Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CANAVARI ALDIMM.... Şu anda Eskişehirde benı beklıyorrr.. Zafere sonsuz teşekkürlerimi sunarken. Motorun resımlerını cekmiş bana gönderdi an an çıldırdım resmen.böle bi güzellik olamaz böle bi tatlılık olmaz. aynısını zaferde söledi hadi hayırlısı Pazar saat :12:00da sevgilimle buluşacam
    Hayırlı olsun. Kazasız, belasız sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Kazasız, belasız sürüşler dilerim.
    sağol usta. ben resımlerı qördüm motosikletimin çıldırdım Yanına gidince düşünemiyorum.. Zaman beklerken cok yavasssss.. geçmek bılmıyo..
    theplatoon bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    #direnmotosiklet.net
    Cgty, kakare ve omerta bunu beğendiler.

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    bende 27 mayısta aldım motorumu arka dişlinin olduğu yerden değişik bir ses geliyordu servise götürdüm normal dediler 200km bindim bir başka ustaya götürdüm zincirin düzgün çalışmadığını söyledi bende honda türkiyeyi aradım durumu anlattım servis motorun kalacağını söyledi 5 gün kaldı ön dişli,arka dişli zincir başka bir motordan değiştirilerek denenmiş arka dişlinin bozuk olduğuna karar verildi ve yenisi ile değişti.
    şimdilik iyi gibi alışmaya çalışıyorum
    başka benim gibi sıkıntısı olan varmı acaba ??

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı ayhan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 27 mayısta aldım motorumu arka dişlinin olduğu yerden değişik bir ses geliyordu servise götürdüm normal dediler 200km bindim bir başka ustaya götürdüm zincirin düzgün çalışmadığını söyledi bende honda türkiyeyi aradım durumu anlattım servis motorun kalacağını söyledi 5 gün kaldı ön dişli,arka dişli zincir başka bir motordan değiştirilerek denenmiş arka dişlinin bozuk olduğuna karar verildi ve yenisi ile değişti.
    Motoru aldık. eskişehirde benı beklıyor. bende görüşlerimi açıklayacam tepesine çıkmak nasip olmadı daha.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar manavgat motosiklet festivaline gitmeyi düşünen var mı (27-28-29-30 haziranda)
    omerta bunu beğendi.

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Sağlam bir temizlik sonrası bir kaç foto ekleyeyim.

barodi, theplatoon, cx571 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    yarın sabah 6 da istanbul zeytinburnundan yola çıkıp sakarya kocaali ye geçicem oradan ortaköy açmabaşı karatoprak melen yapıcam önce denizde yüzüp sonra köye inip mangal yapıp akşam saat 8 gibi evde olucaz.gidiş geliş 600 km felan olucak.gelecek varmı?

Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı ayhan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben. Gerçi beni sayma ben artık sallamıyorum. Koskoca Honda'nın yolda bırakacak hali yok ya

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar manavgat motosiklet festivaline gitmeyi düşünen var mı (27-28-29-30 haziranda)
    Yokmu gelennnnn

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ses olayı sadece cbr 250 de değil bütün motorlarda vardır belli devirlerde. bazısı duyulmayacak kadar az oluyor ondan farkedilmiyor. cbr da 6000 devire yakın bir rahatsızlık hissi veriyor sonra düzeliyor. hepsinde olmayabilir tabii ama çoğunda var diye biliyorum.

ayrıca düşük viteslerde ben yaşamadım sadece 4 vites ve üstünde yapıyor bunu. bu nedenle çok takacak birşey değil bence. 6000'de gitmezsin de 7000'de gidersin

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:08 ----------

peki izmirde başka yetkili servisi yok mu bu hondanın? en azından teknik kısımlarda gitmeyiz yükselişe. benim şimdi zincire falan baktırmam lazım. 2. viteste gazdan elimi çekince tak diye bir ses geliyor onu sormam lazım mesela. motor fazla ısındığında ise debriyajı sıkıp boşta gibi giderken motor kısmından tık tık sesler geliyor 1 er saniye aralıklarla. zincirden gibi ama baktırmam lazım. yükseliş e gitmek istemiyorum buradaki yorumları okuduktan sonra. bornovada bir yere gösterdim o adam da anlamıyor gibi geldi.
    2 vitesten elini çektiğinde gelen ses bende de var ama endişe edilcek birşey değil.1 ve 2. viteslerde dişli oranları çok yüksek olduğundan ve dişliler arasında boşluk olduğundan gazdan elinizi çektiğinizde dişli boşluğu itmeden frenlemeye geçtiği için ufak bir çarpma yaparak ses çıkartıyor.bunun teknik açıklaması budur.anlatamadıysam eğer özelden mesaj at biraz daha ayrıntılı yazayım.kısacası normal bi durum sorun kesnlkle değil.yığılmadan kaynaklanıyor da deneblr halk arasndaki söylemiyle.izmirde ödemişte var sanırım bildiğim kadaryla ama epeyce uzak.manisa var ödemişten daha yakındır tahminen.mecbur kalmadıkça yükselişe uğramayın derim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:25 ----------

Ben. Gerçi beni sayma ben artık sallamıyorum. Koskoca Honda'nın yolda bırakacak hali yok ya
    aslında motorları yan yana gelerek ve birbirimizn motoruna binerek kıyaslamak ve sesleri ona göre ayırt etmek en mantıklısı yoksa ses kargaşası zor çözülür :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

fosforlu turuncu kısımlar tuhaf kaçmış sanki biraz
    2 Teker bir başka !

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön arka çamurluk üzerine kırmızı şerit çektim yakışmışmı? yorumlara göre ya söküp atıcam yada kalıcak.
    http://img594.imageshack.us/img594/8567/5gg2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img266.imageshack.us/img266/5717/dtpd.jpg

http://img823.imageshack.us/img823/3718/i2jz.jpg

çamurluğa kırmızı şerit olmamış dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:34 ----------

CANAVARI ALDIMM.... Şu anda Eskişehirde benı beklıyorrr.. Zafere sonsuz teşekkürlerimi sunarken. Motorun resımlerını cekmiş bana gönderdi an an çıldırdım resmen.böle bi güzellik olamaz böle bi tatlılık olmaz. aynısını zaferde söledi hadi hayırlısı Pazar saat :12:00da sevgilimle buluşacam
    hayırlı olsun kardeşim

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    theplatoon;

abim inş bu hafta sonu qidecem hayrını görürüz. Allah Güle güle bınmeyı nasip eder. Eskişehirde Olan arkadas var ise bu hafta sonu eskişehirde olcam fazla kalmıcam ama 1 saat eskişehirde kalacam.

Dezinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12' Honda CBF 1000FA

Turuncu metal kısımları bir yerden mi aldın, yoksa boyattırdın mı kardeşim ?
    Kimilerinin terapiye ihtiyacı olabilir, benimse motorsikletim var..

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Canavar'ım
    ormankebabi, theplatoon, Dezinho ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Naylonu üzerinde mi ne??
    theplatoon bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Naylonu üzerinde mi ne??
    Üzerindede daha ben oturmadım arkadaş alıverdı motoru işte resim cekti bende nazar değmesın dıye arkadan olanı koydum daha ben almadım motoru pazar günü inşallah bende motor
    theplatoon bunu beğendi.

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    hayırlı olsun

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ödemiş35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu 5500 devir sonrası motor bloğundan gelen zırıltı sinirimi bozmaya başladı. Konuyu araştırdığımda bazı motorlarda bu problem yokken bazı kişiler aynı durumdan müzdarip. Bu konuyu araştıran oldu mu? Servis durumun normal olduğunu söylüyor ama motordan motora değişiyorsa pek normal bir ses değil bu.
    Aynı sorunu yaşıyordum egzantirik gergisini değiştirdiler.Ustalara söyleyin izmir yükelişi arasınlar ustalarıyla görüşsünler cbr 250 nin egzantrik gergiini değiştirmişsiniz desinler anca öyle anlatabileceksiniz.Kurtuldum artık o sesten motoruma huzurla biniyorum
    ödemiş35 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Beyler Bayanlar . Cbr 250 R leriniz nerede uykuda mı ?? Yapmıyomusunuz Gezi Eğlence Yol birşeyler?? Biraz Foto filan Koyunda Karnımız Doysun değil mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler