Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı furkan001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha yeni hemen ay cbr 250 aldım fakat lastiklerden ve egzozdan hiç memnun değilim. Öndrebileceğiniz lastik ve egzoz var mı en iyileri hangisidir
    Egzoz bulabilirsen bu... ahanda buldum

Lastik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    arkadasım 10 bin kmdir 5den asagı dusemedı
    cok devirli kullanır

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı hititarslanı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler kask ve mont tavsiyesi alabilir miyim.Teşekkürler
    Bütçe ? Beklenti ?

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım 10 bin kmdir 5den asagı dusemedı
    cok devirli kullanır
    Bu nasıl iş ya? alacam ben bunlardan bir tane insanın aklına kurt düşürüyorsunuz
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım 10.000 km dir 5den aşağı düşemedi, çok devirli kullanır
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl iş ya? alacam ben bunlardan bir tane, insanın aklına kurt düşürüyorsunuz
    Beyler ben bu muhabbeti anlamadım, geri geri okudum 1-2 sayfa tekrar ama ipucu bile bulamadım. Merakta kaldım

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzoz bulabilirsen bu... ahanda buldum

Lastik
    Cbr 250 kesiciye girdiğünde yavaş saydırıyor bu videoda. Cbr 125 daha hızlı benımkısı

merhaba kursatk,
    bende birkaç ay önce senin gibi düşünüp bu kanuda araştırma yaptım. önceleri senin gibi arka dişliyi büyütmek aklıma geldi fakat daha masraflı çıktı. bende ön dişliye yoğunlaştım ve bir diş eksik 13t dişli aldım ebay den (90 tl) fakat taktıktan sonra test edecek kadar gezemedim. inşaallah 2 hafta sonra daha kesin test bilgilerim olur.

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    walla arkadaşlar daha yeni uzun yoldan geldim ilk vitesli motorum olduğu için ve daha yeni motorun huyunu bilmediğim için 80-90-95 km hızla 200 km de ortalama 25 tl yakıt tükettim ortalama derken fazla haliyle diyorum daha düşük yaktı aslında ilk 200 km de arkadaş depoyu nerdeyse kapağa kadar doldurdu 24.75 lira. bir kısmı tahliyeden döküldü sanırım çünkü doldurduktan sonra sigara tuvalet derken geldiğimde altında biraz ıslaklık vardı. 2. kez 200 km ye geldiğimde bu sefer arkadaşa tedbirli davrandım çok zorlama dedim oda 22.08 tl de bıraktı zorlasa 2-3 lira daha alırdı. ikisinde de shell den aldım benzini. insan yapımı değil hayatımda gördüğüm en az yakan motor. ha ben senin kadar sabırlı değilim 80-90 gidemem desen de en fazla 200 km 30-35 tl yakması lazım sağlıklı bir motorun. eğerki çok sert kullanıpta 177 km de 1 depo bitirebiliyorsan 1 depo 55 tl sanırsam son şikayetin benzin olsun dikkat et motor elinde kalmasın.

Alıntı mmt_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla arkadaşlar daha yeni uzun yoldan geldim ilk vitesli motorum olduğu için ve daha yeni motorun huyunu bilmediğim için 80-90-95 km hızla 200 km de ortalama 25 tl yakıt tükettim ortalama derken fazla haliyle diyorum daha düşük yaktı aslında ilk 200 km de arkadaş depoyu nerdeyse kapağa kadar doldurdu 24.75 lira. bir kısmı tahliyeden döküldü sanırım çünkü doldurduktan sonra sigara tuvalet derken geldiğimde altında biraz ıslaklık vardı. 2. kez 200 km ye geldiğimde bu sefer arkadaşa tedbirli davrandım çok zorlama dedim oda 22.08 tl de bıraktı zorlasa 2-3 lira daha alırdı. ikisinde de shell den aldım benzini. insan yapımı değil hayatımda gördüğüm en az yakan motor. ha ben senin kadar sabırlı değilim 80-90 gidemem desen de en fazla 200 km 30-35 tl yakması lazım sağlıklı bir motorun. eğerki çok sert kullanıpta 177 km de 1 depo bitirebiliyorsan 1 depo 55 tl sanırsam son şikayetin benzin olsun dikkat et motor elinde kalmasın.
    70-80 hızlarda hiç yakmıyor, 120'yi geçersen su gibi içiyor. 13 lt benzini 230 km'de bitirebilirim senin elindeki motor ile. bizimki kullanıma göre benzin harcaması çok farkettiren bir alet.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Mesela ben düşük devir kullanan biriydim, 190km gibi yedeğe düşüyordum.

Şimdi devirli kullanıyorum 5500-6000 gibi seyrediyorum, vites atacaksam +8000 devirde atıyorum 230km civarı yedeğe düşer oldu

Biraz daha gazlayıp sürekli redline kullanırsam hiç yakamayacak sanırım

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    şöyle bir durum var düşük devirde vitesi arttırıpta hızlandırmaya çalışınca motor kasıyor yaktıkça yakıyor bu sefer en iyisi optimum seviyede hafif hafif hızlandırarak kullanmak.sürekli gazı açıp bırakmaktanda 4000 devirde giderken bile gazı açmayın o kendi kendine hızlanıyor zaten hadi hafiften biraz daha gaz verin tamam bu kadar ama anında 4000 binden 6000 e gelsin diye gazı açıverince düşük devir yüksek devir fark etmiyor cbr affetmiyor :D

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70-80 hızlarda hiç yakmıyor, 120'yi geçersen su gibi içiyor. 13 lt benzini 230 km'de bitirebilirim senin elindeki motor ile. bizimki kullanıma göre benzin harcaması çok farkettiren bir alet.
    aman hocam o kadar farkeder mi ya öyle bile olsa hayallerimi yıkma makinama dediğim gibi ilk uzun yolum hatta ilk benzin alışım şu anda 200 km de bi benzinlik olduğunu bilsem değil komşu ülkelere fezaya çıkasım var

ANKOV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Selam arkadaşlar, GPS veya Cep telefonu tutturabilmek için aparat kullanan ve internet üzerinden bulabileceğimiz bir yer bilen var mı? gidonda musait olabilecek pek yer bulamadım. özel olarak üretilen tutacaklardan bilen var mı?

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı ANKOV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, GPS veya Cep telefonu tutturabilmek için aparat kullanan ve internet üzerinden bulabileceğimiz bir yer bilen var mı? gidonda musait olabilecek pek yer bulamadım. özel olarak üretilen tutacaklardan bilen var mı?
    http://www.hepsiburada.com/liste/modacar-bisiklet-motorsiklet-pda-telefon-tutucu-otm13a010/productDetails.aspx?productId=otm13a010&categoryId =20024881

ANKOV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bu linkteki fazla büyük gibi gözüküyor. Gidonda bu kadar geniş yer yok. Deneyen varmı bunu?

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı ANKOV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu linkteki fazla büyük gibi gözüküyor. Gidonda bu kadar geniş yer yok. Deneyen varmı bunu?
    http://www.motomaxonlineshop.com/shad-telefon-tutucu-pmu2312

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler size 10 numara 5 yıldız uzman sorusu; 205R için en sessiz performans egzosu hangisidir?
    Amaç;120km hızda giderken bangır bangır bağırmasın, kafa si.mesin ama tok ses olsun.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    en kafa sken tıger onu bılıorum da :D
    en sessız akrep dıye bılıyorum.zira marmariste benımkını ezmıstı ses konusunda.
    Felon bunu beğendi.

Tigerda db killer varmı takınca ses nasıl oluyor
    akrepte 250ye fazla be :D

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    valla db kıllersız lojmanda dolasamıyordum.ses 100m aralıklı evler arasında bıle yankılanıyordu hayvan gıbı :D
    benim eski taka :D
    http://www.youtube.com/watch?v=Ka_PI5tmGyI
    bu da db kıllersız halı.yankıya bak :D
    http://www.youtube.com/watch?v=Eauxt...3Rk1Lau158BZpw

Bu tigerların sesi bitürlü hoşuma gitmiyor niyeyse
    R6 ya danmoto aldım çok memnunum cbr250 için olanıda varmış fena durmuyor videoda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler