Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dezinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12' Honda CBF 1000FA
    Alıntı düş gezgini adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yan çanta aparatı cbr 250R için piyasada yok. Bir şekilde yapılır o. 33 lt'lik yan çantaların hacmi beni düşündürüyor. Egzosa değer mi falan. Yaşadığım şehirde deneme imkanım yok. Sipariş verirsem elimde patlar.
    CBR250.net adresinde dolaşan bir Givi V35 (34lt.) yan çantalı cbr250 var. Fotoşop değil Tayland'da gerçekten yapıldığını söylüyorlar.
    Ama tabi ona uygun aparatını bulmak ya da yaptırtmak lazım.
    Kimilerinin terapiye ihtiyacı olabilir, benimse motorsikletim var..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    arkadaslar tıger eksozumu sokup gerı ıade ettım . 160 tl ye ucuz eksozlardan satın aldım http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...2736006/detay/
    fearlesboyy, Pistolero_10 ve agrasiwe bunu beğendiler.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...62314518/detayarkadaşlar şu cbr kopyası hakkında ne diyorsunuz gerçi bu daha önce paylaşılmıştı ama pek yorum almadı http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-2014-maranta-thunder-250-cc-cakirca-motor-da-9-ay-vade-farksiz-162314518/detay

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar tıger eksozumu sokup gerı ıade ettım . 160 tl ye ucuz eksozlardan satın aldım http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...2736006/detay/
    hocam motora montajlı resımlerını ve vıdeo ekleyebılırsen sevıırım
    _pLay_06 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    resim ekleyemedim ama sahibinden güncel ilan varde güncel ilan var MARANTA THUNDER 250 CC diye geçiyor
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Abi sonuçta Çinli ugraşılmaz yani her 1000-2000 km de bir karenaj ne zaman düşecek die beklersin biraz daha para konulup cbr alınabilir veya farklı bir 250 cc motor ve ayrıca aklında bulunsun Çinli motorların servisleri fransız oluyor genelde arizayı sana sorup ne yapalım die soruyorlar antalyada 6 sene Çinli kullanmış biri olarak yorumum bu ;)

Motosikleti
    XL 650 TRANSALP + CB 125 ACE
    Arkadaşlar Temiz Cbr 250r arayan varsa ilan linki aşağıda.İlk sahibiyim. Lastikler sıfır sayılır 1000-1500 km arası oldu takalı.Geliboluyu bilen bilir küçük bi yer km.nin tamamına yakın şehir dışı yollarda yapıldı.Başka sorunuz olursa buradan yada ilandaki telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1240883/detay/[COLOR="Silver"]

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam... Dönerken mi yoksa düz giderken mi kaydı teker?
    hocam gecmıs olsun umarım sızde bırsey yokdur ?

Çok saolun düz yolda oldu.Malum izmir yolları otobüslerin geçtiği yerler dalga dalga olduğundan ön lastik girdi kurtramadım frenide yapınca öptük yeri korumaların ve kaskın ne kadar önemli olduğunu birkez daha anlamış oldum korumalar olmasa çok daha kötü sonuçlarla karşılaşabilirdim biraz morlukla kurtardım şimdilik

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    eksozdan memnunmusun sesi video ile koyman mümkün mü markayı çözemedim youtube de videoda bulamadım.

Motosikleti
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam motora montajlı resımlerını ve vıdeo ekleyebılırsen sevıırım
    tabıkı yarın eksoz gelecek. eksozu sokerken ve montaj yaparken vıdeo cekerım

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:00 ----------

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eksozdan memnunmusun sesi video ile koyman mümkün mü markayı çözemedim youtube de videoda bulamadım.
    dostum eksozu bugun aldım yarın elımde olcak alır almaz hem takarken hemde taktıktan sonra vıdeo ceker sızınle paylasırım
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    tabıkı yarın eksoz gelecek. eksozu sokerken ve montaj yaparken vıdeo cekerım

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:00 ----------

dostum eksozu bugun aldım yarın elımde olcak alır almaz hem takarken hemde taktıktan sonra vıdeo ceker sızınle paylasırım
    süper, hadi bakalım insallah memnun kalırsın açıkçası sesini merak ettim
    _pLay_06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper, hadi bakalım insallah memnun kalırsın açıkçası sesini merak ettim
    valla tıgerdan hıc memnun kalmadım . daha dogrusu memnun kalmamakdan zıyade verdıgım paranın karsılıgını vermıyordu ne yazıkkı. bende oyle olunca bugun ıade edıp yenıden uygun yollu dandık eksozlardan satın aldım =) bakalım nasıl bır ses cıkıcak cok merak edıyorum =)
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim ekleyemedim ama sahibinden güncel ilan varde güncel ilan var MARANTA THUNDER 250 CC diye geçiyor
    o paraya temiz 2,el cbr250r alınır
    agrasiwe bunu beğendi.

Marmaris yolu akyaka virajları. Benim için çok iyi tecrübe oldu.
    Şimdi çok daha iyi girip çıkabiliyorum.Lastiğin tamamını kullanamıyorum ama artık serçe parmağı genişliğinde bir alan kaldı.
    Standart irc ile ve tecrübem için şimdilik gayet iyi olduğunu düşünüyorum. (2000 km)

İzmir veya denizli bölgesinde 5000-10000 km arası tercihen siyah veya beyaz renk eşe dosta gidecek honda cbr 250 r bakıyorum sizin çevrenize güveniyorum herkese iyi satışlar
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    ankarada olsanız satan bır arkadas vardı

cemerol88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot speedfight2 Honda CBR 250 R siyah
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam o resimdeki cbr 125 benim değil. motorumu park ettiğim yerde ki arkadaşlardan birinin. ben yzf ile boyut karşılaştırılması bakımından fikir olsun diye çektim o resimleri.(yan yana denk getirmişken) Yani o eksozun sesi hakkında bir fikrim yok. Ama olurda sahibiyle yakalarsam dinler bakarım. Hatta videoya da çekerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

hocam zaten o motor zaten arkadan incecik gözüküyor :D o motorun sahibi plakalığı iptal edip daha sivri bir görüntü yakalamış ama bu motoru daha uzun gösterdiğinden daha da ince göstermiş. Bakalım plakalıklı denk getirirsem onlada çekerim resimleri ki resimdeki cbr 125. zaten 250r dan daha ince gözüküyor. Tabi lastik kalınlığı göz yanıltıcı olabilir. Ama hatları bakımından olsun vs cbr yzf den iri bir motor. yzf nin sadece yükseklikten ve biraz daha hatlı yapılışından dolayı iri gösteren bir yapısı var.

bugün gezinirken öyle bi grup sayfasında denk geldim. Bu resimdeki abimizde cbr'a taktığı ön ve arka lastiklerle gayet iricene bi görüntü yakalamış... tabi bence görüntüden öte motora bir faydası olduğunu düşünmüyorum.

http://i.imgur.com/GTk6qzy.jpg
    O cbr benim , 160 lik pilot power taktirdim , yakit ve son hiz olarak da farkedilebilir bi eksisi yok,sonucta keyif meselesi.
    Bu arada bu foto bende bile yok
    Plakayi kapatma hassasiyeti gosterdigin icin ayrica tesekkurler

Motosikleti
    YAMAHA MT
    değişiklik yapalım dedik ve amerikan parklarımızı ve şeffaf park lambalarımızı turuncu ile değiştirdik.umarım beğenirsiniz

yan grenajsız değişik duruyor
    agrasiwe ve _pLay_06 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değişiklik yapalım dedik ve amerikan parklarımızı ve şeffaf park lambalarımızı turuncu ile değiştirdik.umarım beğenirsiniz
    http://img494.yukle.tc/thumbs/4512IMG_3514.JPG

http://img494.yukle.tc/thumbs/7178IMG_3507.JPG
    yan grenajsız değişik duruyor
    dostum aynaların nerede =) amerıkan park modulunu bende taktırayım dıyordum ama yakısırmı dıye dusunuyorduım bırde malum motorum 2011 model hazıran cıkıslıs hazıran ayındada muayenem oldugu ıcınde su anda bıraz daha bekleyım dıyordum hos olmus fakat cok belırgın yanıyor bıraz daha sonuk olsaymıs sankı dahada guzel olabılırmıs.

bu arada arkadaslar katlanabılır plakalık aldım ama bır turlu montaj edemedım yokmu bana bır fıkır verecek olan
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Arkadaşlar CBR 250r sol ayna lazım varsa satan uygun fiyata alayım
    _pLay_06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler