Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet. kısada farın teki uzunlari yaktığında ikisi birden yanıyor.
    Teşekkürler. Iki tane h4 projector lens taksak. Dinamo kaldırmaz değil mi? Iki tane 35w kit fazla gelir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun süre binecek olsam aslında 1.300 kaskoya verilir
    Uzun veya kısa süre farketmez, aslında yaptırmak lazım
    samet10 bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar buradan da paylaşıyorum gören duyan olursa diye..
    Sadece üzgünüm 40 ı bile çıkmamıştı .....

21/05/2014 tarihinde
    Evimin onunden 02:30-04:00 arası

İnonü mahallesi yıldıray sok no 49
    Sefaköy Küçükçekmece istanbul

34 UV 6746 plakalı motorum çalınmıştır.
    Beyaz renk
    2013 model
    Kafa grenajının sağ tarafında sağa yatmadan dolayı çizik ve
    Rüzgar siperliğinde belirgin bir çizik mevcuttur .
    Şifreli Masterlock kilit zannederim ki açılmış ve kilit de motor ile
    Birlikte götürülmüştür.
    05338124086 numaralı telefona ulaşmalarını rica ederim

http://img845.imageshack.us/img845/1481/8sjn6.jpg
    http://img836.imageshack.us/img836/1703/g22z.jpg
    http://img836.imageshack.us/img836/3487/ww97.jpg
    Cok gecmis olsun... umarim bi haber cikar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

Bu sabah ilk kazami yaptim arkadaslar... iki aracin arasindan bir anda firlayan plakasiz bir scooter a carpmama adina frenlere asildim lastikler kitlendi artcimla beraber saga yattik... artcimda hicbise yok bende ufak bikac siyrik motorumunda sag grenaj cizildi catladi fln olayin hararetiyle polis cagirmadim cagirsamda hakliydim cocuga allahindan bul dedim bide bana sen hatalisin dio dovermisin sabahami birakirsin misali hadi git dedim...

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar buradan da paylaşıyorum gören duyan olursa diye..
    Sadece üzgünüm 40 ı bile çıkmamıştı .....

21/05/2014 tarihinde
    Evimin onunden 02:30-04:00 arası

İnonü mahallesi yıldıray sok no 49
    Sefaköy Küçükçekmece istanbul

34 UV 6746 plakalı motorum çalınmıştır.
    Beyaz renk
    2013 model
    Kafa grenajının sağ tarafında sağa yatmadan dolayı çizik ve
    Rüzgar siperliğinde belirgin bir çizik mevcuttur .
    Şifreli Masterlock kilit zannederim ki açılmış ve kilit de motor ile
    Birlikte götürülmüştür.
    05338124086 numaralı telefona ulaşmalarını rica ederim

http://img845.imageshack.us/img845/1481/8sjn6.jpg
    http://img836.imageshack.us/img836/1703/g22z.jpg
    http://img836.imageshack.us/img836/3487/ww97.jpg
    Çok geçmiş olsun elimden geldiği kadar dikkat edeceğim beyaz motor görürsem.. Allah belasini versin ayrıca en okkalısindan.. Ayrıca park ve bahçeler müdürlüğü çimleri ve ağaçları sulamaya başladı özellikle viraj ve kavşaklarda yatmadan önce su olabilir diye olasılığı göz önünde bulundurun lütfen.. Fıt fıt fıt diye kaydım istemeden yanlayarak gittim.. 3-4 sn allahtan çok hızlı değildim yoksa asfalt ile ilişkiye girecektim..

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok gecmis olsun... umarim bi haber cikar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

Bu sabah ilk kazami yaptim arkadaslar... iki aracin arasindan bir anda firlayan plakasiz bir scooter a carpmama adina frenlere asildim lastikler kitlendi artcimla beraber saga yattik... artcimda hicbise yok bende ufak bikac siyrik motorumunda sag grenaj cizildi catladi fln olayin hararetiyle polis cagirmadim cagirsamda hakliydim cocuga allahindan bul dedim bide bana sen hatalisin dio dovermisin sabahami birakirsin misali hadi git dedim...
    Şiddet çözüm değil ama keşke dövseymissin. Geçmiş olsun Allah bi daha yasatmasin. Şu da bi gerçek. Nezaman trafikte taciz olsun sıkıştırma olsun tehlike atlatayim yüzde 90i motosikletli kuryeler ve diğer motosiklet sürücüleri yüzünden. Bi yandanda araç sürücülerine hak veriyorum yakınmaları konusunda. Ya adama bi bakıyorum aynadan sağımda. Sinyal verip sola cekiliyorum sağımdan geçsin diye malak solumdan geçiyo sırf taciz için. Kuryeler desen aynada görünmesiyle yanindan geçmesi bir oluyo. Arkadaş bi selektor yap olmadı korna çal.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    arkadaşlar selamlar.. motul engine clean 200ml kullanan varmi önerir misiniz ? Nereden tedarik ettiniz? 12 bin bakım yaklaşıyor malum birde balata önerisi olan var mi ? Orjinal balata dan memnunum markasi nedir araştırdım ama bulamadım hep satış siteleri çıkıyor farklı farklı markalarda.. Teşekkürler şimdiden

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Gecmis olsun Allah daha buyuk kaza bela vermesin,

Dün aldığım motorumun resmnini paylaşmıştım, bugun uzerindeki sticker ları söküp jantlara şerit çektim, yarın da photoshopta yaptığım şekilde bu değişiklikleri yapmayı düşünüyorum. tavsiyelerinizi beklerim yakında kuyruğu kaldırıp koltuğu da sarı yapmayı düsünüyorum, vaktim olursa photoshopta hazırlayıp yine paylaşırım

agrasiwe, Dezinho, scooboy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar tam cbr250 almaya karar verdim; yamaha r25 çıkartmış onu beklemeye karar verdim inşallah bu yaz motorsuz kalmayız
    agrasiwe bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    evet arkadaşlar, motorumu saatım yeni motorumu aldım
    tüm yardım eden, beni dinleyen arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum, yine buralardayım kurtulduk sanmayın caner her yerde :p

samet10, ardacik, arslan26 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Selamlar,
    Çanakkale veya ilçelerinde 2014 CBR 250 alan var mı acaba?

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm yardım eden, beni dinleyen arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum, yine buralardayım kurtulduk sanmayın caner her yerde :p

http://i.hizliresim.com/QXPPaV.jpg
    Hayirli olsun kazasiz surusler... )
    agrasiwe bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP

http://i.hizliresim.com/QXPPaV.jpg
    hayırlısı olsun kazasız belasız sürüşler sıfır herhalde kaça aldın birde yakıt tüketimini ileride paylaşırsan sevinirim yalnız depo fulleyerek degilde işte örnek 1200 km de 42 lt gibi daha sağlıklı olduğuna inanıyorum ben öyle yapıyorum (motorumu sıfır aldım aldığım tüm benzinleri lt olarak yazıyorum)
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun kazasız belasız sürüşler sıfır herhalde kaça aldın birde yakıt tüketimini ileride paylaşırsan sevinirim yalnız depo fulleyerek degilde işte örnek 1200 km de 42 lt gibi daha sağlıklı olduğuna inanıyorum ben öyle yapıyorum (motorumu sıfır aldım aldığım tüm benzinleri lt olarak yazıyorum)
    teşekkürler arkadaşlar, yakıt tüketimini paylaşırım tabiki, motor sıfır henüz, plaka ruhsat derken bir iki haftaya 500 km yaparım sanırım, rodajdan sonra sağlıklı bir paylaşım yaparım burda, umarım başka arkadaşlar yanlış anlamaz..

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    teşekkürler arkadaşlar, yakıt tüketimini paylaşırım tabiki, motor sıfır henüz, plaka ruhsat derken bir iki haftaya 500 km yaparım sanırım, rodajdan sonra sağlıklı bir paylaşım yaparım burda, umarım başka arkadaşlar yanlış anlamaz..
    ne yanlıs anlayacaz lem Paylaş belki Yedek olarak alırız bi sym Kaplanımın yanına kudur sinirden emi.
    agrasiwe bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı D e m i r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tam cbr250 almaya karar verdim; yamaha r25 çıkartmış onu beklemeye karar verdim inşallah bu yaz motorsuz kalmayız
    bu yaz hatta bi dahaki yaz motorsuz kalabilme olasılığın var hocam..aah yamaha ah :D
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yaz hatta bi dahaki yaz motorsuz kalabilme olasılığın var hocam..aah yamaha ah :D
    Mt serisi gibi erken gelirse süper olur

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Evet kanka'yı kandırdık wolf'ü aldıkdık oda kurt'landı artık Abim hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela keder göstermesin. Beraber çok gezeceğiz seninle

_

_

_

_

_

_

İkimizinde motorları çok taze henüz rodaj aşamasındayız. Ben bugün ilk 300 bakıma giricem, Caner abinin motorda 15-20 km civarında şuan. Ama sizlerle diğer kullanıcıların elde ettikleri yakıt tüketimlerini paylaşmak isterim mahsuru yoksa;

@biyeybaraküs

Direk kişinin kendi yorumu ve kullanma şeklini kopyalıyorum.

1 litre ile 38.45 km, kilometrede 12.5 krş, toplam 514.5 kmyi 13.38 lt benzin ile litre fiyatı 4.84 TL den gittim. 2.6 lt /100km yapıyor. Benzin ışığı hala yanmadı ama yeterli buldum ve bıraktım. Bir depo ile 500 km, 65 TLye, daha ne olsun.. İlk başlarda biraz daha ehven kullanabilirdim, kasmadan bu kadar oluyor. Zorlarsam 560 km yapar bence. 90-120 şehir dışı, 3. Vites şehiriçi kullanım. 85 kiloyum, çanta ile 100'ü buluyordur belki

Allah kimselere kaza bela göstermesin. Tekerimiz düz bassın Amin...
    agrasiwe ve Red One bunu beğendiler.

Motosikleti
    kle 650-versys
    merhabalar ortaya karışık bi şeyler de ben söyleyeyim,

Kaza yapan ve motoru çalınan arkadaşlara geçmiş olsun. yeni motor alan arkadaşlara da hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.

Bir arkadaşın değindiği gibi yollara taşan sulama sularına aman dikkat.

SYM Wolf konusunda ise, geçen sene cbr 250 almadan bende baya bir araştırmıştım. alan arkadaşlara hayırlı olsun, gayet başarılı ve ekonomik bir motor. ben sadece ikinci elde sıkıntı olur mu endişesi ile vazgeçip cbr almıştım. bu sene de cbr yi satıp touring tarzı bi şeyler alayım dedim ama henüz satamadık makinayı. ikinci elde mi bir yavaşlık var yoksa bende mi bi uğursuzluk var anlamadım ya, bekleyeceğiz bakalım.
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kanka'yı kandırdık wolf'ü aldıkdık oda kurt'landı artık Abim hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela keder göstermesin. Beraber çok gezeceğiz seninle

http://i.hizliresim.com/jJqDEL.jpg
    _
    http://i.hizliresim.com/lYQDor.jpg
    _
    http://i.hizliresim.com/1Ppo9N.jpg
    _
    http://i.hizliresim.com/glPGNO.jpg
    _
    http://i.hizliresim.com/oQdmLX.jpg
    _
    http://i.hizliresim.com/VpQ7ZB.jpg
    _
    http://i.hizliresim.com/1Ppo9B.jpg

İkimizinde motorları çok taze henüz rodaj aşamasındayız. Ben bugün ilk 300 bakıma giricem, Caner abinin motorda 15-20 km civarında şuan. Ama sizlerle diğer kullanıcıların elde ettikleri yakıt tüketimlerini paylaşmak isterim mahsuru yoksa;

@biyeybaraküs

Direk kişinin kendi yorumu ve kullanma şeklini kopyalıyorum.

1 litre ile 38.45 km, kilometrede 12.5 krş, toplam 514.5 kmyi 13.38 lt benzin ile litre fiyatı 4.84 TL den gittim. 2.6 lt /100km yapıyor. Benzin ışığı hala yanmadı ama yeterli buldum ve bıraktım. Bir depo ile 500 km, 65 TLye, daha ne olsun.. İlk başlarda biraz daha ehven kullanabilirdim, kasmadan bu kadar oluyor. Zorlarsam 560 km yapar bence. 90-120 şehir dışı, 3. Vites şehiriçi kullanım. 85 kiloyum, çanta ile 100'ü buluyordur belki

http://i.hizliresim.com/glPGN0.jpg

Allah kimselere kaza bela göstermesin. Tekerimiz düz bassın Amin...

hepimize hayırlı olsun kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

Alıntı easy81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kaza yapan ve motoru çalınan arkadaşlara geçmiş olsun. yeni motor alan arkadaşlara da hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.

SYM Wolf konusunda ise, geçen sene cbr 250 almadan bende baya bir araştırmıştım. alan arkadaşlara hayırlı olsun, gayet başarılı ve ekonomik bir motor. ben sadece ikinci elde sıkıntı olur mu endişesi ile vazgeçip cbr almıştım. bu sene de cbr yi satıp touring tarzı bi şeyler alayım dedim ama henüz satamadık makinayı. ikinci elde mi bir yavaşlık var yoksa bende mi bi uğursuzluk var anlamadım ya, bekleyeceğiz bakalım.
    çok teşekkürler kardeşim iyi dileklerin için. maalesef yeni kasanın etkilerini ben hemen gördüm hocam, satarken bayağı bekledim istediğiminde altında verebildim aslında. Alanda arkadaşımdı zaten, ama çiçek gibi motordu hepimize hayırlı uğurlu olsun.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı easy81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Honda'nın fiyat politikasında dolayı ikinci el motorlarımızda etkilenecek ne yazıkki . Her ay başı zam geliyor ve haziran ayında muhtemel bir artış daha gelecek ve ikinci el cbr piyasası iyice ölecek . Geçen sene 10500 den alan arkadaşlar şimdi sahibindene 11 12 bin tl gibi fiyat yazdıkları için kimse almak istemiyor . O parayı verene kadar bende olsam 13 verip sıfır alırdım ama 13 binde de sabit kalmayacak 14 15 bine doğru gidecek cbr'ın fiyatı Satmayı düşünüyorsanız bir an önce uygun fiyata satmanızı öneririm yoksa 2. el piyasası ölecek cbr'ın ...

Benim cbf'in sıfırıda 5670 tl oldu . İkinci el piyasası yavaşlamaya başladı bile . Fiyatlar arttıkça millet artık 2. el cbf'te almayacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler