Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    örnek olalım millete sosyal mesaj vermeyelim diyoruz olayı getirdiğin noktaya bak karrşim:D
    Counter-Steering Always Works !..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Özür dilerim karşim, eşeklik ettim.Akşam kahve ısmarlarım affedersin artık:D

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    he şöööle aferim! Herkez cc sini bilecek :D
    Counter-Steering Always Works !..

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    şansını zorlama
    avcagatay bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco xl 125 & Kymco mx 150 (1 ay sonra CBR 250R)
    motor için özel plaka yaptırmak nekadar Tutar Sizce Mesela 34 MRT 4434 son 4 rakam fazala onemlı degıl MRT olsun nekadar olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

Birde Egzoz koruması yaptıran oldumu Honda nın kendı Aksesuarlarından Karbon fiber kaplama onunda fiyatını bilen kisi yazarsa sevinirim

Motosikleti
    beyler sizce bumoto calibre nasıl güzelmii cbr le farkı iyi kötü yanları açıklarsanız sevinirim

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Jies Okurken yaşadım olayı. Diyecek bir şey bulamıyorum. İnsanın başına ne zaman ne geleceği belli olmuyor. Çok geçmiş olsun!

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Şehir içi yolda tünele 100 km/h hızla yaklaştığınızı okuyunca gerisini tahmin etmek zor olmadı. Yola suç bulmayın, o yolları 50 km/h ile gideceğimizi varsayarak inşa ediyorlar. (Ben arabamla bile şehirlerarası yolda 100 ile ancak gidiyorum ?)

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jies büyük geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Geçen pazar OMM Kontrol eğitimine katıldım. Kesinlikle öneririm. Fazla kilometre yapmadan gidin bu eğitimlere. Ayrıca ilk alınan kontrol eğitimleri sadece motoru tanımaya yönelik. Devamını yol eğitimlerinde getirmeniz gerekiyor. Malüm ülke yollarının asfaltı asfalt değil, sürücüleri sürücü değil. Ne kadar kendinizi korumayı öğrenirseniz o kadar iyi. Kazaya girmeden kazadan kaçınmayı öğrenmek lazım.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içi yolda tünele 100 km/h hızla yaklaştığınızı okuyunca gerisini tahmin etmek zor olmadı. Yola suç bulmayın, o yolları 50 km/h ile gideceğimizi varsayarak inşa ediyorlar. (Ben arabamla bile şehirlerarası yolda 100 ile ancak gidiyorum ?)
    Adam suç bulmuyor,hatasını paylaşıyor.Bize geçmiş olsun demek düşer.
    snake_cbr, tugfox, anildurmaz ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    @Jies çok geçmiş olsun. Böyle kazalar herkesin başına gelebilir. Motosiklet kullanan bir insan tetikte olma durumunu bir an kaybetti mi sonuçları kötü olabiliyor. Bu dikkatini kaybetme durumu da herkesin başına geliyordur. Ama kaderde kaza yapmak yoksa bir şekilde kurtuluyordur. Önemli olan dikkati mümkün olduğunca korumak.

Kolundaki hareket kaybına gelince. bir abim de çok benzer bir kırık üzerine benzer bir ameliyat olmuştu. Ameliyattan bir süre (4-5 ay gibi) sonra fizik tedavi sayesinde hareket kaybı minimuma indi. Yapamadığı şey dirsek dümdüz olacak şekilde kolunu açmak. 180 derece yerine 160 derece açabiliyor en fazla. Ama günlük hayatına etkisi olmuyor. Bu arada bahsettiğim abinin kolu düz yolda yürürken ayağının bir zincire takılıp düşmesiyle kırıldı. Monta da moralin bozulmasın diye söylüyorum. Kırılacağı varsa kırılıyor. Allah acil şifalar versin sana da. Görüşmek üzere...

Motosikleti
    anes motor Cumartesi pazar açıkmı Kadıköy şubesi

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Tek gitmenin zevki ayrıdır hele motoruna güveniyorsan
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek gitmenin de avantajları var..çeker bir dere kenarında kafa dinlersin..istediğin yerde durup istediğin kadar zaman harcarsın..kimse sana hadi yeter dönelim demez..arada tek de gitmek lazım ;)
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jies arkadaşım. Eğer eklem implantı öngürülerse haber ver bana. Sana izmirden 2 kişinin ismini ve numarasını verim. Biomedikal işindeler ayrıca izmirde ameliyat olma şansın varsa amcam Bornova SSK Trafik olması lazım o hastanede doktordur ve işinin ehlidir. Email adresimi ve telefonumu pm attım. Bana ulaş eğer böyle bir sıkıntın varsa en azından seni iletişime geçirim.

Diğer arkadaşlarda benzeri problemler yaşarlarsa lütfen bana mail atsınlar. Helede İzmirde olanlar direk Dr. Zeki Özcan ' a ulaşsınlar.
    tugfox ve Jies bunu beğendiler.

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı mertgoren1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anes motor Cumartesi pazar açıkmı Kadıköy şubesi
    Pazar günü açık motosikletçi olmuyor maalesef.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Jies çok ama çok geçmiş olsun. Hiç Moralini Bozma
    Nisan 2008'de tıpkı senin gibi virajda sola dönerken sağa düşmüştüm ve Omzum kırılmış amaliyat olmuştum. Seni çok iyi anlıyorum.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...in-viraji.html

Bir daha motora hiç binmem diye yazmışım bu yazımda.
    Ancak olaydan 1.5'ay sonra motorla binlerce km yaptım hemde omzumda platin varken.

Şu sıralar aşırı duygusal olman ve hayatı sorgulaman normal.
    Hiç bir şey için karar verme verdiğin hiç bir karar şuan sağlıklı olmayacaktır. Kazalar ve yaşadığımız acı olaylar bizleri olgunlaştırıyor.

Çok geçmiş olsun ben yakın zamanda tamamen toparlayacağını ve vucudunda hiç bir hasar kalmayacağına inanıyorum.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    jies çok geçmiş olsun kardeşim, ben o tüneli biliyorum, led ekranlarda hız limitleri yazıyor ama kaç yazdığını hatırlamıyorum... olan olmuş geçmiş olsun tekrardan...

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    YücE Rabbim Sağlına tez zamanda kavuşmanı nasip eder inşallah. Koydun mu seleye Toto'yu Bırakamazsın Moto'yu böle bi yazı okumustum Çok hosuma gitmiş ve Kahkaha atarak gülmüştüm. Sağlığın düzeldiğinde sende bırakamayacaksın Motoyu. Sevgiler. Saygılır. Cbr125R
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Egemen06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Çok çok geçmiş olsun :( , gerçekten üzücü ama en kısa zamanda toplanman dileğiyle,moralini yüksek tut hiç birşey için şimdi karar verme.Daha kötüsünden korumuş Allah seni..
    Tekrardan çok geçmiş olsun kardeşim.
    Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebay'den almayı düşünürseniz, Barış'a aldığımız sinyalli aynalar da gayet güzel görünüyordu . Görüş açısı hakkında bir yorum yapamacağım maalesef. Kendisi cevaplar.

http://www.ebay.com/itm/280835217290...S:1123&vxp=mtr

Linkini belirttiğim ürünü, aynı kişiden aldım. Sağlam bir şekilde paketleyip geliyor ürün size .
    linkteki iyi satıcı
    mesajı yazan iyi arkadas

ben geldım nan bu arada

Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bizim aynalardan görsel olarak utanıyorum desem yeridir , değiştirmek istiyorum. önerisi olan var mı ? nerden bakılır alınır hangisi yakışır ?
    bence de orjınalı cok cırkın duruyor.
    gorus acısı kotu orjınalde zaten.bunu takınca bıraz daha kotu oluyor elbette ama kesınlıkle gorus acısı superdi sımdı hıc yok degıl ben hala ıstedıgım zaman arkamı gorebılıyorum mesela kolunuzu cekmenız sart orjınalde de

viper17 ve forza46 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler