Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Soner Abi Hayırlı Olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı teocan94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soner Abi Hayırlı Olsun
    Kardeşim teşekkür ederim. ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Arkadaşlar şu ayaklığı indirince stop etmesi bana ters bir durum . Onu kendim iptal edebilir miyim yoksa servise mi gideceğiz?
    Önce emniyet, sonra hareket...

rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim teşekkür ederim. ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Arkadaşlar şu ayaklığı indirince stop etmesi bana ters bir durum . Onu kendim iptal edebilir miyim yoksa servise mi gideceğiz?
    vitesteyken stop etmesi normal. neden böyle bir gereksiniminiz oldu ki?

CBR 250 R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Arkadaşlar önemli bir sorunum var lütfen yardımcı olun.
    Temmuz 15'inde CBR250 almayı planlıyorum, fakat şu anda o kadar param yok,
    motorun ödemesini eylülde yani 3 ay sonra yapabilirim hatta 12.000-13.000TL bile verebilirim.
    Şuanda maaş almadığım için(sadece baba parası var) banka kredi vermiyor, babamda çekemiyor ben ise 3 ay sonra çekebiliyorum.
    Diyeceğim o ki; ben bu motoru nasıl alabilirm??? motorsiklet alırken senet yapan bir bayi falan var mı? Yada almak için başka bir yöntem var mı
    Şimdiden teşekkürler.

Not: Kredi kartım var ama limit 10.000 falan değil
    Don't ride faster than your angels can fly

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yarın sabah için müsait olan var mı şile tarafına gidelim.. Çağatay sen uzun yola başladın mı gelir misin?
    henüz başlamadım ama her an başlayabilirim, ancak yarın için müvekkillere verilmiş kahvaltı ve akşam yemeği sözüm var, yine yarın sabah erkenden ve akşam geç saatte çıkacağım motorla,bugünkü gibi hiç sürmemekten iyidir. Sağol teklifin için.
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Motosikleti
    -
    Alıntı rummenigge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vitesteyken stop etmesi normal. neden böyle bir gereksiniminiz oldu ki?
    Yanlışlık yapmışım özür dilerim. Her hangi bir sorunum yok şu anda..

@CBR 250 R

Kardeşim merhaba,

Çek senet işlerine bir çok bayi yanaşmaz. Haklılar da. Bence kendini sıkıntıya sokmak yerine, beklemek daha sağlıklı olacaktır.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalışır vaziyette N de iken ayaklığı açtığım da stop etmiyor mu makina? Yoksa ben mi yanlış yaptım?

@CBR 250 R

Kardeşim merhaba,

Çek senet işlerine bir çok bayi yanaşmaz. Haklılar da. Bence kendini sıkıntıya sokmak yerine, beklemek daha sağlıklı olacaktır.
    boştayken stop etmez, viteste stop etmesi ise ayaklık açıkken sürüş tehlikeli olacağı için alınmış bir önlem ,alt modellerde yok bu özellik ,cbf 150 gibi.
    SonpoL ve wolrath bunu beğendiler.
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    motorun vıtestedır.yanlıs gormussundur

Motosikleti
    -
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun vıtestedır.yanlıs gormussundur
    Aynen Barışım. Şimdi üşenmedim indim baktım. Ne olduysa aklıma öyle kazınmış . Barış bu arada vites kemikli diyoruz ya, ben ayağımla hafif bir darbe ile geçirmek durumun da kalıyorum. Yani bastırarak zor geçiyorum. Belki de bastırarak yeterli güç uygulayamıyorum. Sen de durum nasıl tam olarak?

Motosikleti
    pani / 3colore
    debrıyaja ıyıce alısacaksın daha ;) kemıklı olması , bıraz da kavrama noktasını tanımamaktan oluyordur kanka. ılerıkı zamanlarda artık vıtesı ayagınla daha onceden yukarıya ıttırdıgını goreceksın (normalde alısma perıyodunda debrıyaja basılıp , ayakla atarsın ama ısın kasarı olunca ayak zaten otomatık gıdıo )

1.vitesteki o boslugu ve sert yukarı yaparak 2 ye atmayı calıssan yeter. 2den sonrası kaymak gıbı gıdıo ama bu 2si icin biraz pratık lazım ;)

bunu da yolda calıs. oldugu yerde motora yuk bınmemmısken , aynı karakterı gostermıyor debrıyaj-kavrama ;)
    SonpoL bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debrıyaja ıyıce alısacaksın daha ;) kemıklı olması , bıraz da kavrama noktasını tanımamaktan oluyordur kanka. ılerıkı zamanlarda artık vıtesı ayagınla daha onceden yukarıya ıttırdıgını goreceksın (normalde alısma perıyodunda debrıyaja basılıp , ayakla atarsın ama ısın kasarı olunca ayak zaten otomatık gıdıo )

1.vitesteki o boslugu ve sert yukarı yaparak 2 ye atmayı calıssan yeter. 2den sonrası kaymak gıbı gıdıo ama bu 2si icin biraz pratık lazım ;)
    Vitesi ilk baş parmak ucumla lokum gibi geçiyordum. Şimdi hafif darbe ile geçirmek durumda kalıyorum. Değin digibi üst vitesler çok rahat zaten. Ben sadece neden böyle bir sertleşme olduğunu çözemedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Şu an yatağıma uzanmışım karanlıkta laptoptan yazıyorum o yüzden imla hataları oluyor arkadaşlar kusura bakmayın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

İyi geceler arkadaşlar herkese.

Motosikleti
    pani / 3colore
    gunaydın mıllet. herkes gezıyor tozuyor sanırım hıc soru-cevap olmamıs

gece 02.00 da yıne kalkıyoruz gemıyle. once izmir sonra atış yapılcak bıtınce dırek mersin'e. feci sıcakmış akdenız. nasıl yapacagız bu mont ısını bılmıyorum. her turlu yanacagız ama yazlık bıseyler baksam mı dıyorum orada?

bu arada mersin'den var mıydı bızden kımse?

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler; Aramızda bodrumda olan varmı?

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Ben yarın aksam istanbuldayim yeniden. Artık okul da bittiği icin 1 Temmuz'a kadar aylak aylak gezeceğim. Hafta ici hafta sonu, gündüz gece farketmez, her gezinize katılabilirim

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    barış silifkeliyim ben ama istanbulda yasıyorum. gecen hafta siifkedeydim. sürekli düşünüyordum motor yanımda olsa nasıl binerim diye. acayip sıcak, bırak montu kask bile işkence olur muhtemelen.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    barış silifkeliyim ben ama istanbulda yasıyorum. gecen hafta siifkedeydim. sürekli düşünüyordum motor yanımda olsa nasıl binerim diye. acayip sıcak, bırak montu kask bile işkence olur muhtemelen.
    arkadasım var suan mersin'de. su dahada sıcakmıs havadan :D cehennem loadıng olacak bıraz

montu ıptal edıp ıcıne korumaları takarım belkı ama yansam da kasksız bınmem abi.allah korusun ılk cbr 250 vefatını hatırlarsın. 20km ıle gıderken vefat ettı cocukcagız :(

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    tabi canım kasksiz binme zaten. bir de Mersin'de minibüslere dikkat et. özellikle ana bulvar üzerinde. istanbuldakilerden fenalar, ayna falan yok direk kırarlar önüne. Silifke tarafında cennet cehennem e git vaktin olursa, denize girmek istersen de susanoglu'da yapraklı'yi sor.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yarın aksam istanbuldayim yeniden. Artık okul da bittiği icin 1 Temmuz'a kadar aylak aylak gezeceğim. Hafta ici hafta sonu, gündüz gece farketmez, her gezinize katılabilirim
    3gun once geleydın keske sansımız olsa 10 motor olcakmısız ya

---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi canım kasksiz binme zaten. bir de Mersin'de minibüslere dikkat et. özellikle ana bulvar üzerinde. istanbuldakilerden fenalar, ayna falan yok direk kırarlar önüne. Silifke tarafında cennet cehennem e git vaktin olursa, denize girmek istersen de susanoglu'da yapraklı'yi sor.
    cennet cehennem gıttım 2 sene once. denızi de kızkalesı mı ne vardı,oranın plajı full genctı dıye hatırlıyorum . yapraklıyı da ogrenırım.

gecelerı zaten pozcu-kushımato vs takılırz

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    @sonpol
    Hayırlı olsun arkadaşım.Kazasız belasız.....
    SonpoL bunu beğendi.
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

Hafta sonu 425 yol yaptim artcm ile beraber, gecen sene ayni yolu 600f ile yapmistim tarlaya ucmustum orda durup anilri yat ettim ordan nasil ucmusum hala anlmis degilimcbrla uzun yolda rahat, genellikle 100 110 gibi gittim,bi saat sonraa toto agrisi yapiyor alet,inince ellrim uyuzmus titrer vaziyetteydi cay icmekte zorlndim, bir saate bir durmakta ozn gosterdm,70 tl civari yakit aldim toplmda su anda tek dis te ,mugadan benzin alirim diye ciktim sag serite hic bnznlinlik gormdim tek dis yanip sondukce ben yusuf yusf oldum alet bni kaleye kadar getirdi.sirt canta sikinta yan canta lazim uzun yol icin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler