ikili bir bağlantı oluyor hocam.. Ama benim yinede içim rahat etmedi taktırmadım.. Karar senin..
    Daha önce kaç cc , kaç silindir motor kullandın kaç km tecrüben var bilmiyorum ama Cbr 250'den sonra geçiş için Mt-07 Mt-09 a göre çok daha uygun bir motor olacaktır. Zaten ikisi de çok torklu motorlar. Mt-07 geçişte seni kesinlikle üzmeyecektir.
    Hatta gaz kolu için daha temkinli davranman bile gerekebilir.
    Mitoqondri bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam daha önce çocukluktan gelme tecrübem var.. Uzun zamandır motor kullanmaktayım.. Genellikle hep scooter kullandım..
    Cbr ilk vitesli motorum.. Daha önce pcx'im vardı 6 ay bindim ve satıp cbr250 aldım.. yaklaşık 2 aydırda cbr kullanıyorum..
    Ama öncesinde vitesli motor tecrübem var.. km'ye vurursak toplamda 20.000 km'den fazla motor tecrübem vardır..

Mt-07 cbr'dan sonra aynısı gibi gelmesin istiyorum.. Açıkcası dediğim gibi cbr650f düşünüyodum ama mt-09'da güzel makine.. Birde çıplak motor naked tarz denemek istiyorum o yüzden..

Motor çok farklı bir dünya, cbr250r'a ilk bindiğimde tamam racing motor alırım bundan sonra hep diyordum ama naked hoşuma gitmeye başladı..
    Bakalım seneye kadar daha çok var.. Hayırlısıyla alırız ikisinden birini..

Mt-07 önerinizi değerlendiricem hocam.. Teşekkürler cevap için..

Ayrıca Samet kardeşimde mt-07 denesin görüşlerini yazar nasılsa oda seçimimde etken olacaktır..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:28 ----------

Alıntı sebzelicorba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 2014 cbr250 siyaha bir tank pad bir de jant şeridi olmak üzere iki aksesuar düşünüyorum. Normalde motorda aksesuar sevmiyorum ama jant şeridini gözükür olmak, tank pedi de depo koruyucu olarak alacağım. Tavsiye ettiğiniz, "siyaha bunlar gider" dediğiniz model renk falan var mı. Apaçi olsun istemiyorum. Renk uyumu olsun şık gözüksün istiyorum.
    Kardeşim ben tank ped olarak karbon görünümlü aldım.. Siyahta gayette güzel duruyor.. İstersen bi araştırabilirsin.. ;)
    Jant şeriti içinde fosforlu sarı olabilir.. Siyah sarı kombinasyonu güzel oluyor.. Benim aklımda elcik ve manet alıp sarı renkli takmak var..
    Ayrıca sarı fosforlu jant şeridi yapıştırmak gibi.. Bilgin olsun en azından..
    Hayallerime Sürüyorum.

Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam daha önce çocukluktan gelme tecrübem var.. Uzun zamandır motor kullanmaktayım.. Genellikle hep scooter kullandım..
    Cbr ilk vitesli motorum.. Daha önce pcx'im vardı 6 ay bindim ve satıp cbr250 aldım.. yaklaşık 2 aydırda cbr kullanıyorum..
    Ama öncesinde vitesli motor tecrübem var.. km'ye vurursak toplamda 20.000 km'den fazla motor tecrübem vardır..

Mt-07 cbr'dan sonra aynısı gibi gelmesin istiyorum.. Açıkcası dediğim gibi cbr650f düşünüyodum ama mt-09'da güzel makine.. Birde çıplak motor naked tarz denemek istiyorum o yüzden..

Motor çok farklı bir dünya, cbr250r'a ilk bindiğimde tamam racing motor alırım bundan sonra hep diyordum ama naked hoşuma gitmeye başladı..
    Bakalım seneye kadar daha çok var.. Hayırlısıyla alırız ikisinden birini..

Mt-07 önerinizi değerlendiricem hocam.. Teşekkürler cevap için..

Ayrıca Samet kardeşimde mt-07 denesin görüşlerini yazar nasılsa oda seçimimde etken olacaktır..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:28 ----------

Kardeşim ben tank ped olarak karbon görünümlü aldım.. Siyahta gayette güzel duruyor.. İstersen bi araştırabilirsin.. ;)
    Jant şeriti içinde fosforlu sarı olabilir.. Siyah sarı kombinasyonu güzel oluyor.. Benim aklımda elcik ve manet alıp sarı renkli takmak var..
    Ayrıca sarı fosforlu jant şeridi yapıştırmak gibi.. Bilgin olsun en azından..
    Nacizane fikrimi sorarsan şu an kullandığımız cbr 27 beygir. Mt-07 74 beygir.
    2.5 katı kadar fazla. Mt-07 bu gücü 9k devirde veriyor , Cbr bu gücü 8k devirde. Ortalama aynı sayılır.
    Fakat Mt-07 deki tork 68 nm ve o torkun maksimum olduğu devir 6,5k. Cbr'da 23 nm tork var ve 7,5k devirde verebiliyor bu gücü.

Teorik olarak düşünsene 3 katı fazla tork Cbr'dan 1000 devir aşağıda geliyor. Bu virajından tut yoldaki tüm sürüşünü değiştirir.

Mt-09 u hiç karşılaştırmıyorum bile. O yüzden bir kere daha düşünmekte fayda var diyorum
    xismailaydin bunu beğendi.

Alıntı sametozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.5 katı kadar fazla. Mt-07 bu gücü 9k devirde veriyor , Cbr bu gücü 8k devirde. Ortalama aynı sayılır.
    Fakat Mt-07 deki tork 68 nm ve o torkun maksimum olduğu devir 6,5k. Cbr'da 23 nm tork var ve 7,5k devirde verebiliyor bu gücü.

Teorik olarak düşünsene 3 katı fazla tork Cbr'dan 1000 devir aşağıda geliyor. Bu virajından tut yoldaki tüm sürüşünü değiştirir.

Mt-09 u hiç karşılaştırmıyorum bile. O yüzden bir kere daha düşünmekte fayda var diyorum
    Elbette fikir danışmak için yazdım hocam.. Nedir ne değildir bilgi paylaştıkça çoğalır..
    Dediklerinizin hepsine katılıyorum.. Haklısınız.. Teknik bilgilerle açıklama yapınca daha da açıklayıcı oldu benim için..
    Mt-07'yi değerlendiricem tamamiyle..
    Birde test sürüşü yapabilirsem daha iyi olur düşüncesindeyim.. Bakalım..

Ama mt-09'u da b modunda kullanırım düşüncesindeyim.. Yaklaşık 86 hp gücüne düşüyor o zaman diye biliyorum.. Bu yüzden birazda mt-09'da yakın duruyorum..

Ama hayırlısı diyelim daha 1 senem var ve araştırmaya devam..

Zaten yavaş yavaş cbr650F kafamdan siliniyor gibi.. :D
    Hayallerime Sürüyorum.

Ben motoru kredi ile aldım. daha 2.5 yıl ödemem var. Bu ödeme sürecinde motoru satmayı düşünmüyorum. Satsam da yerine istediğim motoru koyamam.
    Bu süre içerisinde Cbr ile güzel yollar uzun km'ler devirdikten sonra 2011 de çıkan kasa 600fa'ya geçmek istiyorum.
    Fakat 4 silindir oluşu , birden 3 4 kat beygire gözüm yemiyor açıkçası. O yüzden ben de MT-07 düşünüyorum. Biraz da naked tatmak istiyorum.
    Vakit çok hayat güzel, genç adamlarız.
    Bir an önce 4 silindire binmek , o egzoz sesini duymak , en güzeli de doğru düzgün hakkıyla viraj yapmayı kim istemez ki ?
    Ama herşey basamak basamak ilerliyor.
    Mitoqondri bunu beğendi.

Haklısın hocam.. Aslında düşününce mantıklı olanında bu olduğunu görüyorum..
    Yamaha bayiisi ile görüşücem test etme şansımız var mı diye.. Bir bakalım.. seneye de daha çok var zaten.. İstediğim motorların sayfalarını okuyorum takip ediyorum.. Sonucu seneye cbr'ı satınca vericem zaten.. ;)

maydin02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    arkadaşlar 2 aylık cbr 250r kullanıcısıyım. motor başlangıç için çok güzel tamamiyle yeterli. acemiliği affedecek bir motor. komşumda mt 07 var diğer komşumda da kawasakinin 1000 lik yeni bir makinesi var. merak için mt 07 ye bindim bir kaç kez. dedim ki bu motor beni öldürür. çünkü motor beni kontrol ediyor. agresif güçlü bir motor. ben sakin kullanan biriyim ama makine beni tahrik ediyor basmam için. beni bile yoldan çıkardı. gençleri düşünmek istemiyorum. yavaş gidince hararet yapıyor ayaklara baya sıcak geliyor. mecburen basıyorsun. mt 07 den indikten sonra diğer 1000 lik motorun üzerine bile oturmadım. çalıştırıp sesini dinletip hep ama binmedim. 250 likten sonra 700 lük makine bence çok fazla gelir. 400-500-600 lükler dah uygun olacak bence. bmw 1200 lüğe binen bir abi var ilk motoru 250 lik kawasaki imiş ve 50000 km devirdikten sonra 600 lük bir makinaya geçmiş. dediği şudur hiç acele etme sakın erken büyütme. 31 yaşındayım daha genç kardeşlerime tavsiyemdir. motorlar kaçmıyor. hızlı motor sürücüsü olmayın bilinçli motor sürücüsü olun.

resimde benim cbr ve 2 tane mt07 var biri kırmızı diğeri mavi mor arası birrenk
    OnurTr, Mitoqondri, black-man ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Dostum bol bol fotoğraf var fazla kalabalık etmiyim diye atmadım şöyle atıyım buyur bu arada koruma takozu ile ilgili bilgi istiyorum...

http://i.hizliresim.com/WWagqL.jpg
    http://i.hizliresim.com/X2N9bR.jpg
    http://i.hizliresim.com/V2NPBr.jpg
    http://i.hizliresim.com/y21Njy.jpg
    dostum senin saçlarda uzun benimki o kadar değil ama hep trafikte bayan sanıyorlar abazalar bakıyor anlayınca kafayı çeviriyor başına geliyor mu

Alıntı maydin02 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2 aylık cbr 250r kullanıcısıyım. motor başlangıç için çok güzel tamamiyle yeterli. acemiliği affedecek bir motor. komşumda mt 07 var diğer komşumda da kawasakinin 1000 lik yeni bir makinesi var. merak için mt 07 ye bindim bir kaç kez. dedim ki bu motor beni öldürür. çünkü motor beni kontrol ediyor. agresif güçlü bir motor. ben sakin kullanan biriyim ama makine beni tahrik ediyor basmam için. beni bile yoldan çıkardı. gençleri düşünmek istemiyorum. yavaş gidince hararet yapıyor ayaklara baya sıcak geliyor. mecburen basıyorsun. mt 07 den indikten sonra diğer 1000 lik motorun üzerine bile oturmadım. çalıştırıp sesini dinletip hep ama binmedim. 250 likten sonra 700 lük makine bence çok fazla gelir. 400-500-600 lükler dah uygun olacak bence. bmw 1200 lüğe binen bir abi var ilk motoru 250 lik kawasaki imiş ve 50000 km devirdikten sonra 600 lük bir makinaya geçmiş. dediği şudur hiç acele etme sakın erken büyütme. 31 yaşındayım daha genç kardeşlerime tavsiyemdir. motorlar kaçmıyor. hızlı motor sürücüsü olmayın bilinçli motor sürücüsü olun.

resimde benim cbr ve 2 tane mt07 var biri kırmızı diğeri mavi mor arası birrenk
    http://i.hizliresim.com/JdNb45.jpg
    Eyv. hocam söylediklerinizi dikkate alıcam.. Teşekkür ederim..
    Hayallerime Sürüyorum.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı sametozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teknik değerleri okuman ve yorumlaman çok başarılı. Hiç MT-07 kullandın mı bilmiyorum ancak söylediklerin gerçekteki ile bire bir uyuyor.

Yani herhangi bir CBR250 kullanıcısı MT-07'ye geçtiğinde kesinlikle temkinli olmalı. Ayrıca MT-07, sadece CBR250'den geçenleri değil, diğer kullanıcıları da tatmin edebilen profilde bir motosiklet. 1200 Bandit'i olan ve bir çok motosikleti performansı nedeniyle beğenmeyen bir arkadaş bile MT-07'yi test ettikten sonra beğendi. Yine perfomans konusunda sürekli "daha yükseği olsun" isteyen kardeşim de MT-07'yi sürdükten sonra "bundan fazlasına gerek yokmuş abi" dedi. Çünkü maddi şartlar da devreye girdiğinde hem ekonomik hem performanslı seçenekler olarak MT-07 ve ER6 her zaman bir adım önde.

Son olarak MT-09'un en güçsüz modu bile tahmin edebileceğinden çok çok fazla güçlü. İmkanın varsa Yamaha test ettiriyor zaten, İstanbul'a gidip MT-07 ve MT-09'u test etmeni tavsiye ederim.

Nasıl ki CBR250 yetmediğinde MT-07'ye geçilmeli diyorsam, MT-09 için de MT-07 yetmediğinde geçilmeli sözünü rahatlıkla söyleyebilirim.

Umarım tercihiniz sizi üzmez.
    Mitoqondri ve theplatoon bunu beğendiler.

Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teknik değerleri okuman ve yorumlaman çok başarılı. Hiç MT-07 kullandın mı bilmiyorum ancak söylediklerin gerçekteki ile bire bir uyuyor.

Yani herhangi bir CBR250 kullanıcısı MT-07'ye geçtiğinde kesinlikle temkinli olmalı. Ayrıca MT-07, sadece CBR250'den geçenleri değil, diğer kullanıcıları da tatmin edebilen profilde bir motosiklet. 1200 Bandit'i olan ve bir çok motosikleti performansı nedeniyle beğenmeyen bir arkadaş bile MT-07'yi test ettikten sonra beğendi. Yine perfomans konusunda sürekli "daha yükseği olsun" isteyen kardeşim de MT-07'yi sürdükten sonra "bundan fazlasına gerek yokmuş abi" dedi. Çünkü maddi şartlar da devreye girdiğinde hem ekonomik hem performanslı seçenekler olarak MT-07 ve ER6 her zaman bir adım önde.

Son olarak MT-09'un en güçsüz modu bile tahmin edebileceğinden çok çok fazla güçlü. İmkanın varsa Yamaha test ettiriyor zaten, İstanbul'a gidip MT-07 ve MT-09'u test etmeni tavsiye ederim.

Nasıl ki CBR250 yetmediğinde MT-07'ye geçilmeli diyorsam, MT-09 için de MT-07 yetmediğinde geçilmeli sözünü rahatlıkla söyleyebilirim.

Umarım tercihiniz sizi üzmez.
    Eğer bu aletin tepesinde oturuyorsak ve parayı , sağlığımızı sokaktan bulmadıysak düşünmemiz gereken ayrıntılar aslında. Biz motor sürücüleri olarak herşeye herkesden daha çok dikkat etmeliyiz.

Bugüne kadar 3k km cygnus x kullandım. Şubatta da Cbr 250 aldım ve alalı 5,5k km sürdüm.
    Cbr daki acemilik dönemlerimi bile düşününce allah kesinlikle korumuş diyorum. Basamak olayı kesinlikle olması gereken birşey.
    Lastiklerimin (standart) izin verdiği kadarıyla güvenlik ölçüsünde viraja da giriyorum , belki apaçilik olarak gelecek ama kaymak asfaltta yanlayarak da gidiyorum. Bunlar aslında motorun limitlerini size tanımayı öğretiyor.
    Mitoqondri bunu beğendi.

ootay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arayışta
    Alıntı koraycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol zeki kardeşim , öncelik 600 f ,Fazer 600 de olabilir. Bunlar olmazsa kışı 125-150 cc ile geçirip seneyee 600rr yar dediğin arar
    Hocam vallahi helal olsun olurunda bir fiyat yazmissin boyle fiyatlar gormek istiyoruz lastikler yeni zaten birazda pazarlik payi vardir alinir istanbulda yasasam direk anlasirdik maalesef adana ilanlarina bakin cildirmislar resmen toplasan 6-7 ilan var aylardir duruyor satamiyorlar hala degerinin ustunde istiyor adamlar.
    Mitoqondri ve koraycbr bunu beğendiler.

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum senin saçlarda uzun benimki o kadar değil ama hep trafikte bayan sanıyorlar abazalar bakıyor anlayınca kafayı çeviriyor başına geliyor mu
    valla eski motosikletimde 2 kere yaşadım ama bunda hiç yok :D

bu arada stomp grip siparişi verdim arkadaşlar takınca fotoğraf atıcam şeffaf aldim beğenen arkadaşlara yardımcı olabilirim
    Mitoqondri bunu beğendi.

Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    [IMG][/IMG]
    kakare, black-man, OnurTr ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

black-man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    @CanKarsiyaka
    Motorun hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.

Yağ değişimi hakkında Cbr kullanıcılarından fikir vermelerini rica edeceğim.
    Motorun yağını değiştirme vakti gelmiş, internetten biraz araştırdım castrol power 1 alacaktım tam sentetik olduğu için bizim motorlara pek uygun olmadığını yazmışlar o sebeple vazgeçtim alttaki yağ uygun mudur? Ya da motul veya ipone yağlarımı tercih etmeliyim? Tam adını veya linkini gönderebilirseniz çok iyi olur.
    Tekerlerimizin düz basması dileğiyle.
    http://www.hepsiburada.com/liste/cas...tegoryId=26005
    Mitoqondri bunu beğendi.

Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    " width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Hanidir fotoğraf yüklemek istiyordum.Sonunda motorumdan biraz ayrılıp bunun için zaman ayırabildim 2 aydır cbr 250r kullanıyorum ve çok memnunum.Artık ayrılmaz bir parçam oldu. (Lütfen dualarınızı eksik etmeyin) Teşekkürler
    black-man, Mitoqondri, kakare ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    Günaydın herkese. Motorum servisten çıktı. Fakat tümseklerde ve ufacık asfalt bozukluklarında bile ön taraftan küt diye ses geliyor. Çok sert olmuş. Öncelikle lastik hava basıncını düşüreceğim fakat daha önce hiç yapmadım. Servise mi gideyim yoksa benzincilerde falan oluyordu ordan mı yapacağım. Kısaca anlatabilecek olan var mı?
    Mitoqondri ve ardacik bunu beğendiler.

valla eski motosikletimde 2 kere yaşadım ama bunda hiç yok :D

bu arada stomp grip siparişi verdim arkadaşlar takınca fotoğraf atıcam şeffaf aldim beğenen arkadaşlara yardımcı olabilirim
    Hocam fiyat olarak kaça aldınız ?
    Ayrıca depo yanlarını tamamen kaplıyor mu ? Yoksa şerit halinde mi ?
    Samet kardeşim ilgilenir bu konuyla frene basınca kayıyorum diyordu.. Tam onluk..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

Alıntı black-man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @CanKarsiyaka
    Motorun hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.

Yağ değişimi hakkında Cbr kullanıcılarından fikir vermelerini rica edeceğim.
    Motorun yağını değiştirme vakti gelmiş, internetten biraz araştırdım castrol power 1 alacaktım tam sentetik olduğu için bizim motorlara pek uygun olmadığını yazmışlar o sebeple vazgeçtim alttaki yağ uygun mudur? Ya da motul veya ipone yağlarımı tercih etmeliyim? Tam adını veya linkini gönderebilirseniz çok iyi olur.
    Tekerlerimizin düz basması dileğiyle.
    http://www.hepsiburada.com/liste/cas...tegoryId=26005
    Hocam ben yeni yağ değişimi yaptırdım.. Motul 5100 10/40 yağ koydum.. Piyasada ki en iyi be tercih edilen bir marka.. Ben bir sonra ki değişimde ipone'yi denemek istiyorum.. İpone veya motul kullan derim.. ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:05 ----------

Alıntı sebzelicorba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın herkese. Motorum servisten çıktı. Fakat tümseklerde ve ufacık asfalt bozukluklarında bile ön taraftan küt diye ses geliyor. Çok sert olmuş. Öncelikle lastik hava basıncını düşüreceğim fakat daha önce hiç yapmadım. Servise mi gideyim yoksa benzincilerde falan oluyordu ordan mı yapacağım. Kısaca anlatabilecek olan var mı?
    Hocam ister servise git yakınsa ayarlasınlar, eğer uzaksa benzinliğe git kendin ayarla..
    Bu arada kaç psi ayarlayacağını sorucaksın ama aklımda değil kitapçıkta yazıyordu..

Bu arada servisten çıktıysa hayırlı olsun.. Allah bir daha kaza bela göstermesin..
    Hayallerime Sürüyorum.

sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam fiyat olarak kaça aldınız ?
    Ayrıca depo yanlarını tamamen kaplıyor mu ? Yoksa şerit halinde mi ?
    Samet kardeşim ilgilenir bu konuyla frene basınca kayıyorum diyordu.. Tam onluk..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

Hocam ben yeni yağ değişimi yaptırdım.. Motul 5100 10/40 yağ koydum.. Piyasada ki en iyi be tercih edilen bir marka.. Ben bir sonra ki değişimde ipone'yi denemek istiyorum.. İpone veya motul kullan derim.. ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:05 ----------

Hocam ister servise git yakınsa ayarlasınlar, eğer uzaksa benzinliğe git kendin ayarla..
    Bu arada kaç psi ayarlayacağını sorucaksın ama aklımda değil kitapçıkta yazıyordu..

Bu arada servisten çıktıysa hayırlı olsun.. Allah bir daha kaza bela göstermesin..
    Derse gitmem gerekiyor servis'e ters. Başka honda bayii var ama yetkili servis değil sanırım. Normal tamirhane. Honda yazıyordu. Kendim ayarlayabilirsem ben deneyeyim. Zor mu?

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    Ya tek tek parça olarak satılanlar hoşuma gittiği için öyle aldım 50 parçasi 30 lira... bence gayet uygun 5gen şeklinde daha gelmedi 33 adet şeffaf kalmıştı 33 şeffaf 17 siyah aldım siyahları tank pad yapmayı düşünüyorum... bu arada 0dan cbr alan arkadaşlara sorum kitapcikta 1000.4000.8000 diye gidiyor ona uydunuzmu 800 1600 4000 mi yaptiniz? rodajdada max 5bin deviri geçmiyorum doğrudur umarım kitapcikta yazmıyor :S
    Mitoqondri bunu beğendi.
    Honda CBR250R (2014) Tri color kullanıcısı.

http://instagram.com/canhepkasar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler