Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Gerçi plan yatıyor gibi,23.00 gibi yağmur geliyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçi plan yatıyor gibi,23.00 gibi yağmur geliyor...
    burada yağıyor inşallah servis motorumu yağmur altında bırakmamıştır :(

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    yarın motoru boyacıya bırakıyorum yıne.

yandakı buyuk sıyah parca beyaza,
    depo*sag grenaj arasındakı mavıye,
    arka camurluk kırmızıya boyanacak

cızgılere sadık kalarak depodakı stıckerı da devam ettırecegız bakalım ınsallah guzel olacak.

haftaya ıstanbul'a lımanım olabılır.gelırsem bı bulusma ayarlayacagım.ınsallah ılk bulusmamız gıbı hareketlı ve cok sayıda katılımcımız olur ;)

kıb hepınız.
    RuzgarSA bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada yağıyor inşallah servis motorumu yağmur altında bırakmamıştır :(
    Hahaha kepenkleri çekip,senin motoru dışarıda bırakacak değiller ya:D
    RuzgarSA bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahaha kepenkleri çekip,senin motoru dışarıda bırakacak değiller ya:D
    dışarda bırakıyorlar normalde dükkanının onu müsait. bi ihtimal motor söküldüğü için içeri almış olabilirler

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dışarda bırakıyorlar normalde dükkanının onu müsait. bi ihtimal motor söküldüğü için içeri almış olabilirler
    Hadi yaa,moral bozayım:bu gece niye söksünlerki yarın başlarlar zaten:D:D
    O değilde iyiki bu akşam çıkmamız,yağmur tahmin edilenden de erken geldi:D

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akşam arkadaşla caddede yemek yiyorduk gök gürüldeyince hesabı ödeyip starbucks'a geçelim yağarsa orda yağsın dedik, iyiki de demişiz motosikletleri caddebostan starbucks önüne park ederken yağmur başladı :D Yağmur sonrası motosiklete binmek güzelmiş. Bayramda şehirdışında olduğumdan motorumdan ayrı kalmıştım bugün kavuştum özlemişim

Bu arada bugün geçerken lastik bakmak için Buz Motor'un anadolu yakası şubesi Bostancı'ya uğruyim dedim internetteki adresine gittim öyle bir yer yok. Kapanmış sanırım sizler daha iyi bilirsiniz. Hafta içinde bir gün Kabataş'a gideceğim lastik için soruları olan varsa cevaplandırabilirim gidince. Selamlar herkese

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıldı festival
    Karadeniz çok güzeldi, batumu görmek güzeldi ama festival yetersizdi malesef...

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı kayasertac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karadeniz çok güzeldi, batumu görmek güzeldi ama festival yetersizdi malesef...
    tanıştık mı seninle )

wolrath bunu beğendi.
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Millet buluşuyoruz,şimdi çıkıyorum ben,Anılla.Telefondan zor takip ederim,çoğunuzda telefonum var arayın,motorun üzerinde olmadığım sürece açarım:D

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    bugun cbr'ımla gecırdıgım en moktan gundu
    ama sebebı tamamen ben oldugum ıcın herseye ragmen yıne de motoruma tekrar asık oldum sorunsuz tamamladıgı ıcın gunu :D

olaya gecersek;

yıne her zamankı salaklıgımla herkes uyarmasına ragmen motorun anahtarını uzerınde bıraktım ne kadar salak bır alıskanlık ıse..lojmanda alısınca boyle oldu x.q.

neyse mesaı bıtımınden once ızın aldım banka vs ıslerııcın kostura kostura motora gıttım.marsa bastım dogal olarak.kadranın hareket etmemesı bıle dıkkatımı cekmedı zaman stresınden.ulan bı baktım tık yok :O bı daha gene tık yok. sonra acıp kapatınca kontagı anladım kı aku tamamen bosalmıs.haydaaa.. nese dedım altın elbıselı abımızın vıdeolarından otomatık olmayan motorların vurdurulması hakkındakı aklıma geldı.taktım 2-3-4 vurdur babam vurdur.neuse 1saat ugrastıktan sonra 2-3 defa calıstırmayı basardım lakın devır kacta tutarsam tutayım 2dk sonra arıza ısıgı verıp durdu motor.aku fena bosalmıstı anlayacagınız.1.5 saat boyle debelendıkten sonra cbf250 den takat kablosu ıle sarj yapmaya karar verdık.

aku takat kablosu gemı yapımı oldugu ıcın benım akuyle elemanın akusunu tam tutamıyordu.adamın akusunu bıtırene kadar denedık neredeyse hep vzzztt dıyıp calıstırmadı.bı de cıkan ses mıdemı bulandırdı dedım vurdururken heralde tecavuz ettık bıseylere.zaten kadran sacmaladı voltajdan bosta bıle km artmaya basladı saat yanıp sonuyor felan kafayı yedım yıcem 2.5 saat oldu.hay akü dedım bu ıs olmayacak.adamın akusunu soktum bızımkıne taktım.bı baktık ılkınde tık aldı.rolantı muthıs.stop etmedı duzgun calısıyor.oh cektım derınden.olabılecek en buyuk arıza akunun tamamen gıttıgıydı artık..

en sonunda kosturarakgelen asker ınce takat kablosu bulmustu.tekrar denedık takat aldı ve calıstı duzgun sekılde.2-3 dk sonra kabloyu kestım bısmıllah cekerek ve kendı kendıne calısıyordu artık :D ne kadar sevındım anlatamam yanı.kuru akuler normalde gıdınce gıdıyor dıye bılıyordum ama sarj oldu allahtan.yarım saat rolantıde yarım saatte uzun yla cıktım sonra kostur allah kostur honda servısıne bıraktım grenaj sokumlerı ıcın.

cok moktandı gun benım ıcın.boya ıslerını zor bela fıyat-kalıte-zaman vs konusarak hallettık gıbı.cuma aksamı teslım alacagım alah kısmet ederse.

sonuc: anahtarı ustunde bırakmayın benım gıbı :D
    sonuc2: bıraktıysanız ve aku tamamen bosaldyısa bosuna vurdurmayın olmuyor motorun ıcıne etmeye gerek yok.dırek ınce takat kablosu.aku cok kolay yyerde bızım.cbf ın kı grenaj sokumu ıle cıktı mesela.bızımkı hemen koltugun altında.
    cykilic bunu beğendi.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    nasıl yani anahtar üzerindeyken akü bitiyor muymuş ve neden?.
    ben de anahtarı hep üzerinde bırakırım ama sorun olmadı hiç..
    Youtube: YOL AVCISI

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde anahtar 2-3 gün üstünde kaldığı oluyo bazen hatta daha fazla aku pek zayıflamadı.. Kontak açık kalmış yada bir işgüzar kontakla oynamış olabilirmi?

Bugün Cbr 250 aldım 0 olaraktan, apartmanın üstü kapalı bir yerinde tutuyorum, güvenlik amacıyla tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı ? Kilit ya da alarm, açıkcası alarm ne şekilde oluyor hiçbir fikrim yok onu da açıklar mısınız ?

http://www.honda.com.tr/AccesoriesDe...pe=motorsiklet

daha önce de sormuştum ama bu çantayı nerden bulabiliriz? kaç paradır? bilen varsa lütfen söylesin çok hoşuma gitti

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ismettolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Cbr 250 aldım 0 olaraktan, apartmanın üstü kapalı bir yerinde tutuyorum, güvenlik amacıyla tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı ? Kilit ya da alarm, açıkcası alarm ne şekilde oluyor hiçbir fikrim yok onu da açıklar mısınız ?
    hayırlı olsun...

bir tane sağlam zincir, alarmlı disk kilidi ve çadır alabileceğin önlemler...tabi kesin çözüm değil ama baya caydırıcı..alarmlı disk kilidi hareket ettikçe öten bi alet..faydalı..aratırsan bulursun...

Alıntı TheIt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

daha önce de sormuştum ama bu çantayı nerden bulabiliriz? kaç paradır? bilen varsa lütfen söylesin çok hoşuma gitti
    Servise gidip bu çantayı almak istiyorum diyorsun, onlar da getirtiyor. Motosikleti ilk aldığımda sormuştum, yanlış hatırlamıyorsam 200-250 tl civarı olması lazım.

Sonra vazgeçip 20 lt kriega çanta aldım .

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Yarın 6.000 bakımına götürim benim motoru.Km si 5.350 ama yinede yaptırim diyorum.

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı TheIt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu yoksa benzerimi bilmiyorum ama Çağdaş'da var bundan yurt dışından getirtmiş fiyatını sordum aklımda kaldığı kadar 70 Avro falan demişti. Çağdaş da yazmış görmedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın 6.000 bakımına götürim benim motoru.Km si 5.350 ama yinede yaptırim diyorum.
    Valla Denizim iyi olur halimiz ortada iki motoru şehit verdik sen hala ama diyorsun

çok moralim bozuldu bu habere çünkü çok güzel duruyo :( ama senin aldığın da kaliteli bişey belli. türkiyeden mi aldın? kaça aldın?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler