Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yabancı olması gerek çakmaları türk diye biliyorum
    gerçek deviller 1000 den başlıyor onu alcağına 700 tlye tiger egzozun full karbonunu alırsın ben inceledim işcilik güzel hafif
    o kadar para vermem diyorsan eğer karbon kapaklısınıda 400 e alırsın
    700-750 arasi
    http://mcdn01.gittigidiyor.net/5745/...57459762_0.jpg
    400-450 arası
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...011_2169_1.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:39 ----------

ne 140 i,200 tutuyor plaka değiştirirsen eğer
    Anladım. Tiger da olabilir 700 tl veririm yeterki ses alayım. Çünkü 250r kullanıpta güzel egzoz takan görmedim. Kimse sesini begenmiyor egzozunun. 125 ten aldıkları sesi alamıyor insanlar 250r da.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    ben sesi aramıyom fazla gaza dokununca altımdan ucması daha çok hosuma gidiyo

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    max 8000 tl ye kadar istanbul içi cbr 250 arıyorum km cok önemli değil ama şu var ki lastikleri bitmiş balata değiştir diye bağıran zincir şangır şangır zırlayıp değiştir diye bağıran vuruğu döküğü olup da 8500 tl isteyen adamlar var onlar uzak dursun

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sesi aramıyom fazla gaza dokununca altımdan ucması daha çok hosuma gidiyo
    Valla ben istanbuldayım ve hep trafik var motordan ses çıkmıyor bu yüzden farkedilmiyorum. Kornada biyere kadar. Ara gazı verip önümü açmak istiyorum.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Helikopter sesinden baska bir ses gelmez takanlarin cogu kisa zaman sonra cikartiyorlar goruntu harici bos bir ise yaramaz. Devil turk mali falan degil linkini verdiginiz power devil sanayi işi bir egzos. Onun yerine yine turk mali olan tiger var o dusunulebilir kafam sismez diyosan.
    barodi ve wolrath bunu beğendiler.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben istanbuldayım ve hep trafik var motordan ses çıkmıyor bu yüzden farkedilmiyorum. Kornada biyere kadar. Ara gazı verip önümü açmak istiyorum.
    ozaman 4 silindirli bi makina alıcan emir kardeş ara gaz ile ön arka sağdan soldan yol açılmasını istiyorsan ve biraz daha saygınlık kazanmak istiyorsan; (şahsen bana motosikletim güçlü ve iyi diye saygınlık gelecekse hiç gelmesin) malum burası türkiye insanlar malına göre ayırımcılık yapıyorlar trafikte. bunu ben söylemiyorum altın elbiseli adam söylüyor
    nasıl cbf 150 kurye motoruna trafikte uyuz olup özellikle üstüne kıranların olduğu bir ülkede yaşıyoruz .
    insanların bakış açısı değişiyor altında güçlü bir fıstık olunca...

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman 4 silindirli bi makina alıcan emir kardeş ara gaz ile ön arka sağdan soldan yol açılmasını istiyorsan ve biraz daha saygınlık kazanmak istiyorsan; (şahsen bana motosikletim güçlü ve iyi diye saygınlık gelecekse hiç gelmesin) malum burası türkiye insanlar malına göre ayırımcılık yapıyorlar trafikte. bunu ben söylemiyorum altın elbiseli adam söylüyor
    nasıl cbf 150 kurye motoruna trafikte uyuz olup özellikle üstüne kıranların olduğu bir ülkede yaşıyoruz .
    Barodi dostum haklısın bu konuda ama eski CBR cı olarak unutma bizim makinalarda fıstık gibi gömme bizi canlı canlı darılırım küserim bak
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı psychocake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barodi dostum haklısın bu konuda ama eski CBR cı olarak unutma bizim makinalarda fıstık gibi gömme bizi canlı canlı darılırım küserim bak
    cbr yi unutmadım unutsam zaten bu cbr sayfasına giriş yapmam .ben öyle biri değilim zaten parantez içinde belirttim ben yanlış anlamaya mahal vermemek için. sonrada topu altın elbiseli adama attım)
    tabiki cbr 250 r bizim gözbebeğimiz bana kalsa her motosiklet fıstık gibi nede olsa iki teker değilmi hepsi
    theplatoon bunu beğendi.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım. Tiger da olabilir 700 tl veririm yeterki ses alayım. Çünkü 250r kullanıpta güzel egzoz takan görmedim. Kimse sesini begenmiyor egzozunun. 125 ten aldıkları sesi alamıyor insanlar 250r da.
    evet bunları taksanda pek iyi ses alamazsın
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    helikopter sesi + 72 tl cezayı gözönünde bulundurun

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    carbon tiger kulllanan bırı olarak , orjınalın 8000dd uzerı cıglıgını tercıh ederdım...
    KeaSH-07 bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Ben bizim cbr 250 lerin 7.000 devirden sonraki sesini çok beğeniyorum . Sanki 4 silindiri andırıyor .
    theplatoon bunu beğendi.

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bizim cbr 250 lerin 7.000 devirden sonraki sesini çok beğeniyorum . Sanki 4 silindiri andırıyor .
    Geçen gün merak ettim otoparkta kasksız turladım sesi adam gibi duyabilmek için. çok bağırıyor alet ya rahatsız oldum resmen
    theplatoon bunu beğendi.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    hayırlı bayramlar herkese..
    bu ayna takımı uyuyormu bu motora bilgisi olan varmı
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-honda-cbr-250r-icin-kisa-ayna-parcasi-ve-yedek-parcalari-bulunma-116154685/detay/

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 125 cbr lı arkadaşlarım var gpr egzozu takmış adam trafikte kim var kim yok yol veriyor çünkü epey bağırıyor. Devil'ı da tiger la karıştırdım affola. Saygınlık olayı olmamış ama. 125 le de aynı saygınlığı kazananlar var olay egzoz da bitiyor gördüğüm kadarıyla. Ama benim niyetim belli farkedilmek ve birazda tok bir ses oldumu tamamdır işte.

---------- Post added at 02:06 ---------- Previous post was at 02:02 ----------

Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helikopter sesi + 72 tl cezayı gözönünde bulundurun
    Ya bu sadece bizim motorlara mı özel hiçmi şöyle güzel tok ses alabilen birileri yok. Anlaşılan egzoz takamıcaz.

---------- Post added at 02:11 ---------- Previous post was at 02:06 ----------

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    carbon tiger kulllanan bırı olarak , orjınalın 8000dd uzerı cıglıgını tercıh ederdım...
    Ben alt devir ve rölanti sesinin tok olmasını istiyorum (5000-6000dd) ki 125 te bunu alan kişi çok gördüm ama 250 de olmuyor dediler sırf o yüzden moralim bozuldu diyebilirim. Egzos takılmayan motor. Pehhhh

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    abicim geçen Bakırköy"de arabayla giderken polis çevirdi beni, adliyeye gidiyorum işim de acil, niye durdurdun dedim, rutin kontrol dedi, o zaman geceleri de çıksanıza , eksoz sesinden uyuyamıyoruz dedim, bana uzun bi liste gösterdi ,,, eleman sadece motorları toplamış ceza yazmış eksozdan , aslında benim kastettiğim şu tüp geçit gibi eksoz taktıran arabalardı, daracık yolda plakalarını okuyamıyorsun süratten, motosiklet sesi bana pek batmaz ama ne hikmetse polis sadece motorsiklete duyarlı!

BU ARADA HEPİNİZİN BAYRAMINI KUTLAR, SEVDİKLERİNİZLE İYİ TATİLLER DİLERİM

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Cümleden Günaydınlar derken, Bayramınızı En içten dileklerimle Kutlar sağlıklı İki Teker üzerinde Yol Almanızı Dilerim. CBR 250 R 'ım ile Mesaideyiz. Sevgiler

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Herkese iyi bayramlar dilerim...

selam arkadaşlar. motorumun 6000 bakımını yaptıracam. yağ ve yağ filtresi önerisi yapabilir misiniz?

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    iyi bayramlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler