Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizce bu motoru sıfır almanın anlamı kaldımı ben 8.500 e aldım sıfırını.Şimdiki fiyatı olsa yüzüne bile bakmazdım
    cbr250 nin 8500 lira olduğu dönemde o paralara alınabilecek bir sürü 250cc üstü motor vardı ikinci el piyasasında. Şimdi 8500 liraya ne alabilir bir bak istersen. Sanki bir tek bu motorun fiyatı yükselmiş gibi düşünüyorsunuz.
    cx571 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guray26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150, Cbr250 gitti siradakini bekliyor.
    Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-2 aya kalmadan sıkılacaksam ve satmaya kalkacaksam tabii cbf anlamsiz olur. Kafam karıştı yine Daha önce cbf kullanıp cbr a geçiş yapan var mı aramizda?
    Evet arkadasim var. Cbf 150 yi 10bin km kullandiktan sonra cbr250 ye gectim. Cbr250 Cok farkliydi cok seri ve hizli geldi cok spor ve yakisikli hersey cok guzeldi ama cbf150 deki rahatlik yoktu. Artci konforu ve cantasizlik canima tak etti 5. Ayda sattim cbri. Motorla ilgili hic bi skintin yoktu fakat dedigim gibi cbf 150 den rahata alistigim icin biraz zorlandim.
    Cbf de 3 cantayla geziyordum. Bu konulari goz onunde bulundurmani tavsiye ediyorum. Tek kisimi kullanicaksin vs konulari dusun ona gore bir motor al. Cbr250 kullanimi kolay bi motor cabuk alisirsin.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar garajımda ihtiyaç fazlasıparçalar var.Hepsini uygun fiyata yazdım ihtiyacı olan varsa;

Beyaz Ön Çamurluk;

http://www.sahibinden.com/148767157

Karartmalı led sinyal;

http://www.sahibinden.com/148764874

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    arkadaşlar uzun yol ve genelde şehir içi kullanım için cbr 250 önerirmisiniz uzun yolda çok yorucu oluyormu artcılı kullanıma uygunmu arka çanta takma imkanı varmı ben daha çok super sport yerine naked gibi kullanmayı düşünüyorum uygun olurmu

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı telmessos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun yol ve genelde şehir içi kullanım için cbr 250 önerirmisiniz uzun yolda çok yorucu oluyormu artcılı kullanıma uygunmu arka çanta takma imkanı varmı ben daha çok super sport yerine naked gibi kullanmayı düşünüyorum uygun olurmu
    Sorularının cevabı şu LİNKhttp://www.motosiklet.net/forum/etki...nsorunden.htmlte mevcut
    fearlesboyy bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı telmessos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki Gw 250 İnazuma Almanı öneririm Naked Motor.

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    inazuma 180 kg agırlıgında ve motor gucu cbr 250 kadar neredeyse bence biraz hantal kalır ara hızlanmalarda ve yakıtınında fazla oldugu kullanıcı yorumları arasında aslında bide sym wolf var guzel motor hersey cok iyi ama bayiler servis yedek parca beni dusunduruyor bu yuzden cbr yoneldim

egemen5454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX636R Special Edt.
    Arkadaşlar kışın rüzgar ve soğuk için nasıldır bu mont?

http://www.hudsonderi.com/?urun-1663.html

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum şöyle diyim ybr kullanıyorum ama bende michelin pilot sporty alıcaktım. Daha sonra street yeni bir lastik olduğunu söylediler. Eee haliyle mantık olarak yeni olan daha teknolojik olur. Sporty kullanmadım ama 90/90/18 ve ön lastiğim 2.75/18 kaça denk geldiğini bilmiyorum çok güzel manevra yapıyorum. Virajlarda nasıl demişsiniz, İstanbul'daysanız imkan olursa görüşelim ybr ile dizlikleri eritir tanıştığımız günün anısı olması için size hediye ederim

:D Malesef Sakarya'dayım dostum :D O zaman durumu ayarlayıp bende Street taktırıyorum. Teşekkür ederim cevabın için.

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Tek kisi kullanacagim. Hanim zaten motor olayina cok karşı Ufak bir sırt cantasi yeterli olacaktir. Bu durumda cbf i eledim. Belki biraz ilk etap karenaj cizigi vb olacaktir ama ne yapalim sakınan goze çöp batarmis zaten. Ilgilenip cevap yazan herkese tesekkur ediyorum.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr250 nin 8500 lira olduğu dönemde o paralara alınabilecek bir sürü 250cc üstü motor vardı ikinci el piyasasında. Şimdi 8500 liraya ne alabilir bir bak istersen. Sanki bir tek bu motorun fiyatı yükselmiş gibi düşünüyorsunuz.
    Ben şimidi olsa bu parayı vermem ben alırken Ninja 250 de 11 bin küsür liraydı.
    Zaten alırken dediler bunlar tanıtım fiyatı diye aynı şeyi cfr250 dede yapıyorlar şimdi.

Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek kisi kullanacagim. Hanim zaten motor olayina cok karşı Ufak bir sırt cantasi yeterli olacaktir. Bu durumda cbf i eledim. Belki biraz ilk etap karenaj cizigi vb olacaktir ama ne yapalim sakınan goze çöp batarmis zaten. Ilgilenip cevap yazan herkese tesekkur ediyorum.
    karenajlar kırılsın çizilsin önemli değil çok ucuz parçalar (diğer markalara göre) asıl sinyallere zarar gelmesinden korkun karenajlardan daha pahalılar 20tl ye gömme sinyal alarak kırılma derdinden kurtulursunuz

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı visamlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karenajlar kırılsın çizilsin önemli değil çok ucuz parçalar (diğer markalara göre) asıl sinyallere zarar gelmesinden korkun karenajlardan daha pahalılar 20tl ye gömme sinyal alarak kırılma derdinden kurtulursunuz
    grenajların yenısı ucuz merak etmeyın cızılse tamır ve boya parasından ucuz kafa grenajının tanesı 55 tl arka kuyruk tanesi 35 tl sadece yan buyuk panel pahalı 125 tl...mesela ben arka kuyrugu kırmızı yada beyaz dusunuyorum boyatsam tanesini ucuz yapmazlar onun yerıne yenı beyaz almayı dusunuyorum yada kırmızı

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    Alıntı Guray26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadasim var. Cbf 150 yi 10bin km kullandiktan sonra cbr250 ye gectim. Cbr250 Cok farkliydi cok seri ve hizli geldi cok spor ve yakisikli hersey cok guzeldi ama cbf150 deki rahatlik yoktu. Artci konforu ve cantasizlik canima tak etti 5. Ayda sattim cbri. Motorla ilgili hic bi skintin yoktu fakat dedigim gibi cbf 150 den rahata alistigim icin biraz zorlandim.
    Cbf de 3 cantayla geziyordum. Bu konulari goz onunde bulundurmani tavsiye ediyorum. Tek kisimi kullanicaksin vs konulari dusun ona gore bir motor al. Cbr250 kullanimi kolay bi motor cabuk alisirsin.

cbf150 klasmanı cbr250 den çok farklı bir motor bence karşılaştırmak biraz garip gibi. hiçbirşey değilse bile zaten aralarındaki 2 katı fiyat farkı da bunu belli ediyordur. çanta konusu tamam bende senin gibi çanta manyağıyım hatta cbr250 yi almadan önce de çanta düşünüyordum ama Allah işte kısmetimiz hazır çantası olana düştü. geçenlerde eczaneden ilaç alacaktım aman motorum yakışıklı ama daha yakışıklı olsun diye çantayı çıkarıp gittim 1 kutu ilacı aldım ama ne cebime sığdı ne motorun bir yerine sığdırabildim hani kutu dediğinde aman aman büyük bir şey de değil bilen varsa bengay kutusu kadar. sonra töbe dedim bi daha çantayı ayırmam çantasız da motora binmem ama bir çanta yüzünden cbf150 ile de kesinlikle cbr250 mi karşılaştırmam. senin yerinde olsam motoru satana kadar 350 tl ye bir çanta alır çözerdim o işi hatta zorlayıp 3 çanta takan dahi var. sonuçta hayabusa değil ki bu çanta takınca aerodinamiği bozulsun

Motosikleti
    Jant şeridi 0,5mm mi yoksa 1cm mi kullanıyorsunuz?

Motosikleti
    YAMAHA MT
    maksat yurt dışı sipariş konusunda arkadaşları bilgilendirmek umarım birilerine faydası olurda 3-5 katına aynı ürünü yurt içinden almayız...
    arkadaşlar yurt dışından ön cam ve eldiven sipariş ettiğimi söylemiş eldivenin resimlerini paylaşmıştım.şimdide ön cam geldi..türkiyedeki fiyatları malum ama ben orjinalliği bozulmadan yani film le boyayala uğraşmadan güzel bir cam olmasını istediğimden bunu aldım..adamlar öyle paket yapmışki 10 dakikada anca actım 9 kat yapmışlar mübarek.içerisinede cbr250 arka koltuk kılıfıda hedıye koymuşlar : ))
    şeffaflığını göstermek için bir resim...

Uploaded with ImageShack.us
    wolrath, filatron ve soycan bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    camın markası ve satıcının lınkını koyar mısın_

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maksat yurt dışı sipariş konusunda arkadaşları bilgilendirmek umarım birilerine faydası olurda 3-5 katına aynı ürünü yurt içinden almayız...
    arkadaşlar yurt dışından ön cam ve eldiven sipariş ettiğimi söylemiş eldivenin resimlerini paylaşmıştım.şimdide ön cam geldi..türkiyedeki fiyatları malum ama ben orjinalliği bozulmadan yani film le boyayala uğraşmadan güzel bir cam olmasını istediğimden bunu aldım..adamlar öyle paket yapmışki 10 dakikada anca actım 9 kat yapmışlar mübarek.içerisinede cbr250 arka koltuk kılıfıda hedıye koymuşlar : ))

http://img24.imageshack.us/img24/5982/z9gb.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/8652/swb8.jpg

http://img593.imageshack.us/img593/9661/4n9t.jpg

dostum lınkı koy elemandan bızde alalım ürünü. CBR 250 denen Vahşi Kobrama güzel yakışır bu 150 Tlilik Manetleri 55 tlye aldım yolda beklıyorum

Motosikleti
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://img24.imageshack.us/img24/5982/z9gb.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/8652/swb8.jpg

http://img593.imageshack.us/img593/9661/4n9t.jpg

Aynen dostum bir aldığın adamın linkini atda bizde faydalanalım :D

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı egemen5454 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen dostum bir aldığın adamın linkini atda bizde faydalanalım :D
    Black Windscreen Windshield Screen for HONDA CBR250R

Motosikleti
    GSX-R 1000
    02,01,2014 liste fiyatı 11,500 tl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler