Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    bugun akşam iftardan sonra izmirde motorcu şuan 3 kesin dha fazla kişinin gelmesi de muhtemel toplanıyoruz gelmek isteyenler özelden mesaj atarlarsa kendilerini bilgilendirirm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun akşam iftardan sonra izmirde motorcu şuan 3 kesin dha fazla kişinin gelmesi de muhtemel toplanıyoruz gelmek isteyenler özelden mesaj atarlarsa kendilerini bilgilendirirm
    gardaşşşşşşşşşşşşş. Karabüke gelin artık zırt zırt aynı yerlerdesiniz misafir ederim kaç kişi gelirsenizzz.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gardaşşşşşşşşşşşşş. Karabüke gelin artık zırt zırt aynı yerlerdesiniz misafir ederim kaç kişi gelirsenizzz.
    sen gel buraya :D karabük benim eniştenim memleketi ara ara geliyor oraya ama benm hiç yolum düşmedi olurda gelirsem sana kesin uğrarım :D[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:09 ----------

motorumu bir güzel yıkadım bu da benim ilk foto paylaşımım olsun
    avcagatay ve barodi bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    ProHonda ile Birlikte geldiğinden beri çok güzel vakit geçiriyorz Karabükte. 3-5 Kare KOyalım... Daha çok resim çekiliirzde biz motora bınmeyı daha çok seviyoz hacı üzerinden inesi gelmiyor insanın

Enis Burada Aşkını itiraf ediyor motorlara Motorlarda ne güzel çevirmişler başlarını dınlıyorlar
    kimi, theplatoon, barodi ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı jakiyamayess adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motoru apartmanın çocukları oynarken düşürmüşlerdi. (neyseki hiç birine bişey olmadı) düz giderken gidon sola dönük duruyordu. esengüle götürdüm. gidon üzerindeki iki vidayı gevşetip düzeltti ve sıkıladı. çok büyük bir problem değil. şimdi psikolojik olarak hala biraz yamukmuş gibi görüyorum ama benden başka herkes düzgün olduğunu söylüyor. ben de kendimi inandırmaya çalışıyorum.
    Yamuktur o bence . Ben de çokça düşürdüğüm için birkaç sefer düzelttirdim. Ama insan takıntı yapıyor, kaç sefer düzeltelim dedim, yine de hep ufak bir açı kalıyordu. En son aneste 2 kişi ayarlayıp tam 0° yaptı .

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    2. viteste giderken birden bire boşa düştüğünüz oluyor mu arada??

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    bakırköyde bu gece arkadaşlarla sahil kenarında laflarken

Uploaded with ImageShack.us
    theplatoon bunu beğendi.

Suanda istanbulda bayilerden haberi olan var mı cbr250 icin herseyi hazırladık motor yok piyasada Ağustos sonu diyorlar erken gelme ihtimali ne kadar sıkıldım beklemekten ya bütün bayileri aradım 5 gün önce tekrarda aramak istemiyorum adamlar saldıracak bana en sonunda

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suanda istanbulda bayilerden haberi olan var mı cbr250 icin herseyi hazırladık motor yok piyasada Ağustos sonu diyorlar erken gelme ihtimali ne kadar sıkıldım beklemekten ya bütün bayileri aradım 5 gün önce tekrarda aramak istemiyorum adamlar saldıracak bana en sonunda
    Anes motorda olabilir , son aramamda bu hafta icinde 2 adet siyah gelicekti ama kesin bi bilgim yok bende 20 agustos gibi falan alicam insallah tabi bulabilirsem

Bi kaç gün önce Kartal konşukta vardı ama onu da ben yakalayamadım kötü oldu

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kaç gün önce Kartal konşukta vardı ama onu da ben yakalayamadım kötü oldu
    Sadece istanbulda beklersen işin çok zor. Burada eski konualara bi bak benım yazdığım... taaaaaa Bursadan bulduk motoru... saolsun burdan bi arkadas gitti motoru alıp eskişehire kadar getirdi. 1 hafta iş sebebı ile onda kaldı bende gittim aldım ondan saolsun. baska şehırlere sor.

Motosikleti
    https://www.facebook.com/groups/158137031042964/
    beyler dünkü gezimiz 5 kişiyle tamamlandı akşam 10 da buluşup 2 ye kadar takıldık güldük eğlendik gezdik.sonra pist gibi bi alanımz vardı daha önce gittiğimiz orda kalkış fren ve viraj çalıştık güzel asfaltta. buda kurduğumuz izmir moto team grubu.izmirli olupta gelmek etkinliklere katılmak ve paylaşımlarda bulunmak isteyenleri bekleriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:30 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:35 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

foto koydum ama nedense açılmıyor sanırım verdiğim face linkinden girerseniz dünkü gezimizle ilgili fotoları görebilirsinz

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Arkadaslar merhaba 4 gun once ikinci el almis oldugum cbr250 de bugun ilginc bir olayla karsilastim. Kontagi cevirdigm anda ince bir ses ve gostergeler yanardi. Bugun cevirdim tik yok. Kapattim tekrar dnedim yine olmadi. Marsda basmiyor. Kisacasi elektrik aksami calismiyor teknik problem ne olabilir?

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba 4 gun once ikinci el almis oldugum cbr250 de bugun ilginc bir olayla karsilastim. Kontagi cevirdigm anda ince bir ses ve gostergeler yanardi. Bugun cevirdim tik yok. Kapattim tekrar dnedim yine olmadi. Marsda basmiyor. Kisacasi elektrik aksami calismiyor teknik problem ne olabilir?
    Hocam kırmızı tuş var eğer kapalı ise ses mes çıkmaz . Onu unutmuş olabilirmisiniz ?

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kırmızı tuş var eğer kapalı ise ses mes çıkmaz . Onu unutmuş olabilirmisiniz ?
    evet Benimde başıma geldi ağlayacaktım motor bozuldu diye :D :D :D Gaz tarafında Engine Stop düğmesi kapanmıştır:D
    theplatoon bunu beğendi.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar 2012 model 3000 km de bir cbr 250r aldım. Motorun kitapçığı kayıp. Kaç km aralıklarla neler yapmam gerek bilgilendirirmisiniz. 200 km de bir zincir yaglanir 2000 km de bir yağ değişir felan diyorlar ama tam bilgi alamadım hala bir bilgilendirirseniz çok sevinirim.

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2012 model 3000 km de bir cbr 250r aldım. Motorun kitapçığı kayıp. Kaç km aralıklarla neler yapmam gerek bilgilendirirmisiniz. 200 km de bir zincir yaglanir 2000 km de bir yağ değişir felan diyorlar ama tam bilgi alamadım hala bir bilgilendirirseniz çok sevinirim.

200 km de bir zincir yağlamaya kalkarsan hayatın yağlamayla geçer 200 km ney ya zincir için.. 500km yağla çok fazla kir pas içinde gezmiyorsan 1000 de bir de temizle ama... 2013 250R lar 12000 de bir giriyor servise ama tabi kendi kullanım şekline göre ara ara motor yağı için soksan iyi edersin ben mesela 4000 km de bir yağ değiştirmeyi planlıyorum motora çok fazla yüklenen birisi değilim. böylelikle her iki bakım arası 2 kere yağlanıyor alet ve zaten 12 bin bakımlarında da yağlanıyor. ama 2012 için farklı olduğunu sanıyorum çünkü 2013 modellerde değiştiğini 12 binde 1 olduğunu söylediler.. en iyisi servisle görüşmen yada internette kitapçık araman.

Seino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000

resimdeki gibi sol gidonda eğiklik var. kaça değişir bilen varmı ?

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Malesef bir bilgim yok ama buna benzer bir soru sormak için girdim siteye bilgisi olan paylaşsın lütfen.

Şu resimde de gördüğünüz gidonu alçaltabiliyormuyuz? gerçekende çok rüzgar yiyorum çok uzun boylu olmamama ramen. boy 1.76 dolayısıyla şu elcik kısmını yukarı çıkartan gidon aparatını çıkartıp yerine birşey bulunabilinirmi? veya farklı bir şekilde kısaltılabilirmiyiz?

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    gidonu yenisi ile değiştirmene bence gerek yok bir ustaya git boru yardımı ile eski yerine getirtecektir
    theplatoon bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler