Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı dış mihrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sabah bakarken ilanlara uygun bi tanesine rastladım aslında.. ilanı paylaşıcam şimdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2-sahibinden-10350-km-de-kazasiz-boyasiz-2012-250r-159923468/detay

Arkadaşlar bu motorla ilgileniyorum, sahibi buralarda mıdır bilemiyorum ama fikirlerinizi alabilir miyim?
    Motor iyi güzel de motoru ustaya götürmem diyor oraya bjraz dikkat et çünkü bn ilk motor olan cbr 125 ide ustaya goturmeden aldım meğer motor kazalı sağ grenaj değişmiş servis bilgisi olmadan yani garanti çuf götürtebilirsen servisine yarım saat vs expertise yaptir motora baktır bnden tavsiye tabi diğer arkadaşlar ne düşünür bilmem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    250 R kullanıcılarına bir sorum olacak. Yahu bu benzin almak tam bir dert oldu 50 tl lik benzin alıyosun 5 tlsi uçuyo ve etrafa sıçrıyo. Benzinci tam yuvaya oturtamadıgı için demir yüzünden hep dışada benzin. deponun iççine giden yolda bi demir çubuk var onu ordan nasıl çıkartabiliriz yada siz ne yapıyorsunuz benzincide ?

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yoğunluktan dolayı ilanla uğraşamıyorum şu an için fakat aciliyeti olmasa da motorumu satmayı düşünüyorum.
    Siyah, 2012 model, hiç bi kazası,düşmesi, değişeni yok, bütün bakımları zamanında honda servisinde yapıldı.
    Tam 11bin km oldu geçen gün. Kaliteli xenon far ve cbr elçikleri var.
    En son hafta içi İzmir'den Denizli'ye geldim, uzun yolda 3.1 yaktı 100km hız ortalamayla.
    10bin tl istiyorum. Pazarlık düşünmüyorum.

isteyen olursa özelden vaktim olunca detaylı fotoğraf atarım.

dış mihrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250
    Evet o benim de dikkatimi cekti o yüzden bi ustayla beraber gidecegim bakmaya. Yorumun icin cok tesekkurler. .

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Alıntı amat_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor iyi güzel de motoru ustaya götürmem diyor oraya bjraz dikkat et çünkü bn ilk motor olan cbr 125 ide ustaya goturmeden aldım meğer motor kazalı sağ grenaj değişmiş servis bilgisi olmadan yani garanti çuf götürtebilirsen servisine yarım saat vs expertise yaptir motora baktır bnden tavsiye tabi diğer arkadaşlar ne düşünür bilmem
    Evet benim de dikkatimi çekti o yuzden ustayla gideceğim bakmaya.. cok tesekkurler yorumun için.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    merhabalar arkadaşlar elinde (çıkma)160/60/70 lastik olan warsa bana buradan mesaj atsın yada internet üzerinde satın alabileceğim bir site warsa yazarsa iyi olur sahibnden.com 'a baktım bulamadım veya antalya da alabileceğim bir yer warmıdır...

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoğunluktan dolayı ilanla uğraşamıyorum şu an için fakat aciliyeti olmasa da motorumu satmayı düşünüyorum.
    Siyah, 2012 model, hiç bi kazası,düşmesi, değişeni yok, bütün bakımları zamanında honda servisinde yapıldı.
    Tam 11bin km oldu geçen gün. Kaliteli xenon far ve cbr elçikleri var.
    En son hafta içi İzmir'den Denizli'ye geldim, uzun yolda 3.1 yaktı 100km hız ortalamayla.
    10bin tl istiyorum. Pazarlık düşünmüyorum.
    http://i.hizliresim.com/zRRj5g.jpg
    isteyen olursa özelden vaktim olunca detaylı fotoğraf atarım.
    Xenon far super durmus. Peki trafikte bu yasak degil mi? Ve bunu kaca yaptirdiniz acaba?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bu pazarda durmadım 250 km yol yaptım : ) motor daha 1560 km oldu ama gidişi her geçem km acılıyor 163 gördüm.130-155 altına hiç düşmedik zaten

Pasali1921 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250
    Evet o benim de dikkatimi cekti o yüzden bi ustayla beraber gidecegim bakmaya. Yorumun icin cok tesekkurler. .

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Evet benim de dikkatimi çekti o yuzden ustayla gideceğim bakmaya.. cok tesekkurler yorumun için.
    Tekrar merhaba, gittim görüştüm motor temize benziyor. Motorun ikinci sahibiymis en fazla 9400e iniyor. . Sizce fiyat olarak nasil? Bu arada kendisi aldigi fiyattan biraz daha yuksek fiyata sattığını soyledi..

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı mutluakkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250r için en fazla 140-145 yapıyor. İbresi 160-170 gösteriyor dniyor. doğruluk payı var mıdır ??
    onu dıyene yalancının a...... dıycen olmayacak bızzat ben bugun 163 gordum kı dahada yolu vardı millet üzeine bile oturmadıgı motora nasılda bok atıyor 250cc de en hareketlı 2, el hondada vardır merak etmeyın

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu pazarda durmadım 250 km yol yaptım : ) motor daha 1560 km oldu ama gidişi her geçem km acılıyor 163 gördüm.130-155 altına hiç düşmedik zaten

http://i.hizliresim.com/YPPp6z.jpg
    Montun markası nedir usta
    fearlesboyy bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı cagatay_h adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selem. Arkadaslar pirelli diabli rosso 2 lastik seti aldim, 1000 bakimina gittigimde taktiracagim ins. Kullananiniz varmi?
    sorması ayıp kaça ve nereden aldınız acaba ?

Evet doğru söylüyosun, 125 le çok fark yok aralarında bildiğim kadarıyla.. Ama 10.000 civarında bi makine bulamıyorum iki üç haftadır bakınıyorum. arkadaşlar da bahsetmiş sıfırının fiyatı sürekli güncellenip duruyor, ikinci el fiyatları da oynuyor devamlı.. Neden böyle oluyor :(
    hocam son zamanlarda piyasaya bakmadım pek ama yükseldiğini duydum ama 10.000 lira az değil bence biraz daha arayın mutlaka denk gelicektir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Alıntı mutluakkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250r için en fazla 140-145 yapıyor. İbresi 160-170 gösteriyor dniyor. doğruluk payı var mıdır ??
    sanmıyorum o kadar çok fark olduğunu, bir keredinde citroen c4 önümde giderken arkadan ekranını gördüm, bilenler bilir, biraz büyük bir dijital göstergesi vardır arkadan görebilirsiniz, hızıma göre çok fark göremedim iki yada üç km farklar vardı...
    papazkemal ve Pasali1921 bunu beğendiler.

Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xenon far super durmus. Peki trafikte bu yasak degil mi? Ve bunu kaca yaptirdiniz acaba?
    hocam hiç problem yaşamadım, bi iki araç sürücüsü el kol yapar arada o kadar.
    yanlış hatırlamıyorsam 250-300 lira gibi bişeydi kitin fiyatı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

biraz eski fotoğrafları kurcaladım, bi iki fotoğraf atayım.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    50 liraya xenon var

muhakkak..

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Beyler cbr'da ön dişli 14T mi 15T mi? Bir bilgisi olan var mı?

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ayarsız, merdiven altında takılan xenon farlar ciddi derecede araç sürücülerinin gözlerini alıyor...

Ayarsız ampullerin en kısa sürede patlamasını diliyorum, tesisatın yanmasını diliyorum, akünün cortlamasını diliyorum, statöründe cortlamasını diliyorum ve her denk gelişimde güzel güzel dilekler yolladığımıda belirtmek istiyorum saygıdeğer arkadaşlarım

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Montun markası nedir usta
    agv sport amerıkada çok meşhur bir markadır..hatta ilerleyen sayfalarda motor üzerinde resimlerim mevcuttu montla

bogusbill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu sabah bakarken ilanlara uygun bi tanesine rastladım aslında.. ilanı paylaşıcam şimdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2-sahibinden-10350-km-de-kazasiz-boyasiz-2012-250r-159923468/detay

Arkadaşlar bu motorla ilgileniyorum, sahibi buralarda mıdır bilemiyorum ama fikirlerinizi alabilir miyim?
    Selam dostum ben de yaklasik 3 haftadir bakiyordum 9500 u gozden cikarmistim ama 2011 aralik cikisli 11 bin km de motoru 8250 ye aldim. Ekspertizden de temiz cikti. Beklersen denk gelebiliyor. 8250 nere 9500 nere.
    dış mihrak bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250
    Alıntı bogusbill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostum ben de yaklasik 3 haftadir bakiyordum 9500 u gozden cikarmistim ama 2011 aralik cikisli 11 bin km de motoru 8250 ye aldim. Ekspertizden de temiz cikti. Beklersen denk gelebiliyor. 8250 nere 9500 nere.
    Aynen.. sen çok iyiye bulmuşsun dostum, ben biraz daha bakınayım.Şehir İstanbul muydu, orada alternatif daha çok tabi..

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    agv sport amerıkada çok meşhur bir markadır..hatta ilerleyen sayfalarda motor üzerinde resimlerim mevcuttu montla
    Hoşa bbenziyor hemen bakayim fotolara

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler