Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Honda yine zamları yapıştırmış, bizim motor 11000 TL olmuş...
    http://www.honda.com.tr/motosiklet/super-sport/cbr-250r/fiyat
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    ekrem bey yani bulunur bulunmasına ama rota seçiminiz çok garip nerdeyse türkiye haritasına zorronun amblemini çizmek gibi aslında hani bir bölgeye yoğunlaşsanız belki bir şansınız ama rotayı değil gitmek okurken bile başı dönüyor insanın. kazasız belasız gitmeniz gelmeniz dileği ile

bu arada bizim motor zaten 11.000 di sadece site tasarımı değişmiş.
    ekremalkan bunu beğendi.

kursatk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Merhabalar motorunda tork artışı sağlamak için arka dişliyi büyüten oldumu acaba ? olduysa nerden aldığı, motorda ne kadar fark ettiğini ve son hızda değişme olup olmadığını yazarsa çok sevinirim saygılar...

ekremalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r /Suzuki gsf 600 s Bandit
    Alıntı mmt_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem bey yani bulunur bulunmasına ama rota seçiminiz çok garip nerdeyse türkiye haritasına zorronun amblemini çizmek gibi aslında hani bir bölgeye yoğunlaşsanız belki bir şansınız ama rotayı değil gitmek okurken bile başı dönüyor insanın. kazasız belasız gitmeniz gelmeniz dileği ile

bu arada bizim motor zaten 11.000 di sadece site tasarımı değişmiş.
    Evet rota biraz garip fakat senede bir kez kullanabildigimiz bir izin olunca akrabalari arkadaşları filan da ziyaret amacı taşıyor ankara kirsehir tokat istanbul izmir ve denizlide kalacak yer sikintim yok. Sadece Çanakkale de otel veyahut pansiyon tarzi bi yerde kalacağım. Şehitliği gormeyi çok istiyorum. NEyse bakalım hayırlısı ile bir başlasın da içeriğini bol bol paylasirim
    Başkasının senaryosunda sadece piyon olursun. Hayat senin ise senaryonu sen yaz.

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    ferdinandd selam, kullanmaya başladın mı boyadan sonra? Renk atması ya da solması oldu mu hiç?

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferdinandd selam, kullanmaya başladın mı boyadan sonra? Renk atması ya da solması oldu mu hiç?
    Tabi abi kullanıyorum, ama henüz 700-800 km anca oldu, geçen süreyi zaten biliyorsun

Henüz en ufak bi renk atması, solması falan yok, belirtisi bile yok... henüz arkadaşların bahsettiği kmlere göre bişey söylemek için erken tabi

Birde kullandığım boya 800 derece ısıya dayanıklıydı, uyaran arkadaşlar 600 kullanmışlardı sanırım, belki bununla da bi alakası vardır

İlkbahara, kuru havalara kadar egzozu sağlıklı bi şekilde korusun yeterli benim için, her yıl boyamaya razıyım o şekilde

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Cbr250r mulholland yollarında

Çok heyecanlı bir tip ya , ayağını içe almamış bile. Eli de güzelce ön frene gidiyor, her türlü hata var.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Virajin daha da daraldigini gore gore hizli gelmis, ustelik yeterince yatmisken... viraj icindeyken direksiyon duzeltmesine de girismis.

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    ne güzel viraj alıyorlar be arkadaş. düşen değil tabiki ondan öncekiler

Arkadaşlar daha yeni hemen ay cbr 250 aldım fakat lastiklerden ve egzozdan hiç memnun değilim. Öndrebileceğiniz lastik ve egzoz var mı en iyileri hangisidir

ödemiş35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250
    Arkadaşlar rodajdan çıkmış bir makinanın 169.2 km de 10.3 litre benzin yakması normal mi? Bana hiç normal gelmedi. 100 km de 6 lt yakmış oluyor. Devir 10k da vites atıyorum. Biraz agresif kullanıyorum fakat bir sorun var sanki. Var mı benzin hesabı yapıp bu değerleri gören?

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı ödemiş35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar rodajdan çıkmış bir makinanın 169.2 km de 10.3 litre benzin yakması normal mi? Bana hiç normal gelmedi. 100 km de 6 lt yakmış oluyor. Devir 10k da vites atıyorum. Biraz agresif kullanıyorum fakat bir sorun var sanki. Var mı benzin hesabı yapıp bu değerleri gören?
    10 k da vites attıra attıra 177 de mi ne bende lambayı yakıp söndürmeyı başaranlardanım şimdi 6-7-8 ı aşmıyorum. 215 km 2 diş benzın var

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:19 ----------

Bu arada İlk kazamdan sonra motor tanınmaz Haldeydi Ön hiç yoktu. amartösörler filan gidikti. Parçaları topladık. Motoru dirilttik.Artık Yavas Yavas Grenaj Takımı Takılcak ve Motor güzelce yıkancak. tek marşla Çalısıyor Namussuz. Honda farkı bu olsa gerek. CBR 125R 2008 motosikletimin kazadan sonraki son halleri tamir devam ediyor.

virajda direksiyon kırıp ön frene basmak. büyük hata. acemiydi heralde adam.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı kurufasulye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr250r mulholland yollarında
    http://www.youtube.com/watch?v=XBils1cdNg4
    Daha viraja girerken adamın gidici olduğu belli, yazık olmuş :/

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Bir arkadaşıma siyah cıbır bakıyorum var mı satan yada tavsiye eden istanbul da yada yakın çevresinde olursa güzel olur

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2743320/detay/
    Arkadaşlar motorumu satıyorum. İlgilenen varsa benimle irtibata geçebilir.

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    sağlıklı bir cbr250 6litre yaktırmak imkansız, servise götürülmeli bence.
    müthiş asabi kullanımım da bile 4litre göremedim.
    wolrath bunu beğendi.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    6 litre yakıp yakmadığını tam hesaplamadım ama şehiriçi hızlı kullanımda o değerlere yaklaşabilir ki 10k devir diyoruz yani.en fazla 25 kuruş felan yaktırmıştım sanırım ben ve full depo ile 177 km gidenlerde 6 litre civarı yakmış oluyor

hititarslanı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler kask ve mont tavsiyesi alabilir miyim.Teşekkürler
    risk almadan asla zafer kazanamazsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler